i
Blogilist - Minu lemmikblogid

Uued postitused

 • favicon MINU LEMMIKUD ASTRI E-KESKUSES
  kirjutab blogis Anna Elisabeth
 • favicon TOP 7: Minu lemmikud Elizabeth Ardeni Eight Hour liinist
  kirjutab blogis Stellarium by Stella K. Wadowsky
 • favicon "Thank you, I already have boobs!"
  kirjutab blogis Stellarium by Stella K. Wadowsky
 • favicon JUUKSEHOOLDUSEST LÄHEMALT ft. LONDON LABS
  kirjutab blogis Anna Elisabeth
 • favicon PÕNEV UUDIS!
  kirjutab blogis Anna Elisabeth
 • favicon My week with Elizabeth Arden
  kirjutab blogis Stellarium by Stella K. Wadowsky
 • favicon HETKEL RAAMATURIIULIS
  kirjutab blogis Anna Elisabeth
 • favicon Stellarium Box "Minu preemia"
  kirjutab blogis Stellarium by Stella K. Wadowsky
 • favicon "ESIMENE" KOHTING
  kirjutab blogis Anna Elisabeth
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

MINU LEMMIKUD ASTRI E-KESKUSES
kirjutab Anna Elisabeth blogis Anna Elisabeth, esmaspäev 21 mai kell 15:35
Ilusat esmaspäeva (sest esmaspäevad on täpselt sama ilusad kui iga teine nädalapäev)! Mu tänane postitus on sündinud koostöös Astri e-poega , kust ma sain valida välja 40 enda lemmiktoodet nende iluvaldkonnast (lipsasin pisut ka moeteemadesse sisse, distracted much... ), mida julgen kindlasti soovitada. Enamikku neist olen ise kasutanud, mõningaid kaupluses proovinud, paari õe-sõbranna kollektsioonis imetlenud ja enda wishlist i lisanud. Näiteks leiab nende toodete seast väga mõnusa kodumaiste looduskosmeetika brändide LUUV-i, Nurme ja LUMI tooteid, lisaks pisut luksuskosmeetikat ja rohkelt erinevaid ilutooteid, mis mind veel igapäevastes ilutoimingutes korralikult aidanud on (khm-khmm, Tangle Teezer , Dr. Bronnersi seep aka maailma parim (ja soodsaim) pintslipuhastusvahend ja mitmed teised).

Huvitavad blogilistid

TOP 7: Minu lemmikud Elizabeth Ardeni Eight Hour liinist
kirjutab Stella K. Wadowsky blogis Stellarium by Stella K. Wadowsky, neljapäev 17 mai kell 21:46
See on kahtlemata üks maailma kuulsamaid perekondi. Ei, jutt ei käi Briti kuningakojast ega ka mitte Kardashianitest. Täna on luubi all Elizabeth Ardeni loodud Eight Hour sari, kus tooted mõjuvad justkui perekonnaliikmetena, kellest igaühel on oma talent.  Valisin nende sarjast välja seitse lemmikut, millest osad on aastaid olnud minu peeglilaual või käekotis.
"Thank you, I already have boobs!"
kirjutab Stella K. Wadowsky blogis Stellarium by Stella K. Wadowsky, kolmapäev 16 mai kell 21:45
Thank you, I already have boobs! - thats how I recently finished a phone call where I was offered the chance to augment my breasts for the second time in a fairly short time. The first offer made me laugh like crazy, but the second one left me at a loss.  First I was thinking whether I should write about this at all.
My week with Elizabeth Arden
kirjutab Stella K. Wadowsky blogis Stellarium by Stella K. Wadowsky, esmaspäev 14 mai kell 12:21
Elizabeth Arden Last year I got a proposal to become the brand ambassador to Elizabeth Arden in Estonia. I took some time to think and went through my memories to see what kind of associations I have with Elizabeth Arden. It happens that my first memory of Elizabeth Arden has to do with perfume.  I was fairly young when a friend of mine asked whether I had my own perfume.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
HETKEL RAAMATURIIULIS
kirjutab Anna Elisabeth blogis Anna Elisabeth, teisipäev 8 mai kell 23:18
Olen pikalt tahtnud teile taas veidi raamatutest kirjutada, sest loen igal võimalusel ja raamatud on nii suur osa mu elust, et selle välja jätmine siit (mis siis, et peamiselt iluteemalisest) blogist on pisut ebaloomulik. Kui reeglina meeldib mulle rääkida raamatutest, mis mul juba loetud, siis aasta alguses loetud raamatud jagasin kuidagi sujuvalt teistele lugemiseks laiali või müüsin maha, nii et postituseni ei jõudnudki.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
"ESIMENE" KOHTING
kirjutab Anna Elisabeth blogis Anna Elisabeth, neljapäev 3 mai kell 00:39
Kas suudate uskuda, et jõudsime abikaasaga esimest korda pärast lapse sündi kohtingule alles siis kui poeg oli aasta ja viis kuud vana? Meie viimane date jäi 2016. aasta oktoobrisse kui käisime kinos (vist oli filmiks Inferno, aga pead ei anna, äkki hoopis Tüdruk rongis?) ja beebi valjude heliefektide peale kõhus ärkas ja tantsu lööma hakkas.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita
JUUKSEHOOLDUSEST LÄHEMALT ft. LONDON LABS
kirjutab Anna Elisabeth blogis Anna Elisabeth, kolmapäev 16 mai kell 12:57
Mõnda aega tagasi ilmusid meie poelettidele ilusad ja minimalistlikud valged pudelid otse Londonist ja mul tekkis võimalus nendega pisut lähemalt tutvust teha. LONDON LABS on juuksehooldustoodete bränd, mille põhimõtteks on, et terved juuksed saavad alguse tervest peanahast. Oma toodetes keskenduvad nad suuresti peanahale ja selle korrashoiule...
comments Viimased kommentaarid (kokku: 7) Näita
PÕNEV UUDIS!
kirjutab Anna Elisabeth blogis Anna Elisabeth, teisipäev 15 mai kell 12:45
Sügisel võtsin ühe mulle väga armsa brändiga ette põneva projekti: sündis LOccitane x Anna Elisabeth kotike, kus sees minu tolle hetke viis lemmikuimat LOccitane toodet. Kirjutasin sellest lähemalt siin.
Stellarium Box "Minu preemia"
kirjutab Stella K. Wadowsky blogis Stellarium by Stella K. Wadowsky, kolmapäev 9 mai kell 13:16
See on see hetk, kus mais tuleb korraks suur suvi, mis meid soojalt kallistab. Kuidas seda ometi tähistada? Aga loomulikult Stellarium Boxiga, mis kannab nime Minu preemia. Stellarium Box on tulvil põnevaid ilutooteid ja luksuslikke kaubamärke.