Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

postitused

  Loetumad postitused

  Kiiksuga p*ldik
  kirjutab ShoppingQ blogis ShoppingQ, pühapäev 26 mai kell 21:45
  Täna on üks ütlemata kehv päev. Ma ei tea kas nutta või naerda. Segased tunded on. Kui nii võtta, siis peaksin olema õnnelik, sest täna andis töömees vannitoa üle. Kõik ei olnud küll perfektne, aga kuna kõik see jama seoses ehitusega on niigi nii pikaks veninud, siis mul polnud mingit tahtmist seda veel pikendada. Kõige suuremat meelehärmi teeb mulle mu oma mitte ettenägelikkus. Kuna mul oli meie uuest vannitoast oma nägemus, siis töömees seda ka järgis. Ta arutas minuga kõik läbi ja minu sõna maksis. Ja tema nõuandeid ka arvestasin ikka. Probleem tekkiski sellest, et oleks see vannituba ometigi suurem, kasvõi paarkümmend senti laiem näiteks. Töölaud, mida ma hirmsasti soovisin ja ikka võimalikult pikalt, nii paika saigi. Küll wc potile liiga lähedale, aga nii ta jäi.

  Huvitavad blogilistid

  Kantar Emori uuringuekspert: selge eelis oli opositsioonierakondadel
  kirjutab Ohtuleht.ee blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, esmaspäev 27 mai kell 02:19
  Kantar Emori uuringueksperdi Aivar Voogi sõnul vastas Euroopa Parlamendi valimiste tulemus üsna täpselt viimasele uuringule: valimised võidab Reformierakond, kuid suurima häältesaagi võtab Marina Kaljurand ning mõlemad erakonnad saavad kaks kohta.
  Ajab kiima ja paisutab musklit! Kas maksab endale testosterooni süstida?
  kirjutab Juhan Mellik blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, esmaspäev 27 mai kell 00:01
  Näed, kuidas seelik lehvib tuule käes ülespoole. Vaatad mõnele meeldivale tüdrukule silma, kes sulle naeratab siis on küll vahel hirm, et püksid võivad rebeneda,“ ütleb mitu aastat endale testosterooni süstinud jõusaalifanaatik Urmas.
  Helmede raadiosaade võib tuua kaasa väärteomenetluse
  kirjutab Delfi blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, pühapäev 26 mai kell 23:16
  Pühapäeval, Euroopa Parlamendfi valimsipäeval, kutsusid EKRE Euroopa Parlamendi esinumbrid Mart ja Martin Helme raadiosaates Räägime asjast inimesi üles EKRE poolt hääletama. Valimispäeval on säärane valimisagitatsioon aga keelatud, seda ka nii televisioonis ja raadios.
  „Eesti teatri 100 aastat“
  kirjutab Linda Järve blogis Kruusatee, pühapäev 26 mai kell 14:32
  Madli PestiEesti teatri 100 aastat“ Post Factum 2018. Toimetaja Ene Paaver. Kujundaja Astrid Värv. Seekord kirjutan lühemalt kui EV 100 raamatusarja eelmiste raamatute kohta. Sisututvustus raamatu tagakaanelt.
  Lihtsad elustiilimuutused, mis aitavad kiirelt üleliigset kaalu peletada
  kirjutab Liigume.ee blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, pühapäev 26 mai kell 20:54
  Rannahooaeg läheneb! Unusta tavaliste trennide-dieetide veri, higi ja pisarad, kirjutab GQ. Uuringud näitavad, et vaid väikeste elustiilimuudatustega on võimalik liigne kehakaal pagendada ning sealjuures kiiresti.
  Seisukoht | EKRE terviseks!
  kirjutab Laur Uudam, arvamustoimet blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, pühapäev 26 mai kell 19:51
  Kui erakorraline pensionitõus Keskerakonna põhilise valimislubadusena on vajumas teadmata kaugustesse ja ka isamaaline teise pensionisamba vabastamine on edasi lükatud, siis ainukese võimuerakonnana on EKRE rääkinud alkoholiaktsiisi langetamisest juba alates 1. juulist.
  Roheline eluviis ja blogipeost ka
  kirjutab Manjana blogis Manjana blogib, pühapäev 26 mai kell 15:11
  Marimell saatis täna kirja EBA peo kohta. Kui keegi veel ei tea, siis see toimub Telliskivis Vaba Laval 15. juuni õhtul kell 6. Saab tasuta süüa ja juua, kõik blogijad ja blogilugejad on oodatud. Kell 18.30 toimub alustuseks tegevus, mille nimi on “Miit ja Kriit”. Kuna ma oma blogi registreerimisel olin kummaliselt uimane, siis panin kirja, et ma tahan ka seda kriidiasja teha. Ma isegi ei tea, mida ma mõtlesin.
  comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita
  Mehed ja nende juuksed
  kirjutab Mees blogis mehelt, pühapäev 26 mai kell 14:49
  / “ ja kui nüüd täitsa lühikeseks lõigata, siis kaua see kasvamine aega võtaks?” uurib mees juuksuritoolis istudes. “Mõned nädalad kindlasti,” saab ta vastuseks. “Kahe lõikusega saaks praeguse soengu.” / Umbes sarnaseid vestlusi pidasime juuksuriga aastaid ja mingis mõttes oli see osa igakevadisest traditsioonist.
  comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
  EVELIN ILVESE KOKAKOOL: kaasaegsed praekartulid
  kirjutab Toidutare blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, pühapäev 26 mai kell 09:27
  Jagan üht kaasaegset praekartuliroa retsepti, mida on lihtne teha ja mida saab ka mitmeks päevaks korraga ette valmis meisterdada. Retsepti idee pärineb Margit Härmalt aitäh, pajatab Evelin Ilves oma sellenädalases Toidutare kolumnis. 
  Treeningpäevik 20.–26.05.2019
  kirjutab Margit Partei blogis Nourish, Train & Flourish, pühapäev 26 mai kell 19:29
  Esmaspäev: Jooks Jõud Venitus. Viimane lõigutrenn enne Raplat. Alguses ikka kõik vana drill: soojendus, harjutused, lahtijooksud. Siis 7400 m staadionil. Üldiselt tundsin mingit jõhkrat väsimust sees ja ega see palavus midagi just kergemaks küll ei teinud. Tempod tulid: 4:38, 4:58, 4:42, 4:53, 4:47, 4:49, 4:53 min/km. Pulss rühkis 167170 kandis. Teisipäev: trennivaba. Nühkisin remonti teha.
  Kes ohjaks ühissõidukis rahu rikkuvaid noori muusikafänne ?
  kirjutab Juhan Mellik blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, esmaspäev 27 mai kell 00:05
  Trammisõit nagu trammisõit ikka, ainult üheainsa ebameeldiva üllatusega: nagu tellimise peale on hõivanud tagumised istekohad seltskond noori, kes kohe tingimata peab oma mobiilikõlarist valju muusikat kuulama. Halastust ei leia mitte ükski kaasreisija.
  ÕL OTSEFOTOD | Valimistulemuste ootuses tühjendatakse veinipokaale
  kirjutab Ohtuleht.ee blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, pühapäev 26 mai kell 23:29
  Erakondade valimispeod on seni möödunud võrdlemisi vaikselt. Kas vaikus enne tormi ja valimistulemuste selgumisel läheb lahti suurem mürgel? Eks paistab! Jälgi valimispidudel toimuvat läbi Õhtulehe galerii, mis täieneb jooksvalt. 
  Peaminister otsustas alles pühapäeval G20 tippkohtumisel osalemise
  kirjutab Delfi blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, pühapäev 26 mai kell 22:46
  Tokyos toimub 7. juunil G20 tippkohtumisel kohtumine riikide IT-ministritele, kuhu on kutse saanud ka Eesti. Eesti Konservatiivsesse Rahvaerakonda (EKRE) kuuluva väliskaubandus- ja IT-minister Kert Kingo asemel esindab Eestit aga hoopis keskerakondlasest peaminister Jüri Ratas, kes otsustas selle täna.
  Maicel Uibo tuli Götzises kolmandaks, Šadeiko katkestas viimasel alal
  kirjutab Ohtuleht.ee blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, pühapäev 26 mai kell 19:20
  Götzises toimuval mainekal mitmevõistlusel tegi eestlastest parima esituse Maicel Uibo, kes sai meeste kümnevõistluses 8353 punktiga kolmanda koha. Janek Õiglane oli 8050 punktiga 12., Karl Robert Saluri katkestas. Sama saatus tabas naiste seitsmevõistluses Grit Šadeikot.
  Järjekordne vandenõuteooria
  kirjutab Ulf D. Mortum blogis Katzendreck, pühapäev 26 mai kell 18:39
  Tekkis säänne pisi-pisike vandesõnu kuuldavale toova supipoti ehk vanduva nõu teooria. See paranoiliste roosalillade ja puurottide mölin kõiksugu käemärkide teemal põhjustas mõttelünga, et äkki just sellepärast tänapäeval nõnna varakult pannakse kuulmispuudega lastele implantaate või kuuldeapastraate külge, et ei tekiks vajadust viipekeelt pruukida, kus teatavasti võib esineda kõikvärki lumehälbekesi, illegaalseid immigrante või muid seksuaalvähemusi hinge(tuse)põhjani solvavaid märke-liigutusi.
  Götzis: Uibo kordas teivashüppes isiklikku rekordit, Šadeiko katkestas viimasel alal
  kirjutab Ohtuleht.ee blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, pühapäev 26 mai kell 17:52
  Götzises toimuval mainekal mitmevõistlusel on sel aastal stardis neli Eesti sportlast: Maicel Uibo, Janek Õiglane, Karl Robert Saluri ja Grit Šadeiko.