i
Blogilist - A - Alguse blogi
Alusta lugemist algusest

Uued postitused

 • favicon Ohh, milline nostalgia
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Ich bin eine Minister
  kirjutab blogis lendav konn
 • favicon Trenn!
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon "Jäälinnu saladus"
  kirjutab blogis lendav konn
 • favicon Delfijagamisteenus
  kirjutab blogis lendav konn
 • favicon Yakitori
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Remondi ja naudi
  kirjutab blogis lendav konn
 • favicon Ma libastusin
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon "Pilvede värvid"
  kirjutab blogis lendav konn
 • favicon Kellele me valetame?
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon MACRON KÕHKLEB MUSKETÄRIVANDES
  kirjutab blogis Marko Mihkelsoni blogi
 • favicon Me käisime ka Jokkerit vaatamas
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Kas küüditamisest tõesti ei piisanud?
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Kontroll-linastus. "Immortal"
  kirjutab blogis lendav konn
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Ohh, milline nostalgia
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, reede 6 detsember kell 12:45
View this post on Instagram Tartu is going all in for Christmas A post shared by Rents (@rrrents) on Dec 5, 2019 at 8:20am PST Õppejõud saatis meile eile õhtul kell 10 kirja, et on haige ja tänaseid loenguid ei toimu oleks varem saatnud, oleks saanud koju Tallinnasse minna ja tavalise tööpäeva teha. Mitte et ma väga kurdaks, voodi on pehme ja Tartu on ilus. Ikka hulga ilusam kui Tallinn, ma tihti mõtlen, et oleks siin korralikud ronimisvõimalused ja sama head töökohad, ma kohe koliks tagasi. Cyrus ütles selle kohta muidugi, et “aga siis oleks Soome nii kaugel”, sest no ronimine. Mis on tõsi, Soomes elada ei tahaks, aga tore, kui ta käe-jala juures on. Monkeyyyy! #bouldering Dec 3, 2019 at 10:53am PST Muidu on tore nädal olnud. Saan juba niimoodi trenni teha, et päriselt naudin seda.

Huvitavad blogilistid

Ich bin eine Minister
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, teisipäev 3 detsember kell 20:26
   No tegelikult tahtsin ma öelda, et oleksin meeleldi minister paar päeva, aga keele-ignorantlus veab alt. Ega pikalt seda ametit pidada ei kavatsekski - ehk kuu-kaks-kolm, sellest ju piisab!    Tahan ka vallandamistoetust, kohakaotushüvitist, igatsustasu! Kellele küll kirjutada, kuhu helistada, et oma igati väljateenitud sada tuhat karmanisse pista?    Ah jaa - mina olen ju ettevõtja, mitte riigiametnik, ju olen iseendaga nii kehva lepingu teinud ja ametiühingusse ka ei kuulu...    Pildil minu sekretär aastast üheksakndkaks. Tema võtaks ministeeriumisse kaasa.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Trenn!
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, esmaspäev 2 detsember kell 13:36
View this post on Instagram Had been too long A post shared by Rents (@rrrents) on Nov 23, 2019 at 1:34am PST Minu viimase aja parim uudis on see, et ma suudan taas trenni nautida ja isegi igatseda. Tulen koju ja on tunne, et võiks kohe trenni minna, mitte enam see “mitte midagi ei jaksa”. St trennis väsin küll kähku ära ja tõesti palju ei jaksa, aga kogu aeg läheb vaikselt paremaks ja vorm tuleb.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 20) Näita
"Jäälinnu saladus"
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, reede 29 november kell 12:08
     Kõhedusttekitav lugemine. Liblika tiivalöögi mõju maailma teises otsas on peale loetut selgesti tuntav.Kahtlustan, et anonüümne autor või autorite kollektiiv on üsna hästi kursis läbi nanomuudatuste globaalse maailma muu
Delfijagamisteenus
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, kolmapäev 27 november kell 10:19
     Kui esiritta sättis ennast eksminister koos ekskantsleriga, ei osanud ma veel kahtlustada. Siis saabus hiilides kodanik kohusetäitja, ilusa nimega Armas ja minu kõrvale potsatas eksminister ja eksesimees, keda meie igiminister - mihkel iga asja peale - oli kunagi nimetanud sisserändaja pojaks.
Yakitori
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, teisipäev 26 november kell 21:11
View this post on Instagram It looks so warm in there A post shared by Rents (@rrrents) on Nov 23, 2019 at 9:01am PST Meil avati kodu lähedal uus Jaapani restoran, nii et mõtlesime laupäeval, et käiks proovimas. Selles mõttes, et ega me ei teadnud sellest mitte midagi peale selle, et olime sealt paar korda mööda jalutanud.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 6) Näita
Remondi ja naudi
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, esmaspäev 25 november kell 16:26
    Kuulsin raadiost  XXX remondifirma reklaami - osta Audi, remondi ja naudi! Vot seepärast polegi  mul kunagi  Audit olnud:)
Ma libastusin
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, pühapäev 24 november kell 22:10
View this post on Instagram Earphones on! Noodling around in After Effects/Premiere Pro with an inktober piece An original character design. The characters not sufficiently layered yet. Gotta admit, has that ever so clichéd stoic antihero, out for vengeance vibe to it. ( Back to the Ocean by Alexandre Desplat, mixed with an Asian gong in Premiere Pro) ( Sound effects- Royalty free stuff off o YouTube..
comments Viimased kommentaarid (kokku: 17) Näita
"Pilvede värvid"
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, laupäev 23 november kell 11:41
    Kruusvalli veel nõukaaegne samanimeline näidend ajukurdudes, pidin ooperi esimeste nootide ajal toolilt kukkuma - lavale kepslesid lõhkirebitud teksades ja nahktagides punk-noored, sitskleitides emandad ja seanahkseid portfelle tassivad kahtlased ülikonnastatud-lipsustatud tüübid. Tõsi - oli ka maamajapidamine mere kaldal, isa ja ema ning ülekäte läinud tütarlaps.
Kellele me valetame?
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, teisipäev 19 november kell 23:14
  Meie alla kolisid uued inimesed. Igati toredad inimesed, kolme koeraga. Üks neist on suht kutsikas veel ja noh, me kuuleme iga päev mitu korda haukumist. See isegi ei häiri meid, mind vähemalt mitte, lihtsalt me kuuleme seda, täpselt nii, nagu me kuuleme autosid väljas jne.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 47) Näita
Me käisime ka Jokkerit vaatamas
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, pühapäev 17 november kell 20:21
View this post on Instagram #joker A post shared by ihsanmuhammad (@ihsanmuhammad_05) on Nov 17, 2019 at 3:08am PST Ja ühinen kõigi blogijatega, kes seda filmi kiitnud on. Joaquin Phoenix on suurepärane näitleja ja sobis siia rolli ka nagu valatult. Ja tõsi on ka see, et kuigi ma teadsin ette, et see ei ole tavapärane paugutamine, vaid vähe tõsisem film, ei osanud ma siiski sellist filmi oodata. Nad ikka ladusid mõnuga.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita
MACRON KÕHKLEB MUSKETÄRIVANDES
kirjutab Marko Mihkelson blogis Marko Mihkelsoni blogi, esmaspäev 18 november kell 09:15
Ajusurm on ajutegevuse pöördumatu lakkamine. Kui aju on surnud, on ka inimene surnud, vaatamata sellele, et ta süda veel töötab. Prantsusmaa president Emmanuel Macron šokeeris oma liitlasi arvamusega, et NATO on ajusurmas ning ta ei tea, kas artikkel 5 on ikka efektiivne kaitseklausel.
Kas küüditamisest tõesti ei piisanud?
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, laupäev 16 november kell 23:10
Ei, nüüd peame Elronit kannatama. Ehk siis ma avastasin täna Eesti püstijalahuumorit: Olgu öeldud, et see on ta kõige viisakam video, vaadake teisi ka.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 7) Näita
Kontroll-linastus. "Immortal"
kirjutab konn, lendav konn blogis lendav konn, neljapäev 14 november kell 14:34
       Laps kutsus kinno. Mitte lihtsalt kinno, aga kaasa mõtlema ja - etlema. Tallinna Ülikooli BMF SuperNova kinosaalis toimus Ksenja Ohhapkina juba Karlovy Vary  filmifestivalil pärjatud doki Immortal kontroll-linastus filmitudengitele, muidu kultuuriinimestele ja ka mõnele profaanile minu ja abikaasa näol.        Filmi algus uinutas.