i
Blogilist - Huvitavad

Uued postitused

 • favicon Eesti jõulud - NUKU
  kirjutab blogis Danzumees
 • favicon Jõulurahu
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Peks mõisatallis - Must Kast
  kirjutab blogis Danzumees
 • favicon Ajarefrään - NUKU
  kirjutab blogis Danzumees
 • favicon See peab olema vaimne häire …
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Schrödingeri abielu
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Prügiaudit
  kirjutab blogis Superwoman, cryable.
 • favicon Lapsesuu…
  kirjutab blogis Superwoman, cryable.
 • favicon 5 grammi sisemist rahu - Must Kast
  kirjutab blogis Danzumees
 • favicon Vasaku käe kolmapäev
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Teineteiseta - Vanemuine
  kirjutab blogis Danzumees
 • favicon Erinevad väärtushinnangud
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Lihtsaid nippe, kuidas tõlkebüroodelt raha kätte saada
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Ivanov - Eesti Draamateater
  kirjutab blogis Danzumees
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Jõulurahu
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, laupäev 9 detsember kell 20:49
Kui keegi teab, kust nupust seda sisse lülitatakse, võiks seda nüüd vajutada, palun. Mul on täiesti kohutav nädal, sest ma olen konkreetselt terve nädala pidanud tegelema mõttetu, kasutu ja tühjast kohast tekitatud draamaga. Tavaline draamagi on tüütu, aga draama, mille kohta pea kõik osapooled saavad aru, et see on täiesti ebavajalik ja toimub tühja koha pealt, on mentaalselt NII kurnav. Lisaks oli meil töö juures kvartali eesmärkide täitumise aeg, mis tähendab selleteemalisi vestlusi jne, sest sellest sõltuvad boonused. Ja kellele siis boonused ei meeldiks. Pluss üks kvartalitest sõltumatu standarditele vastamise töö, mis on ÜLIMAHUKAS. Nii et tööl oli METSIKULT tööd. Väljaspool tööd oli ka metsikult tööd.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita

