i
Blogilist - Poliitikud
Eesti poliitikute blogid

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon PUTINI PLAAN KUJUTAB OHTU BALTI RIIKIDELE
  kirjutab blogis Marko Mihkelsoni blogi
 • favicon Kukele koolimajad, teeme nendest õmblusvabrikud
  kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi
 • favicon Vasakpoolsed on loonud ühiskonna, mis kaitseb ka parempoolseid
  kirjutab blogis Jaak Juske
 • favicon Jaak Juske soovitab: 10 suvist reisisihti Eestis
  kirjutab blogis Jaak Juske
 • favicon Düstoopia evangeelium
  kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Kukele koolimajad, teeme nendest õmblusvabrikud
kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi, teisipäev 4 august kell 20:53
Olukorras, kus koolimajad oma eesmärki ei täida, leiaks neile ehk asisemat rakendust. Aga sellest pisut hiljem. Räägiks esmalt hoopis hariduse omandamise võimalustest. Kuna e-õpe üha enamat menu kogub, korraldaks ümber kogu senise hariduse omandamise. Mis oleks kui haridust omandataks kui autojuhilube. Inimene kes tahab vastavat luba, registreerub koolitusele, ning kui koolitus läbitud ja tunneb et on valmis eksamiks, maksab riigilõivu, mispeale läheb eksamile. Samamoodi võiks olla korraldatud ka ülejäänud hariduse omandamine. Pole piiranguid, pole tähtaegu, pole koolivaheaegu. Kui tahad, võtad matemaatika kursuse, omandad selle endale sobivas tempos, olgu kaks kuud või kaks aastat. Materjalid ja õpikud on vähemasti reaalainete tarvis olemas nii paberkandjal kui digitaalselt.

Huvitavad blogilistid

PUTINI PLAAN KUJUTAB OHTU BALTI RIIKIDELE
kirjutab Marko Mihkelson blogis Marko Mihkelsoni blogi, esmaspäev 3 august kell 12:08
Venemaa president Vladimir Putin on rebinud viimasedki saladuskatted oma ammuselt plaanilt saavutada maailma jõujoonte ümberjagamine viisil, mis võimaldaks tal Vene keisri Peeter I (kelle portree on Putini töökabinetis aukohal) järglasena taastada Vene impeerium ja kasvatada ühes sellega riigi globaalset mõju.
Vasakpoolsed on loonud ühiskonna, mis kaitseb ka parempoolseid
kirjutab Unknown blogis Jaak Juske, esmaspäev 27 juuli kell 20:03
Tervitan igati Parempoolsete ühenduse loomist Isamaa erakonnas. Nende manifestis on mitmed punktid mulle väga sümpaatsed. Näiteks avatud lääneliku ühiskonna, õigusriigi ja parlamentarismi eest seismine, samuti vastuseis riigi liigsele sekkumisele inimeste eraelu korraldamisse. Vasakpoolsena, veendunud demokraadina on minu jaoks väga oluline, et Eestis oleks ka tugev euroopalike väärtuste eest seisev konservatiivne partei.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Jaak Juske soovitab: 10 suvist reisisihti Eestis
kirjutab Unknown blogis Jaak Juske, pühapäev 26 juuli kell 23:26
Tänavune suvi on Eesti avastamise suvi. Panin kirja 10 uue lahenduse või ilme saanud kohta, mida soovitan kodumaal võimaluse korral kindlasti külastada: 1. Eesti linnade uue kuue saanud peaväljakud. Elvas, Tõrvas, Otepääl, Võrus, Valgas, Raplas ja mujalgi on Eesti 100 raames saanud peaväljakud uue ägeda kaasaegse ilme. 2. Narva muuseumi uus ekspositsioon Hermanni linnuses. Kasutusele on võetud ruumid, kuhu varem ei pääsenud.
Düstoopia evangeelium
kirjutab blogis McNeo ühiskonnablogi, kolmapäev 22 juuli kell 01:30
Düstoopia - kontrollitud ühiskond Düstoopia suurimaid lubadusi on, et hullemaks enam ei lähe. Vähemasti seni kuniks düstoopia kestab ja valitseb.