i
Blogilist - Minu lemmikblogid

Uued postitused

  • favicon Eestlaste vähese õnnetunde põhjus - liiga palju aega internetis?
    kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
  • favicon Raske Pistrik teel orbiidile
    kirjutab blogis Uidumõtteid ja Juhtumisi
  • favicon Koolitusel
    kirjutab blogis Uidumõtteid ja Juhtumisi
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Eestlaste vähese õnnetunde põhjus - liiga palju aega internetis?
kirjutab Inno blogis Inno ja Irja kohvik, pühapäev 18 veebruar kell 19:32
Smartphones are damaging this generations mental health https://t.co/eA8MDDR18j #technology pic.twitter.com/QdFH2IpB9f World Economic Forum (@wef) February 18, 2018 Maailma majandusfoorumi veebis põnev artikkel sellest, kuidas noorte enesetappude arv on hüppeliselt kasvanud seoses nutitelefonide ja interneti kasutusega. Õnnetumad on need inimesed, kes veedavad rohkem aega internetis. Kas see on eestlaste vähese õnnetunde põhjus, et nad on kõik ninapidi arvutis või nutitelefonis ja järjest vähem näost näkku suhtlevad? Õnnetunnet tekitab inimestes aga vahetu suhtlemine ja kontakt. Kurja juur on kindlasti ka Facebook, mis tekitab noortel depressiooni ja enesetappusid.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita

Huvitavad blogilistid

Raske Pistrik teel orbiidile
kirjutab TT blogis Uidumõtteid ja Juhtumisi, kolmapäev 7 veebruar kell 06:53
Tükk aega pole nii põnevil olnud kui täna Falcon Heavy starti vaadates. Sihuke või isegi ägedam tunne oli ilmselt eelneval põlvkonnal, kui nad esimese Sputniku lendu, Apollode starte ja inimese Kuu peale jõudmist hinge kinni pidades vaatasid. Vahepeal koos suure võistlusmomendi kadumisega USA ja NL vahel kadus ka huvi. Absoluutne enamus kosmoselaevu saadeti vaid maakera lähedasele orbiidile.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Koolitusel
kirjutab TT blogis Uidumõtteid ja Juhtumisi, laupäev 3 veebruar kell 18:38
Paistab, et viimasel ajal ongi pensieelikutel moodi läinud uuesti koolis käima hakata. Õige mitmed blogistajad, keda jälgin, kirjutavad igasugu kursustel või lausa ümberõppel käimisest. Tõele au andes ei usu ma eriti võimalusse, et pealt 50ne suudaks tööturul täitsa uuel alal konkureerida noortega. Samas hobina on uute asjade õppimine igati tervitatav nähtus.