i
Blogilist - Punase Hanrahani ürikud

Uued postitused

 • favicon Suvi
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Lemmikud
  kirjutab blogis Läbikäigu K
 • favicon Mida surmväsinuna tahan ja teen
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Korralik reisipostitus
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Patoloogiliselt vaprana ma ikka ronin reisima vahel
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Taevalik armastus
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Enam ei jõua
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Lihtsal eesti inimesel pole bioloogilise ja kultuurilise soo eristamisega vähimatki raskust
  kirjutab blogis Läbikäigu K
 • favicon Kuidas maailm ringi käib
  kirjutab blogis Superwoman, cryable.
 • favicon Asjad ja inimesed
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Et te ka teaks
  kirjutab blogis Maha äng!
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Suvi
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, esmaspäev 21 mai kell 23:52
Noh, vähemalt on taas kinnitust saanud, miks magada ei saanud palju perioode möödunud kolme aasta jooksul. Nälg! Keha on: Me peame süüa otsima, eideke, mitte siin põõnama! Kobi üles, mis siin noriseda! Jahile või korja marju või midagi, lihtsalt vedelemiseks ei ole aeg! Isegi kui olen magama läinud natuke enne nelja hommikul, ajab nälg kell 7.46 mind üles ja ei õnnestu uuesti magama jääda, loe numbreid või mõtle millest tahes. See-eest kell 10 hommikul, kaks kohukest hinge all, võiks taas voodisse pugeda. Ootan, kuni valuvaigistav masin viimase satsi tööd lõpetab, ja lähen. Külm ja unetus, sest nälg.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita

Huvitavad blogilistid

Lemmikud
kirjutab nodsu blogis Läbikäigu K, pühapäev 20 mai kell 01:59
Lemmikloomaga koos elades tuleb leppida, et aja jooksul ta muutub: keegi meist ei jää nooremaks. Nii on meie must kass pidanud kurvastusega tõdema, et meie hiljuti tekkinud rumal komme talle nõel naha vahele ajada ja sinna vedelikku pritsida ei ole ühekordne kapriis, vaid ilmselt meie ealine iseärasus. Mida teha? Mõni kalgima südamega loom ehk loobuks oma inimestest. Tema on hea iseloomuga kass.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita
Mida surmväsinuna tahan ja teen
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, reede 18 mai kell 00:00
Ikka veel nii väsinud, et polegi päriselt inimene. Mitte midagi ei taha. Ka mitte arvutimänge mängida või lugeda. Mitte midagi. Ei taha süüa. Ei taha magada. Ei taha... krt, ma ei teagi, mida veel võiks tahta. Igtahes ma ei taha seda. Kallistada võiks. Otseselt kallistust otsima just ei läheks, aga kui koju kätte toodaks, kallistaksin ja oleks isegi tore. Mhmh. Õues on palav. Toas on ka tegelt. Ei taha õue minna.
Korralik reisipostitus
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, teisipäev 15 mai kell 13:48
Niih. Viimased tunnid Brightonit. Väga bright. On selge ning särab, siin on umbes sama soe kui Eestis praegu, aga kuna oleme ikkagi LÕUNAS, on päike hammustavam ja eile õnnestus korjata õhetus käsivartele, dekolteele ja õlgadele.
Patoloogiliselt vaprana ma ikka ronin reisima vahel
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, pühapäev 13 mai kell 00:20
Tegin avastuse. Ääretult ilmne, kui ära märgata ja sõnastada, kuid ma polnud seda iial varem teinud. Ma polnud seda iial varem teinud. Nagu - mis ma olen, 38? Ja NÜÜD siis... Ilming ise on mulle väga tuttav: kui on palju teha, palju muljeid, palju liikumist, ma ei taha tavalisest rohkem süüa - mis oleks nagu loogiline, eks, kuluv energia jms. Tahan hoopis vähem. Phmt mulle jätkub, kui otsene nälg eemal hoida.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 7) Näita
Taevalik armastus
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, reede 11 mai kell 02:25
Täitsa juhuslikult, rääkides (kirjutades), kuidas mul on nüüd nii palju vähem stressi, taipasin, miks kirglikult oma tahtmise tegemise poolt olen. Muidugi. Nii peaks, nii oleks hea, nii ma kindlasti ei jäta halba muljet, nii loetakse õigeks kogu aeg peas ja otsustamissurvena kurnas mu meeletult ära. Ma ei teinud pea kunagi, mida tahtsin, aina õigeid asju, õigeid valikuid, õigeid asju.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 6) Näita
Enam ei jõua
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, neljapäev 10 mai kell 08:06
Olgu, nüüd on taas veidi parem olla. Laupäevast saati on peavalud käinud vaheldumisi meeletu nõrkusega, inimestel internetis ei olnud õigus, IKKA ei olnud õigus, IKKA VEEL eksisid, sõbraga läksin tülli, leppisime, aga asja käigus paljastasin ka endale ootamatuid tõdesid ja VALUS, ja appi, maailma muuta ei saa, miks ma üldse olemas olen?! Täiega jube, et olen halval hetkel teiste inimeste suhtes umbes 44 korda leebem kui enda.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
Kuidas maailm ringi käib
kirjutab Natasha Bluu blogis Superwoman, cryable., esmaspäev 7 mai kell 17:41
Ega ma vist ei ole rääkinud, kuidas ma oma ükssarvikust boyfriendiga tuttavaks sain? PROLOOG Minu internetisõltuvus sai alguse teismelisena. Kolisin 15-aastaselt suurde linna ja õppisin tuntud gümnaasiumis, mille mugavuste juurde kuulus ka tipptasemel arvutiklass, mis oli õpilastele avatud kella üheksani õhtul. Seal ma siis oma õhtud veetsin, rate.ee-s peamiselt. Ja jutukates.
Lihtsal eesti inimesel pole bioloogilise ja kultuurilise soo eristamisega vähimatki raskust
kirjutab nodsu blogis Läbikäigu K, esmaspäev 7 mai kell 00:48
Tulen poest, nii viiskend meetrit tagapool käib dialoog. Peenem, energiline hääl: Saad aru, ükskõik, kas sõbranna või oma naine, igal juhul tuleb sul tema järel paar minutit oodata. Jämedam purjakil hääl: Paar minutit, paar minutit. (Põlglik norsatus). Paar TUNDI! Peenema hääle omanik ei vaidle vastu, võib-olla kehitab õlgu, võib-olla noogutab: Nojah. Igatahes.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Asjad ja inimesed
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, pühapäev 6 mai kell 12:54
Oo, näedsa, inimestega suhtlemine pole mitte mahavisatud aeg! Jälle avastasin, et Kõik Ei Ole Nagu Mina. Teema hakkas hargnema sealt et olin väsinud ja kuna siis on mul pidurid nõrgemad, ei olnud mu ainus reaktsioon suur inim
comments Viimased kommentaarid (kokku: 33) Näita
Et te ka teaks
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, kolmapäev 2 mai kell 23:22
Olgu, see mentruatsioon küll oodatud ei olnud. Mähhhhhhh!!!! Määrimine läks üle natukeseks värskeks vereks, siis natuke rohkemaks, siis veel rohkemaks ja kui enam pesukaitsega toime ei tulnud, olin sunnitud tegema järelduse, et mkmm.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita