i
Blogilist - Viskan tihti pilgu peale

Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Kas nüüd on see aeg, kus paar kuud kamina ees veini juuakse?
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, pühapäev 11 november kell 21:10
Tean, et november on paljudele mu tuttavatele raske. Pime ja kõle jne. Mul hakkab ka juba vaikselt tüdimus tekkima, taevas näeb välja nagu piim, lihtsalt elame pidevas udus. Nii et alustuseks mõned pildid Tom Hardyst. Sai kohe parem, eks? Aga tegelikult ei ole maailm sugugi üks halb paik, vähemalt siinpool ekraani. Esiteks on rohkem kui pool semestrit läbi ja mina olen lõpuks üsna kenasti järje peal nii programmeerimise kui ka andmebaaside kui ka igasugu muude asjadega. MEGAMÕNUS, kui ei pea ennast haigeks muretsema. Ma ütleks ise suisa, et ma olen üsna kenasti hakkama saanud selle koormusega kuigi eriti koolipäevaõhtuti tunnen ma, et ma olen nagu NII tühjakspigistatud sidrun, et lõpuks vaatab ainult tülpimus näost vastu ja iga asi ajab närvi.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita

Huvitavad blogilistid

Tee sulle rahaandmine lihtsaks ja pingevabaks
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, laupäev 10 november kell 19:06
Oleme ühes aines arutanud mobiilirakenduste tegemist ja üks asi, mida õppejõud rõhutas, on see, et kõige olulisem on see, et inimestel oleks sulle LIHTNE raha anda.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 11) Näita
Meistrite mäng
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, laupäev 10 november kell 18:52
    Tädil sai tädimehega abielus viiskümmend täis. Kuldpulm, mis siin rääkidagi! Sisaldasid need aastad mitusada, aga ehk ka miljonit kilomeetrit lahusolekut ajal, mil tädimees Sovtransavto rekkajuhina Euroopas kilomeetreid mõõtis ja seda juba aastast 1967.
Nutijoodikud
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, kolmapäev 7 november kell 13:54
   Täna veeresin oma Veski-kontorisse tund ja kümme minutit - pisut enne Savisaare küüru istus ühte sõidurada ummistavas Subarus turd mees koos 9...11 aastase pojaga ja mõlemad olid süvenenud telefoni. Tropp algas juba Mustakivi pöördest ja seda 4...5 kilti läbisin kolmveerand tundi.
Peaaegu tööõnnetus
kirjutab Klari blogis special k, kolmapäev 7 november kell 13:14
November on alanud veidi pööraselt, näiteks sai peaaegu tõeks üks minu suurimaid hirme. Öeldakse muidugi, et mida kõige rohkem kardad, see sinuga juhtub, võibolla on sellel ka tõsi taga, aga igatahes läks selle hirmu täitumiseks omajagu aega. Hea seegi.
Professionaalne kolimisteenus, abiks ikka?
kirjutab Natasha Bluu blogis Superwoman, cryable., kolmapäev 7 november kell 14:37
ehk kuidas ma kulutasin 178 eurot ja persetäie närve selleks, et veenduda, et minu kolimiskogemus on suurem, kui professionaalsetel kolijatel. Viimati, kui ma oma elu jooksul kolitud kordi kokku arvutasin, oli neid ei rohkem ega vähem kui 17. Mis on päris hirmus. Seekordse kolimise tingis peamiselt logistika, üle 40 minuti hommikuti kooli ja tööle loksuda on suht ruineeriv, eriti talvel.
Värvikas nädalavahetus
kirjutab Klari blogis special k, teisipäev 6 november kell 08:11
Ma otsustasin end taaskord tantsualaselt väheke harida ja läksin laupäeval Tallinnasse rahvusvahelisele idamaise tantsu festivalile. Selline asi toimub igal sügisel, muide. Soovitan soojalt.
Oled sa nüüd õnnelik?
kirjutab Natasha Bluu blogis Superwoman, cryable., esmaspäev 5 november kell 06:02
Järgneva nädala jooksul vahetan ma töö- ja elukohta, lõpetan raamatutõlke ja sõidan puhkama. Kuidas ma seda kõike jõuan, seda ma veel ei tea. Pealkirjaküsimust küsitakse minult tihti. Olen nüüd saanud, või saamas, kõike seda, millest ma jupp aega unistanud olen. Uue töökoha palgaga peaks põhimõtteliselt (kui vanad võlad makstud saan) elada saama nii, et söögiraha jääb ka.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Naisega Viljandis
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, laupäev 3 november kell 18:33
