i
Blogilist - Vienīgais aizdevējs ir godīgs
Sveicināti Pēc bezdibeņa malas, vairākas reizes nojaucoties, es zaudēju visu cerību, jo es gribēju aizdevumu 50 000 eiro, bet es dzirdēju par kundzi Angele MAURIN Sākumā es biju mazliet aizdomīgs, bet pēc tam, kad mums abiem bija dažādas nodrošinātas procedūras, 24 stundu laikā pēc mana konta pieprasījuma es pieprasīju aizdevumu. Pēc mana pieprasījuma Lūdzu, sazinieties ar viņu, ja jums ir nepieciešams aizdevums no godīgas un nopietnas personas   Jūs varat rakstīt viņam pa: E-pasts: angelemaurin16@gmail.com E-pasts: angelemaurin@outlook.com

Uued postitused

  • favicon Lapsekasvatamisest vol 3030488369
    kirjutab blogis madlike
  • favicon Karjäärivesi
    kirjutab blogis Veeseire
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Lapsekasvatamisest vol 3030488369
kirjutab Madli blogis madlike, kolmapäev 5 september kell 13:07
Eile oli lasteaias lastevanemate koosolek ja ma veendusin taas, et ma olen vist üks üliükskõikne vanem, sest paljud asjad, mida teised õpetajate käest küsisid, jätsid mind täiesti külmaks. Näiteks kui kaua lapsed mingis toas mängida tohivad, mitu korda aastas arenguvestlused on, kui kaua nad täpselt õues on ... jne jne. Ma istusin ja imestasin, miks sellised asjad kedagi üldse huvitama peaksid? Aga ma sain samas ka kohe aru, et siin tuleb mängu minu ühiskonda mittesobitumisvõime ehk need asjad, mis on minu jaoks pisiasjad, ei ole seda teiste jaoks ning vastupidi.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 5) Näita

Huvitavad blogilistid

Karjäärivesi
kirjutab Veeseire blogis Veeseire, teisipäev 28 august kell 11:50
Karjääri kogunenud ja sealt välja juhitavat või pumbatavat vett võib nimetada karjääriveeks. Karjääri kuivendamine ehk veekõrvaldus või veeärastus tekitab põhjavee alanduslehtri mille ulatust mõõdetakse puuraukudes või vaatluskaevudes veetaseme mõõtmise abil. Kuna karjääris kobestatakse kivimeid, siis satub vette tahket materjali ja ka vee keemilised omadused muutuvad.