blog.tr.ee » Blogilist - minu

i
Blogilist - minu
blogid

Uued postitused

 • favicon Eile nägin ma Venemaad
  kirjutab blogis lendav konn
 • favicon Sügavalt liigutav
  kirjutab blogis Imeline maailm
 • favicon Oleme avatud
  kirjutab blogis lendav konn
 • favicon MobileMonday: What Does it take to Develop Kickass Products?
  kirjutab blogis MobileMonday Estonia
 • favicon Pealt siiruviiruline, seest...
  kirjutab blogis Imeline maailm
 • favicon Edmund de Waal „Merevaigusilmadega jänes. Peidetud pärand“
  kirjutab blogis Kruusatee
 • favicon Heart Lake
  kirjutab blogis InterfaceLIFT: Newest Wallpaper
 • favicon Aastatepikkuse töö tulemus
  kirjutab blogis Imeline maailm
 • favicon Soodusmees
  kirjutab blogis lendav konn
 • favicon Esimene sada - kolmekümne teine
  kirjutab blogis lendav konn
 • favicon Üks alaline eneseanalüüs
  kirjutab blogis Imeline maailm
 • favicon Clouds
  kirjutab blogis InterfaceLIFT: Newest Wallpaper
 • favicon Sunset in Enoshima
  kirjutab blogis InterfaceLIFT: Newest Wallpaper
 • favicon Fairytale Castle
  kirjutab blogis InterfaceLIFT: Newest Wallpaper
 • favicon Lugu hälbinud raketist
  kirjutab blogis Kruusatee
 • favicon “Minu”… lugudest ja külast
  kirjutab blogis Elust kirju: Epp Petrone ajaveeb
 • favicon Tokyo Tower
  kirjutab blogis InterfaceLIFT: Newest Wallpaper
 • favicon Lake Pukaki
  kirjutab blogis InterfaceLIFT: Newest Wallpaper
 • favicon Vale buss
  kirjutab blogis Kruusatee
 • favicon Sunrise in Whitby
  kirjutab blogis InterfaceLIFT: Newest Wallpaper
 • favicon Bluebells
  kirjutab blogis InterfaceLIFT: Newest Wallpaper
 • favicon Mati matkamas
  kirjutab blogis Kruusatee
 • favicon Manhattan before the storm
  kirjutab blogis InterfaceLIFT: Newest Wallpaper
 • favicon Saare kuumuses
  kirjutab blogis lendav konn
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Sügavalt liigutav
kirjutab J blogis Imeline maailm, reede 17 august kell 09:26
Dagö on ansambel, kelle laule olen ikka kuulanud. Dagö kontserdile olen sattunud ühe lähedase inimese kutsel. Nii oli meil juba kusagil veebruaris kalendrisse kirja pandud, et ühel augustiõhtul lähme Dagöd kuulama-vaatama. Eile oli see õhtu. Eellugu teab vist igaüks, kes vähegi on viimase aja uudiseid lugenud - skandaalne Dagö kontsert vist vaid nädalatagusest ajast ja Kõltsu mõisast. Mis seal küll juhtus või mis seal küll toimus. Kommentaare ja arusaamu oli nii- ja naapidiseid. Tunnistan ausalt, et kontserdist üles pandud videot ma ei vaadanud ja lugesin vaid kohalkäinute kommentaare - nii nende omi, kes skandaalsust üles kütsid, kui ka nende omi, kellele kontsert igati meeldis.

