i
Blogilist - Minu lemmikblogid

Uued postitused

 • favicon Tuhat ja tuline
  kirjutab blogis Anarhia raisakulli rõveduses
 • favicon 999
  kirjutab blogis Anarhia raisakulli rõveduses
 • favicon Ettevaatust: Tele2 võib teenuse ette teatamata sulgeda!
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
 • favicon Robokiisu
  kirjutab blogis Uidumõtteid ja Juhtumisi
 • favicon Jõulukink, muretsetud mustal reedel.
  kirjutab blogis Uidumõtteid ja Juhtumisi
 • favicon Korduv seaduserikkumine
  kirjutab blogis Uidumõtteid ja Juhtumisi
 • favicon Musta Reede Hullus ja külmik.
  kirjutab blogis Uidumõtteid ja Juhtumisi
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Tuhat ja tuline
kirjutab A. I.V.O. blogis Anarhia raisakulli rõveduses, pühapäev 10 detsember kell 18:20
Kilo pidi tuhandet tähendama mõõtkavas, tonn aga kõnepruugis... Antud kribatükk kannabki arvepidamise järgi tuhat. Ehk siis tonnaaž on saavutatud. Ja kui uskuda ka kalendrivärki, on see saavutatav kümne aastaga - minul see nii kippus olema. Põhjust suureks pidupanemiseks on nüüd antud. Otsisin juba eelnevalt pikemat aega, kuidas saaks parima peo. Kavatsesin heinamaale tuhat inimest ära mahutada, kuid heitlik ilm keeras sellegi võimaluse pekki. Ei mingit nukrutsemist nüüd on vähemalt mul viinapitsi teeklaasi õllekannu jagu kangemat kämblas ning ruumi taaruda nii vasakule kui paremale, ilma et kedagi häiriksin... Et poleks liig vaikne, siis musitseerib läbi kuvari ja võimendi juhtmete kaudu... Jõllitage ise, mida tuhandega teha annab. Raisakull on kogu oma eksistentsiperioodi, mida nimetatakse härdalt eluks, ärr raisanud. Kogu aeg valesid radu käies ning jõudes tupikutesse, ei ole Raisakull tagasi pööranud, vaid astunud lihtsalt paar sammu kõrvale, seejärel natuke ekslemist ja nii on leitud üks teine rada, mis on kellegi poolt sisse tambitud.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita

Huvitavad blogilistid

Ettevaatust: Tele2 võib teenuse ette teatamata sulgeda!
kirjutab Inno blogis Inno ja Irja kohvik, neljapäev 7 detsember kell 19:02
Ma olen olnud aasta algusest Tele2 klient, kuna nad tegid umbes aasta tagasi nii hea pakkumise, millest polnud võimalik keelduda. Lisaks anti kaasa tasuta telefon. Enne liitumist meelitati ikka päris kõvasti ja jäi mulje, et klient on nö kuningas. Täna aga tekkis nö esimene mõra suhtesse selle firmaga. Nimelt pandi teenus ilma ette hoiatamata nö lambist kinni.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 7) Näita
Robokiisu
kirjutab TT blogis Uidumõtteid ja Juhtumisi, teisipäev 5 detsember kell 04:44
Robokiisu MEOWDAR Ei oska miskit muud kosta, kui et lihtsalt kadestan vanemat tütart. Miks küll minu ajal kujutasid projektid endast enamasti mahukaid teoreetilisi arvutusi mitte tegelikku praktilist ehitamist. Inseneri eriala on tüepoolest äga - nagu lapsepõlve jätk, kui saad klotsidest põnevaid asju ehitada või kokku panna.
Jõulukink, muretsetud mustal reedel.
kirjutab TT blogis Uidumõtteid ja Juhtumisi, reede 1 detsember kell 05:42
Nagu üleeelmises postituses lubasin, kirjutan lühidalt ka ainsast esemest, mille Mustal-Reedel ostsime. Kokkuhoidu suurt polnud, ainus rahuldus, et isegi Küber-Esmaspäeval maksis sama asi kümpsi jagu enam. Nagu pildilt ja reklaamist näha, ostsin  ROG STRIX-GTX1080-A8G-GAMING videokaardi.
Korduv seaduserikkumine
kirjutab TT blogis Uidumõtteid ja Juhtumisi, reede 1 detsember kell 04:07
Anna pasunat kui armastad Jeesust, saada talle sms-teade kui tahad kohtuda :D Pidin täna peale tööd noorema järeltulija ultrahelisse viima karates saadud käevigastuse kontrolli, Eelmise nädala röntgen miskit hullu ei näidanud. Aega oli piisavalt, kuid ei osanud oodata, et vihm sihukese liiklusummiku tekitab.
Musta Reede Hullus ja külmik.
kirjutab TT blogis Uidumõtteid ja Juhtumisi, laupäev 25 november kell 03:58
Siin maal ja eriti muidugi lõunapiiri taga USAs on tegu lausa organiseeritud massipsühhoosi all toimuva tarbimispühaga. Kui vanasti oli põhiliseks ostlemisepäevaks jõuludele järgnev Boxing Day mil kaupmehed müüsid soodsalt maha kraami, mis jõulueelsest ostupalavikust üle jäänud, siis nüüdseks on kujunenud Must Reede ja Küber Esmaspäev aasta suurimateks käibetekitajateks.
999
kirjutab A. I.V.O. blogis Anarhia raisakulli rõveduses, reede 8 detsember kell 22:57
Kui ma nüüd sellesse vängesse soolikalehka pole ärr koolenud, siis arvata on, et ma hingitsen veel. Kuigi pean ärr märkima, et vahepealsed nädalad tundusid üsna hallutsinaarsed hakka või ise laamendavaks poltergeistiks.