blog.tr.ee » Blogilist - Sügavamõttelised

i
Blogilist - Sügavamõttelised
Siia listi on oodatud kõik sügavmõtlikud blogijad, kelle kirjutised jutustavad elust, armastusest, unistustest.

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Kogemuslugu rääkimas #arvamusfestival 2018
  kirjutab blogis Sven Anderson
 • favicon Küüniliselt laksutab kuivavast kaldapadrikust
  kirjutab blogis Henry Griin / Eugen J Isotamm
 • favicon Sven bear dealing with mental health with ERASMUS+
  kirjutab blogis Sven Anderson
 • favicon Noorsoovahetus Saaremaal: vaimne tervis
  kirjutab blogis Sven Anderson
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Kogemuslugu rääkimas #arvamusfestival 2018
kirjutab Sven Anderson blogis Sven Anderson, reede 17 august kell 12:11
Eelmisel nädalal külastasin 10.0 11.08 Paidet, sest olin esimest korda Arvamusfestivalil. Sealhulgas jagasin 12. alal, suhtluskultuuri alal, oma elu ja tundeid. Peale Paidet külastasin Türi, kus elavad nüüd minu sugulased. Üks neist sai Türile tööle õpetajana. Päris cool , kui saad kujundada järgmiste põlvkondade saatuse. Arvamusfestivalile olin valmis minema ühel konkreetsel põhjusel. Ma võitsin kodumajutuse Tartus Domus Dorpatensise vabatahtlike DD Akadeemia Maailmamuutjate ürituselt. Muidugi oli teiseks ajendiks võimalus osaleda esimesel päeval õhtusel arutelu vestlusel oma poolse kogemuslooga. Arvamusfestivali ootused Reede varahommikul alustan sõitu lapsepõlvekodust Paide suunal. Bussi pilet oli vaid 2.30 eurot, mis on uskumatu hind, nagu peaaegu ei maksaks sõitmine enam midagi.

Huvitavad blogilistid

Küüniliselt laksutab kuivavast kaldapadrikust
kirjutab isotamm blogis Henry Griin / Eugen J Isotamm, kolmapäev 15 august kell 02:51
Küüniliselt laksutab kuivavast kaldapadrikust Kremli ööbikud’ / Tartu Uus Teater / esietendus 10. augustil 2018 Kreenholmi saarel Looduses on praegu kummastav jalutada. Kuumatsunami on lopsakuse üle ujutanud sügisepoolsete toonidega ja kõik täidlane on ühtlasi ka natuke krõbe.
Sven bear dealing with mental health with ERASMUS+
kirjutab Sven Anderson blogis Sven Anderson, laupäev 11 august kell 21:56
As surprised I am, I was in Saaremaa with Erasmus project and dealing with mental health. The topic that doesn’t come up if there is not a personal connection with it. I was before joining the group of Estonians very sceptical about the project and a little bit cautious about how I deal with the mental health myself. Sametime I have to say that after ten days all my problems were lifted away some way.
Noorsoovahetus Saaremaal: vaimne tervis
kirjutab Sven Anderson blogis Sven Anderson, teisipäev 7 august kell 23:16
Tervislik skeptitsism on kõige alus. Me mõnikord hindame oma võimeid üle või hindame ennast lähtuvalt kogemusest alaväärsemana. Minu möödunud 10 päeva möödusid Erasmus projekti raames Saaremaal. Tegemist on noorte vahetusega, kus teemaks projektist lähtuvalt oli vaimne tervis. Erinevad teadmised ja kogemused Noorte vahetuses said kokku Eesti, Läti ja Hollandi noored, et põhjalikumalt kogeda ja mõista vaimset tervist.