i
Blogilist - Teatriblogid

Uued postitused

 • favicon Väike Gavroche - NUKU
  kirjutab blogis Danzumees
 • favicon Morten Mortensoni aed - Teater Kelm
  kirjutab blogis Danzumees
 • favicon AK-47 - Vanemuine
  kirjutab blogis Danzumees
 • favicon 2017 Raamatuaasta autahvel
  kirjutab blogis Danzumees
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Väike Gavroche - NUKU
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, kolmapäev 14 veebruar kell 18:07
Gavroche on nagu mini-Hüljatud, aga Nukuteater mängib selle suureks. Eks ta olegi sõna otseses mõttes mini-Hüljatud, sest on ju selles loos võetud see pisike tänavapoisike - Gavroche, kes revolutsiooni ajal laipade vahel, kuulivilin kõrvus, liikus võitlustandril ja laulis uhkelt oma laulu. Lavastuslikult efektne - dünaamiliste dekoratsioonidega mängimine, inimesed muutuvad nukuks ja siis jälle

Huvitavad blogilistid

2017 Raamatuaasta autahvel
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, neljapäev 8 veebruar kell 17:08
Eelmisel aastal sai lausa häbiväärselt vähe juturaamatuid loetud. Minu täiskasvanud ea kõige väiksem arv aasta kohta - 13! Pole vist siiani kunagi alla 20 raamatu aastas lugenud... Ilmselt seetõttu eelkõige, et tuli teha tööd alal, mille jaoks oli vaja lugeda ja uurida palju materjale ning isegi koostada enda materjale sellise ala kohta, mis oli kuni selle aastani täiesti võõras.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Morten Mortensoni aed - Teater Kelm
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, esmaspäev 12 veebruar kell 17:04
Teater Kelm logol on küll kõik kolm hobust kummuli, aga minu kolmas elamus Teater Kelm laval toetub kindlalt neljale jalale. Esiteks LUGU/TEKST - kuigi autoriteks on märgitud suisa 4, siis eeldan, et suuremas osas on see siiski autor-lavastaja Karl Koppelmaa kirjutatud (ülejäänud klassikud teenivad rohkem inspiraatorite ja laenatud lausete kinkijatena).
AK-47 - Vanemuine
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, reede 9 veebruar kell 19:25
Kohe kui ma koju jõudsin pärast AK-47 etenduse nägemist NO-teatri proovisaalis, võtsin toengasendi põrandal ja tegin 100 kätekõverdust. Niimoodi mõjus mulle see Reigo Sagori kirjutatud, lavastatud ja mängitud elulooline etendus. Rõhk sõnal mõjus. Reimo tegi kätekõverdusi tüki jooksul vähemalt 2 x nii palju... lisaks jooksudele ja muudele jõu- ja ilu-numbritele.