i
Blogilist - Poliitikud
Eesti poliitikute blogid

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon MACRON KÕHKLEB MUSKETÄRIVANDES
  kirjutab blogis Marko Mihkelsoni blogi
 • favicon Linnaosakogu arutas eelarvet, uut bussiliini ja asumiseltside tegevust
  kirjutab blogis Jaak Juske
 • favicon [Video on riigis blokeeritud]
  kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi
 • favicon Äärelinnades sünnib rohkem lapsi ehk milline oli iive Tallinna eri linnaosades 1936. aastal?
  kirjutab blogis Jaak Juske
 • favicon DIALOGUE WITH RUSSIA: A MISSION FATED TO FAIL?
  kirjutab blogis Marko Mihkelsoni blogi
 • favicon Tallinn esimese üldlaulupeo aastal
  kirjutab blogis Jaak Juske
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

MACRON KÕHKLEB MUSKETÄRIVANDES
kirjutab Marko Mihkelson blogis Marko Mihkelsoni blogi, esmaspäev 18 november kell 09:15
Ajusurm on ajutegevuse pöördumatu lakkamine. Kui aju on surnud, on ka inimene surnud, vaatamata sellele, et ta süda veel töötab. Prantsusmaa president Emmanuel Macron šokeeris oma liitlasi arvamusega, et NATO on ajusurmas ning ta ei tea, kas artikkel 5 on ikka efektiivne kaitseklausel. Mida me peaksime sellest välja lugema ja mis oleks Euroopa tegelik vastus keerulisele ajale? Mida iganes president Macron nädalakirjale  The Economist  antud  pikas ja avameelses intervjuus  öelduga taotles, välja kukkus see halvasti. NATO on oma 70. tegevusaastaga korduvalt tõestanud, et ta on parim ja kestlikuim kaitsepoliis alliansi liikmetele. Olgu nad siis väikesed või suured või asugu Euroopas või Põhja-Ameerikas.

Huvitavad blogilistid

[Video on riigis blokeeritud]
kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi, esmaspäev 11 november kell 22:50
Mis toimub? Ma leian netiavarustest, ehk sinutorust mõne eriti laheda muusikapala, märgin selle kui endale meeldiva, ning mõni nädal hiljem osutub see videoks, mis on Video on riigis blokeeritud. Ehk siis, mul pole seda rohkem sinutorus võimalik vaadata ega jagada.  Pisuke paranoia on tekkimas mul. Et kui ma märgin loo meeldivaks ning jagan kuskil sotsiaalmeedias, blokeeritakse see suisa.
Äärelinnades sünnib rohkem lapsi ehk milline oli iive Tallinna eri linnaosades 1936. aastal?
kirjutab Unknown blogis Jaak Juske, pühapäev 10 november kell 21:03
Uudisleht kirjutab 14. novembril 1936: Pealinna sündimuste statistikat waadeldes torkab kõigepealt silma, et mida rohkem linna ääre poole, seda rohkem sünnib seal lapsi. Siingi maksab nähtawasti reegel: mida waesemad inimesed, seda suurema usinusega soetatakse ning kaswatatakse lapsi. Toompea ja kesklinn, kus kõigi tundemärkide järele elab jõukam kiht, hoolib kurest wäga wähe.
DIALOGUE WITH RUSSIA: A MISSION FATED TO FAIL?
kirjutab Marko Mihkelson blogis Marko Mihkelsoni blogi, neljapäev 7 november kell 20:56
Who would say no to mutually respectful and rewarding relations with Russia? Who would not be happy to see Russia work reliably and responsibly towards solving global problems? Few countries would be happier than Estonia if this was to happen.
Tallinn esimese üldlaulupeo aastal
kirjutab Unknown blogis Jaak Juske, pühapäev 3 november kell 22:33
1869. aasta on läinud Eesti ajalukku Tartus toimunud Eesti esimese üldlaulupeo aastana. Samal ajal leidsid olulised arengud aset ka Tallinnas. Vene keisririigi koosseisu kuulunud Eesti alad jagnuesid toona Eestimaa ja Liivimaa kubermanguks. Tallinn, toona ametliku nimega Reval oli Eestimaa kubermangu pealinn, kus elas natuke alla 30 000 inimese. Aga elanike arv oli hakanud jõudsalt kasvama.
Linnaosakogu arutas eelarvet, uut bussiliini ja asumiseltside tegevust
kirjutab Unknown blogis Jaak Juske, teisipäev 12 november kell 19:28
Teisipäeva õhtupoolikul koos olnud Põhja-Tallinna linnaosakogu päevakorras on mitu olulist teemat. Esmalt kuulati ära ülevaate linna 2020. aasta eelarve eelnõust. Eelarve kogumaht on ligi 823 miljonit eurot.