Huvitavad blogilistid

Edmund de Waal „Merevaigusilmadega jänes. Peidetud pärand“
kirjutab Linda Järve blogis Kruusatee, neljapäev 16 august kell 19:48
Edmund de WaalMerevaigusilmadega jänes. Peidetud pärand“ Inglise keelest tõlkinud Riina Jesmin. Kirjastus Varrak, 2018. Merevaigusilmadega jänes“ jõudis minuni hästi palavatel päevadel ja kohe sai selgeks, et see ei ole kuuma ilma lugemisvara, sest nõuab erksat aju.
Oleme avatud
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, neljapäev 16 august kell 13:59
  Oleme avatud tellimustele - poeg hankis endale 3D printeri. Valmistame vastavalt kliendi soovile homunkuluse, sekslelu või muu hädavajaliku  kodutarviku täiesti puhtast südamest ja plastmassist! Kiirustage, kodanikud huvilised, pea see plastmass otsa ei saa.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 6) Näita
Pealt siiruviiruline, seest...
kirjutab J blogis Imeline maailm, kolmapäev 15 august kell 22:44
Aeg kulgeb omasoodu ja kõik on justkui õige ja hea. Aga, iga järgmine sõna viib edasi vaid ühes suunas. Kuigi pealtnäha tundub, et toimub lähenemine, on tegemist hoopis kaugenemisega.
Aastatepikkuse töö tulemus
kirjutab J blogis Imeline maailm, esmaspäev 13 august kell 12:17
Loll oled! Sina oled loll! Kaks ühe pere last suhtlevad selliselt omavahel. Ja selliseid õrnusi vahetatakse pidevalt ja jätkuvalt. Mina, kõrvaltvaatajana, püüan neid juhtida arusaamise juurde, et sellised väljaütlemised pole sugugi kohased ja et nad peaksid teineteist hoidma ja teineteisele ikka häid asju ütlema. Aga, minu sõnad kaovad tuulde, sest tegemist on aastatepikkuse töö tulemusega.
Soodusmees
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, laupäev 11 august kell 18:02
       Sellised kenad lillad käepaelad anti ainult soodustust omavatele kodanikele. Hea oli kontserdialal liikudes tuvastada, kes on ja kes pole soodus. Tavainimestel oli kollane ja lastel lihtsalt pael:)        Nele-Liis Vaiksoo koos kahe kobeda vanamehega (ka soodustingimustel püünele pääsenud) andsid Suurupi tuletorni all aias päikeseloojangu-kontserdi, igavene äge oli.
Esimene sada - kolmekümne teine
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, kolmapäev 8 august kell 12:59
Kolmekümne teine    esimene kumm. Septembri lõpus vormistasin end lõpuks tööle. Venemaal viibitud aeg rõhus endiselt nii öösiti unenägudes kui ka päeval tavaolukorras. Võisin seljaga tunda, kui kellegi pilk minu peale pidama jäi ja juhusliku puudutuse peale reageerisid vajalikud lihased ning hetkega oli adrenaliin laes.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
Lugu hälbinud raketist
kirjutab Linda Järve blogis Kruusatee, kolmapäev 8 august kell 10:14
Eilne teade sellest, et Hispaania õhuturbe hävitaja tulistas Otepää lähistel kogemata välja lahingraketi ning kaitsevägi on käivitanud otsinguoperatsiooni, tekitas kõiksugustes teavet väljastavates asutustes ja organisatsioonides paraja kaose. Küll ei klapi aeg, küll ei suudeta tuvastada raketi võimalikku asukohta ega seda, kas rakett plahvatas või ei plahvatanud.
Üks alaline eneseanalüüs
kirjutab J blogis Imeline maailm, kolmapäev 8 august kell 14:42
Päevad muudkui lähevad, suhtlemist on olnud palju, kuid üks asi on neis päevades siiski ühesugune. See eneseanalüüs, mis mu sees pidevalt toimub. Kogu analüüsitsükkel on selline, et mõtlen mõne inimese või olukorra peale ja loomulikult käib sellega kaasas mingi reaktsioon ja mõte. Kuid selle asemel, et jääda selle esialgse mõtte juurde, püüan ma mõista, et mismoodi saaks sellele olukorrale veel reageerida.
“Minu”… lugudest ja külast
kirjutab Eppppp blogis Elust kirju: Epp Petrone ajaveeb, esmaspäev 6 august kell 18:13
