i
Blogilist - Minu lemmikblogid

Uued postitused

 • favicon Starship pole sugugi ainus
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
 • favicon Teliast saab uue mängukonsooli järelmaksu korral intressivabalt
  kirjutab blogis Digitark
 • favicon Eesti noormehed tuleks saata aastaks ülikooli, mitte sõjaväkke
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
 • favicon Läpakast ja musta reede nädalavahetusest.
  kirjutab blogis Uidumõtteid ja Juhtumisi
 • favicon Virtuaalteisik - järgmine tehnorevolutsioon
  kirjutab blogis Uidumõtteid ja Juhtumisi
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Eesti noormehed tuleks saata aastaks ülikooli, mitte sõjaväkke
kirjutab Inno blogis Inno ja Irja kohvik, reede 30 november kell 10:42
Mis on Eesti peamine probleem? Õige! See pole mitte palgalõhe ega Vene oht, vaid asjaolu, et Eestis on kõrgharidus 70 protsendil naistest ja vaid 30 protsendil meestest. See asjaolu on ühiskonna täielikult tasakaalust välja viinud ja toonud kaasa protsessid ja muutused, millest igapäevaselt palju räägitakse. Mis on lahendus? Õige! Tuleb noored mehed sõjaväe asemel saata kohustuslikus korras vähemalt aastaks ülikooli. Ma mõtlen päris tõsiselt. Mis puutub kaitsevõimet, siis on tänapäeval eelis just neil, kelle tehnoloogia on parem. See on alati nii olnud, aga tänapäeval eriti, sest tänapäeva sõjad on kõrgtehnoloogilised sõjad. Ja kõrgtehnoloogilisi relvi suudavad välja mõelda ja kasutada AINULT kõrgharidusega inimesed.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita

Huvitavad blogilistid

Läpakast ja musta reede nädalavahetusest.
kirjutab TT blogis Uidumõtteid ja Juhtumisi, teisipäev 27 november kell 07:53
Üks sihuke väidetavalt enne musta reedet välja müüdud läpakas oli siiski poes alles Lõunanaabritel ehk jänkidel on juba mõnda aega tänupühad tähtsaimaks ostlemispühaks. Vanasti oli oluliseim jõuludejärgne boxing day kui kauplused jõuluvanade kottidesse mittemahtunud ja ülejäänud kaupa odavalt maha lükata üritasid.
Starship pole sugugi ainus
kirjutab Inno blogis Inno ja Irja kohvik, pühapäev 9 detsember kell 20:18
Eestis tegeletakse juba-ei-tea-mitmendat-aastat pakirobotite arendamisega, mis ei taha ega taha valmis saada, samas kui maailm liigub kiiresti edasi ja näiteks Barcelonas on juba toimiv lahendus Eliport, mille on ka konkreetne ärimudel ja otstarve. Eestlaste probleem näib olevat see, et mõeldakse välja huvitav asi, aga ei suudeta sellele rakendust leida.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Teliast saab uue mängukonsooli järelmaksu korral intressivabalt
kirjutab Raigo Neudorf blogis Digitark, neljapäev 6 detsember kell 07:52
Vahetult enne jõule laienes kohalike mänguhuviliste kaubavalik, kuna Telia tõi oma tootevalikusse tagasi kaks tuntud mängukonsooli ehk PlayStationi ja Xboxi, millele kehtib jõulude eel hea pakkumine.   Telia Eesti kauba ja se
Virtuaalteisik - järgmine tehnorevolutsioon
kirjutab TT blogis Uidumõtteid ja Juhtumisi, laupäev 24 november kell 04:44
Lugesin äsja artiklit masinõppimise kiirest arengust tuleneva uue peagi hädavajalikuks muutuva tehnoloogiavidina kohta. Pidevalt tuleb välja uusi asju, osa võetakse inimeste poolt entusiasmiga vastu, osa suhtes ollakse ükskõiksed, osa kaovad kiiremini kui ilmusid. Mis määrab uue leiutise saatuse. Minu arust üks põhilisemaid näitajaid on elu mugavamaks muutmine kuna inimene on oma põhiloomult laisk.