i
Blogilist - Poliitikud
Eesti poliitikute blogid

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Kas me sellist Vakrat tahtsimegi?
  kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi
 • favicon EESTI VAJAB TARKA VÄLISMAJANDUSPOLIITIKAT
  kirjutab blogis Marko Mihkelsoni blogi
 • favicon Donald Trumpi langemine
  kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi
 • favicon Surnud Lehma Kanal
  kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi
 • favicon Mustvee ekslinnapea Max Kaur kandideerib parlamendivalimistel
  kirjutab blogis Max Kaur
 • favicon Donald Trump vs. EKRE
  kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Kas me sellist Vakrat tahtsimegi?
kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi, reede 15 veebruar kell 21:08
Skandaal! Sotside esinumber Rainer Vakra, on omandanud oma ametisse sobivuse tiitli pettusega. Nagu välja tuleb, klassi parim tegelikult kopeeris kellegi teise tehtut. Sai hindeks 5. Nüüd rahvas tige.  Rahva tigedusel teatav põhjus kah. Nimelt ei paista riigikokku pääsejatel arusaamist ei suuremast ega vähemast elust. Et kui täna partei juhtgrupp otsustas vajutada rohelist nuppu, siis vajutad sinagi. Et partei ja Eesti hüvanguks. Et sina oled loll ja jäädki lolliks. Aga vajuta nüüd, palun, seda nuppu. Isetegevust lubada ei saa, sest kuhu siis jääks meie partei lubadused. Partei, sa mäletad ju, on meie kõige tähtsam asi üldse. Persse see partei, minge persse. Kõige tähtsam on kodanik. Ja tema lapsed; ja naised, kui mahub eelarvesse.

Huvitavad blogilistid

EESTI VAJAB TARKA VÄLISMAJANDUSPOLIITIKAT
kirjutab Marko Mihkelson blogis Marko Mihkelsoni blogi, teisipäev 12 veebruar kell 14:25
Eesti uue arengutõuke üheks oluliseks hooandjaks peab saama tark välismajanduspoliitika. Riigikogu valimiste järel ametisse astuval valitsusel on hea võimalus teha meie majandusele nii olulises valdkonnas nagu väliskaubanduses ammu küpsenud muudatused.  Esmalt on tähtis üldise ambitsioonitaseme tõstmine. Tõsiseks ohumärgiks on Eesti järsk kukkumine maailma majandusvabaduse indeksis. Esimest korda alates 1990.
Donald Trumpi langemine
kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi, reede 8 veebruar kell 21:12
Donald Trumpi kohta võib etteruttavalt ütelda, et sellist presidenti pole USAl varem olnud. Poliitkorrektsusetuse Maaletooja. Ütleb, mis sülg suhu toob, säutsub põlvelt, koos ohtrate trükivigadega. Seleteb, et ratas leiutati enne müüri. Nagu üks meist, õhkab Texase farmer. Eriti innukad on Donald Trumpi kiitma evangeelsed kristlased, kes kinnitavad, et Jumal ise valis neile sellise presidendi. Sestap nad teda ka toetavad.
Surnud Lehma Kanal
kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi, reede 1 veebruar kell 20:49
Alustagem algusest. Enne, kui Eestis üldse lahe oli, tuli telekast Kanal 2. See oli väga lahe aeg. Reporter rääkis sellest, kuidas üks mees palja peega maad katsus, et kas oleks õige aeg seemet panna. Ahjah, unustasin, Anu Saagim oli kah siis. Väga sex. Nüüd aga uued ajad, üks lumihelves poisike kolgajaanist ümises laulda sellest, kuidas tema enam seletada ei viitsi.
Donald Trump vs. EKRE
kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi, esmaspäev 28 jaanuar kell 20:12
Mart Helme unistuseks on saada kord võrreldavaks Donald Trumpiga. Aga see unistus ei täitu. Mart on nõrk. Mart Helme, mida sa siis soovitad neegrite invasiooni vastu? Müüri, nagu sinu sõber Trump? No ehitame siis müüri. Terve Eesti piiri ehitame müüri täis. Meie siin ja nemad seal.  Oleks siis, et meie eeskujulikud isad sugu teeks. Aga raisk, mõtlevad oma naha peale. Ja nüüd Mart sulle mõtteainet; ma ei karda neegrit.
Mustvee ekslinnapea Max Kaur kandideerib parlamendivalimistel
kirjutab Max Kaur blogis Max Kaur, pühapäev 27 jaanuar kell 22:22
Max Kaur teatas sellest täna meediaväljaannete korrespondentidele märkides, et esitas oma kandidatuuri 9.valimisringkonnas, kuhu kuuluvad Jõgevamaa ja Tartumaa. Keskerakonna esimese numbrina nimekirjas läheb selles ringkonnas riigihalduse minister Janek Mäggi, selgitas Max Kaur.  Vastutus on loomulikult suur, arvestades regiooni, mida kavatsen esindada.