i
Blogilist - Viskan tihti pilgu peale

Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Olge siis ettevaatlikud
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, teisipäev 12 detsember kell 10:34
Oleksin täna hommikul kohe pärast äärekivilt alla astumist selili käinud, sest kõnnitee oli nii libe. Selline tõsiselt aegluubis kogemus, mille käigus jõudsin ette kujutada, kuidas ma oma selgroo murran selle serva vastu. Õnneks õnnestus ikka püsti jääda. Põhimõtteliselt töökoha ukse ees nägin naisterahvast, kes oli selili kukkudes pea niimoodi ära löönud, et ei saanud esimese hooga üldse aru, mis toimub. Väga-väga kole. Postimehes ütleb sama ka teeolude kohta, liikluses on viga saanud juba mitu inimest.

Huvitavad blogilistid

Vihmasel hommikul
kirjutab Natasha Bluu blogis Superwoman, cryable., teisipäev 12 detsember kell 08:10
Istun arvuti taga ja mõtlen, et Nuuskmõmmik pole online ilmselt magab. Ja mul on selle üle nii hea meel. Filed under: mu Angelod
Tavalist trennijuttu
kirjutab Klari blogis special k, esmaspäev 11 detsember kell 20:14
Teate, milline tragöödia eelmisel nädalal aset leidis? Ei tea? Muidugi te ei tea, sellised asjad lähevad ainult mulle korda. Nimelt selgus, et Weekend Festival 2018 toimub tavapärasest kaks nädalat hilisemal ajal. Ja kuna ühtlasi ka Eesti Ööjooks toimub nädala tavapärasest hilisemal ajal, siis toimuvad need samal nädalavahetusel. The fuck. Ma ei ole sellist jama ära teeninud, ausalt. Muidugi, siin on mitmeid nüansse.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Mmmm, uni
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, esmaspäev 11 detsember kell 21:22
Juhul kui te kahtlesite, siis elasingi nädala üle (ja olin väga tubli!). Täna on see päev, kus ma vaatan telekat (Luciferi kolmas hooaeg on NII hea) ja ei tegele ühegi kohustusega peale juustepesu (olgem ausad, see on minu puhul ka üsna suur ettevõtmine).
Jõulurahu
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, laupäev 9 detsember kell 20:49
Kui keegi teab, kust nupust seda sisse lülitatakse, võiks seda nüüd vajutada, palun. Mul on täiesti kohutav nädal, sest ma olen konkreetselt terve nädala pidanud tegelema mõttetu, kasutu ja tühjast kohast tekitatud draamaga.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Detsembriöö unenägu
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, laupäev 9 detsember kell 15:32
    Täna öösel abiellusin ma Elina Borniga. Probleemseks kujunes ühise perenime kooskõlastamine - Elina ei soostunud oma perenimest loobuma, ikkagi artist! Samas polnud mina nõus liitnimega Born-Konn, kujutasin elavalt ette,
want it darker
kirjutab murca blogis väga vaimukas, reede 8 detsember kell 21:09
villased kindad elavad kauem kui vanaemad Vestlusoskusi õpetavad tarkpead soovitavad sellisel puhul, kui sul on vaja ainult oma point kuuldavale tuua, hoopis blogi pidada. Mitte neid asju jutuajamiste sisse panna. Kui sul on mingi teema, mis muudkui tahab sinust välja tulla ja täiesti ühtlane pulbitsev poogen, kas keegi seda kuuleb või mõistab, siis ei ole sul vestlustesse asja.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 10) Näita
Parfüümiprobleem
kirjutab Klari blogis special k, pühapäev 3 detsember kell 20:41
Avastasin hiljuti, et mul oleks uut lõhna vaja. Aeg-ajalt läheb ikka selliseid asju vaja, sest vanad ju saavad otsa. Kust saada, pole probleemi, aga vot millist? See on juba kõvem pähkel. Läksin täna peale trenni korra sellisesse poodi, kus palju lõhnu müüakse ja jäin esimese riiuli ees pahviks lööduna seisma.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 9) Näita
Esikas ja erakonna pidu
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, laupäev 2 detsember kell 11:55
    Draamateatrisse sisenedes astus ligi krapsakas tütarlaps, check-list käes ja uuris säravalt naeratades, et kas me tulime erakonna peole.      Jumal tänatud, kindlasti mitte, vastasin ja naeratus kadus tütarlapse näolt kiiremini kui armastus kolme apelsini vastu.       Oligi miskipärast nii, et reformikad olid kogunud kamba ustavaid kultuuriga tutvuma, aga enne seda ja ka vaheajal pakuti neile parteri jalutussaalis furšett-õhtusööki.
