i
Blogilist - Kokkade kodu
Kokad kokku :) Siia üritan kõik kokku koguda, kes peavad kokandusblogisid. Seega, kes peab kokandusblogi - andke palun teada clotilde@hot.ee

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

  • favicon Beseerull vaarikate ja pistaatsiapähklitega
    kirjutab blogis Kaju Köök
  • favicon Kas sa oled mu tuul?
    kirjutab blogis Toidutegu
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Beseerull vaarikate ja pistaatsiapähklitega
kirjutab OlgaKaju blogis Kaju Köök, reede 14 september kell 21:28
Septembrikuus kõik on uus Ma enam ei joonda tekste oma blogis! Või kuidas neid blogipostitusi alustatigi?   Teate. Meil juhtus selline hirmus lugu, et imelise suve lõpuga sai läbi ka lapsehoolduspuhkus ja abikaasa läks taas tööle. See ju tähendab seda, et mina olen nüüd justkui täiskohaga kodune ema.? Okou.. Kohe pärast lapse sündi otsustasime, et Kaunitar läheb lasteaeda 2,5 a ja järjekordadesse saigi pandud laps alles 2019. a aasta sügisest. Olin veendunud ja olen tänaseni, et enne seda piisab talle vanematest ja vanavanematest.

Huvitavad blogilistid

Kas sa oled mu tuul?
kirjutab Frieda blogis Toidutegu, kolmapäev 12 september kell 21:11
Kui ka mina kaotan vahel lootuse, kes on siis minu jaoks tuul, mis puhub leegi uuesti põlema? Ühel neist viimastest soojadest hilissuve öödest tulin saunast ning tiigiservas kasvav nulg puudutas mu õlga oma pehmete lõhnavate sõrmedega, kui möödusin. Ja ma mõtlesin pärast surma tahan saada puuks. Männipuuks. Muide. Inimesed, teil on üpris palju vedanud, kui saate magada. Ma olen eluaeg öelnud, et kadedus on mulle tundmatu mõiste.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 6) Näita