Huvitavad blogilistid

Eesti jõulud - NUKU
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, laupäev 9 detsember kell 00:24
Üldiselt on mul alati kahetised tunded jõululavastustega seonduvalt. Neid justkui tehakse, et ettevõtetel ja lapsevanematel oleks lastega midagi jõulude eel erilist teha ja sellel on mingi selline maik küljes, mis tegelikult teatritegemisel olema ei peaks. Tihti tuleb ka tunnistada, et need jõululavastused ongi liialt linnukese pärast tegemise pitseriga.
Peks mõisatallis - Must Kast
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, esmaspäev 4 detsember kell 15:32
Üsna lühikese aja jooksul (viimane kuu aega) on mul õnnestunud saada tuttavaks võrdlemisi värske Eesti teatriga (loodud 3 aastat tagasi põhitegevuskohaga Tartusse) nimega Must Kast.
See peab olema vaimne häire …
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, kolmapäev 29 november kell 10:25
kui inimene kurdab hommikul, et ta on juurde võtnud ja siis võtab õhtul mitte ühe, vaid suisa kaks tükki kooki, sest no martsipaniga ju. Mitte et seda kaalu nüüd mühinal juurde tuleks, aga kui igal esmaspäeval on sada grammi juures, siis pole see ühel hetkel enam normaalne kõikumine, vaid kaalutõus. Ja ma väga ei taha, et mu talvevorm kera oleks. Aga samas, martsipanikook! See oli ca 20 kg ka, eilegi veel sõime seda tööl.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 8) Näita
Schrödingeri abielu
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, esmaspäev 27 november kell 20:56
Lugesin mina hiljuti Kafkat Ei, valetan, tegelikult lugesin vist ikka Postimeest. Need on nii sarnased viimasel ajal, et vahepeal lähevad sassi. Oodake, ma kontrollin. Jah, vabandust, lugesin mina Postimeest. No ja Postimehes on artikkel kahest Schrödingeri abielus lesbist, kes abiellusid USAs aastal 2015 (üks neist on ameeriklane, teine eestlane).
comments Viimased kommentaarid (kokku: 8) Näita
Prügiaudit
kirjutab Natasha Bluu blogis Superwoman, cryable., reede 24 november kell 07:01
Kuniks mu pea selgineb ja ma suudan kirjutada asjadest, mis päriselt korda lähevad, mõtlesin teha prügiauditi. Iga kord, kui plastpakendi kotti tühjendan, panen kirja, mis seal täpselt sees on ja kuidas saaks oma plastitarbimist veelgi vähendada. Täna siis. Nopri šokolaadijogurt. Uus asi, tahtsin proovida. Kellelegi ei meeldinud, lõpuks said sellest pannkoogid. Enam ei osta. Parmesaniümbris.
5 grammi sisemist rahu - Must Kast
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, neljapäev 23 november kell 17:38
Kuulsin sellest lavastusest päris mitmelt sõbralt ja tuttavalt - lööb pahviks millise energiaga mängitud, kuivõrd sügav ja valus ja ehe see on. Torkab otse soonde. Nõnda siis ootasin, et see lavastus minuni jõuaks... alla tunnise tüki pärast Tallinnast Tartusse sõitma ei hakanud ning ootasin Musta Kasti Tallinnasse külla... seda võimalust ei tulnud ega tulnud.
Lapsesuu…
kirjutab Natasha Bluu blogis Superwoman, cryable., kolmapäev 22 november kell 19:50
Mul pidi täna olema deit, aga kõikvõimalikud logistilised persed viisid deidi niikaugele, et mina olin haige lapsega kodus ja deit tuli siia. Mingil hetkel hakkasime mittehaige lapsega linna poole liikuma (Kratt sünnipäevale, deit oma elu elama). Ja siis trammis nr 66 korraga: “Emme, kas sa nüüd jätad onu Taneli maha ja võtad deidi nimi asemele?” Mina punastan juuksteotsteni.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Vasaku käe kolmapäev
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, kolmapäev 22 november kell 15:19
Kes mäletab, see mäletab, et mul on vahel kombeks vasaku käe päevi teha. Eelmisest oli juba pea aasta möödas, nii et täna olen ma vasaku käega ebaõnnestunud järgmistes asjades: hambapesu dušiotsiku hoidmine kuivatamine sokkide otsimine kõik sellele järgnev, sest selle aja peale unustasin ma ära, et pidi vasaku käe päev olema. Äkki mul on vaimne puue? Aga tegelikult tahtsin ma hoopis eesti keelest rääkida.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 10) Näita
Teineteiseta - Vanemuine
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, kolmapäev 22 november kell 18:06
Kui ma ei eksi, siis oli see raamatu Alice imedemaal kirjanik Lewis Carroll, kes kunagi ütles... parafraseerin selle mõtte nii, nagu ise seda toona tõlgendasin: tõeline armastus ei kao mitte kunagi meist... see võib kokku kuivada väikseks kui hernetera, aga see jääb meie sisse igavesti.
Erinevad väärtushinnangud
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, teisipäev 21 november kell 15:03
Käisin mina sõbrannal külas. Sõbrannal on kodus palju asju, muuhulgas ka üks nelja-aastane laps. Nii et kui meie hakkasime sööma hiinakat ja jäätist, tuli tegelane laua äärde ja küsis pettunult, kas külmi makarone polegi. Siin on meil ema, kes üritab lapsele kõigest väest uusi maitseid tutvustada ja laps, kes tahab ainult külmi makarone. See sama tunne on mul mõne teise inimesega ka viimasel ajal.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 6) Näita
Lihtsaid nippe, kuidas tõlkebüroodelt raha kätte saada
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, teisipäev 21 november kell 13:16
Nipp 1 proovi vähem loll olla ja neile tehtud tööde eest õigel ajal arve esitada, siis nad teavad, et nad peaksid maksma sulle. Ma rohkem nippe ei oska praegu pakkuda, sest ma pole veel esimesenigi jõudnud.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Ivanov - Eesti Draamateater
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, pühapäev 19 november kell 15:15
Bravo! Selliseid lavastusi juba igal aastal ei näe... Wow! Seisvad ovatsioonid! Milline lavastus! Milline trupp! Milline kunstiline tase! Külmavärinad tulevad sellel mõeldes! Tõeliselt suur teatriELAMUS! 4 tundi lendas kui linnutiivul. Käesoleva teatriaasta absoluutne tippsaavutus psühholoogilise ja klassikalise draama austajatele.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Ajarefrään - NUKU
kirjutab Danzumees blogis Danzumees, neljapäev 30 november kell 15:16
Helle Laas rokib täiega! Selline hoog ja nii palju südamlikkust! Vabandan juba ette, et järgnev essee tilgub üle austusest, armastusest ja imetlusest! Jaanika Juhansoni lavale seatud Helle elulugu (peategelase enda esituses) on küll ülelend tema elust, ent peatub mitmetel olulistel teemadel ja sõlmpunktidel ning on mitmete lavastuslikult huvitavate ideedega illustreeritud.