i
Blogilist - Kokkade kodu
Kokad kokku :) Siia üritan kõik kokku koguda, kes peavad kokandusblogisid. Seega, kes peab kokandusblogi - andke palun teada clotilde@hot.ee

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Selline olukord meil siin siis
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Sõnade leidmisest. Soe salat bataadi, paprika ja kikerhernestega
  kirjutab blogis Toidutegu
 • favicon 10 kõige populaasremat retsepti selles blogis
  kirjutab blogis Eesti Toit.
 • favicon Reisieelarve ja #Kogumispäevik vol 4
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Tatra- kohupiimapallid
  kirjutab blogis Eesti Toit.
 • favicon Uus päev - ärkamine Saksamaa pinnal
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Hakkame sihtkohta jõudma
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Mahlased lihapallid
  kirjutab blogis ROOSAMANNA
 • favicon Tänased uitmõtted
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Päev Varssavis
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Kana sinepi ja pirnidega
  kirjutab blogis Eesti Toit.
 • favicon Põhimõtteliselt...
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Näkileivad vol 1: päikesekuivatatud tomatite ja mozarellaga
  kirjutab blogis kiilike köögis
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Selline olukord meil siin siis
kirjutab ShoppingQ blogis ShoppingQ, kolmapäev 21 märts kell 13:09
No nii, leidsin ka aega, et siia sisse põigata. Naistel on ikka meeletu koormus küll, samal ajal, kui mehed vinguvad, et elatisraha näol neid lausa röövitakse. Siin ma ei pea silmas oma laste isasid, vaid üleüldiselt on see vist momendil aktuaalne teema. Võib-olla olen ma oma lapsi valesti kasvatanud või tuleb see neil hiljem, aga enamus majapidamist on minu õlgadel. See, et ma siin kodus siiski päev aega oma palgatööd teen, ei lähe neile eriti korda. Ikkagi istun ma päev otsa arvutis ja miks ma siis ei võiks ennast õhtuti natukene liigutada, et ahi köetud saaks, nõud pestud, söök tehtud, pesu pestud jne. Ühesõnaga kui ma oma tööga lõpetan, hakkab tõeline tööpäev minul alles pihta. Eriti töised on nädalavahetused, kui suuremaid koristusi ette võtan.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita

Huvitavad blogilistid

10 kõige populaasremat retsepti selles blogis
kirjutab KR blogis Eesti Toit., kolmapäev 14 märts kell 16:22
Popimad postitused: 1. Kuidas teha ise kohupiima Ma ei saa sulle kirja panna eesti toidu retsepte, kui sul pole kohupiima. Seega, teeme kodus ise ühe portsu kohupiima. See on lihtne. On vaja vaid natuke vaba aega ja kannatust. Kui sul on lapsed, kutsu need kindlasti appi: see on hea võimalus ühendada kodundus- keemia ja inimeseõpetus:) 2. Pletskid.
Reisieelarve ja #Kogumispäevik vol 4
kirjutab ShoppingQ blogis ShoppingQ, esmaspäev 12 märts kell 18:04
Oli kolmapäev. Kui kauaks me veel jääme, polnud paika loksunud. Teada oli ainult, et lapsed peavad esmaspäeval koolis olema ja mina tööl. Seega jätkasime oma kavaga, mis me nii linnulennult paika pannud olime. Selleks päevaks plaanisime J. ema külastuse, mille J. hommikul esimese asjana kohe kokku leppis oma emaga.
Tatra- kohupiimapallid
kirjutab KR blogis Eesti Toit., neljapäev 8 märts kell 08:18
Tatra- kohupiimapallid Selline omamoodi toit  lihavabadeks esmaspäevadeks.  Ma olen neid mitu korda teinud, pidevalt retsepti timmides. Igaks juhuks hoiatan, et kui tahad, et põhimaitse jääks tatar, mitte kohupiim, siis arvesta, et sööma peab soojalt. Külm tatrapall muutub üsna krõpsuks. Sel põhjusel on tatra/kohupiima vahekord pea pooleks.
Uus päev - ärkamine Saksamaa pinnal
kirjutab ShoppingQ blogis ShoppingQ, kolmapäev 7 märts kell 20:13
Hommikul, kui tõusime, oli Saksamaad (või noh meie kanti)katnud valge lumevaip. Raadiosoli juba eelmine päev suur paanika, et Saksamaale on külmalaine jõudnud, kõik külmetasid (ca. -10 kraadi). Lasime lastega peenikest naeru ja hommikust lumevaipa nähes ei saanud me aru, kus see paanika oli.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Hakkame sihtkohta jõudma
kirjutab ShoppingQ blogis ShoppingQ, teisipäev 6 märts kell 17:58
Nüüd tundus lõpp juba lähedal. Siiski üle poole maa oli juba sõidetud ja kuna kihk oli kiirelt edasi saada, siis kasutasime jällegi tasulist kiirteed. Külapoed jätsime tagasitee teemaks. Seste ega kiirteel midagi nägemisväärset ei ole, ainult bensiinijaamad, mäkid ja WC-d. Mõne peatuse tegime ka bensiijaamades, et head kohvi juua, natukene netis istuda ja keha kergendada. Ei jõua jutti eriti palju istuda, ära tüütab.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Tänased uitmõtted
kirjutab ShoppingQ blogis ShoppingQ, esmaspäev 5 märts kell 19:56
Peale nädalast puhkust (kui seda nii nimetada saab) tuli täna jälle töölainele ennast häälestada. Eks ta natukene vaevaline oli, aga juba enne kaheksat hakkasin postkasti lahti arutama ja probleeme lahendama. Selleks kulus kõva tund aega. Alles siis sain selle parema osa töö juurde asuda, mis enamasti probleemne ei ole. Kui takt käes, läheb juba libedalt. Ja siis ma mõtlesin, et mis juhtuks, kui ma töötama ei peaks enam.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Päev Varssavis
kirjutab ShoppingQ blogis ShoppingQ, esmaspäev 5 märts kell 18:40
Esimene öö mugavas Varssavi hotellis mööda saadetud, kõhud keskmisest paremast hommikusöögist punni söödud, oli Mete välja otsinud esimese lähima Nikei poe. Tal on kohe nõrkus selliste asjade vastu. Esimest korda, kui me Nikei poodi sattusime, pidi Mete poe uksel nutma hakkama - õnnest. Nüüd on ta meid Nikei usku pööranud.
Mahlased lihapallid
kirjutab Kärt blogis ROOSAMANNA, esmaspäev 5 märts kell 11:00
Las ma tutvustan teile kõige mahlasemaid lihapallide, mida teil saab olema õnn teha ja siis ära süüa. Nimelt kalkunihakklihast tehtud lihapallid, milles on üks koostisosa, mis muudabki need pallid niivõrd maitsvaks, mahlaseks ja mõnusaks. Nimelt, pruunid šampnjonid. Peeneks hakitud pruunid šampinjonid, mis annavad hoopis teise meki muidu võib-olla tavalistele lihapallidele.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Põhimõtteliselt...
kirjutab ShoppingQ blogis ShoppingQ, laupäev 3 märts kell 22:56
...alustasime oma reisi samal õhtul, kui lastel koolivaheaeg algas. Pidasime küll varemalt plaani, et mul lastakse reede õhtul vaikuses korralikult välja magada ja alustame reisiga öösel kella nelja paiku, aga no kihk kodust minema saada oli meil kõigil suur. Pere pisemad said juba lõuna paiku vanaema juurde viidud, seega oli meil roheline tuli.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Näkileivad vol 1: päikesekuivatatud tomatite ja mozarellaga
kirjutab kiilike blogis kiilike köögis, kolmapäev 28 veebruar kell 22:02
Esimene katse teha ise näkileibasid, enda meelest peaaegu õnnestus... teiste meelest õnnestus, küsiti retsepti :)  Lihtsad, sõltuvust tekitavad  ja  kordamisele minevad.  Üsna õhulised ja muredad. 5 dl vett 50 gr pärmi 1 tl s
Sõnade leidmisest. Soe salat bataadi, paprika ja kikerhernestega
kirjutab Frieda blogis Toidutegu, pühapäev 18 märts kell 22:06
Kevad tuleb. Kunagi ikka. Tuulest on tunda. Hommikust õhtuni kannan sõelaga vett. Õhtuti sõelun sõnu, kuigi kulda on sealt harva leida, peamiselt väärtusetud aganad ning õigel ajal ja õiges kohas rääkimata jäetu, silma alt ära pandu, olematuks tunnistada püütu.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Kana sinepi ja pirnidega
kirjutab KR blogis Eesti Toit., reede 2 märts kell 08:26
See toit ei näe pildil just eriti apetiitne välja, kuna kõik on pruun. Serveeri seda millegi rohelisega- näiteks ubadega või värske salatiga. Võta iga sööja jaoks üks kanakints. Määri kints naha alt sinepiga ja soola- pipra seguga.