i
Blogilist - Antsu lemmikud

Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Kakerdaja raba
kirjutab ArvoS blogis ArvoS fotohetked, kolmapäev 25 aprill kell 10:06
Kakerdaja parkla oli paksult täis masinaid - kevad... Liikusin parklast paremale ja mööda metsaäärt kuni veehaardeni. Pole vist palju inimesi kes teaks, et osa Tallinna joogiveest imetakse välja Kakerdaja rabast. See kraavide rägastik on üpris masendav piirkond, kuid loomadele seal meeldib. Näitasid ennast kitsed, rebane ja isegi üks põder. Plaaniks oli jõuda loojanguks järve juurde, et ehk loodus näitab midag

Huvitavad blogilistid

Viie enda fotograafia teadmised soodsalt uuele tasemele
kirjutab Jürgen Veerme blogis Photopointi ajaveeb, laupäev 21 aprill kell 13:32
Suur kevad on käes ja see tähendab, et kõige magusam pildistamishooaeg fotohuviliste jaoks on alanud. On viimane aeg lihvida enda seniseid teadmisi ja ammutada uusi. Õppida enda kaamerat manuaalrežiimis juhtima või pildistatud fotosid töötlusprogrammis imeilusaks tuunima. Pühapäeva, 22.
Kasulik vidin #261: Platinet Bluetooth kõrvaklapid + mikrofon Sport PM1080
kirjutab Andra Alt blogis Photopointi ajaveeb, reede 20 aprill kell 16:21
Ilusad kevadised ilmad piiluvad juba vägagi usinalt pilve tagant välja ning utsitavad meid üha rohkem õues liikuma ning sportlikke eluviise harrastama. Et aga meie spordihoog ei takerduks tüütutesse juhtmetesse on alati asjalikeks abilisteks ühed korralikud juhtmevabad kõrvaklapid.
Karbist välja: Pentax K-1 Mark II peegelkaamera
kirjutab Lauri Veerde blogis Photopointi ajaveeb, kolmapäev 18 aprill kell 15:53
Kui Ricoh paar kuud tagasi Pentax K-1 Mark II  peegelkaameraga välja tuli, olid kõik rõõmsad. Rahul olid need, kes endale just vanema K-1 aparaadi olid ostnud sest uus K-1 Mark II endaga väga olulisi täiustusi kaasa ei toonud. Hea meel oli ka neil, kes just uut aparaati osta plaanisid, sest uus K-1 on sama hea kui seni pluss veel tibakene paremgi.
Kuldne kontuur, Golden outline
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, teisipäev 17 aprill kell 10:56
Hara saar ja sadam
kirjutab ArvoS blogis ArvoS fotohetked, teisipäev 17 aprill kell 09:54
Juminda tipus pole jääd ollagi, kuid Hara lahes polnud jällegi lahtist vett ;-) Kontrastid. Hara saarele pole ma veel sattunud :-( Kuid saarelt paistev torn ei anna rahu, peab minema uurima - märge kalendrisse tehtud... Päike
Päeva viimane valgus, The Last Light of the Day
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, neljapäev 12 aprill kell 10:49
Karbist välja: DJI Mavic Air droon
kirjutab Mikk Otsar blogis Photopointi ajaveeb, kolmapäev 11 aprill kell 12:01
DJI Mavic Air drooni näol pole tegemist kõige võimsama, kallima ega ka väikseima DJI drooniga , kuid kindlasti on tegemist ühe populaarseima drooniga sellel aastal. DJI Mavic Air droone on saadaval kolmes erinevas värvis ja kahes erinevas komplektis: DJI Mavic Air ja DJI Mavic Air Fly More Combo.
Digitest.ee: Fujifilm Instax Square SQ10 kiirpildi kaameraga oled seltskonna hing
kirjutab Jürgen Veerme blogis Photopointi ajaveeb, kolmapäev 11 aprill kell 09:20
