i
Blogilist - Tervislik elu ja ülekaal
Kuidas ülekaaluga hakkama saada ja tervislikult edasi minna.

Uued postitused

 • favicon magnum x parrot minibar
  kirjutab blogis STORY TELLING
 • favicon Kust leida endale ilus trikoo?
  kirjutab blogis LONA-JASMIIN HUNT
 • favicon Lõpukleidid 2018 – mis sa arvad, mis on selle aasta trend?
  kirjutab blogis 24tundi
 • favicon Loe mu mõtteid!
  kirjutab blogis Manjana blogib
 • favicon Matthew McKay, Patrick Fanning. Enesehinnang: oma enesehinnangu hindamise, täiustamise ja säilitamise järeleproovitud programm. Pegasus, 2018
  kirjutab blogis Tallinna Tehnikakõrgkooli raamatukogu kirjandusblo
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

magnum x parrot minibar
kirjutab Marili Kõiv blogis STORY TELLING, reede 18 mai kell 14:09
Eilsed kaadrid Magnumi maitsvast koosviibimisest Parrot Minibaris. Järjekordne näide ühest väga väga meeleolukast PR-üritusest! Kohapeal pakuti muidugi maitsvaid Magnumi jäätiseid ning lausa terve laud oli täis erinevaid maiuseid, et oma jäätist kaunistada. Samuti eri-kokteilid (meil Getriga õnnestus lausa menüüväliselt espresso-martinisid rüübata) ning kõige toredam tegevus - t-särkide kujundamine Liisi Eesmaa eestvedamisel. T-särgid oli omaltpoolt saatnud Eerin, mis on tuntud oma bambusviskoosist lasteriiete poolest, aga tegelikult on neil lai valik ka täiskasvanute riideid. Kannan kusjuures tänagi üht Eerini uut kleiti, mida ei ole veel poodideski.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita

Huvitavad blogilistid

Loe mu mõtteid!
kirjutab Manjana blogis Manjana blogib, pühapäev 6 mai kell 21:47
Küsimuste vastuste postituses keegi küsis mu heade ja halbade omaduste kohta ja muuhulgas mainisin, et ma oskan varjata, mida ma mõtlen, et ma ei lähe endast välja ja kui lähen, siis oskan seda hästi varjata. Tol hetkel ma pidasin seda heaks omaduseks, aga mida rohkem ma sellele mõtlen, siis pole enam üldse nii kindel, et see nii hea on.
Kust leida endale ilus trikoo?
kirjutab Lona-Jasmiin Hunt blogis LONA-JASMIIN HUNT, reede 18 mai kell 13:15
Millegipärast on levinud arusaam, et trikoosid kannavad ainult lapsed, vanainimesed ja ülekaalulised. Julgen arvata, et mina veel ühtegi nendest gruppidest ei kuulu, kuid trikood kandes tunnen end siiski tunduvalt mugavamalt, sest ei pea koguaeg istuma ja astuma mõeldes kuidas mu kõht parasjagu välja näeb.  Tänapäeval on müügil päris palju lahedaid trikoosid, kuid valik Eestis on siiski üsna kehv.
Lõpukleidid 2018 – mis sa arvad, mis on selle aasta trend?
kirjutab admin blogis 24tundi, esmaspäev 14 mai kell 09:30
Temperatuur on kerkinud juba mõnekümne kraadi ligi, päike teeb üle taeva üha pikemaid kaari ning suvi on juba käega katsuda. Kõik see tähendab ka seda, et viimane aeg on otsida endale sobilik lõpukleit. Sumedad suveõhtud ja ametlik aktus Pikad lõpukleidid sobivad ideaalselt lisaks kooli lõpuaktusele ka suviseks kandmiseks.
Matthew McKay, Patrick Fanning. Enesehinnang: oma enesehinnangu hindamise, täiustamise ja säilitamise järeleproovitud programm. Pegasus, 2018
kirjutab Janela Tähepõld-Tammert blogis Tallinna Tehnikakõrgkooli raamatukogu kirjandusblo, kolmapäev 2 mai kell 12:11
Raamatus õpetatakse loobuma endale hinnangute andmisest ja enesehinnagut õõnestamise asemel hoopis tõstma, kasutades erinevaid hinnangute kahjutuks tegemise ja visualiseerimise tehnikaid. Iseenda ebapiisavaks tunnistamine võib tekitada tohutut valu, sest kes meist sooviks olla väärtusetu.