i
Blogilist - Antsu lemmikud

Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Mets-lehelind, Wood Warbler, Phylloscopus sibilatrix
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, kolmapäev 13 juuni kell 10:01

Huvitavad blogilistid

Digitest.ee: Tamron 100-400mm f/4.5-6.3 telesuumobjektiiv
kirjutab Jürgen Veerme blogis Photopointi ajaveeb, kolmapäev 13 juuni kell 11:02
Portreefotograaf Penelope Russak pani digi- ja fototehnika ülevaadete veebiportaalis digitest.ee proovile Tamron 100-400mm f/4.5-6.3 Di VC USD telesuumobjektiivi. Kui üldiselt on sellise suumivahemikuga teleobjektiivid mõeldud loodus- ja spordifotograafidele, siis Penelope proovis 100-400mm teletoru võimeid hoopis teistsuguses žanris. Nimelt viidi see pildistama kauneid naisterahvaid ehk tegemist oli portreefotodega.
Ka juunis: Olympus hübriidkaamerate lipulaeva ostul saad kingituseks funktsionaalse akutalla
kirjutab Jürgen Veerme blogis Photopointi ajaveeb, teisipäev 12 juuni kell 16:54
Parim aeg fotograafiaga tegelemiseks on alanud, sest valgust ja sündmusi/objekte, mida pildistada jagub rohkelt. Kui tunned, et Sinu vanakooli peegelkaamera hakkab ajale jalgu jääma, siis enne kui tõttad uut digipeeglit ostma, viska pilk peale uue ajastu kaamerastaaridele ehk hübriidkaameratele.
Seasaar
kirjutab ArvoS blogis ArvoS fotohetked, teisipäev 12 juuni kell 09:48
Merevesi on soojaks läinud ja saab jälle kajakiga kallist kodumaad avastada ;-) Vesi on tõeliselt madal. Sigu ei näinud, kuid kitsede ja sigade jälgi nägin küll. Tundub, et loomad jalutavad üle madala mere siia Vormsilt.
Päikesetõus...
kirjutab ArvoS blogis ArvoS fotohetked, neljapäev 7 juuni kell 09:28
Paksu uduga on kõik kuidagi pehme, ainsana on terav päike... ;-)
Siin on 6 spordikella, millega liikudes saad Telialt kõndimise eest tasuta internetti
kirjutab Lauri Veerde blogis Photopointi ajaveeb, kolmapäev 6 juuni kell 17:04
Sel nädalal tuli mobiilioperaator Teila välja uue lahendusega, mis võimaldab lihtsalt igapäevaste sammude eest mobiilse interneti andmemahtu juurde saada. Iga 1000 sammu tähendab 5 MB ulatuses täiendavat andmemahtu. Päevane maksimaalne andmemahu kogus on 50 MB ja ühes kuus teenitava mahu maksimummäär on 1.5 GB.
Ühine pidusööming, Public feast
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, esmaspäev 4 juuni kell 11:32
Ühel ööl märkasin jõe ääres midagi põnevat lehte söövad ebaröövikud! Järgmisel päeval läksin sinna kaameraga tagasi ja veetsin neid jälgides ning pildistades mõned meeldivad tunnid. Tegu peaks olema lehevaablase ebaröövikutega. One night I spotted something intresting leaf eating larvaes! Next day I went back with my camera and spent few hours observing them and taking photos.
Ära värise – nutikas DJI Osmo Mobile 2 videostabilisaator on nüüd huvilistele saadaval
kirjutab Jürgen Veerme blogis Photopointi ajaveeb, esmaspäev 4 juuni kell 14:04
Värisevad videod on nüüd minevik, sest meie esinduskaupluste riiulitele ja veebikaubamajja on jõudnud DJI Osmo Mobile 2 , mis muundab Sinu tavalise nutitelefoni stabiliseeritud videokaameraks ja nii on iga kaader sujuvam ja professionaalsem. Uue generatsiooni Osmo Mobile’i kasutamine on tehtud võimalikult lihtsaks suuminupp võimaldab juhtida enda nutitelefoni otse käepidemelt ning kasutada saad isegi  dolly zoom  effekti, mis on seni jäänud peamiselt professionaalide pärusmaaks.
Kitsetall
kirjutab ArvoS blogis ArvoS fotohetked, esmaspäev 4 juuni kell 09:56
Kevadise rohu seest võib leida igasuguseid asju. Prügi on üks levinumaid :-( Õnneks leiab vahest ka palju armsamaid tegelasi ;-)
Kasulik vidin #267: Joby telefonihoidik GripTight Micro Stand XL
kirjutab Andra Alt blogis Photopointi ajaveeb, reede 1 juuni kell 16:07
Ilmselt suur osa meist ei välju enam ammu juba toast ilma oma nutitelefonita ning proovime neid alati võimalikult enda lähedal hoida nii tööl kui ka vabal ajal. Seejuures on tihtipeale meile abiks ka erinevad telefonide tarvikud, mis hõlbustavad näiteks vabal ajal nutitelefonidest lemmikvideote vaatamist, nendega pildistamist või siis lihtsalt kirjutuslaual telefoni ekraanil silma peal hoidmist.
Tere maailm! Hello world!
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, neljapäev 31 mai kell 10:59
Viimased 3 nädalat olen ma sisuliselt iga päev käinud oma kodukaku juures. Ootuses ja lootuses, et ehk õnnestub näha tema järeltulijaid. Eile õhtul see siis viimaks juhtuski! Tere pisikesed! :) Last three weeks I have been ch
Veebikaubamajas toimub täna ÖÖMÜÜK!
kirjutab Jürgen Veerme blogis Photopointi ajaveeb, kolmapäev 30 mai kell 16:07
Kooli või lasteaia lõpukingitused saad pojale, tütrele, õele, vennale, sugulastele või sõpradele mugavalt ära osta photopoint.ee veebikaubamajast, sest täna, 30. mai õhtul kell 18.00 algab ÖÖMÜÜK , mis lõppeb 31.
Kivikunn, King of the rock
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, kolmapäev 30 mai kell 09:45
Metstilder, Green Sandpiper, Tringa ochropus
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, teisipäev 29 mai kell 13:41
Kukkurtihane, Penduline Tit, Remiz pendulinus
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, reede 15 juuni kell 12:07
Kasulik vidin #269: Speedlink USB ventilaator Aero FX LED
kirjutab Andra Alt blogis Photopointi ajaveeb, reede 15 juuni kell 16:46
Kõlab võib-olla veidi uskumatult, kuid ühel õigel kuumal ja päikselisel suvepäeval võivad isegi Eestis temperatuurid vahel niivõrd kõrgele küündida, et ihkame ühe värskendust pakkuva tuuleiili järele. Seejuures oleks veel eriti hea, kui see tuuleiil oleks käepärast just siis, kui ise seda soovime.
Nüüd saadaval: QPad MK-90 ehk mänguriklaviatuuride lipulaev
kirjutab Martin Krüünvald blogis Photopointi ajaveeb, reede 15 juuni kell 14:51
Photopointi veebipoodi  ja  esinduskauplustesse  on müügile jõudud  QPad’i  klaviatuuride kroonimata kuningas MK-90. Sarnaselt teiste Qpad toodetega on ka MK-90 skandinaavialikult tagasihoidlik. Klaviatuuri paigutus on pehmelt öeldes tavaline, sellelt ei leia üleliigseid makro- ega multimeediaklahve. Nende asemel on aga duubeldatud F ehk funktsiooniklahve.