i
Blogilist - Poliitikud
Eesti poliitikute blogid

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Elina Nechayeva, meie Diiva
  kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi
 • favicon Kuningas Charles ja Printsess Camilla?
  kirjutab blogis Max Kaur
 • favicon Löwenruh' park saab tiiki ületava silla ja 32 kohaga parkla
  kirjutab blogis Jaanus Riibe mõttepäevik
 • favicon ASI POLE PUTINIS
  kirjutab blogis Marko Mihkelsoni blogi
 • favicon Põnev arutelu Tallinna märtsipommitamise tagamaadest
  kirjutab blogis Jaak Juske
 • favicon Venemaa tänase päeva tähtsaim teatritegelane on lahkunud, aga ometi elab ta meie seas edasi
  kirjutab blogis Max Kaur
 • favicon minister küsib, kodanik vastab
  kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Elina Nechayeva, meie Diiva
kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi, teisipäev 20 märts kell 19:25
Elina Nechayeva, eestlane, kelle nägu ma vaatan, ning tema häälest lummatud olen, et kust kohast ta need geenid saanud on? Andestage mu nõrkus, ma pean, enne kui teemaga edasi lähen, tegema üks kodanlik nüke ja küsida: Helme, mida sa öösiti teed? Aga nüüd laulust. Räägitakse juba hirmujutte, et järgmine kord me peale ooperi muud ei kuulegi. Võimalik. Elina on popmuusikasse toonud tagasi minimalismi ja hääle ilu. Ent lisaks sellele, on ta toonud ka värskendavat muutust klassikalisse muusikasse. Ja see laul saab klassikaks. Juba on. Klassikalise muusika rahvas kipub olema veits regulaarse kunde marsruudivalikuga: Bach - Mozart - Beethoven. Turvalised sadamad, odavad kõrtsid, kus noorematele seletada, kui vägev kaklus siis käis kui mina noor olin.

Huvitavad blogilistid

Kuningas Charles ja Printsess Camilla?
kirjutab Max Kaur blogis Max Kaur, esmaspäev 19 märts kell 23:21
Inglismaal on uuesti lahtiläinud arutelu selle ümber, kas prints Charles, kui ta saab kuningaks, teeb kuningannaks oma naise, hertsoginna Camilla. Omal ajal jättis kuningakoda suureks ehmatuseks Camilla ilma Walesi printsessi tiitlist. Printsess Diana, kes surma hetkel kandis Walesi printsessi tiitlit, tema kuulsus, blokeeris ka pärast Diana surma Camillal selle tiitli saamist.
Löwenruh' park saab tiiki ületava silla ja 32 kohaga parkla
kirjutab Jaanus Riibe blogis Jaanus Riibe mõttepäevik, esmaspäev 19 märts kell 18:26
Kevadel algab taas menukas tasuta kepikõnnisari Käime Löwenruhs, suvel tulevad jälle ka lastehommikud.  Meil kõigil on õigus ja vajadus liikuda, kuid sageli ei ole rahapuudusel võimalik treenida spordiklubides. Just sellepärast on linnas vabaõhu treeningpaigad, kus asuvad välitrenažöörid. Endine mõisapark Löwenruh on looduskaitseala, kus asub 14 vaatluspunktiga õpperada, mis tutvustab loodust ja ajalugu.
ASI POLE PUTINIS
kirjutab Marko Mihkelson blogis Marko Mihkelsoni blogi, reede 16 märts kell 09:07
Maailma kihlveokontorites pole ammu olnud nii kindlat seisu, nagu seda on Vladimir Putini võit eelolevatel Venemaa presidendivalimistel (koefitsent 1/500). Hämmastav, et keegi üldse sellele panuseid võtab või teemat tähtsaks peab.   Tegemist pole ju valimiste, vaid nende etendamisega etteantud stsenaariumi kohaselt. Pigem võiks küsida, kas Putin võidab suhtega 70:70, nii nagu Kremli tehnoloogid on soovinud.
Põnev arutelu Tallinna märtsipommitamise tagamaadest
kirjutab Jaak Juske blogis Jaak Juske, neljapäev 15 märts kell 10:05
Paar päeva pärast Tallinna märtsipommitamise 74. aastapäeva tekkis Facebookis põnev arutelu selle kurva sündmuse tagamaade teemal. Kuna kirja sai rida viiteid olulistele allikatele ning osa allikaid esmakordselt ka eesti keelde pandud (tänud Risto-Pearu Koovitile), tõstan selle arutelu oma blogisse. Andrus Komarov  jagas kasutaja  Mart Sander   postitust. 11.
Venemaa tänase päeva tähtsaim teatritegelane on lahkunud, aga ometi elab ta meie seas edasi
kirjutab Max Kaur blogis Max Kaur, teisipäev 13 märts kell 09:16
Meie seast lahkus Oleg Tabakov.  Tema brigadeführer Walter Schellenberg või Alhen on klassika igaveseks Igaviku väraval. 2003 aastal tuli ta kohtuma Tallinna linnapeaga ning mul tuli tema vastuvõtuga tegeleda. Tema omapärane, muhe, mordvalase suhtumine, ega ta kunagi ei varjanudki oma soome-ugri päritolu, jäi meelde. Venemaa tänase päeva tähtsaim teatritegelane on lahkunud, aga ometi elab ta meie seas edasi.
minister küsib, kodanik vastab
kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi, teisipäev 6 märts kell 17:58
Tere Ossinovski.  Mul on hea meel, et sa minu poole pöördusid ja huvi tundsid, mis ma sinu senistest tegemistest arvan. Lühike vastus kõlaks umbes nii: sa oled innukas, julge, rahvast hooliv, tulevikku vaatav minister. Selles mõttes üks parimaid ministreid, kes meil kunagi olnud. Aga mul on ka pikem vastus, mis ei tarvitse sulle meeldida. Alkohol, jah, sellest tahan rääkida.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita