blog.tr.ee » Blogilist - Minu lemmikblogid

i
Blogilist - Minu lemmikblogid

Uued postitused

 • favicon GIRL TRIP
  kirjutab blogis Anna Elisabeth
 • favicon What is the best compliment you've ever received?
  kirjutab blogis Stellarium by Stella K. Wadowsky
 • favicon PALAVA PÄEVA PALE
  kirjutab blogis Anna Elisabeth
 • favicon Dr. Hauschka hüpe džunglisse: uus kollektsioon ja üllatavad värvigammad
  kirjutab blogis Stellarium by Stella K. Wadowsky
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

GIRL TRIP
kirjutab Anna Elisabeth blogis Anna Elisabeth, kolmapäev 15 august kell 04:39
Iga kord kui ma Triinu ja Mari-Liisiga lõunal käin, jääb sellest väheks. Seltskonnast siis, mitte toidust. Vahel toidust ka... Seega otsustasime veeta koos terve päeva ja käia koos Helsingis. Süüa-šopata-jutustada ja üksteise seltskonda nautida.  Esimese poetiiru tegime linnas ja Helsingi südalinnas (kaugemalgi, aga seekord piirdusime keskusega) on teha palju: imetle käekotte ja kingi Stockmannis, haara värske mahl Joe & the Juiceist või nuusuta kohvi Starbucksis, tervita läbi luksuskaupluste akende kotte ja rõivaid, millest võid hetkel vaid und näha... Loomulikult ootavad kõik teised ägedad poed, minu mõningateks lemmikuteksnäiteks & Other Stories, Gina Tricot, Levis, Mango ja Calvin Klein Jeans.

Huvitavad blogilistid

What is the best compliment you've ever received?
kirjutab Stella K. Wadowsky blogis Stellarium by Stella K. Wadowsky, kolmapäev 15 august kell 17:05
Some years ago, I read a smart tip that recommended keeping a diary of compliments - meaning that if someone gave me a compliment, I would write it down. I have no idea where I left that diary eventually, but it would be interesting to read it today.
PALAVA PÄEVA PALE
kirjutab Anna Elisabeth blogis Anna Elisabeth, kolmapäev 1 august kell 17:13
Olen korduvalt naernud, kuidas ma armastan eestlaslikult oma postitusi ikka ilmajuttudega alustada, aga pean ka seekord nii tegema. Aga et postitus puudutabki sõna otseses mõttes ilma, täpsemalt praegust palavat paradiisi, siis andke mulle seekord andeks ja järgmine kord alustan mõne teise klassikalise teemaga, näiteks sellega, kui kiiresti aeg ikka lendab. Ahjaa, seda tegin juba eelmises postituses. :D  Nii. Kuum.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Dr. Hauschka hüpe džunglisse: uus kollektsioon ja üllatavad värvigammad
kirjutab Stella K. Wadowsky blogis Stellarium by Stella K. Wadowsky, kolmapäev 1 august kell 18:53
Dr. Hauschka uus kollektsioon käivitas minu fantaasia vaid ühe hetkega. Meigivõlur Karim Sattari loodud värvikas kollektsioon viis mu kõige uljamad mõtted lennult linnadžunglisse, ikka sinna kus palju graffitit ja pisut mahajäetud paiga hõngu. Vaid harva juhtub, et ühe kollektsiooni värve vaadates rullub minu peas hetkega lahti pildiseeria. Täna on see sinu ees. Dr. Hauschka on toonud lettidele uue limiteeritud kollektsiooni.