i
Blogilist - Kokkade kodu
Kokad kokku :) Siia üritan kõik kokku koguda, kes peavad kokandusblogisid. Seega, kes peab kokandusblogi - andke palun teada clotilde@hot.ee

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Kes oleks seda arvanud...
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Täna ikka poodi ka ju lähed?
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Maaelu võlud
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Pealkirjata
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Pisiasjad, mis teevad rõõmu
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Kanad iga nurga peal
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Kas odavpoodide eelistamine on häbiasi?
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Pealkirjata
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Lastekaitse? Meile?
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Polnudki kõige hullem
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Rongis
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Uut infot
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Puhkuse viimane päev
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Tore on*
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Käbi ei kuku kännust kaugele
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Justkui vabakäiguvang
  kirjutab blogis ShoppingQ
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Kes oleks seda arvanud...
kirjutab SoppingQ blogis ShoppingQ, pühapäev 15 juuli kell 00:18
Eile ma poodi ei jõudnudki. Olin küll Konsumi ukse taga, aga autost ma välja tulla ei suutnud. Seljas kodused riided, küüned endiselt koorunud lakiga. Lootsin, et Mete lippab poodi, võtab mõne piima ja veel ühtteist, aga temagi keeldus. Tegelikult läksime Stenile järgi, aga tema polnud ka nõus hädavajalikke asju tooma. Jäigi asi katki ja sõitsime kõik koos “rõõmsalt” koju. Hommikul olin varajane, sest Stig läks õhtul vara magama ja oli hommik üks enne seitset ennast korralikult välja puhanud. Ja kuna ta esimese asjana teed soovis, pidin minagi ennast voodist välja ajama. Võtsin siis kätte ja kohe peale tassi kohvi hakkasin nuputama, kuidas koduste vahenditega oma käed korda saada. Asi oli juba kontrolli alt väljunud.