Foto-, video- ja nutitehnika eestikeelseid ülevaateid avaldavas  digitest.ee  veebiportaalis on ilmunud pikem ülevaade Fujifilm Instax Square SQ10 kiirpildi kaamerast. Miks on see kaamera erilisem kui tavapärased polaroid/kiirpildi kaamerad? Aga selle pärast, et sellel on ka digitaalsüsteem ning sellega koos piltide salvestamise võimaluse  pärast pildistamist ei peagi pilti kohe ära ilmutama, vaid saab valida, milliseid pilte paberile panna ning digitaalfaile arvutisse laadida.
Nooruk, Youngster
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, kolmapäev 11 aprill kell 11:18
Juminda
kirjutab ArvoS blogis ArvoS fotohetked, teisipäev 10 aprill kell 10:02
Uus nädalavahetus ja ka uus rännak ;-) Keegi kirjutas, et Juminda ümbruses pidavat rüsijääd olema. Suuri jäämägesid ma sealt ei leidnud ja needki olid kaldast kaugemal. Pole hullu, eks järgmisel aastal peab tulema uuesti vaatama... Liigume edasi, vaatame mida Hara sadamas näidatakse...
Tamron teleobjektiiv on aprillis taas enneolematu hinnaga????
kirjutab Jürgen Veerme blogis Photopointi ajaveeb, teisipäev 10 aprill kell 11:37
Kui tunned, et kaameraga kaasa tulnud komplektobjektiiv piirab Sinu fotograafilist vabadust ja oled igatsenud kaugeid objekte lähemale tuua, siis Tamroni teleobjektiiv annab sulle uue perspektiivi taas enneolematu hinnaga! Klientide soovil on Tamron AF 70-300mm f/4.0-5.6 Di LD telesuumobjektiiv ka aprillikuus müügil superhinnaga 99 ( tavahind 189 )! See on lihtne objektiiv ilma kellade-ja vilede ning valgusjõuta.
Nüüd saadaval uus ja ihaldusväärne 6. generatsiooni Apple iPad (2018)
kirjutab Jürgen Veerme blogis Photopointi ajaveeb, esmaspäev 9 aprill kell 11:51
Hiljuti tutvustas Apple enda haridusteemalisel konverentsil uut 6. generatsiooni iPad tahvelarvutit ja rõõm on teatada, et see on nüüd erinevates värvides ja spetsifikatsioonides saadaval nii Photopointi esinduskauplustes kui veebikaubamajas. Tegemist on 9,7-tollise tahvelarvutiga, mis on äravahetamiseni sarnane iPad 2017 mudelile.
Käblik, Wren, Troglodytes troglodytes
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, esmaspäev 9 aprill kell 10:19
Sony A7R III on ahvatlus ka kõige truumale abielumehele
kirjutab Hendrik Osula blogis Photopointi ajaveeb, reede 6 aprill kell 13:59
Alates hetkest, mil hakkasin Canoni asemel rohkem Fujifilmiga pildistama, on minu käest pidevalt küsitud, et miks just Fujifilm ja mitte Sony. Aus vastus on, et tegelikult polnud ma kuni selle aastani teinud Sonyga rohkem kui paarkümmend klõpsu. Seega puudus mul ka võrdlusmoment ja kõik, mis ma oskasin Sony kohta öelda, oli loetud/kuuldud/ette kujutatud.
Ööloom, Nocturnal creature
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, reede 6 aprill kell 11:35
Ela Missos või Hiiumaal – vahet ei ole, sest kauba toome Sulle ikka tasuta koju kätte
kirjutab Jürgen Veerme blogis Photopointi ajaveeb, reede 6 aprill kell 09:14
See nädalavahetus käib Eesti suurimates kaubanduskeskustes erinevate kampaaniate tõttu tihe ostlemine, kuid nendes ringi mürgeldades pead arvestama märkimisväärsete järjekordade ja tigedate pilkudega, aga meie veebikaubamajas