i
Blogilist - Tervislik elu ja ülekaal
Kuidas ülekaaluga hakkama saada ja tervislikult edasi minna.

Uued postitused

 • favicon Sheryl Sandberg, Adam Grant. Variant B : Kuidas seista raskustega silmitsi, kasvatada sitkust ja leida rõõmu. Äripäev, 2018
  kirjutab blogis Tallinna Tehnikakõrgkooli raamatukogu kirjandusblo
 • favicon Sliding Into The Weekend Like...
  kirjutab blogis I Can Has Cheezburger?
 • favicon Madis Mark. Valu kingitus
  kirjutab blogis Lugemiselamused
 • favicon Mood for Food: TWG
  kirjutab blogis THE EYE
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Sheryl Sandberg, Adam Grant. Variant B : Kuidas seista raskustega silmitsi, kasvatada sitkust ja leida rõõmu. Äripäev, 2018
kirjutab TTK Raamatukogu blogis Tallinna Tehnikakõrgkooli raamatukogu kirjandusblo, esmaspäev 5 november kell 12:27
Raamatu kirjutamise otseseks ajendiks oli Facebooki operatiivjuht Sheryl Sandbergi isiklik kogemus seoses abikaasa surmaga ja sellest kasvas välja Whartoni ülikooli professor Adam Grantiga kahasse kirjutatud raamat inimvõime vastupidamisvõimest. Mida saavad inimesed teha iseenda ja teiste aitamiseks, mis on traumapsühholoogia, kuidas kõneleda tragöödiast, mida on tarvis, et tekitada vastupidavaid kogukondi, kasvatada üles tugevad lapsed ja suuta taas armastada, kõigele sellele otsitakse käesolevas raamatus vastuseid. Raamatusse on koondatud autorite isiklikud kogemused ja erinevad uurimistulemused ning juhtnöörid, mis aitavad tagasilöökide korral endas jõudu leida st kui plaani A ei ole võimalik ellu viia, tuleb parim võtta sellest mida pakub plaan B. Emotsionaalselt kirjutatud raamat tundlikul teemal. Vaata, kas raamatut saab laenutada The post Sheryl Sandberg, Adam Grant. Variant B : Kuidas seista raskustega silmitsi, kasvatada sitkust ja leida rõõmu.

Huvitavad blogilistid

Sliding Into The Weekend Like...
kirjutab blogis I Can Has Cheezburger?, laupäev 3 november kell 02:00
Submitted by: (via Imgur ) Tagged: funny video , mood , TGIF , funny Share on Facebook
Madis Mark. Valu kingitus
kirjutab Tallinna Keskraamatukogu blogis Lugemiselamused, teisipäev 30 oktoober kell 11:53
Ilmunud: Pilgrim 2018 Madis Mark on äärmiselt ladusa sulejooksuga noor mees, kes kirjeldab raamatus analüüsivalt oma elusündmusi ja räägib teemadest, mida elus tähtsaks peab ja mis on teda aidanud elus edasi jõuda. Madise elu muutvaks sündmuseks sai õnnetus, mis ta üheksa-aastase poisina ratastooli viis.
Mood for Food: TWG
kirjutab hannapham65 blogis THE EYE, esmaspäev 29 oktoober kell 03:26
TWG is a world-renowned tea company with stores selling tea leaves, jellies, and confectioneries across Singapore and overseas. However, most people may not be aware that they offer cafe food alongside their exquisite selection of tea. Reporters Rhea Malhotra and Hanna Pham ventured out to Ngee Ann City to try TWG’s culinary delights.