i
Blogilist - Minu lemmikblogid

Uued postitused

 • favicon BLOGMAS #1
  kirjutab blogis Blog By Anett Heinam
 • favicon Kingiideed jõuludeks
  kirjutab blogis LONA-JASMIIN HUNT
 • favicon 5 sisukat videot, mis panevad mõtlema ja tegutsema (Tim Ferriss, Jack Ma, Mel Robbins, Simon Sinek, Emily Jackson)
  kirjutab blogis Persoonibrändi Agentuur
 • favicon Minu esimesed 6 kuud Portugalis
  kirjutab blogis Tigu Tegemised
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

BLOGMAS #1
kirjutab Anett Heinam blogis Blog By Anett Heinam, pühapäev 3 detsember kell 16:17
Imekombel on jällegi käes esimene advent ning nagu näha siis minu advendi eri postitused muutusid see aasta Blogmasiks. Seega 4 järjestikku pühapäeva saate minult jõuludega seonduvaid postitusi nii toodete, traditsioonide kui ka soovituste kohta. Mõtlesin, et huvitav oleks esimest adventi alustada meenutades, mida mina olen viimased aastad detsembrikuus teinud ehk minu detsembrikuu traditsioonid. ESITEKS  kindlasti piparkookide küpsetamine. Iga aasta oleme vanematega kodus teinud suure laari piparkooke ja hiljem need ära kaunistanud. Vahet pole kas tainas on ise tehtud või ostetud poest sest piparkookide küpsetamine on alati väga tore ning toob jõulutunde peale. TEISEKS olen ma suur jõulufilmide fänn.

Huvitavad blogilistid

Minu esimesed 6 kuud Portugalis
kirjutab Kristel blogis Tigu Tegemised, kolmapäev 22 november kell 18:12
Nagu blogi hästi paljastab, ei ole kirjutamine enam mu esmane vajadus ning kui harjumus mõtteid vahetada kaob, on väga raske tagasi reele saada. Ma kogu aeg ootan seda nn. vihmaperioodi,
Kingiideed jõuludeks
kirjutab Lona-Jasmiin Hunt blogis LONA-JASMIIN HUNT, neljapäev 30 november kell 18:45
Kinkide valimine on üsna keerukas ettevõtmine. Mina murdsin just nädal aega pead, et mida kahe aastasele tüdrukule sünnipäevaks kinkida. Aga sellega kingimöll veel ei lõppe - kohe kohe on ju jõulud! Nii hakkasingi ma jõulukinkide peale mõtlema ning panin paar ideed kirja. Kõige parem kink minu meelest on see, mida kingi saaja reaalselt kasutada saab, aga ise endale osta ei raatsiks.
5 sisukat videot, mis panevad mõtlema ja tegutsema (Tim Ferriss, Jack Ma, Mel Robbins, Simon Sinek, Emily Jackson)
kirjutab Liisi Toom blogis Persoonibrändi Agentuur, reede 1 detsember kell 12:18
Mida teha, kui endal on mõtted otsas? Tead küll seda hetke, kui tunned, et lükkad asju edasi, energiatase pole see, mõte, miks sa midagi teed, ei ole enam nii selge. Oled justkui platoo peal, kust edasi ei oska liikuda, halvemal juhul tunned end vastu seina olevat.