Add a blog

Kuidas blogi lisada?

Blogi lisamiseks tuleks ülevaolevasse kasti sisestada blogi veebiaadress. Näiteks kui sinu blogi asub aadressil minublogi.blogspot.com, siis sisestagi sinna kasti minublogi.blogspot.com. Edasi tegutseb juba Blog.tr.ee ise ja rohkem midagi tegema ei pea. Blog.tr.ee võtab blogi nime, kirjelduse ja võimaluse korral ka pisipildi blogi andmetest automaatselt.

Mul ei õnnestu blogi lisada?

Blog.tr.ee töötab kõige paremini koostöös Blogger ja Wordpress teenustega - reeglina nendel platvormil tehtud blogide lisamisega probleeme ei esine. Seega võimaluse korral soovitame kasutada eelnimetatud teenuseid oma blogi loomiseks.

Juhul kui siiski on just Sinu blogi see, mida millegipärast Blog.tr.ee omaks ei taha võtta ja annab blogi lisamisel ainult veateateid, tasub eelkõige kontrollida kas sinu blogil on olemas RSS voog ning kas see on ka korrektne (väga harva juhtub nii, et RSS voog on kogemata ära rikutud - näiteks mõni postitus sisaldab copy-paste käigus kogemata teksti sisse sattunud binaarseid sümboleid vms.). RSS voo kontrollimiseks sobib näiteks W3C vastav tööriist.

Kui aga mitte kuidagi blogi blog.tr.ee-sse lisanduda ei taha, võta ühendust blog.tr.ee kasutajatoega aadressil blog@tr.ee.