i
Blogilist - Looming
Loominguteemadel

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Kui märk ei ole märk
  kirjutab blogis Sülita üle õla!!!
 • favicon Pühapäev, 11. november – isadepäev – Oliveri sünnipäev
  kirjutab blogis Elu on lill
 • favicon Laupäev, 10. november
  kirjutab blogis Elu on lill
 • favicon Reede, 9. november
  kirjutab blogis Elu on lill
 • favicon Neljapäev, 8. november
  kirjutab blogis Elu on lill
 • favicon Kolmapäev, 7. november
  kirjutab blogis Elu on lill
 • favicon Lauluridade meenumiskiirus
  kirjutab blogis simo77
 • favicon Mind ei taha ükski mees
  kirjutab blogis Marcalt maailmale
 • favicon Esmaspäev, 5. november
  kirjutab blogis Elu on lill
 • favicon Pühapäev, 4. november
  kirjutab blogis Elu on lill
 • favicon Eluvaatlusi
  kirjutab blogis Marcalt maailmale
 • favicon Meenumiskiiruse edetabel
  kirjutab blogis simo77
 • favicon Laupäev, 3. november
  kirjutab blogis Elu on lill
 • favicon Reede, 2. november
  kirjutab blogis Elu on lill
 • favicon Film päris superkangelasest ehk “Bohemian Rhapsody”
  kirjutab blogis Hüperbolitoorium
 • favicon Pealkirjata
  kirjutab blogis Hüperbolitoorium
 • favicon Ropendamisest
  kirjutab blogis Marcalt maailmale
 • favicon Mac DeMarco
  kirjutab blogis anglofiilist melomaan
 • favicon Are you happy now?
  kirjutab blogis Suvi, sügis, talv ja kevad...
 • favicon Boogaloo raadio
  kirjutab blogis anglofiilist melomaan
 • favicon Samsung A9 näitel: milleks on vaja nii palju kaameraid nutitelefonile?
  kirjutab blogis Accelerista
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Kui märk ei ole märk
kirjutab Aili A blogis Sülita üle õla!!!, teisipäev 13 november kell 09:04
Minu semiootikavaimustus on jõudnud enda haripunkti - otsin märki pea igale elusündmusele. Kõik juhtub ju ometi põhjusega, peab ainult märke õigesti oskama lugeda. Samas, mis märgilugeja mina olen, ikka seletad asju nii, kuidas ise paremaks pead (ja südames soovid). Eile sain aga aru, et aitab küll nendest märkide otsimisest. Nimelt olen ma osaliselt natukene lootusetus seisus siin aasta lõpus. Läks ju ülikooli sisse saamine nii ludinal. Justkui meant to be. Isegi O. oli septembrikuus terve purikas ning mul oli nii kerge koolis käia. Pildistamisi ka sellel ajal nii metsikult polnud, seega kõige jaoks nagu oli aega. Kerime siis septembrikuust ühe kuu edasi jaaaaa paanika-jaanika läks lahti! Mind hääääiriiiiib, et mul on nii vähe saksa keelt.

