i
Blogilist - Muusika
Muusikablogid

edit Muuda seadeid edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Dagger Threat (ger)
  kirjutab blogis Metallinurgake
 • favicon Warforged (usa)
  kirjutab blogis Metallinurgake
 • favicon Χειμώνας/ Himonas (gr)
  kirjutab blogis Metallinurgake
 • favicon Mare Cognitum (us)
  kirjutab blogis Metallinurgake
 • favicon Archspire (ca)
  kirjutab blogis Metallinurgake
 • favicon Oak Pantheon (us)
  kirjutab blogis Metallinurgake
 • favicon Grafvitnir (se)
  kirjutab blogis Metallinurgake
 • favicon The Odious Construct (us)
  kirjutab blogis Metallinurgake
 • favicon Sinmara (is)
  kirjutab blogis Metallinurgake
 • favicon Horrizon (de)
  kirjutab blogis Metallinurgake
 • favicon Clayshaper (swe)
  kirjutab blogis Metallinurgake
 • favicon Murg (se)
  kirjutab blogis Metallinurgake
 • favicon Nimbifer (de)
  kirjutab blogis Metallinurgake
 • favicon Kjeld (nl)
  kirjutab blogis Metallinurgake
 • favicon AntropomorphiA (nl)
  kirjutab blogis Metallinurgake
 • favicon Kryptos (ind)
  kirjutab blogis Metallinurgake
 • favicon Ritual Day (cn)
  kirjutab blogis Metallinurgake
 • favicon This Gift Is a Curse (se)
  kirjutab blogis Metallinurgake
 • favicon Brutal Assault 2019
  kirjutab blogis Metallinurgake
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Dagger Threat (ger)
kirjutab tom blogis Metallinurgake, teisipäev 18 juuni kell 06:00
Mis seal salata, et minu maitsele sobivat hardcore muusikat toodab BDHW Records, samast tallist oli ka hiljutine postitus Guilt Trip ja tuleb nii mõnigi veel. Subjekt on tegutsenud aastast 2015, stiil kõikuva tempoga hardcore. Välja andmud paar EP-d ja esimene LP Gestaltzerfall ilmus sellel aastal.

