i
Blogilist - Antsu lemmikud

Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Uinaku aeg, Napping time
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, reede 14 juuni kell 12:15

Huvitavad blogilistid

Kõnnu-Suursoo
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, teisipäev 11 juuni kell 11:48
Põhja-Kõrvemaa looduskaitseala, Põhja-Kõrvemaa Nature Reserve, Estonia.
Kõikidele raamatusõpradele: Photopointis on nüüd saadaval Amazon Kindle 2019
kirjutab Elise Ader blogis Photopointi ajaveeb, reede 7 juuni kell 11:21
Paljudel ilmselt suvepuhkus juba uksele koputab ning mis saaks olla veel parem, kui võtta kaasa kõik oma lemmikraamatud ja “kaduda” kuskile üksindusse ning lihtsalt lugeda! Tänapäeval on see helesinine unistus kohe eriti kättesaadavaks tehtud, sest enam ei pea kaasa pakkima tervet oma raamaturiiulit ning unustustehõlma hakkab vajuma ka Stephen Kingi austajate peavalu, et kuidas need paksud telliskivid oma käekotti siis ikkagi mahutada.
Nüüd saadaval – Roccat Noz mugavad ja ülimalt kerged kõrvaklapid!
kirjutab Martin Krüünvald blogis Photopointi ajaveeb, reede 31 mai kell 15:19
Photopointi veebipoodi ja esinduskauplustesse on jõudnud uhiuued Roccat Noz klapid. Kahtlemata on tegu ühega kõige kergematest mänguritele suunatud peaseadetest oma suurusklassis. Noz klappide kaaluks on kõigest 210g, mis teeb nende kandmise vägagi meeldivaks ka pikema perioodi vältel.
3 põhjust, miks sa vajad rohelisi taimi oma kontorisse
kirjutab Elise Ader blogis Photopointi ajaveeb, reede 31 mai kell 14:50
5 päeva nädalas veedad Sa umbes pool oma päevast kontoris. Seega võib öelda, et kontor on kujunenud justkui teiseks koduks. Seetõttu peaks ka kontori keskkond olema meeldiv, hubane ja vaimutööd ergutav. Kindel abimees kontori atmosfääri parandamiseks on täita see elusloodusega roheliste taimedega. Kui töö juures aega taimede hoolekandega tegeleda pole, siis on mõistlik valik muretseda endale büroosse Click and Grow tooted.
Noor ilmakodanik, Juvenile ural owl
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, reede 31 mai kell 11:49
Esimest päeva pesast väljas. First day out of the nest. (29.05.19)
Nüüd saadaval: Platinet 12-tolline LCD kirjutustahvel
kirjutab Elise Ader blogis Photopointi ajaveeb, teisipäev 18 juuni kell 15:40
Photopointis on nüüd saadaval Platinet LCD 12-tolline kirjutustahvel , mis on mõeldud kõigile, kelle laual märkmepaberite kuhi vahel prügimäge meenutama kipub.
Täiskaadersensoriga Pentax K-1 II digipeegel on nüüd eriti soodne
kirjutab Jürgen Veerme blogis Photopointi ajaveeb, teisipäev 18 juuni kell 14:15
Enne suvepuhkusele minekut on mõistlik meie esinduskauplustest või veebikaubamajast endale Pentax K-1 II täiskaader peegelkaamera ära osta, sest see on tavahinnast kuni 599 odavam (hind alates 1849 eurost). Urmo Parts. Pentax K-1 II ja Pentax D FA 24-70mm @45mm / ISO 100 / F13 / Säri 0,3 sekundit / Pixel Shift Pentax digipeeglite lipulaev  K-1 II   on täiustatud versioon 2017.
Kas Sinul on juba need suve must-have tooted?
kirjutab Elise Ader blogis Photopointi ajaveeb, teisipäev 18 juuni kell 10:56
Suvi on m-õ-n-u-s! Päevad on pikad ja nendesse mahub palju. Suveplaanid võivad hõlmata endas matku,  road -trippe, muusikafestivale ja niisama mõnusaid koduseid maasikalõhnalisi koosviibimisi. Et need vahvad hetked eriti täiuslikud oleks, oleme välja toonud mõned olulisemad tooted, mis võiksid Sinu puhkust veelgi täiuslikumaks muuta. 1.
Kägu, Cuckoo, Cuculus canorus
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, teisipäev 18 juuni kell 10:22
Värbkakk, Pygmy Owl, Glaucidium passerinum
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, esmaspäev 17 juuni kell 11:16
Kasulik vidin #318: Bushnell binokkel 12×25 Powerview
kirjutab Andra Alt blogis Photopointi ajaveeb, reede 14 juuni kell 16:13
Tuliuutena on Photopointi tootevalikusse saabunud lai valik tõeliselt kvaliteetseid Bushnelli binokleid , mis toovad kauged objektid Sinu silmadele lähemale. Ning ühe ülimalt kompaktse ja tõeliselt vastupidava binokli oleme valinud ka sellenädalaseks kasulikuks vidinaks. Teie ette astub Bushnell binokkel 1225 Powerview. Just täpselt ühe sellise kompaktse ja funktsionaalse Bushnell 1225 Powerview binokli loosime välja juba esmaspäeval.
Kingi talle oma fotoga pehme kaisuloom
kirjutab Elise Ader blogis Photopointi ajaveeb, reede 14 juuni kell 13:14
Ilmselt paljudel on olnud kunagi oma lemmik kaisukas. Selline, mis koju ununedes krokodillipisarad silma toob. Kaisuloomad on justkui pisikese inimese talismanid, mis nendel hetkedel, kui vanemaid läheduses pole, lapsi hoiavad ja julgustavad.
Sony a6400 tarkvara uuendus lisab kaamerale loomade silmatuvastuse
kirjutab Elise Ader blogis Photopointi ajaveeb, reede 14 juuni kell 10:47
  Sony teatas tarkvaravärskendusest a6400 hübriidkaamerale , mis viib kaamera püsivara versioonile 2.0. Uuendus lisab kaamerale loomade silmatuvastuse, toe RMT-P1BT juhtmevabale kaugjuhtimispuldile ning see sisaldab ka mitmeid uuendusi, mis parandavad kaamera stabiilsust. Umbes 2 kuud tagasi tuli Sony välja samade uuendustega ka a7R III ja a7III kaameratele, mis sisaldasid lisaks muule ka uut Animal Eye AF-i.
Bämbi, Bambi
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, neljapäev 13 juuni kell 13:05
Oma sünnipäeva õhtul läksime koos sõbraga metsa, kakku jälgima. Olime jõudnud kakku vaadelda ehk 5 või 10 minutit, kui äkki kuulsime, et mingi imelik ja uus heli hakkas kostma. Mis heli see on? Kes seda teeb? Ühel hetkel nägime, kuidas meist paarikümne meetri kaugusel silkas eemale metskits. Sarvi tal peas polnud see oli emane.
Nunnukas, Cute one
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, kolmapäev 12 juuni kell 16:11
Sony avalikustas kaks uut super-tele objektiivi: 600mm ja 200-600mm
kirjutab Elise Ader blogis Photopointi ajaveeb, kolmapäev 12 juuni kell 13:53
Peegelkaamerate ja hübriidkaamerate sõjas on Nikoni ja Canoni kasuks pikalt rääkinud DSLR-kaamerate tippasemel telefotod, mis on andnud neile palju eeliseid erinevates fotovaldkondades nagu näiteks spordi- ja loodusfotograafias. Tundub, et enam see kaua nii pole, sest Sony avalikustas äsja kaks uhiuut super-tele objektiivi a7 ja a9  seeria kaameratele.