i
Blogilist - Poliitikud
Eesti poliitikute blogid

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Kui kogu Eesti valitsus ühte koterisse ära mahtus
  kirjutab blogis Jaak Juske
 • favicon RAHVUSVAHELISTE SUHETE ÕPETAMISE TÄHTSUSEST
  kirjutab blogis Marko Mihkelsoni blogi
 • favicon Il capitano TAHAB EUROOPAT RAPUTAVAT REVOLUTSIOONI
  kirjutab blogis Marko Mihkelsoni blogi
 • favicon EESTI MAINEGA ON MAAILMAS KÕIK HÄSTI
  kirjutab blogis Marko Mihkelsoni blogi
 • favicon Priimabaleriin Larissa Kaur 77
  kirjutab blogis Max Kaur
 • favicon Laine Hüvitis
  kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Kui kogu Eesti valitsus ühte koterisse ära mahtus
kirjutab Jaak Juske blogis Jaak Juske, pühapäev 11 november kell 16:17
Pärast Saksa okupatsiooni lõppu asus põranda all olnud Eesti ajutine valitsus 11. novembril 1918 taas ametisse. Kuna peaminister Konstantin Päts oli aga endiselt Poolas sõjavangis, juhtis esialgu valitsuse tööd välisminister Jaan Poska. Toompea lossis asus aga endiselt Saksa okupatsioonivõim. Nii tuli valitsusel leida endale ajutised tööruumid. Oma esimese istungi pidas ajutine valitsus teedeminister Ferdinand Petersoni korteris Viru tänav 4 hoones. Juba järgmisel päeval koliti aga (Suur-)Roosikrantsi tänav 10a Akeli üürimajas asunud põllutöö- ja toitlusminister Jaan Raamoti 9-toalisse korterisse. Ministri abikaasa Mari Raamot on oma mälestusteraamatus neid päevi värvikalt kirjeldanud. Ta kirjutab, kuidas läbirääkimisi Saksa sõjaväe juhtidega peeti Raamotite abieluvoodi serval.

Huvitavad blogilistid

Il capitano TAHAB EUROOPAT RAPUTAVAT REVOLUTSIOONI
kirjutab Marko Mihkelson blogis Marko Mihkelsoni blogi, reede 9 november kell 23:44
Itaalia populaarne siseminister Matteo Salvini, keda toetajad kutsuvad  Il capitano ’ks, lubab järgmise aasta kevadeks Euroopale revolutsiooni. Ta kirjutas pärast äsjast Rooma kohtumist Prantsusmaa paremäärmusliku opositsiooniliidri Marine Le Peniga sotsiaalmeedia sissekandes, et “Brüsseli bürokraatide aeg on möödas. Väärtused, uhkus, inimeste ja rahvaste Vabadus: terve mõistuse revolutsioon tuleb üle Euroopa mais.
Priimabaleriin Larissa Kaur 77
kirjutab Max Kaur blogis Max Kaur, esmaspäev 29 oktoober kell 20:58
31.oktoobril 2018 a. saab 77. aastaseks minu ema, Estonia ooperi - ja balletiteatri kauaaegne priima Larissa Kaur. Priimabaleriin Larissa Kaur on tantsinud Estonia teatri laval üle 20 aasta.
Laine Hüvitis
kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi, reede 26 oktoober kell 20:39
Tahaks ametit vahetada, aga mitte kohe. Laine Randjärv, endise nimega Laine Jänes otsustas, et aitab küll poliitiku tööst, tahaks midagi asisemat teha. Et nagu päriselt, kultuuri juhtida. Ja juhtumisi osutuski peagi vabanevaks kohaks Eesti Kontserdi juhi koht.
RAHVUSVAHELISTE SUHETE ÕPETAMISE TÄHTSUSEST
kirjutab Marko Mihkelson blogis Marko Mihkelsoni blogi, pühapäev 11 november kell 11:20
Eesti ajaloo- ja ühiskonnaõpetajatel on kanda suur vastutus meie noorte kasvatamisel maailmas eesseisvate suurte muutustega kohanemiseks. Seejuures on lisaks ajaloole kui põhiainele väga oluliseks külgnevaks valdkonnaks kaasaegsete rahvusvaheliste suhete õpetamine ja noortes laiapindse maailmataju loomine.   Maailm muutub kiirusel, mida varem pole keegi kogenud. Globaalsete arengute mõistmine on seda keerulisem, mida enam on muutujaid.
EESTI MAINEGA ON MAAILMAS KÕIK HÄSTI
kirjutab Marko Mihkelson blogis Marko Mihkelsoni blogi, reede 9 november kell 23:41
Iga kord, kui Eestit raputab väiksemgi skandaal, räägivad paljud kohe sellest, kuidas see meie rahvusvahelisele mainele mõjub ning kui halvasti nüüd Eestil kõik jälle on. Kaugel sellest. Tegelikult on Eesti mainega lood väga hästi.