i
Blogilist - Poliitikud
Eesti poliitikute blogid

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon est.onia
  kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi
 • favicon Minu tütar Viktoria 21
  kirjutab blogis Max Kaur
 • favicon 10 aastat blogimist
  kirjutab blogis Jaak Juske
 • favicon Kalamaja Kopli 8 lugu - moodne kortermaja koos kinosaaliga
  kirjutab blogis Jaak Juske
 • favicon Kuidas Härjapea jõgi maa alla suleti
  kirjutab blogis Jaak Juske
 • favicon TOP-10 MAAILMASÜNDMUST 2016. AASTAL
  kirjutab blogis Marko Mihkelsoni blogi
 • favicon Põhja-Tallinna halduskogu kooskõlastas Küti tänava planeeringu ja lasteaedade arengukavad
  kirjutab blogis Jaak Juske
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

est.onia
kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi, reede 13 jaanuar kell 19:12
Tere kallid lugejad. Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusel on rõõm teile teatada töövõidust; valmis uus Eesti mark märk. Siin ta on: Tõestitõesti, sõnu pole.

Huvitavad blogilistid

10 aastat blogimist
kirjutab Jaak Juske blogis Jaak Juske, pühapäev 8 jaanuar kell 19:21
Täna möödub 10 aastat päevast, mil hakkasin oma blogi pidama. Kokku on saanud omamoodi kroonika. Peamiselt olen kirjutanud Tallinna tänapäevast ja minevikust, aga ka teistest sündmustest ja linnadest.  Ühe blogiposituse tõttu on mind kohtusse kaevatud. Pikas vaidluses jäin lõpuks võitjaks. Mõne poliitikaga seotud looga on veel vaidlusi olnud.
Kalamaja Kopli 8 lugu - moodne kortermaja koos kinosaaliga
kirjutab Jaak Juske blogis Jaak Juske, neljapäev 5 jaanuar kell 21:34
Kalamaja servale Kopli 8 kinnistule 1930. aastate teises pooles Eugen Habermanni kerkinud moodsa kortermaja esimesel korrusel on asunud kino, mis kandnud Diana ja Lembitu nime. Täna asub seal Päästearmee.  Teeme ennesõjaaegse ajakirjanduse vahendusel ajarännaku maja põnevas sünniloos. Vaba Maa 1.08.1935 lk 9 Elavus elamu-ehituse alal jatkub. /.../ Suurema kiviehituse püstitas Kopli tän. 8 Chr. Park.
Kuidas Härjapea jõgi maa alla suleti
kirjutab Jaak Juske blogis Jaak Juske, neljapäev 5 jaanuar kell 21:06
Ajaleht Waba Maa kirjutab 24. märtsil 1934: Härjapea lõe asemik Kolme kilomeetri pikkune mustawee lõõr Tallinna all.  Tallinna linnawalitsuse ettewõttel toimltakse silmapilgul Härjapea kollek tori ehitamist, millise ülesandega linn sooritas kapitaalse töö oma kodanike heakorra kasuks. Selle suure mustawee lõõri ehitamine kestab juba ligi kaks aasiat ning lõpuliku walmimiseni kulub weel wast poolteist aastat.
TOP-10 MAAILMASÜNDMUST 2016. AASTAL
kirjutab Marko Mihkelson blogis Marko Mihkelsoni blogi, laupäev 31 detsember kell 14:13
Aastaring on taas läbi saamas ning aeg kiireks tagasivaateks küps. Nüüd juba kümme aastat jutti olen siin oma ajaveebis reastanud lahkuva aasta olulisemad sündmused, millel on mu meelest mõju rahvusvahelisele elule. Seekordne peamine tõdemus: nii tõsiselt, nagu lahkuval aastal, pole läänemaailm juba ammu raputada saanud. Trumpi võit . USA 45. presidendiks valiti vastu paljusid ootusi Donald Trump.
Minu tütar Viktoria 21
kirjutab Max Kaur blogis Max Kaur, kolmapäev 11 jaanuar kell 17:17
12. jaanuaril 2017 saab minu tütar Viktoria 21. aastaseks.  Olen õnnelik isana, sest  Viktoria on andekas ja ilus nagu tema vanaemagi, priimabaleriin Larissa Kaur, kellega ta on äravahetamiseni sarnane. Viktoria lõpetas gümnaasiumi ja tuntud tantsustuudio ning otsib võimalusi ülikooliks meie suures Euroopas. Palju õnne minu tütar Viktoria! (fotol isa ja tütar jalutamas Pirital 1999.
Põhja-Tallinna halduskogu kooskõlastas Küti tänava planeeringu ja lasteaedade arengukavad
kirjutab Jaak Juske blogis Jaak Juske, teisipäev 27 detsember kell 20:27
Põhja-Tallinna halduskogu kooskõlastas teisipäeval aasta viimasel kooskolekul esimese päevakorrapunktina Kalamajas Küti 2 ja 4 kinnistu detaiplaneeringu. Sinna võib ehitada seitse kuni nelja korrusega elumaja, kuhu on lubatud ka väikses mahus äripindasid.