i
Blogilist - Isilise Ilmaga
siili-sahtel

Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Talvelaul 2018 Paide Muusika- ja Teatrimajas
kirjutab Ants Leppoja blogis MTÜ Järvamaa Eesti südamaa, laupäev 17 veebruar kell 18:49

Huvitavad blogilistid

Lombakas asi, aga peab...
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., reede 16 veebruar kell 15:44
Olen vaene ja taevast ma sulle ei luba päike minust jääb andmata, kuu olgu taevas kinkimata jääb maja või lossist üks tuba ilma järvedest jääd, laantest, saartest ja laevast Tule parem, me jagame seda, mis saada ahjusooja ja karedat poolvillast putru kui kord lähed saad kalli ja pika pai kaasa siis on südidust joosta taas pakaseuttu Sina lehvitad rõõmsalt ja mina teen sama mine, mine, sest elud meil eraldi teedel kinkimata jäänd päike näib heledamana külmaudugi hajub.
Mõni tuba on alati pime
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., neljapäev 15 veebruar kell 16:28
  Kui palju kurbasid on koos, et rõõmsaks saada, siis on tuba täis suurt ja suitsuna tupruvat kurbust. Kuidas saab sinna mahtuda veel rõõm? Olen oma depresiivset meelelolu proovinud teadlikult kildhaaval lammutada, otsinud abi kõigepealt enda seest ja toetanud (kasutaks meelsamini sõna püherdanud) teiste najal. On asju mis edasi aitavad ja on asju, mis mõjuvad nagu kõrile surutud vee alla vajutav kaigas.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 5) Näita
Pierre Cohereau mängib Mozartit ja Bachi Notre-Dame vanal orelil
kirjutab Sekeldaja blogis Sekeldaja ajaveeb, teisipäev 13 veebruar kell 22:27
Aastal 1959 oli veel võimalik kuulata Mozartit ja Bachi Notre-Dame vanal orelil. Selle oreli valmistas 19. sajandi suurim orelimeister Aristide Cavaille-Coll, esitab neid asju Pierre Cochereau.   Selle oreli kõla on tõepooles
Lugu.. ütleme, et kellast
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., esmaspäev 12 veebruar kell 16:32
  Milde vaatas randmel olevat kella. Tema jaoks oli see ese kell, lapsed kasutasid kinki üle andes küll peenemaid väljendeid. Pulsikell ja aktiivsusmonitor ja mis seal veel oli... äpid-päpid. Käekellasid oli Mildel küll olnud. Slava, Molnija ja Vostok või mis need veel olid.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 8) Näita
Hõbedast viinapits
kirjutab Hundi ulg blogis Hundi ulg, reede 9 veebruar kell 22:42
Eelmisel sajandil, minu lapse- ja nooruspõlves kingiti tähtpäevadeks, ümmargustel sünnipäevadel lauahõbedat ja kristalli. See oli väärikas kingitus. Nüüd on see komme vist valdavalt minevikku vajunud. Kui ehk, siis tänapäeval mõnikord hõbelusikas vastsündinule.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita
Viimane valgus, Last light
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, reede 9 veebruar kell 10:51
S&S. Pahur
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., neljapäev 8 veebruar kell 21:08
Skype on katki. Ma olen päris pahur juba, mu kontaktid on kõik väljas, ükskõik kui palju või mis masinast ma edasi-tagasi login, restardin, maha- ja uuesti peale installin. Tuleb kirjatuvide peale üle minna. Sel ajal kui ma end kommunikatsioonivahendite vigasusega ei ärrita värvin lage ja loen Kalevipoega. Lagi tuli hea. Eepost lugedes sain äkki valgustatuse osaliseks. See pirakas Sohni oli ju klassikaline oss.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Põdrapere, Elk family
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, neljapäev 8 veebruar kell 11:46
Härra, proua ja järglane. Härral on vähemalt 55 sarveharu ning juba kergelt moodustuv kühvel. 55 ei ole küll midagi erilist, kuid kahjuks näeb selliseidki uhkeid pulle harva.
Raamatu tegemine (2)
kirjutab Tõnn blogis Tai elu, neljapäev 8 veebruar kell 06:02
Näe, hakkaski meeldima see trükitud raamatute tegemine. Täna ta just ilmus ning igaüks võib selle nüüd ka endale tellida ja kätte saada, kohe päriselt. E-raamat on muidugi tore: ei võta ruumi ega kogu tolmu, aga päriselt, paberi peale trükitud raamat, see on ikka hoopis teine asi. Päris raamatu võtad kaasa, kuhu tahad, ja saadki teda käega katsuda, lehti keerata ja lugeda, ilma mingisuguse elektroonikata, isegi ilma moblata.
Sabatihane, Long-tailed Tit, Aegithalos caudatus
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, kolmapäev 7 veebruar kell 11:12
Siidisaba, Waxwing, Bombycilla garrulus
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, teisipäev 6 veebruar kell 10:00
Mnjah...
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., teisipäev 6 veebruar kell 02:16
Ma läksin kaaluga riidu. Tema alustas. Näitas mulle numbrit 888,88 kg. Kättemaksuks kiskusin ta patarei välja. Las nüüd mõtleb nädalakese, kas ikka tasus norida. Imelikku vaakumit vaakumit tunnen enda ümber. Eks ma ole inimeste peletamisega paeva näinud ka, mis seal salata. Veidi haiglaselt kõlab, aga kohati on tunne nauditav, kohati õudne.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 5) Näita
Geeniuse saatus
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., esmaspäev 5 veebruar kell 02:11
Ma olen eriline! Väga eriline, kõik näevad seda. Elades saja tuhande endasarnasega samas hoones eristun ma ometi kõigist, olen teist peajagu üle, te hall ja ilmetu kari! Olgu, täpsustagem seda peajagu üle olemist...ma ei pidanud füüsilist kasvu silmas, ses suhtes jään lühemate hulka, kuid mu mõistus - selleni, te, lihtsakesed ei küüni. Ärge hoidke mind tagasi, innustage mu maaimaavastaja meeli innustuskõnedega ja te näete, kuidas ka teie elu muutub kergemaks.
Õndsus ja ilgus
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., pühapäev 4 veebruar kell 21:11
Lugesin äsja kerge korralageduse ja nautimise seostest. Hetkeks tekkis pisike ma kogesin just seda!- moment, aga kuna loetud loo teemast läks see natuke mööda, siis kommentaari ma jätma ei hakanud, jätsin tunde endasse kihelema...aga kaua üks nõrk inimene ikka sügelemist kannatab, kratsin ennast siin. Ühel mitte eriti ammusel ilusal varahommikusel tunnil oli mul hädasti vaja jäätisekokteili.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita
Niina ja Raimond
kirjutab Sekeldaja blogis Sekeldaja ajaveeb, laupäev 3 veebruar kell 20:30
Siin pildil on Raimond Sellel pildil on aga Niina (hiljuti pildistatud), kes tähistas just oma 95-ndat sünnipäeva, ja näitab endast tehtud Raimondi pilti, mille Raimond joonistas Niinast kunagi ammu ammu.... Minu isa lemmikhelilooja oli Raimond.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Luusija, Lurker
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, neljapäev 1 veebruar kell 11:45
Eile võis üle pika aja Lõuna-Eestis näha päikest! Tõsi, seda päikest jätkus vaid paariks tunniks, kuid asi seegi! :) Varitsesin jõejääl olles kobrast, kui ühel hetkel luusiv reinuvader mööda jalutas. Rebastel on alanud jooksuaeg, sestap võib neid nüüd ka tihedamini kohata.