blog.tr.ee » Blogilist - Minu lemmikblogid

i
Blogilist - Minu lemmikblogid

Uued postitused

 • favicon Norra 2018: Trolltunga, Buarbreen & Bergen
  kirjutab blogis Nourish, Train & Flourish
 • favicon Workout Week 6.–12.08.2018
  kirjutab blogis Nourish, Train & Flourish
 • favicon Võistlen või ei võistle siis ikkagi?
  kirjutab blogis trenn, toit, võistlused
 • favicon Pankranniku poolmaraton
  kirjutab blogis Nourish, Train & Flourish
 • favicon PM Kodustiil: kuidas me vannituba valmis ei saanud
  kirjutab blogis Nourish, Train & Flourish
 • favicon 5 nädalat maratonini (30.07–5.08.2018)
  kirjutab blogis Nourish, Train & Flourish
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Norra 2018: Trolltunga, Buarbreen & Bergen
kirjutab Margit Partei blogis Nourish, Train & Flourish, neljapäev 16 august kell 19:49
Juba minu kolmas reis imelisse Norra kuningriiki. Olen viibinud Norras alates 2-päevasest kiirkülastusest kuni 2-nädalase visiidini ja tundnud end iga kord äärmiselt koduselt. Nagu oleks jõudnud õigesse kohta. Minu seekordne, nädalane reis oli neist kolmest kindlasti parim. Kirjutan veidi pikemalt kolmest kohast, mida külastasin. Kirsi tordil jätan viimaseks. Bergen: Norra suuruselt teine linn Teatavasti on Norra pealinn Oslo, kus teha ja vaadata on küll ja veel. Mina sinna kurioosselt siiani jõudnud ei ole: minu ainus külastus piirdub ümberistumisega Oslo Gardemoen lennujaamas.

Huvitavad blogilistid

Workout Week 6.–12.08.2018
kirjutab Margit Partei blogis Nourish, Train & Flourish, pühapäev 12 august kell 23:47
Sellel nädalal tegin härra Jooksjale üllatuse ja sõitsin tema teadmata talle Norrasse külla, et täita üks meie ammune unistus: matkata kurikuulsale Trollikeelele. Esmaspäev: trennivaba. Puhkasin poolmaratonist. Teisipäev: keskpikk jooks. Võtsin oma punnitopitud käsipagasi ja maandusin pärastlõunal Norra läänerannikul Bergenis, kus resideerub ja rügab tööd minu härra Jooksja.
Võistlen või ei võistle siis ikkagi?
kirjutab Egle Villik blogis trenn, toit, võistlused, pühapäev 12 august kell 20:22
Mis see võistluspaus siis endaga kaasa toonud on siiani? Ausalt? Noh, kolm võistlust, paar kilo pekki, pidu ja uusi sõpru. Võtame siis juppideks selle kokkuvõtte? Ka parema tahtmise juures ei oleks sel suvel olnud võimalik samal tasemel võistelda ja treenida nagu eelnevatel hooaegadel. Esiteks muidugi see taastumise vajadus, mis pekasb aega maha võtma ja nii mõnelgi (harrastus)sportlasel hooaega vahele jätma.
Pankranniku poolmaraton
kirjutab Margit Partei blogis Nourish, Train & Flourish, reede 10 august kell 10:12
Augustikuu esimesel pühapäeval tegin ma teoks võistluse, millest olen mõelnud juba aastast 2014. Joosta minu kodusel Ida-Virumaa pankrannikul üks poolmaraton. Olin küll selle võistluse ainus osaleja, kuid nüüd on see unistus teoks tehtud. Sõitsin laupäeva õhtul vanematekoju ja läksin väga eeskujulikult juba kell 22 magama, et kell 5.30 äratuskella kuuldes olla virk ja kraps.
PM Kodustiil: kuidas me vannituba valmis ei saanud
kirjutab Margit Partei blogis Nourish, Train & Flourish, kolmapäev 8 august kell 13:59
Artikkel ilmus esmakordselt Postimees Kodustiil portaalis 1. augustil 2018. Lugu sellest, kuidas me vannituba valmis ei saanud. Tagantjärele vaadates on mul tohutult hea meel, et me vannitoa ehitusega kohe pärast korteri ostu pihta ei hakanud. Aasta tagasi ei teadnud me veel, kui ajakulukas on siin korteris iga liigutus. Ma oleks vist pidanud mitmeid kuid ilma pesemisvõimaluseta elama, mis minu kui harrastussportlase jaoks ei ole mõeldav.
5 nädalat maratonini (30.07–5.08.2018)
kirjutab Margit Partei blogis Nourish, Train & Flourish, pühapäev 5 august kell 11:05
Esmaspäev: trennivaba. Teisipäev: fartlek. Hommikul kell 5 üles ja jooksma. Hakkasin vaikselt kiirust timmima. Ehk siis sel nädalal kerge fartlek: 10 min soojaks ja siis kiired lõigud: 5 min: 5:17 min/km 4 min: 5:08 min/km 3 min: 5:13 min/km 2 min: 5:03 min/km 1 min: 4:55 min/km Vahele alati sama palju rahulikku jooksu, kui oli kiiret.