i
Blogilist - Poliitikud
Eesti poliitikute blogid

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Minu Viktoria 24
  kirjutab blogis Max Kaur
 • favicon Kassisaba karm agulielu tsaariaja lõpus
  kirjutab blogis Jaak Juske
 • favicon KAS EKRE SOOVIB TÕESTI EESTI VENESTAMIST?
  kirjutab blogis Marko Mihkelsoni blogi
 • favicon another day in Iran
  kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi
 • favicon Jõhvi keskväljakul kuulutati välja jõulurahu Rootsi kuninganna Kristiina 17. sajandist pärit sõnadega
  kirjutab blogis Max Kaur
 • favicon RATASE VALITSUS KALLUTAB EESTIT ISOLATSIOONI SUUNAS
  kirjutab blogis Marko Mihkelsoni blogi
 • favicon mõned usklikud ...
  kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

KAS EKRE SOOVIB TÕESTI EESTI VENESTAMIST?
kirjutab Marko Mihkelson blogis Marko Mihkelsoni blogi, esmaspäev 13 jaanuar kell 19:44
Kas kujutaksite ette, et Soome parlamendi spiiker hakkaks ühtäkki Venemaalt tagasi nõudma Karjalat ja nimetama kõiki seda kahtluse alla seadvaid kolleege Eduskuntas võrdseteks riigi reeturitega? Nende hulgas oma enda erakonna au- ja pärisesimeest. Ilmselt mitte. Eestis on see aga täna võimalik.  Põlluaasal on kinnisidee. Ta on veendunud, et Eesti diplomaadid ja poliitikud, nende seas ka piirilepete üks autor Mart Helme, on äraandjad. Nad on lausa riigireeturid, kes ei hoolivat Eesti Vabariigi suveräänsusest ja tema territoriaalsest terviklikkusest. Piirileping Venemaaga, mis sai valmis juba 1996. aastal, olevat Eesti rahvuslike huvide vastane ja näitavat lömitamist Kremli ees.

Huvitavad blogilistid

Kassisaba karm agulielu tsaariaja lõpus
kirjutab Unknown blogis Jaak Juske, esmaspäev 13 jaanuar kell 09:17
Uudislehe 22. aprilli 1938 number kirjeldab 20. sajandi esimeste aastate Kassisaba karmist elust: Kui täna kirjutada Kassisabast, siis wõime Kassisaba kunagistest rahwasuulistest ristsetest anda waid ebamääraseid jutte. Üks nendest pajatab, et Kassisabas olnud wanasti palju wäikesi tiigikesi wõi õigemini porilombikesi, kuhu linnasaksad uputasid oma üleliigseid kassirojusid. Kasside raiped wedelenud kaldawees, sabad ikka kuiwal.
another day in Iran
kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi, laupäev 4 jaanuar kell 01:09
Nagu meediast oleme kuulda saanud, hukkus USA droonirünnakus Iraani kindral Quasem Soleimani. Miks rünnak ette võeti, on senimaani selgusetu. Või tegelikult, vägagi mõistetav ju. USA president Donald Trump sai hävitava hinnangu osaliseks esindajate kogu poolt.
mõned usklikud ...
kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi, esmaspäev 30 detsember kell 23:04
Usuteema on täna minu jaoks sedavõrd isiklik, et ei tahakski väga torkida. See polnud sedavõrd isiklik ütleme 20 aastat tagasi. Siis olin ma valmis kõigile oma usku kuulutama ning ühtlasi nende oma hindama. Sest usust sõltus elu ja surm - igavene, ma mõtlen.
Minu Viktoria 24
kirjutab Unknown blogis Max Kaur, pühapäev 12 jaanuar kell 00:49
12. jaanuaril 2020.a., saab minu tütar Viktoria 24. aastaseks. Olen õnnelik isa, sest Viktoria on andekas ja ilus nagu tema vanaemagi, priimabaleriin Larissa Kaur, kellega ta on äravahetamiseni sarnane.
Jõhvi keskväljakul kuulutati välja jõulurahu Rootsi kuninganna Kristiina 17. sajandist pärit sõnadega
kirjutab Unknown blogis Max Kaur, pühapäev 29 detsember kell 15:36
24. detsembril 2018,  jõululaupäeva keskpäeval, kuulutati Jõhvi linna keskväljakul, Jõhvi vallavanema Max Kauri poolt, välja jõulurahu. Valla juht loes ette Rootsi kuninganna Kristiina käsusõnad: Homme, kui see Jumalale on meelepärane, jõuab kätte meie Issanda ja Lunastaja armurikas sünnipäev.
RATASE VALITSUS KALLUTAB EESTIT ISOLATSIOONI SUUNAS
kirjutab Marko Mihkelson blogis Marko Mihkelsoni blogi, esmaspäev 30 detsember kell 12:54
Kui ühe väikeriigi sisepoliitika matab enda alla välispoliitilise järjepidevuse ja hägustab riigi rahvusvahelist kuvandit, siis geopoliitiliselt seismilisel alal asuvana on see oht kogu riigi julgeolekule. Eesti vajab igal ajahetkel tarka ja usaldusväärset diplomaatiat, sest meil lihtsalt on ellujäämiseks liitlasi vaja.