Huvitavad blogilistid

Täna ikka poodi ka ju lähed?
kirjutab SoppingQ blogis ShoppingQ, reede 13 juuli kell 15:12
Olen päris mitu päeva sellist küsimust kodustelt kuulnud. Ma saan aru küll, minu vastutusel on lapsed ja minu asi on hoolitseda, et neil söök laual oleks. Aga mul on praegu selline faas, et pood eriti kutsu. Ja mu maniküür ei kannata ka mingit kriitikat. Pidin häbist maa-alla vajuma, kui viimati kodust väljas käisin. Püüdsin oma käsi peita niipalju, kui võimalik.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 11) Näita
Maaelu võlud
kirjutab SoppingQ blogis ShoppingQ, neljapäev 12 juuli kell 16:04
Kiitleks ikka jälle, millised võlud on maal elamisel. Äärmiselt ilus aeg on praegu. Tekib vajadus pisikene silmapuhke paus teha, lähen ja teen tiiru aias ja tulen, kõht head paremat värsket kraami täis ja teen tööd edasi. Lapsed kasutavad ka seda võimalust, kuigi nad võiksid seda rohkem teha. Täna näitasin Stigile ette, kus tomateid hea suhu pista on - otse peenrast. Herneid käiakse ka tihti söömas.
Pealkirjata
kirjutab SoppingQ blogis ShoppingQ, esmaspäev 9 juuli kell 18:54
Esimene tööpäev peale puhkust läbi ja ei olnudki kõige hullem. Tööpäeva esimene tund oli natukene kreisi, siis loksus juba kõik paika ja võisin vaid fakti nentida, et kodus töötamise võimalus on superluks ja ma ikka niiväga armastan oma tööd. Jumal tänatud selle võimaluse eest. Saaks lapsed ka aru, et kui ma ikka ukse vahepealt kinni panen ja püüan töösse süveneda, siis pole mitte soovitav kogu aeg edasi tagasi voorida.
Pisiasjad, mis teevad rõõmu
kirjutab SoppingQ blogis ShoppingQ, pühapäev 8 juuli kell 22:17
Ongi puhkusega selleks aastaks ühelpool. Kui peaks tekkima hädaolukord ja vabu päevi vaja peaks minema, saan kasutusele võtta lastepäevad. Neid peaks nädalajagu välja venitama. Eelmisel aastal kulusid need kenasti ära, kui oli vaja üsna ootamatult Saksamaale auto järgi minna. Üldjuhul ma neid kasutama ei kipu, sest ei tasu lihtsalt ära. Tööl on kasulikum olla. Olin Stigile eile lubanud, et lähme metsa mustikale ja võtan ta kaasa.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Kanad iga nurga peal
kirjutab SoppingQ blogis ShoppingQ, laupäev 7 juuli kell 20:13
Issand kui rahul ma oma tänase päevaga olen. Eriti tänase toiduga. Ja sellega, et iga päev saame oma toidulauale midagi põllult. On tasumise tund. Vaev hakkab vilju kandma. Mul juba jupp aega isutab selle toidu järgi ja täna lõpuks sain esimesed suvikõrvitsad oma põllult. Mu u kraam oli mul juba päevi varem ettenägelikult valmis varutud - kodujuust, puljongikuubik, porru, paparika, pitsapulber. Unustanud olin porgandi.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
Kas odavpoodide eelistamine on häbiasi?
kirjutab SoppingQ blogis ShoppingQ, reede 6 juuli kell 10:16
Kindlasti mõne jaoks on, kui lugeda ühe inimese kommentaari, mis minus imestust tekitas. Selline kommentaar lugejalt: Ma küsin ilma irooniata - kas te vahel reisil olles midagi muud ka teete kui käite ühest odavast poest teise ja veedate aega MacDonaldsis ja teistes samalaadsetes kohtades (ok, ükspäev käisite ujumas).
comments Viimased kommentaarid (kokku: 8) Näita
Pealkirjata
kirjutab SoppingQ blogis ShoppingQ, reede 6 juuli kell 08:45
Ajal, kui mina pere pisematega reisil olin, hoolitsesid kodu eest suuremad lapsed ja minu ema. Ema jutu järgi ta esimesed kolm päeva siia üldsegi ei saanud, siis aga hakkas käima kolm korda päevas. Kohe esimesel päeval sain Metelt teate, et rebane oli jälle kana ära võtnud. Seega jäi alles kaks kana ja kukk. See oli minu jaoks kurb uudis. Kui ema kuulis, et ma olin nii õnnetu selle üle, siis otsustas ta mulle kanu juurde tuua.
Lastekaitse? Meile?
kirjutab SoppingQ blogis ShoppingQ, kolmapäev 4 juuli kell 21:23
Kui kuri Silja selle ( LINK ) postituse kommentaariumis lubas meie koduvalla lastekaitsega ühendust võtta, sest kavatsesin oma lapse jätta tema enda isa juurde, siis sattusin ma päris korralikult segadusse. Ühelt poolt sellepärast, et olin J.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 7) Näita
Polnudki kõige hullem
kirjutab SoppingQ blogis ShoppingQ, teisipäev 3 juuli kell 23:50
Oleme nüüd õnnelikult kodus ja olen ends üle suht uhke. Tegime selle asja puhtalt ära. Berliini jõudnud, polnud mingit probleemi leida väljapääs sellest üsna üüratust rongijaamast - teeviidad igal pool väljas, ainult jälgi juhtnööre. Õige tulba, kust buss lennujaama väljuma pidi, leidsime ühe küsimisega üles. Rahvast oli juba omajagu seal.
Rongis
kirjutab SoppingQ blogis ShoppingQ, teisipäev 3 juuli kell 12:11
J. viskas meid Braunschweigi Hbh-s maha ehk siis tundmatus kohas vette ja peame välja ujuma. Oleme kiirrongis, mis sõidab ca. 200 km/h. Mul on natukene hirm, kui Berliini jõuame. Seal on ju kõik suur ja võõras. Minu ainuke trump on saksa keel ja julgen vajadusel abi küsida. Blogilugejate juhistest oli ka abi, nüüd tuleb see lihtsalt praktikas läbi teha ja lennujaama jõuda.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Uut infot
kirjutab SoppingQ blogis ShoppingQ, teisipäev 3 juuli kell 09:23
Mul õnnestus Meenale meiega samale lennule saada Premium pilet hinnaga 292,60. Ootan emailile nüüd arvet. Peaasi, et maksmine ilma id-kaardi lugejata toimiks. Hoidke põidlaid!
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Puhkuse viimane päev
kirjutab SoppingQ blogis ShoppingQ, esmaspäev 2 juuli kell 19:37
Millega me siis täna tegelesime? Nagu näete, on mul aega käes piisavalt, postitusi muudkui tuleb. Aga puhkus ju selleks ongi või mis:) Täna oli viimane päev, et leida lahendus, kuidas ma suurema koguse kohvipatju Eestisse saan. Meil oli küll J.-ga kokkulepe, et ostan soovitud koguse Aldist ära (40 patja 2.99) ja tema toimetab need autoga Eestisse kui Meenat tooma tuleb. Aga hinnates siinset õhkkonda, ei saa ma kahjuks J.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 21) Näita
Tore on*
kirjutab SoppingQ blogis ShoppingQ, esmaspäev 2 juuli kell 11:13
Meie puhkus Saksamaal hakkab lõpule lähenema. Tunded on kahetised - ei ole küll isu siia enam tulla. Tahaks oma otsustes ja tegemistes ikkagi vaba olla ja mitte oma igast sammust ja teost aru anda. Täna hommikul läksime Stigiga varakult värskete brötchenite järgi, et oleks mingigi rõõm (söögielamus siis) ja ostsime lõhet ka saiapeale panekuks. Vahepeal oli kodus Meenal ja issil konflikt olnud.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 10) Näita
Käbi ei kuku kännust kaugele
kirjutab SoppingQ blogis ShoppingQ, pühapäev 1 juuli kell 19:15
Lugu siis selline, et Meena meenutab J.-le üha rohkem mind (ülbe noh) ja see ajab J. jubedalt marru. Meena juba võlgu ei jää ja ei anna niisama igasugust konfidentsiaalset infot välja. Loomulikult olen ma Meenat natukene treeninud ja J. ei pea meie isiklikest asjadest kõike teadma. Ja kui teid huvitab, kas mind tuldi eile Freibadi kontrollima, siis jah, tehtud. Tehti kontroll ära, Meena jäeti minu juurde ja lahkuti.
Justkui vabakäiguvang
kirjutab SoppingQ blogis ShoppingQ, laupäev 30 juuni kell 13:18
Veedan tänase päeva Stigiga Freibad’is. Ma olen lihtsalt väsinud sellest, et iga meie sammu siin kontrollitakse ja diplomaatiliselt arvustatakse. Ujudes ja päikest võttes teab J.  vähemalt, et oleme kindlas kohas. Kuigi jah, pole välistatud, et ta siit läbi ei põika, et ikka veenduda meie asukohas. Eile saime oma päeva nii mööda saata, et ta ei aima siiani, kus Me olime.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita