i
Blogilist - Kokkade kodu
Kokad kokku :) Siia üritan kõik kokku koguda, kes peavad kokandusblogisid. Seega, kes peab kokandusblogi - andke palun teada clotilde@hot.ee

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

  • favicon Järgmine etapp toitumise teekonnal
    kirjutab blogis Sille toidublog
  • favicon Äärmine nahaalsus
    kirjutab blogis ShoppingQ
  • favicon Maaidüll
    kirjutab blogis ShoppingQ
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Järgmine etapp toitumise teekonnal
kirjutab Ssille blogis Sille toidublog, laupäev 19 mai kell 21:39
Ma o len selle toidublogi kaudu jaganud väga paljusid erinevaid retsepte. Retseptid on tulnud nii, nagu mina olen teekonnal liikunud. Alguses ma jäädvustasin vanu teada-tuntud retsepte, siis jõudsin säästuperioodi, mis väljendu ka toitudes.  Siis tuli aeg hakata elu tervislikumaks muutma. Sellel ajal tähendas see minu jaoks võimalikult palju panna toitudesse köögivilju.  Läks aeg edasi ja ma hakkasin valge nisujahu asemel kasutama teisi tervislikumaid jahusid.

Huvitavad blogilistid

Äärmine nahaalsus
kirjutab Soppinq blogis ShoppingQ, reede 18 mai kell 09:02
Ma olen praegust täiesti shokeeritud. Telia tuli välja oma korrastatud teenuspakketidega ja ma siis helistasin nende infotelefonile, et uurida, kuidas see lahkumine välja näeb - kas pean kõik oma paketiliikmed esindusse kaasa võtma või piisab minust, kui lepingu omanikust.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
Maaidüll
kirjutab Soppinq blogis ShoppingQ, neljapäev 17 mai kell 19:33
No tere üle pika-pika aja. Ei ole ma blogimisega lõpparvet teinud, kuigi peas on mõlkunud küll. Aga Googlelt on veel raha saada ja kahju on seda niisama välja võtmata jätta. Natukene on vaja veel juurde koguda, et summa välja makstakse. Klikkige siis usinasti reklaamidel ja siis saan rahus jäljed teha. Elame siin metsas oma tavalist elu igapäevaste murede ja rõõmudega. Täidan ikka usinasti #Kogumispäeviku eelarve tabelit.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita