i
Blogilist - Teatriblogid

Uued postitused

 • favicon Eesti jõulud - NUKU
  kirjutab blogis Danzumees
 • favicon Peks mõisatallis - Must Kast
  kirjutab blogis Danzumees
 • favicon Ajarefrään - NUKU
  kirjutab blogis Danzumees
 • favicon 5 grammi sisemist rahu - Must Kast
  kirjutab blogis Danzumees
 • favicon Teineteiseta - Vanemuine
  kirjutab blogis Danzumees
 • favicon Ivanov - Eesti Draamateater
  kirjutab blogis Danzumees
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Eesti jõulud - NUKU
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, laupäev 9 detsember kell 00:24
Üldiselt on mul alati kahetised tunded jõululavastustega seonduvalt. Neid justkui tehakse, et ettevõtetel ja lapsevanematel oleks lastega midagi jõulude eel erilist teha ja sellel on mingi selline maik küljes, mis tegelikult teatritegemisel olema ei peaks. Tihti tuleb ka tunnistada, et need jõululavastused ongi liialt linnukese pärast tegemise pitseriga. Seekordse Nukuteatri jõululavastuse

Huvitavad blogilistid

Peks mõisatallis - Must Kast
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, esmaspäev 4 detsember kell 15:32
Üsna lühikese aja jooksul (viimane kuu aega) on mul õnnestunud saada tuttavaks võrdlemisi värske Eesti teatriga (loodud 3 aastat tagasi põhitegevuskohaga Tartusse) nimega Must Kast.
5 grammi sisemist rahu - Must Kast
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, neljapäev 23 november kell 17:38
Kuulsin sellest lavastusest päris mitmelt sõbralt ja tuttavalt - lööb pahviks millise energiaga mängitud, kuivõrd sügav ja valus ja ehe see on. Torkab otse soonde. Nõnda siis ootasin, et see lavastus minuni jõuaks... alla tunnise tüki pärast Tallinnast Tartusse sõitma ei hakanud ning ootasin Musta Kasti Tallinnasse külla... seda võimalust ei tulnud ega tulnud.
Teineteiseta - Vanemuine
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, kolmapäev 22 november kell 18:06
Kui ma ei eksi, siis oli see raamatu Alice imedemaal kirjanik Lewis Carroll, kes kunagi ütles... parafraseerin selle mõtte nii, nagu ise seda toona tõlgendasin: tõeline armastus ei kao mitte kunagi meist... see võib kokku kuivada väikseks kui hernetera, aga see jääb meie sisse igavesti.
Ivanov - Eesti Draamateater
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, pühapäev 19 november kell 15:15
Bravo! Selliseid lavastusi juba igal aastal ei näe... Wow! Seisvad ovatsioonid! Milline lavastus! Milline trupp! Milline kunstiline tase! Külmavärinad tulevad sellel mõeldes! Tõeliselt suur teatriELAMUS! 4 tundi lendas kui linnutiivul. Käesoleva teatriaasta absoluutne tippsaavutus psühholoogilise ja klassikalise draama austajatele.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Ajarefrään - NUKU
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, neljapäev 30 november kell 15:16
Helle Laas rokib täiega! Selline hoog ja nii palju südamlikkust! Vabandan juba ette, et järgnev essee tilgub üle austusest, armastusest ja imetlusest! Jaanika Juhansoni lavale seatud Helle elulugu (peategelase enda esituses) on küll ülelend tema elust, ent peatub mitmetel olulistel teemadel ja sõlmpunktidel ning on mitmete lavastuslikult huvitavate ideedega illustreeritud.