i
Blogilist - Poliitikud
Eesti poliitikute blogid

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon VANGIDE VAHETUS JA UKRAINA TULEVIK
  kirjutab blogis Marko Mihkelsoni blogi
 • favicon Hong Kong - Hiina kevad
  kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi
 • favicon KAS OLGAL ON VENEMAAL TULEVIKKU?
  kirjutab blogis Marko Mihkelsoni blogi
 • favicon kui tegusa mehe jõud raugeb
  kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi
 • favicon Põhja-Tallinna linnaosakogu keskendus elektritõuksidele ja noorsootööle
  kirjutab blogis Jaak Juske
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Hong Kong - Hiina kevad
kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi, esmaspäev 9 september kell 23:49
Nagu mõni ehk uudistest on märganud, teab, et Hong Kongis toimub miskit. Rahvas on tänavatel ja nõuab; igal nädalavahetusel ja seda juba pea neli kuud jutti. Ja rahvast on tänavatel omajagu, lausa miljoneid.  Hong Kong oli omal ajal osa Hiina territooriumist. Õigupoolest on ta juriidiliselt siiamaani Hiina osa. Riigi, või siis osariigi ajalugu on aga  rahva indentiteediga teinud oma töö, mida Pekingil (Hiina pealinn) kaunikesti raske, kui mitte võimatu tagasi pöörata. Lugu algas juba mõnisada aastat tagasi, ajal mil Britid maailma vallutasid. Hiinast leidsid Britid aine, millest nad sõltuvusse sattusid, ega enam loobuda suutnud. See aine oli tee. Jah, harilik tee. Kellaviietee. Hiinlased, nähes kui hulluks võib Britt tee pärast minna, kehtestasid reegli, et teed saab üksnes kulla eest.

Huvitavad blogilistid

VANGIDE VAHETUS JA UKRAINA TULEVIK
kirjutab Marko Mihkelson blogis Marko Mihkelsoni blogi, esmaspäev 9 september kell 16:40
Hetkel on vara öelda, milleni äsjane vangide vahetus viib. Loomulikult on tore, et Venemaa käes pantvangis olnud Ukraina kodanikud on kodus tagasi. Samas on Venemaa vanglates veel kümneid krimmitatarlasi ja teisi.
KAS OLGAL ON VENEMAAL TULEVIKKU?
kirjutab Marko Mihkelson blogis Marko Mihkelsoni blogi, teisipäev 3 september kell 21:13
17-aastane Moskva ajakirjandustudeng Olga Misik sai juuli lõpus korrapealt üle ilma tuntuks. Vabasid valimisi taotlenud meeleavaldusel istus Olga kartmatult Vene erimiilitsa ees tänaval maas ja luges kõval häälel ette oma kodumaa põhiseadust. Eriti seda osa, kus on juttu kodanike õigusest meelsusvabadusele.  Meedia tegi Olgast kiirelt Moskva uute rahutuste sümboli.
kui tegusa mehe jõud raugeb
kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi, neljapäev 29 august kell 21:07
Õhtuleht, mis muidu üdini kollane, avaldas artikli, mis räägib sootuks teisest värvist. Palju koledamast värvist. Nimelt on endas leidnud tahtmist ning jaksu 40 isa randasid rämpsust puhastada. Paraku on rämps suurem kui mees. Ja ühel hetkel sai mehe ramm otsa. link Ma pean siinjuures olema aus nii enda laste, kui teiste samavanuste noorte suhtes - jah, mina olen olnud osaline teie keskkonna täis pasandamises.
Põhja-Tallinna linnaosakogu keskendus elektritõuksidele ja noorsootööle
kirjutab Unknown blogis Jaak Juske, teisipäev 27 august kell 20:30
Täna pidas pärast suvepausi esimese koosoleku Põhja-Tallinna linnaosakogu, mille päevakorras kaks olulist punkti. Esmalt võeti ette elektritõueratastega seonduv. Ettekanded tegid linna transpordiameti ning keskkonna- ja kommunaalameti, samuti kahe teenusepakkuja Citybee Eesti OÜ ja Taxify OÜ ehk Bolti esindajad. Linna esindaja rõhutas, et probleemiks on eraelektritõuksid, mis oluliselt raskemad ning arendavad kiirust kuni 65 km/h.