Huvitavad blogilistid

Laupäev, 10. november
kirjutab Kairit blogis Elu on lill, pühapäev 11 november kell 02:20
Mõnus päev! Kõigepealt “Reis ümber Eesti” meeleolukad salvestused heas seltskonnas Pirge tegi mulle õhtuks imeilusa meigi. Vahemärkus: vaadake eilseid “Estonia” ja ERR-i sassis päeva pilte siit: https://menu.err.ee/875977/galerii-sassis-paev-sai-loppakordi-opereti-linnukaupleja-laval Seejärel Klambrite ja Sibolditega istumine sünnipäevade tähistamise võtmes ja keskööl laulsime nendega koos Oliverile sünnipäevalaulu ka ära. Nüüd saame hommikul kauem magada.
Reede, 9. november
kirjutab Kairit blogis Elu on lill, laupäev 10 november kell 02:38
Kuna oli ette teada, et päev tuleb pikk, siis lubasin endale magamist lausa poole kaheteistkümneni! Seejärel sõime, veidike koristasime, triikisin seeliku ära ja läksin tööle. 10. novembril alustab satiirisaade “Ongi Koik” täna oli selle salvestus ja tegin selle lõpusosast mõned reklaampildid, töötlesin kohe ära ka ning siis algas veidi hullumeelsem tööpäev.
Kolmapäev, 7. november
kirjutab Kairit blogis Elu on lill, neljapäev 8 november kell 02:27
Täna oli mu selle nädala ainus töövaba päev, mis tähendas seda, et tuli puhkamisest võimalikult palju välja võtta. Kui mitte arvestada mõnda FB vestlust ja meilide lugemist-vastamist, millele kulus umbes 20 minutit, siis ma t
Mind ei taha ükski mees
kirjutab Marca blogis Marcalt maailmale, kolmapäev 7 november kell 10:47
Urve Palo ei saa aru , kuda nii saama, et on lapsed, aga pole abielu, eks ma siis püüan natuke valgustada seda enda mätta otsast. Teate, miks on vaja abielluda? Aga selleks, et saaks selle küsimusega lihtsalt ühele poole, et oleks kaelast ära, et keegi ei saaks sinusse ebakindlust süstida. Ma päriselt ei näe mitte ühtki muud vajadust.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 16) Näita
Eluvaatlusi
kirjutab Marca blogis Marcalt maailmale, teisipäev 6 november kell 11:11
Vaatasin just Instasse, Feministeerium oli jaganud: Avastasin, et ma olen ikka jõhker optimist, lugesin sealt välja hoopis selle, et kui sul on kätel külm, mõtle parem naistele, kes külma ilmaga seelikutes ringi käivad! Ära v
comments Viimased kommentaarid (kokku: 8) Näita
Esmaspäev, 5. november
kirjutab Kairit blogis Elu on lill, teisipäev 6 november kell 00:29
Kuna kell näitab varsti südaööd ning homme hommikul on äratus 6:15, püüan teha lühidalt. Viidates igasugustele tegelikult vähetähtsatele, aga õigustusena pädevatena tunduvatele asjaoludele (nagu ajanappus ja kokkusattumused) tunnistan, et söögiga läks täna üsna valesti ja trenn jäi sootuks tegemata.
Laupäev, 3. november
kirjutab Kairit blogis Elu on lill, pühapäev 4 november kell 00:09
Magasin palju! Läksin 1:00 voodisse, uinusin üsna kohe ja kuigi korraks olin ärkvel kuskil 8:30-8:50, siis päriselt ajasin end voodist välja alles 10:30. See on üle päris pika aja mu ööunerekord! Sõime piimaga krõbinaid, molutasime niisama ja siis läksin telemajja.
Film päris superkangelasest ehk “Bohemian Rhapsody”
kirjutab M-L M blogis Hüperbolitoorium, reede 2 november kell 16:48
Pärast seda, kui olime “Bohemian Rhapsodyt” juba kuid oodanud, tuli viimaks ometi päev, mil selle ära nägime. Enne oma hinnangut pean ilmselt ära märkima, et päris puhaste lehtedena me Freddie eluloofilmi vaatama ei läinud.
Reede, 2. november
kirjutab Kairit blogis Elu on lill, reede 2 november kell 21:34
Eile õhtul läksin jälle korralikult südaööl voodisse ja jäin üsna kiirelt magama ning magasin jutiga hommikul kaheksani, see tähendab ju lausa 8 tundi! Seega olin korralikult välja puhanud ja astusin rõõmsalt trepist alla, kus Imre serveeris FitLapi retsepti järgi tehtud Mehhiko hommiksööki.
Ropendamisest
kirjutab Marca blogis Marcalt maailmale, teisipäev 30 oktoober kell 08:49
Ma ei hakka siin muidugi lahkama kellegi teise personaalküsimust, vaid ikka iseennast ja seda põhjusel, et Manjana postituse kommentaarium is küsis ning pakkus nii omalt poolt kui ka teadusartiklitest mõned võimalused, miks inimesed ropendavad. Mu meelest aga need variandid vähemalt minu puhul ei päde. Jaajaa, tulgem kapist välja, ka mina olen selline rõve ja ropp eit, aga ma tegelen siin blogis ikkagi mainekujundusega, eks.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 12) Näita
Are you happy now?
kirjutab Aive blogis Suvi, sügis, talv ja kevad..., neljapäev 25 oktoober kell 00:19
Zedd & Elley Duhé  Happy Now on minu viimaste nädalate kuulatuim pala. Tuleb nii televiisorist, telefoni playlist ist kui ka raadiost. Youre a world away Somewhere in the crowd In a foreign place Are you happy now? Õnnelik. See on äge tunne. Kes ei tahaks olla õnnelik, aga samas päris koguaeg ei jaksa.
Pühapäev, 11. november – isadepäev – Oliveri sünnipäev
kirjutab Kairit blogis Elu on lill, pühapäev 11 november kell 22:31
Hommikul “Reis ümber Eesti” kahe salvestuse pildistamine. Õhtusöök (sushi, tom kha ja kringlid) Oliveri sünnipäeva puhul koos Kaidi ja Hannela peredega. Liisbet-Heigo tõid Kuivojalt ema ja Vello käest kala. Õhtul mängisin mina Naisteliigat ja Imre mängib veel praegugi OPEM põhiturniiri, mida mina oma väsimuse tõttu pidasin mängimiseks liiga kalliks.
Neljapäev, 8. november
kirjutab Kairit blogis Elu on lill, reede 9 november kell 01:05
Täna oli selline kõige tavalisem tööpäev. Neid on tegelikult hästi vähe, aga nad on sellised konkreetsed ja lihtsad: hommikust poole päevani või kuhugi pärastlõunani on salvestus, siis pilditöötlus ja arhiveerimine, e-kirjad,
Lauluridade meenumiskiirus
kirjutab Simo Runnel blogis simo77, neljapäev 8 november kell 11:53
Ülesanne: nimeta 10 esimesena meelde tulevat laulurida erinevatest lauludest. Lahendus: 1) Jää kestma Kalevite kange rahvas. 2) Mu isamaa on minu arm. 3) Mu isamaa mu õnn ja rõõm. 4) On vabade riikide murdmatu liidu loond rah
Pühapäev, 4. november
kirjutab Kairit blogis Elu on lill, pühapäev 4 november kell 23:33
No kui eelmisel ööl sai peaaegu üle magatud, siis täna juhtus selline lugu, et kuigi läksin 1:00 voodisse ja panin kella 7:30 äratama, et oma kuus tundi ikka täis magada, siis vot ei jäänud kohe mitt ekuidagi magama ja julgen pakkuda, et uni võttis mind oma hõlma alles 2:30 paiku, kui mitte hiljemgi.
Meenumiskiiruse edetabel
kirjutab Simo Runnel blogis simo77, esmaspäev 5 november kell 09:32
10 esimesena meeldetulevat ansamblit: 1) Justament 2) Kukerpillid 3) The Beatles 4) Rock Hotlell 5) Peoleo 6) Gunnar Grapsi Grupp 7) Joel Steinfeldti ansambel 8) Kuldne Trio 9) laulja Sting 10) Vint