i
Blogilist - Huvitavad

Uued postitused

 • favicon Nii valjusti tiksubki v?
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Appi, milline mats
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Hääleta-hääleta sportlane riigikokku
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon 21.sajandi suurimad rollid EESTI TEATRIS
  kirjutab blogis Danzumees
 • favicon Härra Biedermann ja tulesüütajad - Vanemuine
  kirjutab blogis Danzumees
 • favicon ma vist pole neile piisavalt hea
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Buu
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Kuidas maailm ringi käib
  kirjutab blogis Superwoman, cryable.
 • favicon Kui keeruline on maailm
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Nii valjusti tiksubki v?
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, esmaspäev 21 mai kell 12:29
Käisin nädalavahetusel sugulaste juures ka sünnipäeva tähistamas. Selline traditsiooniline, õhtul olime nii kurguni täis topitud, et ma ei suutnud täna hommikustki süüa. Õnneks oli vanaema mulle kurki toonud, oli midagi kerget kohe võtta. Ainus kurb sündmus oli see, et ikka väga hale oli koera maale jätta. Ta on seal peaaegu kuu aega juba olnud ja oli nii kindel, et saab koju. Sai hoopis küünelõikuse ja on sunnitud veel kuu aega suures aias mängima ja tiigis müttama, mis kõlab nagu imeline puhkus, aga no koer ja inimene igatsevad ju teineteist. Talle ei saa selgitada ka, et selleks nädalaks enne oppi ei ole mõtet koju tulla ja pärast operatsiooni on hea, kui ta on kuskil, kus keegi on päev otsa kodus ja saab tal silma peal hoida.

Huvitavad blogilistid

Appi, milline mats
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, pühapäev 20 mai kell 00:28
Ameerika keeles öeldes, I relapsed. Ehk siis tunnistan ausa sõltlasena, et oli väike tagasilangus. Jah, kallid lugejad, pärast väga pikka puhast ja prügivaba perioodi lugesin ma stressirohkel hetkel Perekooli. Jaa-jaa, ma tean, mul on endal ka häbi. Igatahes lugesin ma loomulikult blogijate teemat ja vaatasin, mille kõige eest igasugused blogijad sõimu võivad saada.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Hääleta-hääleta sportlane riigikokku
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, laupäev 19 mai kell 10:00
Okei, nüüd on ta ainult linnavolikogus, aga et see, mis suust välja tuleb natukenegi loogiline oleks, analüüsib meie Erkikene täpselt sama vähe, kui riigikogu ajal praktiseerivaid homoseksuaale sarjates ning homoseksuaalsuse raviks psühhoteraapiat ja tugevamat usku soovitades. Nüüd arutles ta siis saates “ Suud puhtaks ” koos teistega paksude laste teemal ja muuhulgas sai sealt teada, et keskmine eurooplane sööb nädalas ca seitse kg suhkrut. Ma olen tugev matemaatik, nii et võin teile lahkelt öelda, et see teeb umbes kilo puhast suhkrut päevas.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 5) Näita
21.sajandi suurimad rollid EESTI TEATRIS
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, reede 18 mai kell 01:19
Sajandi lavastustest olen juba kirjutanud ja neid kokku kogunud, aga juba pikemat aega olen mänginud ka mõttega, et oleks huvitav koguda kokku need rollid, mis on eriliselt sellel sajandil meelde jäänud, ehk näitlejatööd, mida on isegi raske uskuda, et need on sündinud laval, enda silme all.
ma vist pole neile piisavalt hea
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, kolmapäev 16 mai kell 11:32
Ütleme nii, et ma olen selles järjekorras ikka VÄGA visalt tõusnud. Üks õppekorraldusspetsialist ütles ka, et kursusele mahtumine on minu positsioonilt väga ebatõenäoline, sest magistriõppesse kandideerides inimesed üldiselt juba teavad, mida nad elult tahavad, ja päris tühja neid avaldusi ei kirjuta.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 13) Näita
Buu
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, reede 11 mai kell 20:48
Tahaks kõike ja rohkem ja kohe. Või tahaks vähemalt kindlust ja selget meelt. Aga saan ainult võib-ollaid. Esimene mure on see, et koer läheb opile. Piimanäärmekasvajad. Déjà-vu? Jep, eelmisel aastal suhteliselt samal ajal oli täpselt sama asi, tookord lõigati välja, nüüd siis teise külje peal.
Kuidas maailm ringi käib
kirjutab Natasha Bluu blogis Superwoman, cryable., esmaspäev 7 mai kell 17:41
Ega ma vist ei ole rääkinud, kuidas ma oma ükssarvikust boyfriendiga tuttavaks sain? PROLOOG Minu internetisõltuvus sai alguse teismelisena. Kolisin 15-aastaselt suurde linna ja õppisin tuntud gümnaasiumis, mille mugavuste juurde kuulus ka tipptasemel arvutiklass, mis oli õpilastele avatud kella üheksani õhtul. Seal ma siis oma õhtud veetsin, rate.ee-s peamiselt. Ja jutukates.
Kui keeruline on maailm
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, pühapäev 6 mai kell 21:56
Lugesin seda artiklit Grossi lapse kohta ja Grossi vabaks lugemiseks saadaolevat vastulauset , kus ta ütles, et ta polnud tütrest midagi kuulnudki, enne seda, kui see DNA-testi nõudma tuli (artiklis väideti, et ema oli tegelikult teda aastakümnete eest informeerinud ja hiljem kohtusid nad korra, kui tütar oli 17), nii et ma läksin selle peale huviga targemaks saama.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 7) Näita
Härra Biedermann ja tulesüütajad - Vanemuine
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, kolmapäev 16 mai kell 11:47
Kui ma kuulsin, et Ain Mäeots lavastab Vanemuises psühholoogilist põnevikku, olin kohe ka ise põnevil. Liiga harva tuuakse põnevikke teatris lavale, kuigi need on tihti väga meelelahutuslikud. Eriti imekspandav, et krimkasid üldse ei pakuta, samas kui on teada-tuntud fakt, et eestlased neid lugeda armastavad.