Miks me seda teeme? Miks me kirjastusena paneme autoreid (või siis küsimus autoritele: miks me paneme iseend) selle köie peale kõndima: hoida tasakaalu on keeruline, ühel poolel on vajadus jutustada lugu, luua karaktereid, olla siiras, jõuda läbi selle loo lähemale iseendani ja teisel pool on inimesed.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Vale buss
kirjutab Linda Järve blogis Kruusatee, laupäev 4 august kell 18:46
Istusin bussis. Olin  bussi sisenedes reisisaatjale maksnud kakskümmend senti, paigutanud oma rohked reisikotid istmete vahele ära ja nüüd ootasin oma peatust. Kuhu ma sõitma pidin, seda ei mäletanud, aga lõppsihiks oli seejärel rongile minna ja Tartusse sõita. Sõitjaid oli palju, igas peatuses tuli keegi peale või väljus. Buss läbis Kroodi, mõtlesin, et näe, polegi sinna varem sattunud.
Mati matkamas
kirjutab Linda Järve blogis Kruusatee, teisipäev 31 juuli kell 23:14
Matit pole juba mitu päeva. Täna vaatasin ERR portaalist ülekannet tema ärasaatmisest Telemajast. Puude kohina alla. Metsakalmistule.Mitmesuguseid kilde on need vahepealsed päevad meelde toonud. Näiteks selle väga hea seltskonna, milles 1975. aasta jaanuaris ajakirjanike liitu astusin. Mati Talvik ja Rein Nurk Eesti  Televisioonist ning Rein Põder ja mina tollasest Noorte Häälest.
Saare kuumuses
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, pühapäev 29 juuli kell 19:33
     Sel aastal võtsin Hiiumaal käiguks kaks ööd. Esmalt kiidan Sõru Windy Summerhouse majutust - kui eelmisel aastal saime sama hinna eest mingi kuuri, siis sel aastal terve majake - pesemine-kusemine majas, täisvärk köök ja pehmed koikud, raamatutega riiul, magamistoa aknast vaade merele - super! Teisel ööl häiris und pisut Sõru sadamas toimuv Kalana musafestival, viimased viiksatused kostid mere poolt poole seitsme ajal hommikul. Aga no kui pidu, siis pidu, las noored möllavad! Avastasime tänu majutajale Tohvri liivaranna.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Eile nägin ma Venemaad
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, laupäev 18 august kell 15:21
     Ma pole Eesti kirdenurgas ammu käinud - viimati keska lõpuklassis ja sellest on ka meeles vaid kuskil ühikatoas peedika manustamine ning tüdrukute toa ukse taga kräunumine. Nüüd ikka jalutasime Narvas piki uhket promenaa
MobileMonday: What Does it take to Develop Kickass Products?
kirjutab Betti blogis MobileMonday Estonia, neljapäev 16 august kell 17:20
In collaboration with Estonian leading product, design and front-end conference Refresh 2018, MobileMonday Estonia is glad to kick off our new season with a Product Development special event, where three expert speakers will share their real life experiences and know-how on how to manage the kitchen side of product development - how to manage teams, work together with a client, and have a vision.   Time: Monday, September 3, at 6 PM - 9:30 PM Place:  Mooncascade Tartu Office, Narva mnt 9, 3.
Heart Lake
kirjutab blogis InterfaceLIFT: Newest Wallpaper, pühapäev 12 august kell 07:10
Copyright  Sven MÃller. Permission only to use as personal screen wallpaper. Adobe Photoshop CC, tripod. Nikon D810. Photo Settings: 18mm, f/13, 1/20 second, ISO 64. Mac users : download Macdrops the official InterfaceLIFT app for Mac OS X.
Clouds
kirjutab blogis InterfaceLIFT: Newest Wallpaper, kolmapäev 8 august kell 07:55
Beautiful sunrise above Bohol flying from Cebu to Cagayan De Oro in the Philippines. Adobe Lightroom. , Sony FE 24-70mm F4 ZA OSS Carl Zeiss Vario Tessar T. Mac users : download Macdrops the official InterfaceLIFT app for Mac OS X.