blog.tr.ee » Blogilist - Punase Hanrahani ürikud

i
Blogilist - Punase Hanrahani ürikud

Uued postitused

 • favicon Normaalne, heas mõttes
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Kakskümmend aastat hiljem
  kirjutab blogis Läbikäigu K
 • favicon Lehvitus
  kirjutab blogis Läbikäigu K
 • favicon Ei ole minu töö maailma muuta
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Muljetamise entomoloogiline lisa
  kirjutab blogis Läbikäigu K
 • favicon Muljed
  kirjutab blogis Läbikäigu K
 • favicon Susu Kambing Etawa untuk Darah Tinggi
  kirjutab blogis Susu Kambing
 • favicon Voodielu
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Kunagi oli fännitüdruk
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Notsu Budějovice anabasis ehk mis juhtub, kui ei keskenduta põhilisele
  kirjutab blogis Läbikäigu K
 • favicon Diiva
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Kiired reisimärkmed, peamiselt söömisest ja magamisest
  kirjutab blogis Läbikäigu K
 • favicon Oivaline
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Väljavaated
  kirjutab blogis Läbikäigu K
 • favicon Mina, kuulus kirjanik
  kirjutab blogis Maha äng!
 • favicon Me siin niisama rõvetseme vaikselt
  kirjutab blogis Läbikäigu K
 • favicon Sulan
  kirjutab blogis Maha äng!
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Normaalne, heas mõttes
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, teisipäev 14 august kell 21:19
Läksin ujuma (mis, normaalne Eesti suveilm ju?) ja sillakese eel peale raudteed karjuti mind kui prouat peatuma. Teisel pool olid vanaema (no umbes kuuekümnene daam) ja lapselaps (umbes kaheksane poiss)  (sugulussuhe oletatav) jalgratastega ning mõlemad hüsteeria piiril. Seal on madu! Rästik! karjus üks. Ei mitte seal, teisel pool! Silla peal! TEISEL pool! Teist vasakul, müüri ääres! Mina, kes ma olen hoidunud vasakule ja vaadanud paremale, sest teisel pool tähendab minu jaoks teisel pool, kui sa oled, näen ka viimaks. Mina: Oi kui nunnu! Nii kaunis! Aga see ei ole rästik, see on nastik. Kollased põsed paistavad kaugele! Teglikult ei olnud need põsed erekollased nagu pildiraamatus. Rohkem kahvatukollased, peaaegu valged. Ka nastik ise polnud mitte läikivmust, vaid hall.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 15) Näita