          Selle nädala teine kultuur-reis viis meid Mulgimaale - Ugala ja Hipide revolutsioon Tegu oli selle lavastuse viimase esitusega ja seda oli näha nii lavajõudude kui publiku käitumisest. Esiteks oli üsna suure saali täituvus nii kolmandiku ümber ja sellestki lahkus meie reast kuuene kamp noorikuid.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Hommikurutiin
kirjutab Klari blogis special k, pühapäev 4 november kell 17:11
Nagu teada, siis mina saan enamuse oma blogiteemadest niimoodi, et ma loen kellegi teise blogi ja siis vaatan, et oh, nii äge teema, ma tahan ka sellest kirjutada. Kui see just pole mingi sporditeemaline heietus, aga vahel on ka. Nädalakokkuvõtted näiteks. Võistluste muljed. Kõik kirjutavad ju sellistest asjadest! Mina pole mingi originaalne inimene, teadupärast. Igatahes, hommikurutiin.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Kuidas Rents psühholoogi(de) juures käis
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, laupäev 3 november kell 19:53
Teate, kuidas mul alati imelikke asju juhtub? Noh, meil firma pakub aastas tasuta 10 psühholoogikülastust, aga ainult ühe nende poolt valitud psühholoogi juurde, nii et mõtlesin, et ehk õnnestub raha kokku hoida, kui selle inimesega norm klapp on. Et roos on roos on roos, mis see terapeutki nii väga erinev olla saab. Nii et kirjutasin kontaktisikule, et kui tädi kognitiivset teraapiat ka teeb, siis ma läheks ja prooviks.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 11) Näita
Rosolje
kirjutab osaline blogis osaline, laupäev 3 november kell 21:30
Teine koolituspäev õhtus. Rong liikus kuidagi liiga kiiresti või lugesin mina liiga aeglaselt, igatahes jäi raamatu lõpuni veel 80 lehekülge. Olin vaikselt lootnud, et jõuan lõppu välja. Eks siis kodus edasi. Nägin aknapeegelduselt väga veidras rõivastuses naisterahvast. Kardetavasti nägid teda ka kaasreisijad. Oma rohelise tuttmütsi otsustasin perroonil pähe tõmmata.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Eesti, 2018
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, neljapäev 1 november kell 23:11
Te ei kujuta ette ka, KUIDAS ma täna vihastasin. Taustainfo (mitte, et seal vahet oleks, mul oleks õigus ka siis, kui ma oleks tahtnud aknast välja vahtida): ma ostan rongis alati I klassi pileti, sest esiteks läheb mul süda
comments Viimased kommentaarid (kokku: 14) Näita
Kuidas Rents paberid välja võttis
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, neljapäev 1 november kell 16:38
Järgmine osa on teemal “Kuidas Rents hullupaberid sai”. Tegu siiski naljaga. Esialgu. Aga no slaava boogu, tahtis Rents teha andmebaaside kodutööd. Kodutöö juures oli kirjas, et enne tuleb lugeda vastava osa kirjeldust.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Elavate surnute öö on kontoriinimeste päev
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, kolmapäev 31 oktoober kell 17:02
Alustan täna tõsiste juttudega. Nägin Postimehest kahe koos kodu otsiva vanema kassi kohta käivat artiklit, mis läks kohe hinge, seetõttu jagan igaks juhuks omalt pooltki. Meie enda juurde ei mahu ühtki looma, sest Sirru plaanib oma kaks kassi ka varsti Eestisse lennutada ja siis on meil niigi täielik loomaaed, aga tahaks loota, et kellegi kodus on just neile ruumi.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Pojaga teatris
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, kolmapäev 31 oktoober kell 10:23
    No see oli küll viimane kord. Suure vaevaga sain asenduskaaslase teatrimajja mangutud, aga kui etenduse vaheajal poeg ettevaatlikult uuris, et kas lavastus mulle tõesti meeldib ja mina ausalt vastasin, et paras jant sihuk
Tea, kas peaks Ronimisministeeriumile avaliku vabanduse saatma?
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, teisipäev 30 oktoober kell 21:37
Alustuseks olgu ära öeldud, et ma tahtsin parimat, nagu ikka, lihtsalt välja tuli nagu alati. Läksin mina täna trenni. Trenn, nagu trenn ikka, ei saa kurta, eks. Aga pärast trenni mõtlesin, et venitaks ka natuke, sest painduvus on teatavasti ronijale väga oluline. No ja olen mina seal üleval seene peal, ihuüksi, jumalast ja ronijatest hüljatud, eks ole.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita