i
Blogilist - Metsapiiga võrkkiik:)

Uued postitused

 • favicon Tartus ja Pärnus, see nädal üldse
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon Homsest ja tänasest ja üleüleülehomsestki
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon 7 aastat on armastust ehk täna kõigele vaatamata hästi mõnus laupäev
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon Lilled ja suur aken. Videost.
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon Meeleolumuusikat
  kirjutab blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi.
 • favicon Ebaõiglus
  kirjutab blogis Hundi ulg
 • favicon Tavaline või esimene tööpäev - kuidas kellele
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon Täiesti sobimatult nunnu
  kirjutab blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi.
 • favicon Naiste vastase vägivalla ja lähedase sõprade päev...
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon Päkapikud, need head päkapikud...
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon Naerata südamest!
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon Kirju
  kirjutab blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi.
 • favicon Täna asjalikud töömehed. Sain hakkama. 28 aastat.
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon Sünnipäevakass Pätu
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon Kui TÄHTIS on isiklik abistaja ehk kuidas EI TAHA alt vedada
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon Paksujuttu
  kirjutab blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi.
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Tartus ja Pärnus, see nädal üldse
kirjutab tiia blogis Tiia elu, laupäev 9 detsember kell 13:21
Ütlen kohe, et facebooki sõbrad on juba paljusid pilte näinud, kui mu jutu ei ole eriti olnud... Kuigi ega nüüdki väga pikk jutt ei saa... Täna öösel kell pool kaks avastasin, et Kristi kingitud lill lillede hoidmise eest, õitseb. Tegime Hannaga kohe pildi. Veel avastasin tagatoas, et mu jõulukaktusel on õiepungad. Ta ei ole mul kunagi õitsenud veel. Muidugi keset ööd kilkasin. Hanna vaatas mind üllatavalt - ta vist ei uskunud, et võin keset ööd muutuda hetkega nii lapsemeelseks, kes kilkab ja keksib   Nagu näete, oleme Hannaga tõesti öökullid. Käisime õhtul veel Prismas. Mulle meeldib, et on olemas öö isiklik abistaja, kes ise ka soovib olla rohkem hilisel ajal tööl.

Huvitavad blogilistid

7 aastat on armastust ehk täna kõigele vaatamata hästi mõnus laupäev
kirjutab tiia blogis Tiia elu, pühapäev 3 detsember kell 00:42
Hommik algas suure jahmatusega... Pesin nõusid. Esikus möllasid kassid. Bongo kiusab Pätut sageli - kassilaps tahab ju mängida. Äkki kuulsin peegli kukkumist. Seejärel kasside kappamist taha tuppa. Siis vaikust. Veesulinat. Pesisin nõusid edasi. Lõpuks kuivatasin jalad. Läksin esiku vaatama. Hinge kinni pidades.
Lilled ja suur aken. Videost.
kirjutab tiia blogis Tiia elu, neljapäev 30 november kell 19:40
Suur jõululine aken. Sel aastal selline aken.                                                          Orhidee läheb kolmas kord õitsema. Mõned hoiu lilled saadan homme oma koju.  Natuke kurb on ka, sest üleaata paar kuud oleme - mina ja lilled - kokku kasvanud ja üksteist mõistnud ja rõõmustanud. Olen juurde õppinud lillede keelt. Sellest hea meel mul.
Meeleolumuusikat
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., kolmapäev 29 november kell 21:51
Sa põletad sildu vaid selleks, et sul poleks külm Ja oled nii kurb, et see tundub peaaegu kui pilgar Uus hommik ka päikese tõustes näib alati julm Aina igatsed und kuid see reetur sind pidevalt hülgab Suur tulevik neelab sind
Täiesti sobimatult nunnu
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., esmaspäev 27 november kell 21:00
Tööl on üks jupp koridori, mida rohelise põranda järgi kutsutakse green mile. Seada läbivad absoluutselt kõik tootmises töötavad inimesed ja hüüdnimi läheb täppi vähemalt mõnel päeval aastast meil kõigil. Täna hommikul võttis koridori läbimine mõnevõrra rohkem aega. Ned, kellele ei meeldinud võivad arvata mida tahes (selle raha oleks võnud kasutada..., ...lapsik..., Amatöörid), aga mulle küll meeldis ja ma polnud selle emotsiooniga üksi. Üllatusmoment veel lisaks, ma ei tea kedagi, kes seda ette teadis.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 8) Näita
Ebaõiglus
kirjutab Hundi ulg blogis Hundi ulg, esmaspäev 27 november kell 13:14
Olen elus. PÖFF: https://poff.ee/est/filmid/321151 Kuidagi väga isiklik on see filmi sõnum. Turvavõrgu puudumine tegi võimalikuks selle, et eile lahkus siit maailmast noor inimene. Jumal näeb, et ma püüdsin, kuid väsisin. Film on film ja elu on elu. Tagantjärgi, selle hapra turvavõrguna, ei andesta, et ei suutnud, ei püüdnud rohkem. Kes vähegi sõber, jagage PÖFFi linki.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 10) Näita
Tavaline või esimene tööpäev - kuidas kellele
kirjutab tiia blogis Tiia elu, esmaspäev 27 november kell 19:34
Täna oli Liinal esimene tööpäev minu juures.  Minu meelest, rõõm päevast oli mõlemapoolne. Kuigi tean, et Liinale oli päev pisut väsitav nagu ikka igale uuele abistajale. Või nagu ikka kõikidel alustades uut tööd. Minu jaoks on olnud tänane päev suhteliselt igapäevane. Kuigi olin ka juhendaja ja õpetaja rollis. Käisin vist viimane kord sel aastal aiamaalgi. Leidsin veel mõned sügislilledki tuppa.
Päkapikud, need head päkapikud...
kirjutab tiia blogis Tiia elu, laupäev 25 november kell 20:34
... teevad juba tööd Mulle tõid TÕESTI ootamatult ja üllatuslikult täna päise päeva ajal uue teleri. Uus teler on olnud mul unistuses juba mitu aastat. Ega ma see aastagi ei lootnud, et saan lubada uut telerit... Ja nüüd vaatangi harjumatult suurt ekraani, ja õigeid värve ka nagu unes, siiski pean silmi uskuma. Mu vana ja armas telekas, mis kingiti Annelt ja Kaupolt mulle augustis 1999, saab väärikalt puhkama minna.
Kirju
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., neljapäev 23 november kell 16:35
Kas sa armastad mind? Kas ma peaksin? Võiksid Miks? Lihtsalt niisama. Sellepärast, et tahad armastada . Sind? Miks ka mitte. Ma ei tea. Ma pean mõtlema Aknast paistis öö. Ei, mitte öö ei paistnud, öö vaatas aknast sisse.
Naerata südamest!
kirjutab tiia blogis Tiia elu, kolmapäev 22 november kell 23:17
Käisin täna Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis. Praktikajuhendajate Tänuüritusel.  Samal ajal ka kooli sünnipäeval. Praktikajuhtidele andi palju häid nippe, kuidas olla hea juhendaja. Veel 7 õnnelikku harjumust.
Paksujuttu
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., kolmapäev 22 november kell 04:07
Käisin just köögis söömas, hästi salaja hiilisin. Ärge mulle hommikul öelge, ehk läheb meelest ära ja need kalorid, mida ei mäleta ju ometi ei loe...? Kaal näitas eile hommikul 199,9 kilo. Patarei oli läbi, sellepärast näitas. Õhtul ei teinud kaal enam silmigi lahti, nii küpse oli juba.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Täna asjalikud töömehed. Sain hakkama. 28 aastat.
kirjutab tiia blogis Tiia elu, teisipäev 21 november kell 18:05
Tänasele oli mul planeeritud kodus. Mind soovis juba eelmisel nädalal Telia tehnik. Telia uuendab oma süsteemi. Tehnik Urmas paigaldaski uued vidinad. Internet sai kiirem. Käis aknapaigaldaja Ago akent mõõtmast. Võtsin akna Koduaknast. Küsisin kolmandal katsel viiest - kuuest firmast pakkumisi... Koduaken oli see, kus tundsin,  et sealt saabki minu kodu aken.
Kui TÄHTIS on isiklik abistaja ehk kuidas EI TAHA alt vedada
kirjutab tiia blogis Tiia elu, esmaspäev 20 november kell 13:32
Just neil minutidel oleksin pidanud oma kohtumise lõpetama Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis. Selle asemel blogin väga räbala tundega.  Ma ei saanudki kõrgkooli minna. Põhjus on vabandadav. Isiklikul abistajal Hannal jäi laps öösel haigeks. Sain sellest hommikul teada.
Homsest ja tänasest ja üleüleülehomsestki
kirjutab tiia blogis Tiia elu, teisipäev 5 detsember kell 22:32
Homme olen tõenäoliselt Pärnus. Näituse järel. Hannaga. Täna juhtus mul midagi, mida ma ei ole veel suutnud teha... Ega ma nüüdki aru ei saa, kuidas see võimalik oli, kui oli... Nimelt noa plastmassist saba lagunes mu varvaste vahel lihtsalt mitmeks tükiks. See, et lõhun taldrekuid, ei üllata enam kedagi. Killud toovad õnne ja kilde saan kasutada maalimise juures, nad on kogunisti vajalikud mulle.
Naiste vastase vägivalla ja lähedase sõprade päev...
kirjutab tiia blogis Tiia elu, laupäev 25 november kell 23:13
... on  täna ka. Ja kadripäev. See aasta ei kuulnudki kadridest mitte midagi - kuidagi kurb. Huvitav, et täna ma ei mõelnudki eriti oma vägivalla kogemustele - küllap olen valust üle kasvanud, kuigi sügavas enda sees on see alles ning kahjuks vist jääbki... Meenus, kui lugesin, kes sai Valge Lindi auhinna... Mulle meeldib teine tänase päeva tähendus palju rohkem. See ülemaailma lähedate sõprade päev.
Sünnipäevakass Pätu
kirjutab tiia blogis Tiia elu, esmaspäev 20 november kell 20:23
on meil täna ka. Pätu saab 3 aastaseks. Tänaseks on muutunud suht normaalseks. Läinud paksuks, kuigi pool paksudest on karv. Ja kindlasti kuu poolteist olnud ta hea kasvataja Bongsile. Vahel mürab, vahel annab asja eest käpaga.Vahel vaatab kurjalt, mis sa tatikas ometi teed Kui Bongo nutab või karjub, läheb vaatab...