i
Blogilist - Siit nurgast ja sealt nurgast

Uued postitused

 • favicon AITAB KÜLL JUBA!!!!!!
  kirjutab blogis YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast
 • favicon Ma olen KaksikLeek – Jõud, millega tuleb arvestada
  kirjutab blogis YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast
 • favicon “Põgeneja” KaksikLeegi Saagas
  kirjutab blogis YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast
 • favicon Meeleolumuusikat
  kirjutab blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi.
 • favicon Ebaõiglus
  kirjutab blogis Hundi ulg
 • favicon Täiesti sobimatult nunnu
  kirjutab blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi.
 • favicon Kirju
  kirjutab blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi.
 • favicon Hetkeenergiad emotsioonide maailmas
  kirjutab blogis YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast
 • favicon Jõu ja Armulikkuse habras tasakaal
  kirjutab blogis YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

AITAB KÜLL JUBA!!!!!!
kirjutab YksikHunt blogis YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast, teisipäev 12 detsember kell 14:33
Kaksikleekide sõnumid: Kogu kollektiivile Aitab küll! 12.12. 2017 Ana Souto Kallid Kaksikud, Ohh, kui kaua ma pole neid kirjutanud ja kui mind täna kutsuti laua taha kirjutama olin ma õnnelik nagu laps kommipoes, kellel on rahakott paksult raha täis! OIIJAHHH! Mida paganat praegu toimub kollektiivis? Ma ei tea kuidas teiega on aga täna on minul südamepõhjast silmadesse tõusmas see hea vana nutuhoog, justnagu Fontana di Trevi Roomas, ehk siis, kui te seda ka tunnete siis püsige reel ja jätkake lugemist! Ühes minu tänastest energiatelugemise videos ma rääkisin äärmuslikust peegeldamisest, mis toimub praegusel hetkel kollektiivis ning kuidas meil tuleb praegu olla väga teadlik oma emotsioonide ja tunnete allikatest ja kuhu me oma tähelepanu fokusseerime.

Huvitavad blogilistid

Ma olen KaksikLeek – Jõud, millega tuleb arvestada
kirjutab YksikHunt blogis YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast, esmaspäev 4 detsember kell 14:37
Ma olen KaksikLeek, ma olen Leek. Ma olen Jõud millega tuleb arvestada. 03.12.2017 Ana Souto Kallid Teekaaslased, On möödunud päris pikk aeg, kui mind viimati kutsuti laua taha, et vahendada midagi nii olulist kui see sõnum t
“Põgeneja” KaksikLeegi Saagas
kirjutab YksikHunt blogis YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast, pühapäev 3 detsember kell 01:06
“Põgeneja” vaatenurk KaksikLeegi Saagas 02.12.2017 Ana Souto Mu kallid Teekaaslased, Aasta tagasi olin ma oma kaksikuga suhtes ja tegelikult kohe esimest korda jooksu panemas. Ma olin tegemas jõuluoste, unistasin meie ühisest tulevikust. Ma arvasin, et ma armastasin teda rohkem kui mida iganes siin maailmas, kuid niipalju ma siis teadsingi mis asi see armastus on, siis, aasta tagasi. Minu armastus oli isekas ja tingimuslik.
Meeleolumuusikat
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., kolmapäev 29 november kell 21:51
Sa põletad sildu vaid selleks, et sul poleks külm Ja oled nii kurb, et see tundub peaaegu kui pilgar Uus hommik ka päikese tõustes näib alati julm Aina igatsed und kuid see reetur sind pidevalt hülgab Suur tulevik neelab sind
Täiesti sobimatult nunnu
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., esmaspäev 27 november kell 21:00
Tööl on üks jupp koridori, mida rohelise põranda järgi kutsutakse green mile. Seada läbivad absoluutselt kõik tootmises töötavad inimesed ja hüüdnimi läheb täppi vähemalt mõnel päeval aastast meil kõigil. Täna hommikul võttis koridori läbimine mõnevõrra rohkem aega. Ned, kellele ei meeldinud võivad arvata mida tahes (selle raha oleks võnud kasutada..., ...lapsik..., Amatöörid), aga mulle küll meeldis ja ma polnud selle emotsiooniga üksi. Üllatusmoment veel lisaks, ma ei tea kedagi, kes seda ette teadis.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 8) Näita
Ebaõiglus
kirjutab Hundi ulg blogis Hundi ulg, esmaspäev 27 november kell 13:14
Olen elus. PÖFF: https://poff.ee/est/filmid/321151 Kuidagi väga isiklik on see filmi sõnum. Turvavõrgu puudumine tegi võimalikuks selle, et eile lahkus siit maailmast noor inimene. Jumal näeb, et ma püüdsin, kuid väsisin. Film on film ja elu on elu. Tagantjärgi, selle hapra turvavõrguna, ei andesta, et ei suutnud, ei püüdnud rohkem. Kes vähegi sõber, jagage PÖFFi linki.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 10) Näita
Kirju
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., neljapäev 23 november kell 16:35
Kas sa armastad mind? Kas ma peaksin? Võiksid Miks? Lihtsalt niisama. Sellepärast, et tahad armastada . Sind? Miks ka mitte. Ma ei tea. Ma pean mõtlema Aknast paistis öö. Ei, mitte öö ei paistnud, öö vaatas aknast sisse.
Hetkeenergiad emotsioonide maailmas
kirjutab YksikHunt blogis YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast, kolmapäev 22 november kell 15:22
21.11.2017 Ana Souto Väike ääremärkus: Ma olen tagasi ja normaalne“ (mida iganes see sõna tähendab) ja minu päevaplaan on taas avatud vastuvõttudeks. OHH SA MU MEIE MA ÜTLEN! Kui sa oled minu meestesoost lugeja siis pane palun tähele.
Jõu ja Armulikkuse habras tasakaal
kirjutab YksikHunt blogis YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast, kolmapäev 22 november kell 11:51
Jõu ja Armulikkuse habras tasakaal 5.07.2017 Ana Souto Elul on kummaline komme muuta meid vahest väetiteks. Me muutume teistega suheldes enesekindlatest kõhklevateks, sama käib kohtade ja situatsioonide suhtes, seda lihtsalt seetõttu, et me oleme lõksus omaenese peas olevas puuris ja keeldume sealt välja tulemast.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita