i
Blogilist - Kokkade kodu
Kokad kokku :) Siia üritan kõik kokku koguda, kes peavad kokandusblogisid. Seega, kes peab kokandusblogi - andke palun teada clotilde@hot.ee

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Kui nõme ema ma olen
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Pealkirjata
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Pirukad virsikute ja kitsejuustuga
  kirjutab blogis Kaju Köök
 • favicon Vikkelä mustikakook
  kirjutab blogis Eesti Toit. Estonian Cuisine.
 • favicon Ma olen hull
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Resep Cara Membuat Cilok Kenyal Bumbu Kacang
  kirjutab blogis Resep Masakan Indonesia Tradisional
 • favicon Kuidas valida jäätisemasinat
  kirjutab blogis Perenaise Pagariäri blogi
 • favicon Teatav läbipõlemine. Mustika-vaarika toortort
  kirjutab blogis Toidutegu
 • favicon Succotash salat
  kirjutab blogis Kaju Köök
 • favicon Toitumisest
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Ma olen kõrgendatud tähelepanu alll. Õhus on pinget.
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Kookoseküpsised
  kirjutab blogis Kaju Köök
 • favicon Kukeseenekaste
  kirjutab blogis Eesti Toit. Estonian Cuisine.
 • favicon Diskuteerime
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Saksamaal "kein Papier"
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Mida ma valesti olen teinud?
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Vanaema õunakook
  kirjutab blogis Eesti Toit. Estonian Cuisine.
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Kui nõme ema ma olen
kirjutab ShoppingQ blogis ShoppingQ, kolmapäev 26 juuli kell 23:07
Saasta söömisest ma täna kirjutama ei hakka. Teema on muus. No vaatavad lapsed üleval mingit DVD-d ja Stig hõigub mulle ülevalt: Emme, kas ma pean magama tulema? Mina vastu: Ei, vaata aga edasi, kui tahad. Ise mõtlen hirmuga, jumal, saaks hetkegi omaette olla ja oma asjadega tegeleda (blogi kirjutada). Saan edukalt ühe postituse kirjutatud ja asun teisi blogisi lugema. Üleval tõmmatakse otsad kokku ja Stig tuleb alla. Küsib imearmsalt: Kas sa igatsesid ka mind? Vastan resoluutselt: Ei. Selline kanaema ma kohe kindlasti ei ole. Ronib siis mulle kaissu. Jah, 4 aastane ja ikka veel kaisus. Aga ma pole sellest probleemi ka teinud. Olen Stigile õhtujutu asenduseks viimasel ajal lubanud oma telefonis puslet kokku panna ja siis sinna otsa ühe jutu kuulata (äpp nimega Õhtujutt).

Huvitavad blogilistid

Pealkirjata
kirjutab ShoppingQ blogis ShoppingQ, kolmapäev 26 juuli kell 22:01
Tundub, et saan hetke aega paar rida kirja panna. Lapsed sätivad vist ennast teisele korrusele filmi vaatama. Magama on ka vara jääda ja õue põllule minekuks pole vaim valmis. Ilm on muidu selline mõnus vihma eelse olekuga. Loodetavasti tuleb öösel vihma. Veetünn ongi juba peaaegu tühi.
Pirukad virsikute ja kitsejuustuga
kirjutab OlgaKaju blogis Kaju Köök, pühapäev 23 juuli kell 10:45
Kui te ei tea midagi Facebook’i gruppidest ja sattusite siia pahaaimamatult retseptiotsingule, siis kerige julgelt kohe postituse lõppu. Need pirukad on imelised. Päriselt.   Kindlasti on mu blogi staažikad lugejad ammu aru saanud, et ma olen lõpetanud torisemise. Eks ma olen natuke täiskasvanumaks saanud. Samas pakub laps nii palju rõõmu, et polegi tahtnud enam mingit negatiivsust oma ellu.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 6) Näita
Vikkelä mustikakook
kirjutab KR blogis Eesti Toit. Estonian Cuisine., reede 21 juuli kell 16:04
Kas sina tead, kus olid sa 1991 aasta suvel, kui sinu kodumaa sai vabaks? Augustis õnnestus meil koos M-ga minna Soome tallu tööle. Mina töötasin talus, kus kasvatati põrsaid. Peale peremehe-perenaise oli abiks veel üks mees. Kogu töö käis arvutitega. Perenaisel olid lisaks mõned peenrad, aga liha ja kartul osteti poest.