Nüüd on see siis käes…
kirjutab Klari blogis special k, neljapäev 30 november kell 13:37
Facebook teavitas mind tõsiasjast, et täna õhtul kell 20.00 on telekast võimalik näha filmi “Üksinda kodus”. Ilmselgelt ei ole jõulud enam kaugel. 27 aastat on mööda läinud ja Kevin on endiselt üksinda kodus Ma ei ole seda filmi ega sellele tehtud järgesid mitte kunagi näinud, muide. Mul on küll täna õhtul võimalus see viga parandada, aga ma ei kavatse seda teha.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 5) Näita
See peab olema vaimne häire …
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, kolmapäev 29 november kell 10:25
kui inimene kurdab hommikul, et ta on juurde võtnud ja siis võtab õhtul mitte ühe, vaid suisa kaks tükki kooki, sest no martsipaniga ju. Mitte et seda kaalu nüüd mühinal juurde tuleks, aga kui igal esmaspäeval on sada grammi juures, siis pole see ühel hetkel enam normaalne kõikumine, vaid kaalutõus. Ja ma väga ei taha, et mu talvevorm kera oleks. Aga samas, martsipanikook! See oli ca 20 kg ka, eilegi veel sõime seda tööl.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 8) Näita
Kuulikindel
kirjutab Klari blogis special k, kolmapäev 29 november kell 22:16
Vean kihla, et te ei teadnud, et Egiptuses käsitööna valmistatud kõhutantsukostüümide rinnahoidjad on tehtud plastmassist. Muidugi, tavaline inimene ei peagi seda teadma, sest sellise asja peale naljalt ikka ei tule.
Teinekord tahaks vanduda
kirjutab Kessu blogis MILLEKS SEE KIIRE, MIS KUHUGI EI VII?, kolmapäev 29 november kell 20:23
Näiteks siis, kui vaatad kooli menüüd ja leiad sealt, et reedel on toiduks on nisu piimaga ja magustoiduks on nisu piimaga. Ehk siis makaronid juustukastmega ja mannavaht piimaga. On see normaalne? Ma saan aru küll, et meie pere gluteeni- ja kaseiinivaba toitumine ei ole kellegi teise asi, aga no sellegipoolest on minu arust täiesti üle mõistuse kui jahu- ja piimakeskne on kogu kooli- ja lasteaiatoit.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Valve Koer
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, kolmapäev 29 november kell 15:51
    Kuna poeg seikleb kaugel Põhjalas, toidan-jalutan loomi. Lindudele ja oravatele linnumajakesse seemneid, kaladele mingeid haisvaid helbeid ja Arturiga muidugi jalutan ka. Täna mõtlesin, et teen tiba pikema ringi, polnudki ammu mööda keskpäevaselt tühje Nõmme tänavaid hulkunud.
tugijala puusast kasva üles
kirjutab murca blogis väga vaimukas, teisipäev 28 november kell 22:49
päike Tissipildid on nagu külaskäigud. Vaata. Külastused on veider komme. Minna ise kellelegi külla on minna tema personaalsetesse ruumidesse. Isegi, kui sa küsid, kas sa tohid, see on natuke kummaline soov. Õu, ma tahaks su tubadesse sisse astuda ja siis seal natuke aega sees olla ükspäev. Sa näita mulle külalislahkust ja ma pisut passin su sohval. Veits sissetungiv, kas sa ei arva. Täpselt kuhu sa omaarust tükid.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 6) Näita
Schrödingeri abielu
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, esmaspäev 27 november kell 20:56
Lugesin mina hiljuti Kafkat Ei, valetan, tegelikult lugesin vist ikka Postimeest. Need on nii sarnased viimasel ajal, et vahepeal lähevad sassi. Oodake, ma kontrollin. Jah, vabandust, lugesin mina Postimeest. No ja Postimehes on artikkel kahest Schrödingeri abielus lesbist, kes abiellusid USAs aastal 2015 (üks neist on ameeriklane, teine eestlane).
comments Viimased kommentaarid (kokku: 8) Näita
Loodusteadmisi e. Õpetaja on õel!
kirjutab osaline blogis osaline, esmaspäev 27 november kell 14:07
Tänase tunnikontrolli vastustest sain teada, et kiritigu paljuneb rasedusega; linde peletatakse marjaaiast kassetilindiga; ( kirjavigadeta kujul täiesti mõistlik vastus, isegi kui lindilehvimise kõrval mõnd konkreetset muusikapala silmas peeti. Kasetilindiga tekitas hetkeks väikese kimbatuse ) varblasepoeg toitub läbinäritud marjadest ja ussidest; talvine lindude toitmine peab olema järjepidev, sest muidu...
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita