i
Blogilist - Viskan tihti pilgu peale

Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Affivabariik
kirjutab morkiel blogis Möttekoda, laupäev 17 veebruar kell 17:39
Oli aasta 1987 kui härrased Oja ja Vaarik tegid kinu. Sigalahe ja igati püksi pissimist vääriv sooritus.  Viimaste aegade popim rahvussport on erinevate ahvimiste hoolikas ja tähelepanelik jälgimine. Ning seejärel hinnangute kujundamine ja nende ühtlustamine ülejäänud kogukonnaga. Keskeltläbi on igaüks meist valmis seda kõike jälgima kriitikameelega ja tunnistama, et kuitahes heasti see ahvimine ka välja tuleb tegu on ikkagi ahvimisega. Sai otsa aasta 2017 ja endiselt tehakse järgi tegusid ja nägusid. Tihtipeale tehakse järgi järgitegemist.

Huvitavad blogilistid

Varjamatu viinapropaganda
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, neljapäev 15 veebruar kell 19:07
    Asunud manustama oma tavalist õhtust tiripitskit, märkasin suureks üllatuseks, et vanaisa viinapits oli üleöö läikima löönud! Nüüd läigivad mul silmad suurest rõõmust ja 20 ml ravimidoosist:) Pildil minu tervise pant (lisaks regulaarsele suguelule).
Ma olen delikaatsus ise
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, kolmapäev 14 veebruar kell 12:11
Üritan mina siin parajasti aprilliks majutust leida, eks ole. Kirjutan inimesele kirja (sest just seda kohta, mida ma tahan, booking.com-is ei ole) vastus tuli nii kehvas inglise keeles, et kirjutasin uue kirja, sedapuhku hispaania keeles, sest no ma pean natuke mõtlema küll, aga valime selle keele, millest me kahepeale paremini aru saame. Olin enda meelest veel megaviisakas ja puha.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Kolm Oscarit
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, kolmapäev 14 veebruar kell 10:18
  Annaksin mina kindlasti. Esitatud on seitsmele, minu valikud oleks parim naispeaosa (Frances McDormand ) , meeskõrvalosa (Sam Rockwell) ja muusika. Filmile tervikuna poleks ma nii kindel ning muudes kategooriates ei oska kaasa  rääkida. Suurepärane meelelahutus, täis ängi, viha, arrogantset tigedust ja siis dessertlusika otsaga ka ootamatut headuse-hellusevirvet.
sapakas
kirjutab ilves@metsas.ee blogis ilves@metsas.ee, kolmapäev 14 veebruar kell 19:25
Aga miks?
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, teisipäev 13 veebruar kell 14:52
Lugesin eile Facebookist väidet, et soov oma mehele toetuda on antifeministlik ja konservatiivne (st ütleja ise tahab seda teha, neist kahtlemata peatselt saabuvatest solvangutest hoolimata). Ja ok, ma saan aru, et väite autor on naine, kelle mees ajakirjanduses pidevalt feminismi kohta sama totraid õlgmehikesi ehitab ja nad tunduvadki uskuvat, et vihma ka sajab, sest feminism, aga hakkasin ikkagi mõtlema, et MIKS.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Nagu kolmas postitus ühel nädalal v?
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, teisipäev 13 veebruar kell 23:12
Ma olen üks neist inimestest, kes ajalehti eriti ei loe, sest suurte uudiste jaoks on ju redditis worldnews, kuigi korra päevas lasen ikka Postimehest ka silmadega üle. Ja vahel ikka lausa torkab silma, kuidas võõrkeelsed uudised kihavad, sest no väidetavalt tapsid ameeriklased näiteks Süürias hunniku venelasi ja kui hakkan guugeldama, mis nurga alt sellest Eesti meedias kirjutatakse, ei leiagi midagi.
ilm et oli hooletu
kirjutab murca blogis väga vaimukas, teisipäev 13 veebruar kell 13:02
noh? kus mu paid? Ajastukohased täpse terminita tuttavad nähtused. See kohmakas vahetussamm keerdukse või selle rohelise noolega poevärava ees, kus sa ei saa kohe aru, kas see liigutab ise võib peab seda enda ees lükkama. See judin, mis tuleb peale, kui mingit madalat asja pildistama hakates näitab telefoni kaamera paariks sekundiks su lõualotte. See õrnus, mis sind haarab, kui sa pead oma telefoni tema ümbrisest välja võtma ja ta on järsku nii pisike ja paljas su peo peal. Eks juttu vist tulebki teha nendest asjadest, mille tarvis kohe väga täpset sõna ei ole.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 13) Näita
Täitsa tõsine küsimus, muidu
kirjutab Klari blogis special k, teisipäev 13 veebruar kell 15:17