Ma olen hull
kirjutab ShoppingQ blogis ShoppingQ, neljapäev 20 juuli kell 17:49
Või siis halvatud. Ajast, mil me reisilt tagasi oleme, ei ole ma veel koduse eluga kohanenud. Kohvrid on lahti pakkimata, teen vaid oma palgatööd ja kui päev lõppenud, olen surmväsinud. Pealt vaadates pole küll mingi konti murdev töö, aga väsitab kohutavalt. Õhtul ei taha enam arvutit nähagi, seega ei jõua ka siia midagi kirja panna. Parema meelega lasen teleka ees silma kinni või lähen kohe otse voodisse.
Kuidas valida jäätisemasinat
kirjutab Eva P. blogis Perenaise Pagariäri blogi, neljapäev 20 juuli kell 09:40
Viimasel ajal olen saanud palju küsimusi teemal millist jäätisemasinat osta. Kirjutasin sel teemal ka oma jäätiseraamatus ; kopeerin siia blogisse raamatus ilmunud teksti koos väikeste täiendustega. Laias laastus on kahte tüüpi jäätisemasinaid: 1) Eelkülmutatud kausiga jäätisemasin , mille kauss tuleb enne jäätisetegu teatud ajaks (näiteks 24 tundi) sügavkülmikus hoida.
Teatav läbipõlemine. Mustika-vaarika toortort
kirjutab sf blogis Toidutegu, teisipäev 18 juuli kell 22:59
Lõpuks ometi. Puhkus. Täna õhtuks on juba õige pisut toibumise tunne ning koos sellega saabub hämming seeüle, kuidas ma küll niiviisi ettevaatamatult endast kõik ära jagasin. Tahab ikka jätkuvalt õppimist, et mitte end nõndamoodi paremale ja vasakule laiali loopida, ükskõik kas siis heldusest või ülemäärasest vastutuse- ja kohusetundest.
Toitumisest
kirjutab ShoppingQ blogis ShoppingQ, neljapäev 13 juuli kell 01:05
Mida ma täna täheldasin. Ma ei tea, kas see on normaalne, aga ma suudan kommipoes täiesti külmaks jääda, erinevatest magusatest saiakestest rääkimata. Mul ei isuta ühegi magusa joogi järgi, ma joon vaid vett. Mulle on vesi maitsema hakanud. On vaid tüütu kõrvalnäht, mis kodust väljas olles on eriti tüütu - WC pidev otsimine. Söön võimalikult harva ja pehmeid asju. Eile tegin kreveti pastat ja sellist asja on lust süüa.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Ma olen kõrgendatud tähelepanu alll. Õhus on pinget.
kirjutab ShoppingQ blogis ShoppingQ, neljapäev 13 juuli kell 00:17
Täna on meie viimane õhtu Saksamaa pinnal selleks korraks. Õhk on üsna paks, kuigi siiani sujus kõik üsna kenasti. Isegi kiitis, et ta poleks uskunud, et nii kenasti kõik läheb. Inimesel on tohutu kontrollimise vajadus, kuigi ma ei lase ennast sellest ärritada ja ega mul midagi varjata ka ei ole, aga igat meie sammu siin kontrollitakse.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 6) Näita
Kukeseenekaste
kirjutab KR blogis Eesti Toit. Estonian Cuisine., esmaspäev 10 juuli kell 08:03
Kukeseenekaste Ma pean tunnistama, et ilmselt olen ma seentest oma isu täis söönud. Nüüd, kui vanemad elavad saarel, on seeni saanud liiga palju ja liiga tihti. Aga värskete kukeseenete ajal tuleb see vähemalt üks kord ära teha. Ja seenekaste on üks väga kiiresti valmiv õhtusöök. Värsked seened.  Puhasta pintsliga.
Diskuteerime
kirjutab ShoppingQ blogis ShoppingQ, pühapäev 9 juuli kell 20:37
Oleme nüüd kaks päeva kohapeal (Saksamaal) olnud ja päris tore on. Mingit tüli pole veel tekkinud, aga on olnud väga huvitavaid diskussioone. Näiteks milleks minu vanuses breketid, see rohkem tiinekate teema. Hambaarstid pidavad väga hästi elama tänu minusugustele lollidele.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 10) Näita
Saksamaal "kein Papier"
kirjutab ShoppingQ blogis ShoppingQ, pühapäev 9 juuli kell 20:09
Juhtus selline asi, et ma nagu ei oskagi seisukohta võtta. Käisime kõik ühiselt McDoldsis WC-s  - naised naiste omas, mehed meeste poolel. Toimetused tehtud, tuleb Stigi issi mulle rääkima, kui naljakalt pidi Stig omi asju ajama. Kaaned tõstab potil kõik ülesse, püksid ajab nii maha kui vähegi kannatab ja peale pissimist pühib tilga paberiga ära. Et miks nii.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Mida ma valesti olen teinud?
kirjutab ShoppingQ blogis ShoppingQ, laupäev 8 juuli kell 17:37
Lasin aias silma kinni. No nii mõnus soe on viludas pikutada. Vahepeal oli J (Meena ja Stigi issi) pesu kuivama riputanud. Kui ma ärkasin, jutustas ta mulle, mida ta minu aluspesu kuivama riputades mõelnud oli. Et mida ta küll valesti on teinud? Mina peaksin ju hoopis tema pesu kuivama panema. No vot! Mina lihtsalt olen kõik õigesti teinud.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita
Vanaema õunakook
kirjutab KR blogis Eesti Toit. Estonian Cuisine., reede 7 juuli kell 14:43
Vanaema õunakook Ilmselt on tegemist maailma lihtsaima koogiga. Koori ja tükelda õunad - umbes 3-4 tk või rabarberid Sega 2 muna 0,5 klaasi suhkrut- kogust reguleeri vastavalt sellele, kui hapusid vilju kasutad Lisa 1,5 klaasi jahu, millest pool kuni kõik võid asendada rukki- või odrajahuga 0,5 tls soola 1 tls küpsetuspulbrit 1 klaas rõõska või haput piima 2 spl õli (võid ka lisamata jätta) Sega taigna sisse ka õunad.
Resep Cara Membuat Cilok Kenyal Bumbu Kacang
kirjutab Kakak Dewa blogis Resep Masakan Indonesia Tradisional, neljapäev 20 juuli kell 14:50
ResepTante.Com - Resep Cara Membuat Cilok Kenyal Bumbu Kacang, Bahan bahan membuat cilok goreng bandung enak, tips cara membuat cilok empuk lembut lezat. Cilok adalah salah satu jajanan yang berasal dari Bandung yang sangat populer hampir di semua daerah di Indonesia.
Succotash salat
kirjutab OlgaKaju blogis Kaju Köök, neljapäev 13 juuli kell 19:06
.. ehk maisi- ja oasalat ehk suviselt rikkalik maitseelamus. Retsepti sain siit.   Kuna sügavkülmas ootasid aedoad oma korda, siis kasutasin nad ära. Teile soovitan kasutada ikkagi värsket aeduba! Ma ei ole kunagi teinud nägu justkui oleksin toidusnoob. Ometi on paljud selle järelduse teinud blogi põhjal.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Kookoseküpsised
kirjutab OlgaKaju blogis Kaju Köök, pühapäev 9 juuli kell 09:21
Kui tuttavad hakkavad ühtäkki uurima, kuidas mul läheb, siis ilmselgelt pole ammu bloginud. Aga ärgem raisakem seda väärtuslikku beebi uneaega teisisõnu tuntud kui ema vaba aega vabanduste otsimise peale. Kuna täna trükin esimest korda postitust telefonis, magava lapse kõrvalt, siis siiski vabandan juba ette kirjavigade ja lonkava lauseehituse eest. Neid küpsiseid olen teinud juba päris mitu korda, nii kookose kui ka mandliga.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 5) Näita