i
Blogilist - Punase Hanrahani ürikud

Uued postitused

 • favicon Uduselt, pehmelt
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Nutt ja hala
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon On see nüüd ületöötamine või misasi
  kirjutab blogis Läbikäigu K
 • favicon Haiglad on ikka imelikud kohad
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Omikupoolik
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Vannitatud pirukas
  kirjutab blogis Läbikäigu K
 • favicon NZ
  kirjutab blogis pilvepildistaja päevaraamat
 • favicon Muusikat pimedasse novembrisse
  kirjutab blogis Läbikäigu K
 • favicon Ikka on hästi
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Miks ma ei planeeri
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Mis tarbeks raamatud head on. Ja töö ka.
  kirjutab blogis Läbikäigu K
 • favicon Head ajad vol veel paljum
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon … ja võõrsil
  kirjutab blogis Läbikäigu K
 • favicon Prügiaudit
  kirjutab blogis Superwoman, cryable.
 • favicon Lapsesuu…
  kirjutab blogis Superwoman, cryable.
 • favicon Nii, üks asi jälle möödas, edasine elu ees
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Kus on kodu koht
  kirjutab blogis Läbikäigu K
 • favicon Pühapäeval
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Kuidas me siin elame
  kirjutab blogis Läbikäigu K
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Uduselt, pehmelt
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, laupäev 9 detsember kell 20:36
Nõup, ikka veel pole terve, reibas ja energiline (no endagi kohta). Aga ei ole kogu aeg paha olla, ainult vahel. Ilmselt peab rahul olema. Väikesed sammud edasi minnes on ka olulised, kilomeeter tunnis jne. Lihtsalt olen oma hädisusega nii ära harjunud, et taipan: No olen hädine! ainult, kui on kontrastina näha, mis võiks olla ja mis on. Paistab, et tuleb veel üks trennita nädal. Et no pisinatuke teen, nädala peale kokku tuleb veidi rohkem, kui normaalselt ühes päevas on, aga 90 seeriat? Mis te teete NALJA v? Ma selle nädala seeriad teen järgmisesse ette, siis vast JÄRGMISEL saan 90 täis. Ja mis mõttes ainult mu lapsed saavad aru, et mul eriliselt nõrk ja paha on? Või ei, ema saab ka.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita

Huvitavad blogilistid

On see nüüd ületöötamine või misasi
kirjutab nodsu blogis Läbikäigu K, reede 8 detsember kell 01:38
Ekseldes Itaalia avaliku sektori asutuste, üksuste, organisatsioonide rägastikus ja üritades neid eesti keeli nimetada nii, et sama sorti organisatsiooni oleks alati nimetatud sama sõnaga ja eri tüüpi organisatsioonid jälle a
Nutt ja hala
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, neljapäev 7 detsember kell 03:16
Mul on nii halb olla! Viirus, mis võttis suuna kadumisele õhtul enne operatsiooni, tuli tagasi täie rauaga, kui ma oma immuunsuse opiga maha võtsin, ja mul on nii kuradi halb. Oleks kõrge palavik või kõhuvalu või midagi, oleks selge: infektsioon, rallib erakorralisse.
Haiglad on ikka imelikud kohad
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, teisipäev 5 detsember kell 14:55
Otse sünnitusmajast (no ma käisin haiglas, mis on ühtlasi sünnitusmaja) reportaaži ei tee, sest seal ma sain kirja täpselt niipalju: Haiglad on ikka imelikud kohad. Ka nüüd, kodus, teen seda postitust ilmselt pool igavikku, sest laparoskoopia võib ju normaalsele inimesele suht tühiasi olla, aga mina ei ole normaalne. Nagu... antud juhul kehaliselt. Näiteks samal päeval koju mul küll kõne alla ei tulnud.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita
NZ
kirjutab udupea blogis pilvepildistaja päevaraamat, pühapäev 3 detsember kell 18:17
Juhtus nii, et täiesti kogemata sattusin Uus-Meremaale. Ja natuke Austraaliasse ka. Pildid riputasin nagisse:http://nagi.ee/photos/peaudu/sets/409141/ PS: iseendale meelespidamiseks pikkadel lendudel on mugavam istuda vahekäigu, mitte akna juures ;)
Omikupoolik
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, laupäev 2 detsember kell 15:40
Olen maininud, et mul läheb hästi? Vist olen. Lihtsalt täna-ennelõunased: sain elektri tagasi. Eile õhtu... öösel, kui olin juba hambad ära pesnud ja plaanisin pärast heleda-naha-isepruunistaja (kasutan regulaarselt) näole hõõrumist käed ära pesta ning kolm nõud kraanikausist ka, panin köögis tuld põlema. Kostis väike pauk, käis kerge välgatus ja kõik oli pime.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 13) Näita
Vannitatud pirukas
kirjutab nodsu blogis Läbikäigu K, laupäev 2 detsember kell 21:27
ETE VATUST! HALID VARJUNTID! MINKE MÖDA! (Otsustasin selle hoiatuse lisada pärast esimest tagasisidet “minke möda” käib järgmise lõigu lingi kohta, tähendab, klikkida muidugi võib, aga omal vastutusel. Kõige ohutum on vist postitus kõigepealt läbi lugeda, siis tekib pilt, mis lingi taga on.) See pidi küll üks hea vein olema. Mõtlesin, mida see lugu mulle meenutab.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 5) Näita
Muusikat pimedasse novembrisse
kirjutab nodsu blogis Läbikäigu K, reede 1 detsember kell 03:42
Ma ei tea tegelikult, kas keegi videolinkidel klikib ma ise teen seda haruharva aga panen siiski siia üles lingi ühele kontserdile , mille otsa ma juutuubis juhtumisi komistasin (link on kontserdi algusele, ta tuleb seal kuues jaos). Mulle mõjus see töötegemise mõttes väga kasulikult ei saanud töö tagant ära tulla, sest kontsert oli vaja lõpuni kuulata.
Ikka on hästi
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, neljapäev 30 november kell 00:06
Paistab, et seekord kogemata võitsin. Oli küll sees tunne, et krt, ma ei jõua, krt, miks ma nii palju asju olen endale teha korjanud, appi, kui loll saab inimene olla?! Ent. Eile Töötukassas selgus, et mu eelmine töövõimetuse ja puudelisuse hindamine ei kehti mitte selle aasta lõpuni, vaid järgmise aasta lõpuni.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Mis tarbeks raamatud head on. Ja töö ka.
kirjutab nodsu blogis Läbikäigu K, esmaspäev 27 november kell 12:15
(Ehk jätkates lugemise kui meelelahutuse teemal.) “Töö on hea. Pühapäevad on kõige õudsemad. Mida ma teen seal, mitte midagi teha ei ole. Ainult laku. Telekat ei ole, või noh, see näitab ainult DVD-sid. Mitte midagi teha ei ole. Ma ei taha töölt ära tulla, meil on kümme tundi tööpäev, ma ajan, et poisid, teeme veel, teeme ületunde, aga keegi ei viitsi. Ainult passin seal.” Südamest kahju hakkas.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 9) Näita
Miks ma ei planeeri
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, esmaspäev 27 november kell 10:05
Sattus silma alla paar 2016 algupoole postitust ja kurat. Mõtlesin toona, et olen üpris adekvaatne, ega rohkem Päris Inimeseks ei paranegi - aga nüüd loen ja muigan leebelt. Oh, väga väga naine, sa olid ikka nii katki siis, nii katki ja neetult vapper ikka! Nüüd on hoopis parem. Välja arvatud, et siiski mitte nagu enne.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 14) Näita
Head ajad vol veel paljum
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, reede 24 november kell 14:49
Nonii-nonii-nonii-nonii! Nüüd on hea olla. Toibusin ära nii haigusest kui esitlusest, sain müüjaga kokkuleppele, kuidas nad asendavad rahakoti, mille tellisin, ent kätte ei saanud, olin rõõmsalt autist -ja ometi leidus viimak
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
… ja võõrsil
kirjutab nodsu blogis Läbikäigu K, reede 24 november kell 02:24
Sai just meenutatud, kus ma olen kodus. Täna oli keegi mu blogisse blogipuust tulnud, vaatasin, mis seal veel on, sattusin Õhtulehe filmiblogi PÖFFi-artiklisse ja tundsin end kohe võõramaalasena. Kohe esimese lausega: “Teate
comments Viimased kommentaarid (kokku: 10) Näita
Prügiaudit
kirjutab Natasha Bluu blogis Superwoman, cryable., reede 24 november kell 07:01
Kuniks mu pea selgineb ja ma suudan kirjutada asjadest, mis päriselt korda lähevad, mõtlesin teha prügiauditi. Iga kord, kui plastpakendi kotti tühjendan, panen kirja, mis seal täpselt sees on ja kuidas saaks oma plastitarbimist veelgi vähendada. Täna siis. Nopri šokolaadijogurt. Uus asi, tahtsin proovida. Kellelegi ei meeldinud, lõpuks said sellest pannkoogid. Enam ei osta. Parmesaniümbris.
Lapsesuu…
kirjutab Natasha Bluu blogis Superwoman, cryable., kolmapäev 22 november kell 19:50
Mul pidi täna olema deit, aga kõikvõimalikud logistilised persed viisid deidi niikaugele, et mina olin haige lapsega kodus ja deit tuli siia. Mingil hetkel hakkasime mittehaige lapsega linna poole liikuma (Kratt sünnipäevale, deit oma elu elama). Ja siis trammis nr 66 korraga: “Emme, kas sa nüüd jätad onu Taneli maha ja võtad deidi nimi asemele?” Mina punastan juuksteotsteni.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Nii, üks asi jälle möödas, edasine elu ees
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, kolmapäev 22 november kell 11:30
Mu kursaõde, keda pole nt 3 aastat näinud, tuli raamatuesitlusele ja tõi mulle kotitäie toitu. Kohvi ja vinnutatud vorsti ja makarone ja glögi ja beseeküpsiseid ja ingverimoosi ja juustu ja marineeritud kurke ja mis mõttes nii toredad inimesed on olemas?! Nagu...
comments Viimased kommentaarid (kokku: 20) Näita
Pühapäeval
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, pühapäev 19 november kell 19:30
Ei ole siin midagi haige olla, kui mu ainsad probleemid on kõrgenenud kehatemperatuur ja alanenud meeleolu, eksju, onju, eksju? Või siis ikka on. Haige olles natuke teised reeglid. Äkki tasuks end hellitada ja enda vastu hea olla ja mitte pingutada natukenegi? Krt, juba selle mõtte peale läheb tunne paremaks. Võibolla tõesti! Teha seda, mis tahan.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 9) Näita