i
Blogilist - Punase Hanrahani ürikud

Uued postitused

 • favicon Isu, imeline värk
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Rake
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Asjadest ja inimestest
  kirjutab blogis Superwoman, cryable.
 • favicon Põiklatt
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Puhas edevuspost vol III
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Ma arvan, kleit ja kunstripsmed on kindla peale minek homme
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Hägused mõtted
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Matemaatilisi harjutusi
  kirjutab blogis Läbikäigu K
 • favicon Seitsmekümnendate commedia
  kirjutab blogis Läbikäigu K
 • favicon Kiidulaul mineraalveele
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Kuidas ma poes käin vol. midagi: kiidetavalt
  kirjutab blogis Läbikäigu K
 • favicon Miks ma nõuandeid ei talu
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Une-Poe
  kirjutab blogis Läbikäigu K
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Isu, imeline värk
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, reede 16 veebruar kell 21:52
Olen isu tagasi saanud! Ei pea enam konkreetselt nälgas olema, et söömine naudingut pakuks. Päris mitu korda tuli nagu tavaliselt hommikul amps suhu ajada, sest no hommikune eine ikka on vajalik, meenuta kehale, et toit on ka olemas - ja see amps oli NII HEA. Hommikusööki kohe võtma LÄKS! Või tõstangi teise portsu putru veel, kuigi nälga enam üldse ei ole, sest MAITSEV on. Olgu, ei tõsta. (Sest lusikaga jamamine on raske, parem käsi jne.) Valan, natuke tolle lusikaga tagant aidates.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita

Huvitavad blogilistid

Rake
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, kolmapäev 14 veebruar kell 10:42
Kas mul on midagi uut öelda armastuse, armumise või isegi inimestevaheliste muude suhete kohta? Nagu ei oleks. Samas - kordamine olla tarkuse ema. Ja no ma päris samamoodi ikka ei tunne (ega mõtle) neist asjust kui viie aasta eest. Väike erinevus on, ent on erinevus! Mitte et ma isegi suudaks näppu peale panna ja öelda, see erinevus on, näed, siin... Võibolla võiks esmalt ära seletada termini, mille kohta mult korduvalt küsitud on. Mina muidugi ei saanud üldse aru, mis värk, kas siis pole teksti lugedes selgelt aru saada - aga noh. Mis seal ikka.
Asjadest ja inimestest
kirjutab Natasha Bluu blogis Superwoman, cryable., pühapäev 11 veebruar kell 10:22
Aegajalt jagab Word Porn mingeid tsitaate, mille peale mul sügaval sisimas kihvatab. See vist nende edu alus ongi. Ehk siis viimased nädalad olen ma peamiselt tundnud enda sees, kui valus mul selle pärast on, et meil välja ei tulnud, hoolimata sellest, kui palju ma pingutasin. Ja et kõige nõmedam asi maailmas on tülitseda inimesega, kellest sa oled just lahku läinud, edasi täpselt seda sama tüli, mille pärast te lahku läksite.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Põiklatt
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, laupäev 10 veebruar kell 15:15
Tulin välja uue kujundiga teemal miks minu jaoks on suhtumised inimesse absoluutsed. Endale tundub, et viimaks sai õige kujund. Ühtlasi - nii krdi lihtne ju! Miks ma varem sedasi ei võrrelnud?! Minu suhtumised inimestesse on kirjeldatavad hästi selge analoogia abil. On latt, mille mahaajamist, mille alt läbijooksmist (või roomamist) ma ei andesta, sest kui latti pole ületatud, siis pole.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 30) Näita
Puhas edevuspost vol III
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, reede 9 veebruar kell 16:06
Sest ma väsisin eile niiiii ära ja mingi tulem vähemalt võrgupäeviku jaoks peab ju olema sel, et sedasi vaeva nägin. (See oli õigustus postituse tegemisele.) Luban endal edvistada.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita
Ma arvan, kleit ja kunstripsmed on kindla peale minek homme
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, kolmapäev 7 veebruar kell 21:54
Kuidas saab nii palju asju olla teha inimesel, kes ei käi tööl ja kel pole ka väikesi lapsi?! Kogu kuradi aeg on mitte ainult et tegemist, aga no magan aja säästmiseks kaks tundi vähem - kui hull see ikka olla saab, kui pea ka tõenäoliselt valutama ei hakka? Homme on mul miski üritus teemal mina, kirjanik ja romaanivõistluse teise koha omanik. Täna käis üks Liviko juhtidest minuga ettevalmistavalt juttu ajamas sel teemal.
Hägused mõtted
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, esmaspäev 5 veebruar kell 12:24
Tänu eelmises postis kiidetud mineraalveele julgesin käia Lõunalinnas - Tartus - ilma et mul seal väga mingeid asju ajada oleks olnud. Lihtsalt Tütarlapse vanaema ja tädi väisatud ja külastatud ühte sõpra, kes lõpetas õenduskooli üleeile. Käisin nii kauges linnas lihtsalt KÜLAS: maivõi, elu on ikka imeline ja vabadusi täis! Sain inimeste kohta asju teada.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
Matemaatilisi harjutusi
kirjutab nodsu blogis Läbikäigu K, esmaspäev 5 veebruar kell 05:28
Üritasin proovi hakul tantsijatega lobisedes korsetti selga panna ja äärepealt oleks saanud ta selga Möbiuse korsetina. Möbiuse korsett on selline korsett, millel pole sise- ega väliskülge, vaid üksainus külg; samuti pole tal eristuvat ülemist ja alumist serva, vaid ainult üks serv. Õieti nii ilus oleks see kõik olnud, kui ma oleks traksid enne küljest ära võtnud.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Seitsmekümnendate commedia
kirjutab nodsu blogis Läbikäigu K, laupäev 3 veebruar kell 01:32
Aga mina vaatasin siin vahepeal ühe Adriano Celentanoga komöödia ära, “ Mani di velluto “, õigustades kibedal tööajal lullilöömist sellega, et itaalia keele praktika ometigi, kindlasti töötan ma selle tulemusel paremini, muudan oma itaalia keeletaju intuitiivsemaks! Puhas enesetäiendamine! Vanade filmidega on seda hea teha ka, stuudioheliga kuuleb kenasti teksti välja. Mis ma nüüd öelda tahtsingi.
Kiidulaul mineraalveele
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, reede 2 veebruar kell 12:24
Käisin oma poja klassis kirjanduse tundi andmas. Noh, mina kui kuulus kirjanik, eks ole. Päris tore oli. Poeglaps õpib üpris lahedas klassis, ma ei pea end kehvaks vanemaks pidama, et tavakool, mitte waldorf (üks sõna, miks m
comments Viimased kommentaarid (kokku: 6) Näita
Kuidas ma poes käin vol. midagi: kiidetavalt
kirjutab nodsu blogis Läbikäigu K, reede 2 veebruar kell 06:30
Mul oli plaanis osta tatart, majoneesi ja vetsupaberit, sest need olid otsas ja nii palju ikka raha on; aga pangaarvet kontrollides selgus, et üks õpilane on trenniraha üle kandnud, ja ma kasutasin osa kohe heategevaks otstar
Miks ma nõuandeid ei talu
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, kolmapäev 31 jaanuar kell 11:59
Polegi ammu ühtegi nõuandmisevastast postitust kirjutanud. Omast arust olen kõik sel teemal ära öelnud, mis seal veel, eks ole.  Aga kuidagi --- tundub, et igaüks mu elus ei loegi kogu aeg või ei mäleta enam või midagi?! Minu tunded ses osas ei ole muutunud. Eks siis jälle. Algul PealeRongi oli mul tunne, et KÕIK on targemad kui mina, sest ma ei teadnud, et olen haige.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 21) Näita
Une-Poe
kirjutab nodsu blogis Läbikäigu K, esmaspäev 29 jaanuar kell 19:14
Unes oli mul kõigepealt tahtmine üks mees ära tappa, põhjuseid oli mu mäletamist mööda ka, aga kuna see ei olnud päris minu ärkvel-mina, vaid unenäo minategelane, siis ma praegu neist kahjuks midagi ei tea. Panin pesust tulnu
comments Viimased kommentaarid (kokku: 7) Näita