i
Blogilist - Metsapiiga võrkkiik:)

Uued postitused

 • favicon KUI vaim...
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon Oli päev nagu päev ikka
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon Ligipääs elule
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon Head und!
  kirjutab blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi.
 • favicon HEA ISIKLIK ABISTAJA, leia mind üles
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon Mõttelagedus väheste põllumajanduslike motiividega
  kirjutab blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi.
 • favicon Suudlusteta aina paremaks... kuid päris tõsiselt
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon Ilus kevadilm. Ilus rahu südames...
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon Sõbralik ja kiire vastus
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon Vaja tobedat tunnet, et teha samm unistusesse...
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon Pealkirjata
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon Mõni hirm saab tõeks
  kirjutab blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi.
 • favicon Langetame pea
  kirjutab blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi.
 • favicon Pealkirjata
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon Öölaulupidu eile
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon Vahelduseks...
  kirjutab blogis Tiia elu
 • favicon Unenäost ja muudest ilmaimedest
  kirjutab blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi.
 • favicon Ekselistid
  kirjutab blogis Hundi ulg
 • favicon Need jäljed südames meil - teil
  kirjutab blogis Tiia elu
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

KUI vaim...
kirjutab tiia blogis Tiia elu, pühapäev 20 mai kell 23:57
KUI vaim on hea, siis tuleb mäkerdamistööd teha. KUI vaim on väsinud, siis lõpeta mäkerdamistöö. Tänane tõdemus. Päeval oli hea vaim. Mitu head, neli viis tundi töötasin maali kallal. Mulle hakkas kogunisti järjest rohkem meeldima... Õhuline asi tuli ka lõpuks päris hästi õhuline... Lootsin, et õhtul saan õuegi... Ei saanud. Kui seda hakkasin aru saama, et jällegi ei saa välja ning ootan taas lubadust asjatult, sest kell tiksus ja tiksus aina hilise õhtu poole... - siis väsis vaimgi. Äkki panin tähele, et maalin kurbust, kuigi sellel maalil ei tohiks üldse kurbust olla...

Huvitavad blogilistid

Head und!
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., laupäev 19 mai kell 09:48
Uskuge või ei, aga täna on laupäev. Ma ise öösel paaril ärkamiskorral ei uskunud eriti, iga kord käis peast läbi, et millal nüüd siis telefon huugama hakkab, appi-appi, ma pole ju korralikult maganudki veel.... Läbi saanud töönädalal tundsin üle tüki aja, et väsimus jooksutas refleksidelgi juhtme kokku.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Mõttelagedus väheste põllumajanduslike motiividega
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., neljapäev 17 mai kell 03:40
Töölt tulles üle maakonna piiri sõites sõitsin üksiti üle ka triibust, mis eraldas vihmamärga maad tolmavast põllust.  Vesi sai piisapealt otsa just enne mu kodumaakonna piiri ületamist. Vanasti öeldi põuaaja kohta, et küllap vihmata jääjatel on kirikumaks maksmata. Loogika ütleb, et Eesti põuaseim maakond peab olema Jõgevamaa, seal on mu teada ainus linn, kus pole kirikutki.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Ligipääs elule
kirjutab tiia blogis Tiia elu, neljapäev 17 mai kell 11:39
Täna on ülemaailmne ligipääsetavuse teadlikkuse päev. Minu ja Maarja, me mtü moto on Ligipääs elule - meie meelest kaks sõna ütlevad kõik ja rohkemgi veel. Sotsiaalministeerium mõtleb ka tänasele päevale. Sotsiaalministeerium Pressiteade 17.
HEA ISIKLIK ABISTAJA, leia mind üles
kirjutab tiia blogis Tiia elu, teisipäev 15 mai kell 14:55
Kuna on olnud mõned nädalad tööpakkumisele parktiliselt  vaikus, siis usun,et mind ei ole lihtsalt ikka veel üles leitud hea isikliku abistaja poolt. Seepärast tuletan meelde,  et mina ei ole end peitnud ja vajan isikliku abistajat.
Suudlusteta aina paremaks... kuid päris tõsiselt
kirjutab tiia blogis Tiia elu, esmaspäev 14 mai kell 15:38
Perearstilt tulles kohtusin tee peal  väga ootamatult hobuse Eiffeliga Nüüd on modell, kellest olen mitu  aastat unistanud. Tahan hobust maalida, kuid olen pähe võtnud, et mitte suvalist hobust ei maali....  Loodam, et näeme   veel ning võib - olla ka kunagi saan ratsustada. See on üks unistus, millest unistan ka juba ammu - ammu... Oh, mul ikka jätkub neid täitumata unistusi, mida peab teoks tegema!!! Käisin perearstil.
Ilus kevadilm. Ilus rahu südames...
kirjutab tiia blogis Tiia elu, laupäev 12 mai kell 20:43
 Olin kükitanud nädala toas. Võin küll olla rahuliku hea näoga, leppida ja kannatada, et toaski hea ja vahva, kuid... Pikamisi tunnen tasapisi, et miski surub mõistusele ja ajule...  Mina siiski ei ole loodud nelja seina vahele ja arvutis istumiseks!  Tean seda aga ammu ilma. See nädal on olnud super ilus ilm. Akna taga läks kiiresti roheliseks...
Mõni hirm saab tõeks
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., neljapäev 10 mai kell 10:31
Kes kardab ussi ja kes lennukiga sõita, mõni pelgab suurt rahvast täis ruumi ja mõni lifti kinni jäämist. On neid, kes ei näi midagi kartvat kuni äkki hiir kapi alt piilub ja on teisi, kes kardavad külge saada argpüksi maine
comments Viimased kommentaarid (kokku: 41) Näita
Sõbralik ja kiire vastus
kirjutab tiia blogis Tiia elu, neljapäev 10 mai kell 13:57
Hommikul oli postkastis Greencube OÜ müügi- ja arendusjuhilt ja juhatuse esimehelt Henrilt sõbralik vastus. Invamaja muretsemine on nagu maja ost. Mulle tundub nii, kuigi ei ole iial ennem maja ostu uurinud ega sellega  tegelenud. 1. Leida mul sobiv maatükk. 2. Minu raha ja eelarve. Soovitati KOV poole pöörduda. Muid rahastusvõimalusi nende teadaolevalt Eestis ei ole kahjuks.
Langetame pea
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., kolmapäev 9 mai kell 21:10
Täna on kurb tähtpäev. Meenutame miljoneid kadunuid, sama palju on selles lahingus üksijäänuid ja ebaõiglaselt seetõttu omade seast välja heidetuid.  Kõige kurvem on kuulda lugusid, kus algselt kadunu ilmub ootamatult teiste sekka tagasi ja leiab oma lootuse kaotanud kaaslase lõhutud keha alandavas näruse kaltsu rollis, mingis täiesti vääritus olukorras ja põlastusväärses ametis teiste järelt sõna otseses mõttes jäätmeid korjamas. Pahatihti polegi enam kedagi leida, kaaslane on juba hukkunud.
Vaja tobedat tunnet, et teha samm unistusesse...
kirjutab tiia blogis Tiia elu, neljapäev 10 mai kell 00:44
On  olnud mööda päev... Tunnen tobedat vastikut tunnet. Aeg ajalt on tüdimus, et pean pidevalt kellelegi meelde tuletama, et halloo olen olemas... Mõnikord tunnen väsimust oodata ja kannatada, et ehk kunagi saan minna sinna - tänna, ehk kunagi saan teha seda ja toda jne. See ei ole see, et tahaksin olla keegi teine, omal jalgadel... Ei. Olen vägagi omal jalgadel.
Pealkirjata
kirjutab tiia blogis Tiia elu, esmaspäev 7 mai kell 23:20
Päris töine esmaspäev... Isegi värvidega mäkerdada jõudsin. Koristasin. Ja nii edasi. Päev üksi toimetamises. Vahel meeldibki mulle see. Saab oma mõtteid kuulda. Täna meeldis. Aiamaale ei ole ma ikka veel jõudnud. Sellest on tuliselt kahju. Kuigi Kaagveres on hunte nähtud, ka  aiamaadel... Kole lugu. Arvan siiski, et nii hull see asi edaspidi ei ole... Mina küll ei mäleta, et siin kandis oleks hunte nähtud... Rebased, metssead...
Öölaulupidu eile
kirjutab tiia blogis Tiia elu, pühapäev 6 mai kell 13:00
 Välk - pauk sai otsustatud, et saab mindud see aasta viimaks ometi tudengite öölaulupeole. Tegin Hannaga süüa, ja ta ütles, et tema tahab minna. Mina ütlesin, et tahaksin ka, et ükski aasta pole aga saanud minna, ei ole olnud nagu kellega minna.  Samal hetkel teadsime, et lähme seekord koos.
Unenäost ja muudest ilmaimedest
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., reede 4 mai kell 23:00
Unenägude seletamine kuluks nüüd marjaks ära. Unenäo algus oli optimistlik ja erakordselt meeldiv:  ma andsin tööl lahkumisavalduse ja tundsin end kui õhvake varakevadisel karjalaskepäeval. Edasi kiskus vasakule: mul oli uus töökoht täiesti ootel.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 8) Näita
Ekselistid
kirjutab Hundi ulg blogis Hundi ulg, neljapäev 3 mai kell 12:02
Tundub, et minu kartused selle haldusreformi joontetõmbamise kõrvalnähtustest hakkavad vaikselt tõeks saama. Ega ma muutustele vastu olnud, need olid vajalikud. Asi kippus kohati absurdiks kätte, kus omavalitsuse palgal rohkem töötajaid võrreldes valla ülejäänud maksumaksjatega. Minu suhtumine meie haridussüsteemi ümberkorraldustesse on olnud kogu aeg ühene.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Vahelduseks...
kirjutab tiia blogis Tiia elu, reede 4 mai kell 00:20
 ... näituste rallidele rallisin täna Eesti Psühhodraama Ühingu üldkoosolekule. Seda teadsin tegelikult ammu ette, kuid ma ei olnud kindel, kas saan  minna ja kas viitsingi minna jälle Tallinna. Paariks tunniks. Aga mul endal oli väike rutiin värvidest ja näitustest, siis otsustasin siiski püüda minna. Ja mõelda millegile muule, kui kunsti tegemisele. Kuigi psühhodraamagi on omamoodi kunst, minu meelest. Elu on ka kunst.
Oli päev nagu päev ikka
kirjutab tiia blogis Tiia elu, laupäev 19 mai kell 00:45
Selle aasta üks oluline asi sai täna tehtud. MTÜ TM  Loovuse majandusaruanne esitatud. Päris hea oli aasta 2017. Olen väikese MTÜ tegevusega rahul. Alati võib ju paremini ja suuremini teha, kuid momendil on siiski hästi. Meil on väga hea kokkuhingamine. Omavahel.