i
Blogilist - Viskan tihti pilgu peale

Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Nii valjusti tiksubki v?
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, esmaspäev 21 mai kell 12:29
Käisin nädalavahetusel sugulaste juures ka sünnipäeva tähistamas. Selline traditsiooniline, õhtul olime nii kurguni täis topitud, et ma ei suutnud täna hommikustki süüa. Õnneks oli vanaema mulle kurki toonud, oli midagi kerget kohe võtta. Ainus kurb sündmus oli see, et ikka väga hale oli koera maale jätta. Ta on seal peaaegu kuu aega juba olnud ja oli nii kindel, et saab koju. Sai hoopis küünelõikuse ja on sunnitud veel kuu aega suures aias mängima ja tiigis müttama, mis kõlab nagu imeline puhkus, aga no koer ja inimene igatsevad ju teineteist. Talle ei saa selgitada ka, et selleks nädalaks enne oppi ei ole mõtet koju tulla ja pärast operatsiooni on hea, kui ta on kuskil, kus keegi on päev otsa kodus ja saab tal silma peal hoida.

Huvitavad blogilistid

Appi, milline mats
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, pühapäev 20 mai kell 00:28
Ameerika keeles öeldes, I relapsed. Ehk siis tunnistan ausa sõltlasena, et oli väike tagasilangus. Jah, kallid lugejad, pärast väga pikka puhast ja prügivaba perioodi lugesin ma stressirohkel hetkel Perekooli. Jaa-jaa, ma tean, mul on endal ka häbi. Igatahes lugesin ma loomulikult blogijate teemat ja vaatasin, mille kõige eest igasugused blogijad sõimu võivad saada.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
nüüd mõni aeg
kirjutab murca blogis väga vaimukas, laupäev 19 mai kell 22:36
Jumal küll. Enesel on haridusblogi ja jätab oma lugejad harimata rohkem kui nädalaks. Kas siis see saab mingi õige asi olla.  need väikesed asjad Mis harimisse puutub, tuli mulle meelde üks hästi tüütu töö-asi. Kui ma oma sisimas millegipärast usun, et ma õpetan hästi kohutavalt võimekat tohutu potentsiaaliga tarka inimest, siis ma õpetan paremini.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 9) Näita
Hääleta-hääleta sportlane riigikokku
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, laupäev 19 mai kell 10:00
Okei, nüüd on ta ainult linnavolikogus, aga et see, mis suust välja tuleb natukenegi loogiline oleks, analüüsib meie Erkikene täpselt sama vähe, kui riigikogu ajal praktiseerivaid homoseksuaale sarjates ning homoseksuaalsuse raviks psühhoteraapiat ja tugevamat usku soovitades. Nüüd arutles ta siis saates “ Suud puhtaks ” koos teistega paksude laste teemal ja muuhulgas sai sealt teada, et keskmine eurooplane sööb nädalas ca seitse kg suhkrut. Ma olen tugev matemaatik, nii et võin teile lahkelt öelda, et see teeb umbes kilo puhast suhkrut päevas.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 5) Näita
Tallink Maijooks 2018
kirjutab Klari blogis special k, laupäev 19 mai kell 23:17
Kõigepealt ma pean alustama sellest, et mu horoskoop läks täna jälle täide. Hommikul Pärnu Postimeest lugedes leidsin, et päev võib tuua palju üllatusi ja mõned neist võivad suisa jalust maha niita või pilvedesse tõsta. Või midagi sellist. Kuna ma ei olnud absoluutselt leidnud ei aega ega energiat, et end mingisuguselegi jooksulainele viia, siis mul ei olnud mingeid eesmärke ka.
Nüüd ma siis tean
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, kolmapäev 16 mai kell 21:45
 Nüüd ma siis tean, kust on pärit minu enneolematu vitaalsus ja eba-eakohane menu nooremate naisterahvaste hulgas - tuntud meedia-ja teadmamees Igor Mang on mu koolivend! Ja mina muudkui imestasin, et kuidas ma küll nii oskan
ma vist pole neile piisavalt hea
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, kolmapäev 16 mai kell 11:32
Ütleme nii, et ma olen selles järjekorras ikka VÄGA visalt tõusnud. Üks õppekorraldusspetsialist ütles ka, et kursusele mahtumine on minu positsioonilt väga ebatõenäoline, sest magistriõppesse kandideerides inimesed üldiselt juba teavad, mida nad elult tahavad, ja päris tühja neid avaldusi ei kirjuta.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 13) Näita
Trenninädal 07.05 – 13.05
kirjutab Klari blogis special k, esmaspäev 14 mai kell 12:31