Huvitavad blogilistid

Warforged (usa)
kirjutab tom blogis Metallinurgake, esmaspäev 17 juuni kell 06:00
Kollektiiv tegutsenud aastast 2012, stiiliks progressiivne blackened death metal, ehk antud vidos on aeglasemaid progressiivsemaid kohti ja tigedamaid riffe vaheldumisi, üldiselt segane värk. Mais ilmus esimene täispikk album I: Voice.
Χειμώνας/ Himonas (gr)
kirjutab Unknown blogis Metallinurgake, pühapäev 16 juuni kell 11:46
Sõjast ja talvest laulab kreeka black metali bänd Himonas. Lüürilistest teemadest hoolimata ei pea liikmed end seotuks ühegi poliitilise, rassistliku või valge ülemvõimu ideega. Küll toetavad nad ühtsust ja patriotismi, mis nende meelest aetakse pahatihti fašismiga segi. Seni on ilmunud ainult üks album To the Battlements (2013) ja erilist tegutsemisaktiivsust ei ole üldiselt märgata.
Mare Cognitum (us)
kirjutab Unknown blogis Metallinurgake, reede 14 juuni kell 08:30
Mare Cognitum on ühemehebänd Portlandist, kelle stiiliks on kosmilis-müstiline atmosfääriline black metal. Alates tegutsemise algusest aastal 2011 on ilmunud neli täispikka albumit ja kaks splitti. See lugu on seni viimaselt plaadilt Luminiferous Aether (2016).
Archspire (ca)
kirjutab Unknown blogis Metallinurgake, neljapäev 13 juuni kell 08:30
Teeb kitarriga trikke. Kuidas lauldakse, saab kuulda siin.
Oak Pantheon (us)
kirjutab Unknown blogis Metallinurgake, kolmapäev 12 juuni kell 08:30
Oak Pantheon on omapärane bänd, koosneb kahest pikaajalisest sõbrast-laulukirjutajast. Nende muusika tundub ajas pidevalt muutuvat ja arenevat, vähemalt kui otsustada selle järgi, mida mina kuulasin ehk siis 2011-2012 ja EP aastast 2018. Kui tänapäeval meenutavad nad rohkem sumedahäälset Leonard Cohenit, siis varasem muusika on enam black metali moodi ja vahelduseks täitsa mõnus kuulata.
Grafvitnir (se)
kirjutab Unknown blogis Metallinurgake, teisipäev 11 juuni kell 08:30
Grafvitnir on rootsipärase meloodilise black metali üsna tüüpiline esindaja, kahtlemata ka näiteks Dissectionist mõjutatud. Näoraamatu järgi on bändi liikmed Luciferi traditsiooni aktiivsed järgijad ja okultistid ning püüavad oma muusikaga olla kaose filosoofia sõnumitoojad. Tegutsetud on alates 2007. Albumeid ilmub üsna regulaarselt, viimane ka selle aasta veebruaris.
The Odious Construct (us)
kirjutab Unknown blogis Metallinurgake, esmaspäev 10 juuni kell 08:30
The Odious Construct tegutseb Sacramentos Californias alates 2015. Stiiliks on progressiivse- ja tehnilisevõitu meloodiline death metal. Hetkel viimane helikandja on eelmise aasta oktoobris ilmunud EP Shrine of the Obscene.
Sinmara (is)
kirjutab Unknown blogis Metallinurgake, pühapäev 9 juuni kell 19:57
Veel midagi islandi black metali ammendamatust varasalvest. Sinmara tegutseb selle nime all seitsmendat aastat, välja on antud kaks täispikka albumit ja paar väiksemat formaati.
Horrizon (de)
kirjutab tom blogis Metallinurgake, laupäev 8 juuni kell 06:00
Vaheluseks ka ilusat ja klassikalist melodethi. Subjekt tegutsenud aastast 2005, ilmunud kaks täispikka plaati - Time for Revenge (2012) ja Dwelling Within (2015), lisaks sellel aastal singel Once in a While:
Clayshaper (swe)
kirjutab tom blogis Metallinurgake, reede 7 juuni kell 06:00
Tundub olevat värskem ühemehe orkester. Kuidas sa üksi ikka videot teed, lihtne - võtad paar kaamerat ja statiivi ja lähed metsa tinistama. Hetkeseisuga on ansamblite telklaagrisse (loe: bandcamp) kokku tinistatud kolm lugu.
Murg (se)
kirjutab Unknown blogis Metallinurgake, neljapäev 6 juuni kell 08:30
Murg on rootsi duo, kellel on selgelt välja kujunenud ökoloogilised ja misantroopilised veendumused tsivilisatsiooni hävitavast ja parasiitlikust mõjust Loodusele. Karistuseks saab olla vaid surm ja Loodusest saab timukas. Murg on pärit piirkonnast, kus sügavate kaljuste metsade rüpes asuvad laialipaisatuna sajanditevanused kaevandused. Kõigest sellest on ka nende sound mõjutatud.
Nimbifer (de)
kirjutab Unknown blogis Metallinurgake, kolmapäev 5 juuni kell 08:30
Aprilli alguses avaldas demo sõltumatu black metali duo Nimbifer, kellest midagi täpsemat teada pole peale varjunimede ja asukoha Hannoveris. Aga Demo I väärib kuulamist: kõlalt toores, aga samas mõnusalt meloodiline.
Kjeld (nl)
kirjutab Unknown blogis Metallinurgake, teisipäev 4 juuni kell 11:01
Sattus ette Kjeldi-nimeline black metali bänd Hollandist, asutatud 2004. Kuulasin nende debüütplaati, EPd De tiid hâldt gjin skoft (2010), mis mulle täitsa meeldis. Hiljem on veel mõned helikandjad välja antud.
AntropomorphiA (nl)
kirjutab tom blogis Metallinurgake, esmaspäev 3 juuni kell 06:00
Bänd alustas nimega Dethroned Empire (1989-1990), edaspidi praeguse nimega, vahepeal tegutsemisel üks kümne aastane paus ka sees (1999-2009). Stiiliks üsna klassikaline kesktempo death metal, lugu 2012 aasta plaadilt Evangeli
Kryptos (ind)
kirjutab tom blogis Metallinurgake, pühapäev 2 juuni kell 10:00
Subjekt on staažikas thrashi kollektiiv, tegutsenud aastast 1998. 2013 aastal sai neist esimene India bänd, kes Wackenil mänginud terve seti. Lähiajal ilmumas neil viies album nimega Afterburner  
Ritual Day (cn)
kirjutab Unknown blogis Metallinurgake, laupäev 1 juuni kell 12:54
Nädalavahetus algab sedapuhku natuke lüürilisemas meeleolus. Hiina black metali bänd Ritual Day tegutses aastatel 2010-2016 hieroglüüfi-nimelisena. Tuntuse kasvades võeti läänemaailmale arusaadav nimi. Tegemist ongi 2016. aasta Wackeni Metal Battlei Hiina võitjaga. Muusika on meloodilisemat laadi ja folgi mõjudega.