Kui vastlakuklid oleksid saadaval aastaringselt, kas keegi tegelikult neid sööks ka? Ma kaldun arvama, et mitte. Ma pole mitte kunagi kuulnud, et keegi keset augustikuud ütleks, et “issand, kuidas tahaks vastlakuklit praegu”. Muidugi võib asi olla ka lihtsalt selles, et ma ei lävi õigete inimestega. Ei, ma nagu otseselt ei heidi vastlakukleid praegu, aga nagu see on sai ja vahukoor.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Eesti esimene erootikafilm
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, esmaspäev 12 veebruar kell 10:23
  ETV2 presenteeris sulnil pühapäevaõhtul Eesti esimest helifilmi Päikese lapsed (1932), režissöör ja ülesvõtja Thedor Luts. Vaatasin järjest kasvava huviga kohati ülemeelikule bakhanaalile sarnanevat tegevuste jada ja arutlesin omaette, et tolle aja kohta oli see ikka väga julge film.
Üks neist igavatest postitustest
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, pühapäev 11 veebruar kell 23:02
Sellistest, kus ma kirjutan, kuidas mul läheb ja mis ma eile sõin jne. Ma tglt ei mäleta, mida ma eile sõin. Reedel sõin sushit vist, hea oli, neil olid magustoiduks kreemitäidisega pannkookid, mis olid ka sushikujuliseks tehtud. Minusugusele väga meeldis. Ahjaa, eile oli selline haruldane päev, et MINA tegin süüa. Nii hommikusöögiks peekonit ja muna kui ka lõunasöögiks pannkooke. Bf pesi nõud.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Asjadest ja inimestest
kirjutab Natasha Bluu blogis Superwoman, cryable., pühapäev 11 veebruar kell 10:22
Aegajalt jagab Word Porn mingeid tsitaate, mille peale mul sügaval sisimas kihvatab. See vist nende edu alus ongi. Ehk siis viimased nädalad olen ma peamiselt tundnud enda sees, kui valus mul selle pärast on, et meil välja ei tulnud, hoolimata sellest, kui palju ma pingutasin. Ja et kõige nõmedam asi maailmas on tülitseda inimesega, kellest sa oled just lahku läinud, edasi täpselt seda sama tüli, mille pärast te lahku läksite.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Leige №2, pistke peesse oma puuslikud
kirjutab morkiel blogis Möttekoda, reede 9 veebruar kell 23:36
Loen mina täna lehest pealkirja, et üks vald otsustas oma eelarvest miskisuguseid religioosseid kogukondi rahaliselt toetama hakata. Samal ajal on teada, et kultuuri ning spordi jaoks väga raha ei jagu. Isegi õpetajate palgatõusu ei olla võimalik välja maksta mis sest, et raha tuleb otse riigi kassast. Usuleigus hakkab muutuma teatavaks soojuseks. Nalja võib ju teha ja mõnikord ka maksumaksja raha eest.
Skoor!
kirjutab Kessu blogis MILLEKS SEE KIIRE, MIS KUHUGI EI VII?, reede 9 veebruar kell 23:24
Ma siin juba tegelikult nädal aega rõõmustan. Siis, kui Lumimari näitus veel Pelgulinna Rahvamajas üleval oli, lubasin lastele, et nad võivad ühe pildi valida, peavad ainult kokkuleppele saama, millise. Ja et siis ma ostan selle neile. Need hullud, kes haruharva milleski ühel meelel on (peale selle, et arvutisse võiks saada, loomulikult), näitasid üksmeelselt kassipildi peale.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
“Ei. MINA küll paprikat ära ei söönud!”
kirjutab Kessu blogis MILLEKS SEE KIIRE, MIS KUHUGI EI VII?, neljapäev 8 veebruar kell 22:04
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Olümpia. Aga mitte nii, nagu teie mõtlete.
kirjutab Klari blogis special k, neljapäev 8 veebruar kell 13:04
Juba reedel, ehk siis homme, algavad taaskord olümpiamängud. Esimest korda elus olen ma selles osas tugevas ootusärevuses, aga sugugi mitte sel põhjusel, nagu enamus inimesi. Vaadake, talisport jätab mind nii külmaks nagu nagu üks väga külm asi. Taliolümpiamängudel pole mitte ainsatki spordiala, mis mulle natukenegi huvi pakuks või mida ma oleks nõus oma vabast ajast vaatama.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita
Sõltuvustest
kirjutab Klari blogis special k, teisipäev 6 veebruar kell 14:14
Ma jälle kopeerin Manjanat , kes omakorda sai ilmselt inspiratsiooni Kristallkuuli pokkeri- ja kasiinopostitustest ja kirjutas ise pika postituse sõltuvustest. Kristallkuuli postitused on väga huvitavad, sest ta kirjutab asjadest, millest ma absoluutselt mitte midagi ei tea. Hasartmängudest nimelt. Ma ei ole elus mitte iialgi astunud üle mitte ühegi kasiino läve ja misasi on pokker, sellest on mul ainult väga hägune arusaam.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita