i
Blogilist - Reisiblogid
Kõigile, kes kirjutavad elust Eestist eemal

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

  • favicon loomad valivad superstaari!
    kirjutab blogis kairi look / blogi
  • favicon mis sa jälle tahad? päkapikuks!
    kirjutab blogis kairi look / blogi
  • favicon ohtlik oravaigatsus ja mida sellega teha
    kirjutab blogis kairi look / blogi
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

loomad valivad superstaari!
kirjutab Kairi Look blogis kairi look / blogi, reede 7 detsember kell 14:55
kas te ikka teate, et sügisel ilmus üks eriline raamat nimega  Omad jutud 3 , mille kirjutasid ja illustreerisid peaaegu üleni lapsed? lisaks tegid sinna jutte ka mõned teised ja minu teemaks said loomad ja superstaarid. kujutate ette, sihuke õnn! muidugi olin ma otsekohe nõus. pildid joonistas loo juurde kätili ranniit. tsau, kätili! väga ägedad! pane edasi! ja lugu ise sai selline: LOOMAD VALIVAD SUPERSTAARI See juhtus aprilli algul, esimesel soojal pühapäeval. Täpselt kell kümme hommikul kostis järsku vali tiivaplagin ja suurele kuusele maandus linnuparv. Kõik vidistasid ja kallistasid, nad polnud teineteist terve talve näinud. Kiiremad kured olid kohal juba ammu, aga näiteks hakid ja lõokesed saabusid alles hiljuti. Vares Voldemar ootas hetke ja tõstis tiiva.

Huvitavad blogilistid

mis sa jälle tahad? päkapikuks!
kirjutab Kairi Look blogis kairi look / blogi, teisipäev 4 detsember kell 19:16
hõulimõuli, inimesed, saadaval on unistuste amet! kuulake nüüd:  soomes otsitakse päkapikke!  lehes oli kuulutus! asjaga on kiire! see päkapikutöö kõigutab tõsiselt mu senist TOP 2-e: 1. kommivabriku degusteerimisosakonna madalaim lüli (need on need, kes peavad maitsma KÕIKI komme ja mitte üks, kaks või kolm, vaid seitse korda, et tagada kvaliteet). pissile lastakse kord päevas ja ühtki kommi välja sülitada ei tohi.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
ohtlik oravaigatsus ja mida sellega teha
kirjutab Kairi Look blogis kairi look / blogi, kolmapäev 28 november kell 13:03
oktoobri tähekeses haigestub piia ohtlikku ja eriti kergelt nakatuvasse oravaigatsusse. õnneks saab seda ravida! kuidas täpselt, lugege siit. toredad pildid joonistas lucija mrzljak, kes toimetab igapäevaselt joonisfilmi stuudios ja teeb - täpselt nii, arvasite ära! - multikaid!