i
Blogilist - Teatriblogid

Uued postitused

 • favicon Peks Mõisatallis
  kirjutab blogis hinge harimas
 • favicon 21.sajandi suurimad rollid EESTI TEATRIS
  kirjutab blogis Danzumees
 • favicon Härra Biedermann ja tulesüütajad - Vanemuine
  kirjutab blogis Danzumees
 • favicon NOДВЕНАДЦАТЬ
  kirjutab blogis hinge harimas
 • favicon Pööriöö uni
  kirjutab blogis hinge harimas
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

21.sajandi suurimad rollid EESTI TEATRIS
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, reede 18 mai kell 01:19
Sajandi lavastustest olen juba kirjutanud ja neid kokku kogunud, aga juba pikemat aega olen mänginud ka mõttega, et oleks huvitav koguda kokku need rollid, mis on eriliselt sellel sajandil meelde jäänud, ehk näitlejatööd, mida on isegi raske uskuda, et need on sündinud laval, enda silme all. Mõned on märgilise tähendusega näitleja karjääris, mõned sellised rollid, milles mina esimest korda olen

Huvitavad blogilistid

Peks Mõisatallis
kirjutab .rl blogis hinge harimas, teisipäev 27 veebruar kell 21:29
On näha, et EV100 on innustanud nii suuremaid kui väiksemaid rühmitusi vabatahtlikult või poolvabatahtlikult looma tagasi- ja edasivaateid, kodumaa eilsest, tänansest ja homsest päevast, et lahti mõtestada seda va eestlust. Suur osa tehtud töödest on pikitud aga üsna lühikesse ajatelge - eelmisse ja käesolevasse teatrihooaega, mistõttu pole imestada, et mingid motiivid ja lahendused ka korduma kipuvad.
Härra Biedermann ja tulesüütajad - Vanemuine
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, kolmapäev 16 mai kell 11:47
Kui ma kuulsin, et Ain Mäeots lavastab Vanemuises psühholoogilist põnevikku, olin kohe ka ise põnevil. Liiga harva tuuakse põnevikke teatris lavale, kuigi need on tihti väga meelelahutuslikud. Eriti imekspandav, et krimkasid üldse ei pakuta, samas kui on teada-tuntud fakt, et eestlased neid lugeda armastavad.
NOДВЕНАДЦАТЬ
kirjutab .rl blogis hinge harimas, neljapäev 1 veebruar kell 11:25
Sasha Pepeljajev on Eesti teatrimaastikul üks äraütlemata tänuväärne nähtus, pean eelkõike silmas tema lakkamatut tahtmist möllata meie erinevate teatrikoolide noortega ning anda neile koosmängu võimalusi suuretrupilistes tantsulavastustes, mida just liiga palju siinmail minu teatsi ei pakuta.
Pööriöö uni
kirjutab .rl blogis hinge harimas, neljapäev 28 detsember kell 12:02
Pettumus oli õite suur kui selgus, et Pööriöö une pilonksid olid müügist otsa saanud kui ma lõppeks jaole tahtsin jõuda ja veel enam pettuma pidin, kui teada anti, et korralduslike raskuste tõttu lisaetendusi plaani enam võtma ei hakata.