i
Blogilist - Minu lemmikblogid

Uued postitused

 • favicon Workout Week 4.–10.12.2017
  kirjutab blogis Nourish, Train & Flourish
 • favicon Workout Week 27.11–3.12.2017
  kirjutab blogis Nourish, Train & Flourish
 • favicon Uus aadress iseoledpaks.ee
  kirjutab blogis Mariliisi blogi
 • favicon Mis minu blogis erilist on?
  kirjutab blogis Mariliisi blogi
 • favicon Workout Week 20.–26.11.2017
  kirjutab blogis Nourish, Train & Flourish
 • favicon Kaneelisaia pühapäev
  kirjutab blogis trenn, toit, võistlused
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Workout Week 4.–10.12.2017
kirjutab Margit Partei blogis Nourish, Train & Flourish, pühapäev 10 detsember kell 16:47
Esmaspäev: puhkus. Treeneri soovitusel võtsin pärast pikka jooksumatka puhkepäeva. Rookisin poolteist tundi lund, endal higimull otsa ees. Teisipäev: BodyPump lihashooldus. Pumpis tegime veel viimast korda osaliselt kava 103, sest juba reedel oli uue kava esimene trenn. Treener kasutas nii lugusid 103-st kui ka vanematest kavadest. Tunne oli päris hea, kuigi kartsin ikka oma selja ja pirnlihase pärast. Midagi ikka sikutab seal Seega hoidsin kükkides ja seljas raskustega tagasi. Väljaastetes tegin osa kangiga. Ups. Õlalugu oli vanemast kavast ja oi kus seal sai lammutada. Vihaga tulid kõik kätekõverdused päkkadel. Küllap siis oli panna vaja. Pärast läksin ikka rullima. Tuharat rullides leidsin mitmeid valusaid kohti. Pirnlihas ei tahtnud üldse tennisepalliga mudimist saada, nii pinges on teine.

Huvitavad blogilistid

Mis minu blogis erilist on?
kirjutab Mariliis Saar blogis Mariliisi blogi, teisipäev 28 november kell 10:31
Mul on blogimises mingi meeletu motivatsioonipuudus. Blogida mulle tegelikult meeldib, kuna mulle meeletult meeldib oma arvamust avaldada ja oma mõtteid teistele selgitada. Mina kirjutangi oma blogis sellest, mida ma ise lugeda sooviksin. Kirjutan oma elust ja olust ja mõtetest nii ausalt, kui on sünnis. Minu jaoks on blogid nagu head sõbrad. Mitte blogijad vaid just blogid.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 10) Näita
Workout Week 20.–26.11.2017
kirjutab Margit Partei blogis Nourish, Train & Flourish, pühapäev 26 november kell 21:14
Esmaspäev: kerge jooks. Kuna välislähetuse ajaks panin oma trennikaardi pausile, siis esmaspäeval ma veel TYSKi trenni minna ei saanud. Tegin ise peale tööd ühe kerge ja kiire jooksu ( 6,2 km, 6:27 min/km, 151 bpm ) ja siis ruttasin ühe järgmise aasta fotokliendiga kohtumisele. Teisipäev: BodyPump rullimine. Üle 2,5 nädala sain viimaks tagasi BodyPumpi minna.
Kaneelisaia pühapäev
kirjutab Egle Villik blogis trenn, toit, võistlused, reede 24 november kell 15:12
Väike meenutust nädalavahetusest. See nädal on nii kibekiire jälle olnud, et ei saa mitte aega atra seada ja tegemisi laiale üldsusele jagada. No igatahes sellest, et ma reedese õhtu/öö ja pool laupäevast päeva Kaitseliiduga metsavahel ennast pikali ja püsti loopisin, oli selgelt vähe. Tahtmine järgmisel päeval ennast veel väga palju kordi kõhuli maha visata oli alles.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Workout Week 27.11–3.12.2017
kirjutab Margit Partei blogis Nourish, Train & Flourish, pühapäev 3 detsember kell 19:52
Esmaspäev: Jooks Jõud Venitus. Praegu näevad JJV tunnid välja nii, et jookseme vaid natuke, seekord näiteks 20 minutit ( 6:16 min/km ja 140 bpm eelmise päeva tempojooks oli ilusti pulsi alla toonud ) ja seejärel paneme rõhku jõutrennile, seekord oli fookus kerelihastel ja veidi ka kätel. Treener oli igasuguseid uusi ja vanu harjutusi kokku pannud ja iga jaam oli ikka korralikult väljakutsuv.
Uus aadress iseoledpaks.ee
kirjutab Mariliis Saar blogis Mariliisi blogi, laupäev 2 detsember kell 23:43
Mul on rõõm teatada, et minu armas blogi kolib omanimelisele domeenile iseoledpaks.ee ning siit uusi postitusi alates 2.12.2017 enam ei leia. Tulge mulle uude koju külla! KLIKI LIHTSALT SIIA Vanad postitused jäävad avalikuks ja alles muutmata kujul.