i
Blogilist - teatri kriitika
Eesti lavakunsnikel on vaja adekvaatset ja motiveerivat kriitikat, uut keelt ja võrgustikku. Avatud kõigile neile, kes ei jaksa enam neid mittemidagiütlevaid ülevaateid lehest lugeda!

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Idee
  kirjutab blogis raspe raspeldab
 • favicon Hüljatud - Vanemuine
  kirjutab blogis Danzumees
 • favicon Eesti jõulud - NUKU
  kirjutab blogis Danzumees
 • favicon Peks mõisatallis - Must Kast
  kirjutab blogis Danzumees
 • favicon Ajarefrään - NUKU
  kirjutab blogis Danzumees
 • favicon Oot oot nüüd midag nagu…..
  kirjutab blogis raspe raspeldab
 • favicon 5 grammi sisemist rahu - Must Kast
  kirjutab blogis Danzumees
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Hüljatud - Vanemuine
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, teisipäev 12 detsember kell 17:00
Aaaaaaaaaah... armastus.... ja ohhhhhhhhhh... sõda.... Võimas! Vanemuise uus Hüljatud võtab hingetuks. Võimas on sõna, mis selle elamuse kirjeldamiseks esimesena meelde tuleb. Les Miserables on tänaseks päevaks praktiliselt pähe kulunud. Seda tänu nii kunagisele Linnahalli versioonile (mis enne Samuel Harjanne lavastuse nägemist on vast kõige tugevamalt südames erinevatest nähtud

Huvitavad blogilistid

Idee
kirjutab raspe blogis raspe raspeldab, teisipäev 12 detsember kell 10:31
Tulenevalt selles tekkis idee https://www.polarseal.me/  , et tegelikult asi mis kõige rohkem külmetab on pepu. Mul on kannikad pidevalt külmad, kuna see on kõige rohkem väljaulatuivam suurepinnaline kehaosa. Ühesõnaga sama tehnoloogiaga tuleks  toota suusapükse, jooksupükse, teksapükse jne. ja soojenduspadjad oleks kahe kanni peal. Kuigi keegi selle idee siit bännab, siis 10% müügitulust paluks mulle :).
Eesti jõulud - NUKU
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, laupäev 9 detsember kell 00:24
Üldiselt on mul alati kahetised tunded jõululavastustega seonduvalt. Neid justkui tehakse, et ettevõtetel ja lapsevanematel oleks lastega midagi jõulude eel erilist teha ja sellel on mingi selline maik küljes, mis tegelikult teatritegemisel olema ei peaks. Tihti tuleb ka tunnistada, et need jõululavastused ongi liialt linnukese pärast tegemise pitseriga.
Peks mõisatallis - Must Kast
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, esmaspäev 4 detsember kell 15:32
Üsna lühikese aja jooksul (viimane kuu aega) on mul õnnestunud saada tuttavaks võrdlemisi värske Eesti teatriga (loodud 3 aastat tagasi põhitegevuskohaga Tartusse) nimega Must Kast.
Oot oot nüüd midag nagu…..
kirjutab raspe blogis raspe raspeldab, esmaspäev 27 november kell 17:43
Kaja Kallas on olnud üks mu lemmikuid. Ta argumendid on olnud mõistlikud ja põhjendatud. Vist kuidagi väga vale teema ette jäänud. Nüüd juba jookseb ajakirjanduses tema näppude alt mitmes artikkel mis mul juhtme kokku ajab.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
5 grammi sisemist rahu - Must Kast
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, neljapäev 23 november kell 17:38
Kuulsin sellest lavastusest päris mitmelt sõbralt ja tuttavalt - lööb pahviks millise energiaga mängitud, kuivõrd sügav ja valus ja ehe see on. Torkab otse soonde. Nõnda siis ootasin, et see lavastus minuni jõuaks... alla tunnise tüki pärast Tallinnast Tartusse sõitma ei hakanud ning ootasin Musta Kasti Tallinnasse külla... seda võimalust ei tulnud ega tulnud.
Ajarefrään - NUKU
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, neljapäev 30 november kell 15:16
Helle Laas rokib täiega! Selline hoog ja nii palju südamlikkust! Vabandan juba ette, et järgnev essee tilgub üle austusest, armastusest ja imetlusest! Jaanika Juhansoni lavale seatud Helle elulugu (peategelase enda esituses) on küll ülelend tema elust, ent peatub mitmetel olulistel teemadel ja sõlmpunktidel ning on mitmete lavastuslikult huvitavate ideedega illustreeritud.