Nagu ma olen varasemalt ka kirjutanud ja päris elus paljudele rääkinud, siis Eestis elades ja pikamaajooksu harrastades on kogu aeg ilmaga jama. Alguses on kogu aeg jube külm, siis on paar päeva normaalset ilma ja siis on kohe rämedalt palav. Esmaspäev, 07.05 Jooks 6 kilomeetrit. Absoluutselt polnud minu päev, sest nii raske oli. Miks, ei saanudki aru. Ikka tempo aeglane ja pulss kõrge ja enesetunne igast otsast halb.
Lasteaedade jalkaturniir
kirjutab Erki-Heiki blogis Tartu pildid, esmaspäev 14 mai kell 14:12
Galerii on SIIN
Business class - säästuööbimine
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, laupäev 12 mai kell 19:20
Kuna sarivanaemastuja pidi nädalavahetusel turistide horde taltsutama, õnnestus minulgi taas võõraste linade vahele pugeda. Paraku oli hotell õuverbuuked ja board member hoiatas, et süüa ei saa ja mõlemad saadaolevad baarid on rahvast pungil.
Visioon. Euro.
kirjutab Klari blogis special k, pühapäev 13 mai kell 01:23
Selle aasta Eurovisioon (nagu absoluutselt alati, kuulen ma finaali vaadates kõiki laule esimest korda) on minus tekitanud tugeva kognitiivse dissonantsi, sest ma siiralt ei tea, kas mulle meeldib rohkem Ungari legit screamo vokaaliga väga metal metalbändi lugu või Hollandi väga kantri kantribändi lugu. Teised riigid võivad kõik oma kodinad mu poolest kokku pakkida. See Ungari lugu oli nagu täiesti tõsiselt jumala hea.
Laupäev
kirjutab Klari blogis special k, laupäev 12 mai kell 12:59
Kaunist laupäeva teilegi! Kuna mul midagi öelda jätkuvalt ei ole, siis jätan lihtsalt siia oma hetke lemmikloo, mille ametlik video kah just tunnike tagasi youtube’i üles pandi. Instagram on üks kummaline asi.
Buu
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, reede 11 mai kell 20:48
Tahaks kõike ja rohkem ja kohe. Või tahaks vähemalt kindlust ja selget meelt. Aga saan ainult võib-ollaid. Esimene mure on see, et koer läheb opile. Piimanäärmekasvajad. Déjà-vu? Jep, eelmisel aastal suhteliselt samal ajal oli täpselt sama asi, tookord lõigati välja, nüüd siis teise külje peal.
Vanaemast abikaasa
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, reede 11 mai kell 21:10
   Uskumatu, et mu abikaasa on vanaema! Veel uskumatum on fakt, et täna öösel tõmbas ta mulle järele - nüüd on meil ka lastelaste osas pariteet! Kolm-kolm viik:D     Welcome to our blended family, Herald!:)     Illustreerival
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Nüüd vaid möödund ajast mälestus on see. On see. On see
kirjutab osaline blogis osaline, neljapäev 10 mai kell 21:12
Astusin täna kohalikku postkontorisse. Või mis kohalikku! Kohalik suleti aastakümneid tagasi, järgmine kohalik kümnekonna aasta eest. Nüüd siis läheb see kohalik. 20 km kodust. Tühjad letid ja riiulid, noorik leti taga leinameeleolus. Kartsin juba, et äkki ei näegi sind enam enne sulgemist... Niu. Aasta lõpuks kaduda naaberside ja järgmine suurem ülesanne olevat kõigi maakonna postkontorite sulgemine. Nojah siis.
Päris unenäod
kirjutab osaline blogis osaline, neljapäev 10 mai kell 06:39
Minu toas oli neli ehitud jõulukuuske ja tohutult pesu nööridel rippumas (aga selga panna polnud midagi). Köök oli täis kasse, kes öösel lahtiununenud uksest sisse pääsesid. Riideid otsides jäin bussist maha ja hakkasin jalgsi läbi raba tööle ruttama (kuigi pakuti autoga viimist). Jõudsin väga valesse asulasse, tee ääres põles maja, aga ma ei saanud helistada, sest taskud olid täis katkiseid telefone ja pulte.
Karskusseltsi kevadpidu
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, kolmapäev 9 mai kell 12:23
        Sõber pidas sünnipäeva. Saabus hommikul meie armsasse Veskisse ja palus 20 konjakit. Vaatas, et kuidagi kahtlaselt suur klaas krabati siinide pealt ja lisaks selgus, et kõik 20 ei mahugi ühte klaasi:D Kui ta lõpuks soovitud 2 cl klaasiga lauda saabus ja oma lugu rääkis, arvasin, et tema ilmekas, eluraskustest küntud nägu panigi letitüdruku arvama, et inimene vajab kohe hommikul 20 cl konjakit ja mitte 20 grammi! Vana kooli mees,mis siin rääkidagi!     Õhtul oli päris pidu - kohvikus Legend ja puha. Salati-ja lihavaagen, ampsuvõikud , särgid-värgid.