blog.tr.ee » Blogilist - Viskan tihti pilgu peale

i
Blogilist - Viskan tihti pilgu peale

Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Kas kedagi huvitab?
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, neljapäev 16 august kell 13:24
Sattusin eile lugema vastuseid küsimusele “Mille peale olete otsustanud, et muidu toredast ja seksikast mehest ei saa iial midagi sõbrast enamat?” Suurem osa neist olid igati loogilised stiilis “tal keskkoolgi lõpetamata ja raamatut luges viimati lasteaias” või “tal on kolm last, kõik erinevate naistega, ja ta ei toeta neist ühtki rahaliselt” (boonuspunktid, kui lapsed on ühevanused”), aga mind hämmastas, KUI tihti käis läbi argument “ta hingeõhk haiseb”. Seda enam, et küsimus oli suunatud eelkõige ameeriklastele, mulle on alati jäänud mulje, et need võtavad suuhügieeni tõsisemalt kui teised ja no mina küll igapäevaelus ei kohta inimesi, kellega suhelda ei kannataks, sest tunned kohe, et viimati pesti hambaid kolm päeva tagasi.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita

Huvitavad blogilistid

Nii kallid
kirjutab Kessu blogis MILLEKS SEE KIIRE, MIS KUHUGI EI VII?, esmaspäev 13 august kell 14:25
Soodusmees
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, laupäev 11 august kell 18:02
       Sellised kenad lillad käepaelad anti ainult soodustust omavatele kodanikele. Hea oli kontserdialal liikudes tuvastada, kes on ja kes pole soodus. Tavainimestel oli kollane ja lastel lihtsalt pael:)        Nele-Liis Vaiksoo koos kahe kobeda vanamehega (ka soodustingimustel püünele pääsenud) andsid Suurupi tuletorni all aias päikeseloojangu-kontserdi, igavene äge oli.
Trenninädal 06.08 – 12.08
kirjutab Klari blogis special k, laupäev 11 august kell 21:26
Kuumalaine sai nädala alguses otsa ja arvake, kas mul nüüd on külm kogu aeg või jaa. Welcome to my life Esmaspäev, 06.08 Esinemine tunniajase kavaga. Nagu alati, puhkepausiks on loetud minutid, mis on sisustatud kostüümivahetustega. Mul hakkas juba mingi viienda tantsu lõpuks higi silma voolama. See on ebamugav mistahes situatsioonis, aga eriti siis, kui sa oled parasjagu laval ja sul on megatugev silmameik peal.
Okei, ma pean sellest rääkima
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, reede 10 august kell 12:38
Ja ma saan aru, et see tõmbab kohale mingi trolliparve, aga pole midagi, eks nad saavad kustutatud. Ma olen aastaid juba ostnud aluspesu H&M-ist, sest head hingavad materjalid (mulle ei meeldi näiteks siid naha vastas, mis te
comments Viimased kommentaarid (kokku: 25) Näita
Suveelamus
kirjutab Kessu blogis MILLEKS SEE KIIRE, MIS KUHUGI EI VII?, reede 10 august kell 10:37
Seekordne suveelamus saabus Viljandi folgilt. Kuupäevaks 28. juuli. Aitäh, armas tütreke, kontserti soovitamast! Aitäh,  Mando Trio , et panite tantsu keerutama, nii et tolmupilv üle pea (sõna otseses mõttes!), pole vist umbe
Iganädalane terviseülevaade
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, kolmapäev 8 august kell 15:31
Kuna paar inimest on küsinud, selgitan alustuseks, MIKS ma üldse hetkel kaalu langetan, kui see on ometi praegugi igati vinks-vonks (nagu pildilt näha). Ronijatel on nimelt selline mõiste nagu sending weight ehk saatmiskaal (sest raja äraronimine on inglise keeles sending ehk saatmine).
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Esimene sada - kolmekümne teine
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, kolmapäev 8 august kell 12:59
Kolmekümne teine    esimene kumm. Septembri lõpus vormistasin end lõpuks tööle. Venemaal viibitud aeg rõhus endiselt nii öösiti unenägudes kui ka päeval tavaolukorras. Võisin seljaga tunda, kui kellegi pilk minu peale pidama jäi ja juhusliku puudutuse peale reageerisid vajalikud lihased ning hetkega oli adrenaliin laes.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
Andke nõu (klaviatuur ja sõrmed)
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, kolmapäev 8 august kell 12:16
