i
Blogilist - Poliitikud
Eesti poliitikute blogid

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Odini sõdurite ristiretk lapsevankrite vastu
  kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi
 • favicon Kuninglik hirv Jõhvi vapil
  kirjutab blogis Max Kaur
 • favicon CLINTON ARCHIVES CONFIRM THE NEED FOR NATO ENLARGEMENT
  kirjutab blogis Marko Mihkelsoni blogi
 • favicon Meie Kaljo Kiisk 93
  kirjutab blogis Max Kaur
 • favicon KÕNE UKRAINA TOETUSEKS RIIGIKOGU AVALDUSE ESITAMISEL
  kirjutab blogis Marko Mihkelsoni blogi
 • favicon Raamatukultus Ida-Virumaa pealinnas
  kirjutab blogis Max Kaur
 • favicon VENEMAA SALAAMITAKTIKA JÄRGMINE LÕIGE - AASOVI MERI
  kirjutab blogis Marko Mihkelsoni blogi
 • favicon Õiglane riik kindlustab väärika pensioni
  kirjutab blogis Jaanus Riibe mõttepäevik
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Odini sõdurite ristiretk lapsevankrite vastu
kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi, reede 14 detsember kell 20:01
Korraldati meeleavaldus. Tore. Kodanikel peab alati olema võimalus oma meelt avaldada; nõus. Aga vaat, mingid jorsid tulevad meeleavaldusele lapsevankriga. Ja vähe sellest, seletavad, et nemad pole üldsegi nõus käimasoleva meele avaldamisega. Tõmmake uttu, tõmmake nahui. Meie regasime ju selle ürituse. Bljääd, on siin demokraatia või ei ole. Täitsa prsses, nagu Võru linna klubid, kus iga laua peal silt, et see on reserveeritud. Seltskonda pole, aga reserveeritud. Mingid külaklannide pesad. Et tuleks viisaka inimesena, prooviks lauda istuda - ei reserveeritud. Meil siin kohe külaossid kohe tulevad, hakkavad jalgu hargutama, küünarnukke laiutama. Arbusõ propali. Ja teie, kes te selle lollimänguga kaasa lähete, ei näe, et hr Helmede eesmärk pole muud kui hästitasuvale tööle saada.

Huvitavad blogilistid

CLINTON ARCHIVES CONFIRM THE NEED FOR NATO ENLARGEMENT
kirjutab Marko Mihkelson blogis Marko Mihkelsoni blogi, reede 7 detsember kell 14:49
Moscow failed to abandon its longing for an empire in the 1990s and integrate into the West. Transnational relationships often combine the inertia of history, the multifaceted nature of the present and the personal chemistry of leaders. This is particularly evident with major powers, where the course of relationships also has global effects.
Meie Kaljo Kiisk 93
kirjutab Max Kaur blogis Max Kaur, kolmapäev 5 detsember kell 08:07
Just nendel päevadel tähistame Kaljo Kiisa 93. sünniaastapäeva ning viis aastat tagasi püstitati Rotari klubi toel Kiisa skulptuur Jõhvi läbiva jalakäijate promenaadi väärikaimasse ossa, mis kulgeb keskväljakult kontserdimajani. Kui promenaadi alguse tähistamiseks püstitati linnapiirile Jõhvi vapilooma hirve pronkskuju, siis kontserdimaja esist vääristati legendaarse näitleja ja kinolavastaja skulptuuriga.
Raamatukultus Ida-Virumaa pealinnas
kirjutab Max Kaur blogis Max Kaur, laupäev 1 detsember kell 18:44
Id a-Virimaa pealinna valitsuses teenides, olen end sättinud ka Jõhvi Keskraamatukogu lugejate nimekirja ning üritan tutvuda sellega, mida uut on eesti raamatu maailmas. Just äsja lõpetasin huvitava uue raamatuga Male mustvalge maailm. Keresega ja Kereseta. Tänase päeva maailmas kõlab see tavatult, et male võiks maailma poliitika suurlaval mängida sellist rolli, aga ta mängis. Seepärast haarasid malepartiid sadu miljoneid inimesi.
VENEMAA SALAAMITAKTIKA JÄRGMINE LÕIGE - AASOVI MERI
kirjutab Marko Mihkelson blogis Marko Mihkelsoni blogi, laupäev 1 detsember kell 12:42
Salaamitaktika kui mõiste võttis väidetavalt esimest korda kasutusele Ungari kommunistlik liider Mátyás Rákosi juba 1940. aastate lõpul, kui ta võrdles oma poliitiliste oponentide võimult tõrjumist justkui vorsti viilutamisena. Rákosi ise oli ettur veelgi suuremas mängus, mille taga oli Nõukogude impeeriumi laienemine Euroopa tükeldamise arvel.
Kuninglik hirv Jõhvi vapil
kirjutab Max Kaur blogis Max Kaur, teisipäev 11 detsember kell 11:35
Detsembris 2018 a. möödub 80. aastat kui Jõhvi Linnavolikogu kinnitas oma istungil linna vapi, mille keskseks elemendiks sai kuninglik hirv. Ning alates 2010. aasta kadripäevast, 25.novembrist, tervitab Tallinna poolt Jõhvi sisse sõitjaid Alutaguse hirve pronksist kuju (skulptor Simson).  Olen nõus Jõhvi linna arhitekti ja kunstniku arvamustega, et Jõhvi vapilooma kujutav skulptuur kannab Jõhvi identiteeti.
KÕNE UKRAINA TOETUSEKS RIIGIKOGU AVALDUSE ESITAMISEL
kirjutab Marko Mihkelson blogis Marko Mihkelsoni blogi, esmaspäev 3 detsember kell 18:02
Head kolleegid, enne kui ma tutvustan teile lähemalt 89 Riigikogu liikme poolt algatatud avalduse eelnõu Ukraina suveräänsuse ja territoriaalse terviklikkuse toetuseks seoses 25. novembril Kertši väinas toimunud agressiooniga, lähen korraks ajas tagasi ja asetan selle sündmuse laiemasse konteksti. Berliini müüri langemine 1989.
Õiglane riik kindlustab väärika pensioni
kirjutab Jaanus Riibe blogis Jaanus Riibe mõttepäevik, neljapäev 29 november kell 10:52
Vanaduspensioni Eestis tuleb tõsta! Oleme sel aastal Keskerakonna telgiga palju käinud erinevates kohtades, et küsida inimeste arvamusi pensionitõusu vajalikkusest. Oleme kogunud tuhandeid allkirju pensionitõusu toetuseks. Meie pensionid on nii madalad, et enam ei ole võimalik sellega normaalselt ära elada. Ime, et ka reformierakondlased on hakanud rääkima pensionitõstmise vajadusest.