i
Blogilist - Minu lemmikblogid
Minu tegemised

Uued postitused

  • favicon Meie pere pildid
    kirjutab blogis FOTAIL
  • favicon Sügispaanika
    kirjutab blogis Sülita üle õla!!!
  • favicon JÕULUD 2018
    kirjutab blogis FOTAIL
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Meie pere pildid
kirjutab Fotail blogis FOTAIL, esmaspäev 15 oktoober kell 10:32
Möödunud nädalavahetus oli ideaaaaalne aeg sügispiltide tegemiseks. Ning seda head võimalust kasutasime ära ka enda perega ning tegime üle pika aja jälle perepilte. Mäletan, et eelmisel aastal läks kuldne sügis kuidagi eriti kiiresti mööda ehket ühel hetkel oli kõik roheline ning järgmisel hetkel vedelesid lehed maas ning kõik oli mudane. Isiklikust kogemusest leian, et fotograafidel on üks suur häda nad ei jõua kunagi ise kaamera ette. Rääkimata siis veel perepiltide tegemisest.

Huvitavad blogilistid

Sügispaanika
kirjutab Aili A blogis Sülita üle õla!!!, pühapäev 14 oktoober kell 18:02
Täna on esimene kord kui tunnen päris sügaval sisimas, et ülikooli minek ei olnud vist ikkagi õige valik. Ärge saage valesti aru, ma ei kavatse siin midagi nüüd pooleli jätta (süõ) või et asi käiks ülejõu (süõ). Kuigi mingis mõttes käib, just nüüd kui vaja oleks esitama hakata erinevaid esseesid ning tunnikontrolle (arvestusi?!).
JÕULUD 2018
kirjutab Fotail blogis FOTAIL, pühapäev 30 september kell 20:12
Tervelt kuu aega varem kui möödunud aastal, on valmis saanud Fotailstuudio 2018. aasta jõulunurk! Panin juba kirja ka vabad ajad oktoobris/novembris (et kindlalt kätte saada fotod enne jõule ning jõuaks need vanaemale saata postkaardina): VABAD AJAD ! Olen avatud ka lisabroneeringutele, kuid enne oleks tore täis saada eelpool lingitud kuupäevad! 30 minutit 65 Eurot 1 tund 90 Eurot Nagu juba traditsiooniks on saanud, on minu väikesel 3 meetrisel seinal kolm erinevat “nurka”.