Mul on nüüdseks vist aastaid juba selline mure, et kui mul on palju tööd (st päeval trükin ja õhtul trükin kodus veel), hakkavad klaviatuurisõrmed tuikama. Kui maha rahunen, läheb paari päevaga üle.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Roninõu algajale ronijale
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, teisipäev 7 august kell 12:04
Tahtsin tegelikult jätta kommentaari Tomile, kes kirjeldas oma esimest ronikogemust , aga see vastus sai nii üle mõistuse pikk, et mõtlesin, et pole viisakas niiviisi spämmida, avaldan parem siin seda enam, et ehk on kasu ka mõnele teisele, kes ühes-kahes ronitrennis käinud.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 10) Näita
Elu nagu hernes
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, pühapäev 5 august kell 19:21
Nädal on olnud selline, et mõtlesin siin heldimusega tagasi sellele kaalublogijale, kes innukalt kaloreid luges, aga sellisel omapärasel moel, et kolmandik kuni pool päevasest normist tuli kogu aeg veinist. Ma nimelt teen siin vahepeal nii, et söön pool päeva kasinalt, et saaks õhtul endale megarasvast burritot lubada. See istub mulle paremini ka, kui alkoholikalorid.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 18) Näita
Trenninädal 30.07 – 05.08
kirjutab Klari blogis special k, pühapäev 5 august kell 14:58
Kuumalaine vol. miljon. Esmaspäev, 30.07 Töölt koju sõites käis auto termomeeter 34 peal ära. Ahjaa, tööl endiselt 32-33 kraadi ja ma olen juba täiesti harjunud olukorraga, kus vaikselt laua taga istudes higi lihtsalt niriseb igalt poolt alla. Sööklas olin sunnitud peale lõunalauast tõusmist enda järel tooli ära kuivatama, sest vaevalt et keegi mu higiloigu sisse istuda oleks tahtnud.
Sõbrad prokrastineerijad, mul on häid uudiseid!
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, neljapäev 2 august kell 11:53
Ma ei tea, kuidas teiega, aga mina otsin pidevalt raamatuid ja artikleid paremaks inimeseks hakkamise kohta, sest nende lugemise ajal tunnen ma end juba natuke paremini ja ei päriselt midagi tegema. Igatahes, kui teil on sama mure, mis mul, et asjad kipuvad viimasele minutile jääma, siis nüüd on sellega ühel pool.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Elust enesest (ehk nähtud kontoris)
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, teisipäev 31 juuli kell 15:42
Tavaline päev, üks mees tuleb tööle heade uudistega. Teine mees astub ligi teda õnnitlema: “Palju õnne kihlumise puhul! Kas pole naljakas, täna on juhuslikult ka minu lahutuse jõustumise päev!” Ja siis öeldakse, et MINA olen taktitunde ema.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 10) Näita
tahan õige tasa laulda
kirjutab murca blogis väga vaimukas, teisipäev 31 juuli kell 17:35
hõredad männikõrred vasta taevast Aga hakkame siis peale. Kell on ka juba sealmaal ja. Teretulemast kursusele Tuumafüüsika eksperimentaalmeetodid. Te olete kõik väga teretulnud. Nagu kursuse infos ka kirjas oli, ei ole sellel kursusel osalemiseks oluline varasem kogemus tuumafüüsikaga, samuti väga teretulnud ka need kursusel osalejad, kellel on juba pikaajaline kogemus teemaga.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
Küll su lapsel on hea isa!
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, esmaspäev 30 juuli kell 12:18
Mul oli hiljuti üks imelik monoloog? Vestluseks on seda palju nimetada, sest teine inimene rääkis minu pihta, aga põhimõtteliselt jäi mulje, et mina olen süüdi tema ja ta kaaslase suhteprobleemides, sest ma olevat pärast mingit nende omavahelist tüli oma sõbrannale ( = tema kaaslasele) öelnud, et see mees on vägivaldne.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 25) Näita
küsimusi?
kirjutab kroku blogis kaluriprobleemiga joomisküla, esmaspäev 30 juuli kell 11:28
Mul on puhkus ja ma olen lahkes tujus. Küsige. PS, kui teil 33 kraadi juures varbad külmetavad nagu minul, siis lülitage soojapuhur sisse.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 10) Näita