i
Blogilist - Raamatud

Uued postitused

 • favicon F. S. Fitzgerald ,,Suur Gatsby" (september IV)
  kirjutab blogis Heli lugemisvara (lugemisblogi)
 • favicon T. Parvela ,,Ella ja sõbrad" 1.osa (september III)
  kirjutab blogis Heli lugemisvara (lugemisblogi)
 • favicon M. Atkinson, R. T. Chois ,,Coaching samm- sammult" (september II)
  kirjutab blogis Heli lugemisvara (lugemisblogi)
 • favicon Sven Vahar "Minu Leedu"
  kirjutab blogis Paberiõgijad
 • favicon A. Lõhmus ,,Pooltoonid" (september I)
  kirjutab blogis Heli lugemisvara (lugemisblogi)
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

T. Parvela ,,Ella ja sõbrad" 1.osa (september III)
kirjutab Heli Künnapas blogis Heli lugemisvara (lugemisblogi), teisipäev 15 september kell 12:29
 112 lk 2013, Ajakirjade Kirjastus Ma pole ammu nii palju naernud. Eriti mitte raamatut lugedes. Lehekülgedel 73-74 pidin raamatu käest panema, sest suutsin vaid naerda.  Tõsiselt mõnus, soe ja ülinaljakas lasteraamat. Tempokas, tegevus liigub kiiresti. Ei ole sellist inimestesse ja kohtadesse süvenemist, vaid ongi hoogne liikumine sündmusest sündmusesse. Ning loomulikult need sõnade valestimõistmised- lihtsalt naljakas. Telefonimängu oleme ilmselt kõik küll mänginud, kuid Parvela viis minu jaoks selle täitsa teisele tasandile.  Tõin juba ammu selle raamatu lastele raamatukogust, aga seisis. Eile siis võtsin niisama ja lugesin 2 peatükki suurematele lastele lihtsalt keset päeva ette. Lugu lõppes nii, et õhtul ma raamatut tagasi ei saanud, sest lapsed hakkasid ise edasi lugema.

Huvitavad blogilistid

Sven Vahar "Minu Leedu"
kirjutab lontu lõvikutsu blogis Paberiõgijad, laupäev 12 september kell 19:19
Mul on aastaid olnud nüüd üsna lugemisvaene aeg - ega see väikeste lastega võõrastes riikides viibimine hästi ei mõjunud ja häiris tugevalt keskendumist ning võttis aja ära. See oli ka ehk üks põhjus, miks ma lugemist taasavastama hakkasin just selle raamatuga.
F. S. Fitzgerald ,,Suur Gatsby" (september IV)
kirjutab Heli Künnapas blogis Heli lugemisvara (lugemisblogi), laupäev 26 september kell 17:20
177 lk 1966, Eesti Raamat Pealkirja ,,Suur Gatsby teavad ilmselt paljud. Nii ka mina, kuid raamatuni polnud jõudnud. Olin küll näinud mingit osa filmist, seega sisust midagi teadsin. Lugema hakkasin aga seda hoopis sellepärast, et mulle öeldi, et minu enda romantiline lühiromaan ,,Valss Pärnu rannaliival pidi selle sarnane olema. Et selline ühtne üle lahe tulede poole õhkamine.
M. Atkinson, R. T. Chois ,,Coaching samm- sammult" (september II)
kirjutab Heli Künnapas blogis Heli lugemisvara (lugemisblogi), esmaspäev 14 september kell 12:22
 242 lk 2019, Intelligentne Grupp Coaching põhineb õigetel küsimustel ja kuulamisoskusel. Põhimõtteliselt võibki selle teose kokku võtta, et nendest kahest teemast räägitigi.  Raamatu kaudu on muidugi väga raske õppida õige hääletooniga rääkimist. Õnneks olen kõik sellised asjad varem mujal läbi teinud, aga see oli ka üks teema, millest räägiti.  Minu jaoks andis see teos hea lisainfo coachingu kohta.
A. Lõhmus ,,Pooltoonid" (september I)
kirjutab Heli Künnapas blogis Heli lugemisvara (lugemisblogi), esmaspäev 7 september kell 23:43
 384 lk 2020, Varrak Annika kutsus mind oma raamatu ,,Pooltoonid esitlusele koos temaga vestlema. Nii olen tegelikult praeguseks kaks korda autoriga erinevad teemad läbi käinud. Esimest korda Heli Kirjastuse Kirjanduslikul kolmapäeval. Siis ma polnud ise veel raamatut lugenud. Teiseks kohtumiseks ehk raamatuesitluseks lugesin raamatut ja sain teoses hulga täielikuma pildi.   Tunnistan, et hakkasin lugema väikese eelarvamusega.