Huvitavad blogilistid

Kakskümmend aastat hiljem
kirjutab nodsu blogis Läbikäigu K, teisipäev 14 august kell 17:55
Kuidas küll ajad on muutunud! Kunagi elasime koledas ühikas, nüüd on selline tagasihoidlik tuba üksnes minu päralt (et keegi ei heidaks mulle ette finantsilist vastutustundetust, lisan, et see läheb mulle maksma 20 eurot öö, millest odavamat öömaja oleks selles linnas raske leida). Muutunud on veel mõndagi: siginenud on uus metrooliin, nii et kui mina kukkusin näost ära, saades teada, et Viinist tulev buss paneb mu Kelenföldis maha, siis asjata: veerand tundi pärast bussist mahatulekut olin kesklinnas õige maja ukse taga.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
Lehvitus
kirjutab nodsu blogis Läbikäigu K, pühapäev 12 august kell 10:40
Nüüd, juba Viinist postitan Český Krumlovi kulissi moodi tugevast majast pilti ka (kujutate ette, mina ja tegin oma udutelefoniga pilti). Selline maja on vist pmst nagu see aasta või paari tagune uus mood, kus Chanel tuli välja toodetega, mis näevad sihilikult välja nagu odavad Kadaka turu koopiad. Viinis olen praegu hiiglaslikus toas.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita
Ei ole minu töö maailma muuta
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, reede 10 august kell 19:26
Sel on vahel mulle ikka mõju ka, mida karikate emand kirjutab. Nii suur hulk tema jutustatavast haakub minu mõtetega nii hästi - ja kui ma siis teen midagi, tunnen midagi, mis ei klapi, üritan üles leida, et mis värk, miks ei
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Muljed
kirjutab nodsu blogis Läbikäigu K, neljapäev 9 august kell 19:38
“Do you know where the bathroom is?” küsisin ma pikalt ja sihvakalt, haldjaliku ilu ja baleriini kehaehitusega blondilt Tšehhi neiult, kes alati malbelt ja lahkelt naeratas, kui kellegi pilgud tema omaga kohtusid. “I don’t know where the bathroom is, but the toilet is here,” vastas tema oma kõikumatu haldjaliku malbusega. No ma ütlen.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
Muljetamise entomoloogiline lisa
kirjutab nodsu blogis Läbikäigu K, neljapäev 9 august kell 23:05
Tšehhi putukad on kuidagi väga rahuarmastavad. See, et meil on paar korda herilane aknast sisse käinud ja rahuarmastavalt ära läinud, kui lõpuks otsusele jõudis, et see on aken ja tema tahab sealt välja minna, mind väga ei üllatanud, sest kodus on kõik herilased samasugused olnud.
Voodielu
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, kolmapäev 8 august kell 10:54
Nägin unes, et pidin tegema vene keele harjutusi mingte absurdselt kirjanduslike väljendite (uduloor tumendas maastiku häguseks?) peale, oodates samas pääsu ämmaemanda vastuvõtule, kes ise oli küll entusiastlik ja üritas mind isegi varem vahele võtta, aga ma olin ikka väga kindel, et pole rase. Jep, reaalelu tungib voodisse kaasa! Muidu tegin selle reaalelu natuke kergemaks.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
Kunagi oli fännitüdruk
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, pühapäev 5 august kell 18:09
Eile oli Ritsiku korraldet blogijate kokkutulek eesmärgiga matkata. Alustuseks rüsasin üleeile oma jala ära. Ma vahel kipun valu vääralt tundma, et jalgadest jooksevad hood läbi, on loomulik - aga seekord olin varbaküünt natu valesti lõiganud, jäi terav nurk ja siis see lõhkus teise varba ära. Ma ei tundnud ka enne kui õhtul, et jalg on kuidagi ikka veel valus...
Notsu Budějovice anabasis ehk mis juhtub, kui ei keskenduta põhilisele
kirjutab nodsu blogis Läbikäigu K, pühapäev 5 august kell 03:35
Aga enne, kui ma selleni jõuan, tuli Praha-õhtust veel üks mulje meelde: vanad kujud on seal tahmunud, tornid tumenenud ning see tahmjates toonides ammune hiilgus koos oma ümarate kuplitega meenutab mulle kangesti filmi-Osgiliathi varemeid. Mõtlesin algusest peale, et ega ma enne julge öelda, et õhtu České Budějovices veedan, kui ma seal päriselt kohal olen, sest me ju kõik teame, kuidas sinna jõudmisega asjad käivad.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 10) Näita
Diiva
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, reede 3 august kell 15:41
Oh, nad teevad Freddiest filmi! Kuulge, ammmmmmmmmmmmmmu juba oleks aeg! Ja mingi päris raamat samuti, paluks. Mis ei oleks tabloidide ümberjutustus ega väga oma kunstile pühendunud, väga töökas, väga andekas-raamat. Mida , s
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Väljavaated
kirjutab nodsu blogis Läbikäigu K, kolmapäev 1 august kell 03:09
Mul on hulk realistlikke ja põhjendatud lähitulevikuvisioone. Ma sõidan öösel lennujaama, aga jään ukse taha ja pean neli tundi õues istuma ega pääse peldikusse (keskendugem olulisele, onju). Ma panen turvakontrollis asjad valesse kasti ja üldse on puha keelatud asjad kaasas, terve saba peab minu taga ootama, kõik vihkavad mind ja soovivad, et mind poleks kunagi sündinud, ja ma saan kuulsaks, sest nad kõik kirjutavad sellest kogu interneti täis.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 15) Näita
Oivaline
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, kolmapäev 1 august kell 02:38
Ooooooooooooooooooooooo, august! Maisaa aru - kümme minutit on augustikuu peal olnud ja korraga on mul sees magus ja hea tunne, romantiline ja hell, ühtaegu haavatud, sume, hele ja hajus nagu päikeseloojanguaegne taevas - ja maailm kiirgab vaikset mahedat valgust, vahel liiga kuuma, vahel sünkjat, vahel pole see üldse valgus, vaid pimedus... ja KÕIK see on siin, minus. Just praegu.
Me siin niisama rõvetseme vaikselt
kirjutab nodsu blogis Läbikäigu K, esmaspäev 30 juuli kell 03:18
Kaebasin A.-le, et ei julge selle pluusiga kohe käia, sest teised näevad, et kaenla alt karvane, ja ma ei jaksa võidelda. A. lahkelt: Aga sa tätoveeri kaenla alla: feminist. Mina: Tead, vahepeal oli mood kaenlakarvad mingit uhket värvi värvida. Siis kohe kõik näevad, et meelega. Roosaks ja roheliseks ja lillaks ja A. (mõtlikult): Sinimustvalgeks võiksid värvida.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Mina, kuulus kirjanik
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, pühapäev 29 juuli kell 13:48
Lihtsad valikud sai palju kiita. Nüüd räägivad toredad inimesed ridamisi, et neile meeldisid Kuningad rohkem. Ma ei tea, mida teha. Ei, see on nali, aga --- ma ei olnud valmis selleks, et keegi peale mu enda ka arvab, et kirjutan hästi. Mitte et pime kana leiab ka tera, vaid et neile meeldibki teine raamat.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 6) Näita
Sulan
kirjutab väga väga naine blogis Maha äng!, reede 27 juuli kell 19:20
Kuulge, kuumaga lugege! Kirjanduslikus päevaraamatus soovitatakse =) Lumi ja jää, sinakas lumehämarus ja härmatanud oksad, purikad puudel, kui päeval on sula olnud, peaaegu tahkena tunduv hingeõhk, mis rääkides suudest seesug
Susu Kambing Etawa untuk Darah Tinggi
kirjutab harijumna blogis Susu Kambing, neljapäev 9 august kell 07:48
Hipertensi atau yang biasa disebut dengan darah tinggi adalah dimana di dalam tubuh mengalami peningkatan darah yang terjadi seperti tidak biasanya. Dan penyakit ini bisa berujung kronis jika tidak ditangani dengan cepat dan tepat. Darah tinggi sangat sulit bila kita rasakan.
Kiired reisimärkmed, peamiselt söömisest ja magamisest
kirjutab nodsu blogis Läbikäigu K, laupäev 4 august kell 02:08
Prahas on juba hommikul vara sama palav, nagu meil päeva kõige palavamal ajal. Olles ära pahurdanud, et mis mõttega ma üldse raiskasin 2x rohkem raha kui bussiga sõites, kui tulemus on ikkagi magamata ööpäev, otsustasin võtta asjast parimat ja suhtuda lendamisse nagu lõbustuspargi atraktsiooni, sellisesse eriti kallisse.