i
Blogilist - KOGUJA KROONIKU LEMMIKUD
USK, LOOTUS, ARMASTUS!

Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

MATTI ILVES: ÜRO RAPORTÖÖR MURETSEB VAGETE VASTUPANU PÄRAST GENOTSIIDILE!
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, esmaspäev 12 november kell 09:51
ÜRO eriraportöör Tendayi Achiume (pildil) on mures kasvava vastupanu pärast valgete seas valge rassi genotsiidile. Sest üha enam inimesi on teadlikud sellest, kui sarnane poliitiline tendets jätkub, siis teised rassid muutuvad enamuseks ja valgete järglased ei saa enam elada tavapärases ühiskonnas. Ülestõus taolisele poliitikale mobiliseerib valgeid ja seda suuresti interneti vahendusel.

Huvitavad blogilistid

Juhtkiri: ega’s EKRE pole ometi inimsööja Ellotška
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, esmaspäev 12 november kell 09:40
Eestis tegutsev vene dissident Artemi Troitski esines hiljuti Eesti Päevalehe intervjuus EKRE suunal sedavõrd jaburate väidetega, et nende seletamiseks jääb järgi kaks võimalust: kas on siin tegu pahatahtliku Eesti ühiskonna lõhestamise või astronoomilise asjatundmatusega, kirjutab Objektiivi toimetus juhtkirjas.
Väga oluline artikkel 1968. aasta kultuurirevolutsiooni laastavast mõjust
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, laupäev 10 november kell 10:54
Head Objektiivi sõbrad! Tahtsin juhtida teie tähelepanu ühele suurepärasele artiklile, mis sai eile avaldatud meie portaalis Objektiiv. Artikli autoriks on Dr Maike Hickson ning see kannab pealkirja Miks ma naasin laste, köög
MATTI ILVES: ROOTSIS ON VALITSUSE MOODUSTAMISEGA RASKUSI
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, esmaspäev 5 november kell 11:40
Rootslastel on valitsuse moodustamisega raskusi, sest kõik parteid on välistnud koostöö Rootsi Demokraatidega. Valimiste tulemused olid tähtsamate perteide osas sellised: Rootsis toimunud parlamendivalimisel said võidu sotsiaaldemokraadid 28,4 toetusprotsendiga, varem 31 %.
Räägime asjast" 04.11.2018
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, esmaspäev 5 november kell 11:30
Maavald soovib uusi makse, arutlusel on mõte maksustada tuulgi
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, esmaspäev 5 november kell 11:20
Muu hulgas on arutlusel mõte maksustada kohalikud ressursid, näiteks tuul. Foto: Urmas Luik Lääneranna valla kabinettides ringleb mustand riigijuhtidele saatmiseks mõeldud kirjast, millega soovitakse saada omavalitsustele õigust ja võimalust rahalist seisu parandada vastavalt siinsetele oludele.
Mart Helme: eestlased jäävad alles ainult suveräänses Eestis
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, laupäev 3 november kell 11:37
Mart Helme Oma suurepärases vasakliberaalide inimvaenulikku võimuiha paljastavas essees Ei saa me ilma sotsialismita“, (Mitmekülgne konservatism, 2011) kirjutab endine nõukogude dissident Vladimir Bukovsky muu hulgas järgmist: Euroopas võtsid aga vasakpoolsed järsku omaks ühendatud Euroopa superriigi loomise idee.
CNN-i toimetusse, Sorosele ja demokraatidele saadetud pommikirjad on äärmusvasakpoolsete pettus
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, neljapäev 1 november kell 11:32
Paar kuud tagasi oli juttu sellest, et Ameerika massimeedia süüdistab alternatiivmeediat, konservatiive ja Trumpi vägivalla õhutamises ning on suur võimalus, et äärmusvasakpoolsed korraldavad enne USA vahevalimisi false flag rünnaku , et näidata ennast ohvritena. Viimastel päevadel on lõhkekeha sisaldavad kirjad jõudnud CNN-i toimetuse, Hillary Clintoni, Barack Obama ja George Sorose postkasti. Muidugi mõista süüdistatakse pommikirjade saatmises Trumpi ja tema pooldajaid. Delfi.ee kirjutab, et: Pommisaajate ühiseks jooneks on ilmselt vastumeelsus Donald Trumpi suhtes.
See Rõivase saamine Eesti peaministriks oli Eesti riigile ja rahvale pauk allapoole vööd!
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, teisipäev 30 oktoober kell 11:45
K. T.: See Rõivase saamine Eesti peaministriks oli Eesti riigile ja rahvale pauk allapoole vööd! Ma arvan, et Kallas kahetseb isegi veel oma teises elus, et hirmsa vihaga (mängus olid vist Eesti riigi miljardid ja Ansip alla
Rahvusliku taassünni nimel: See kuulutus ilmus EW ajal kindlasti väga mitmetes trükiväljaannetes
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, teisipäev 30 oktoober kell 11:57
See kuulutus ilmus EW ajal kindlasti väga mitmetes trükiväljaannetes ja ajalehtedes. Seda peaksime rahvuslikult meelestatud inimestena silmas pidama ka täna. Kuigi riiki juhivad meil globalistid ning kui just force majore ei tule, siis pole seal lähikümnenditel muudatusi ette näha, peaks tänapäeva rahvuslus oleme suunatud eelkõige meie maa rahva huvide kaitseks mitte meie riigi ja riigikaitse küsimustele. Mida meie maa inimesed soovivad ja tahavad, millised on meie huvid, mured ja probleemid.
Huvitavat pühapäevaks - Nähtamatu oht: mis on 5G ja asjade internet?
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, pühapäev 28 oktoober kell 11:27
Pilt: newsroom.intel.com Tehnoloogiast tulenev elektromagnetkiirgus on tänaseks pea kõikjalolev ning üha võimsamad võrgud, kasvav erinevate nutividinate hulk ja aina suurenev arv kasutajaid tõstab meid ümbritsevat kiirguse taset veelgi. Seda hoolimata sellest, et sõltumatud teadlased on juba üle 40 aasta korduvalt tõestanud, et selline tehiskiirgus on meile ja kogu ülejäänud loodusele kahjulik.
Saksa luurele selgus aafriklaste Euroopasse smugeldamise sott
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, pühapäev 28 oktoober kell 11:13
Mehed maalepääsu ootamas. Foto: Scanpix Saksamaa föderaalne luureteenistus BND on saanud teadlikuks tõsiasjast, et migrantidele Aafrikast “garanteeritakse” Euroopa Liitu saamine vaid 2000 euro eest. BND andmetel on smugeldaja
Nädalakommentaar: kuidas võtta ja anda lööke liberaalide silmakirjalikkuse saatel
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, pühapäev 28 oktoober kell 11:19
Hollandis said tänavakampaaniat teinud katoliiklased pahemäärmuslaste ja homoaktivistide otseste füüsiliste rünnakute osaliseks: rünnati lippu, kisuti riideid, löödirusikatega ja tõmmati pikali.
Täna teatas Euroopa Komisjoni mees nr 2
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, neljapäev 25 oktoober kell 11:06
Täna teatas Euroopa Komisjoni mees nr 2, Junckeri taustal tõeliselt toores ja julm mees, Frans Timmermans, kell 15.45, et riikide suvräänsus on ebavajalik teoreetiline kontsept ja üleüldse pole ei riike ega rahvaid enam vaja, vaid üksnes ühtsust ja euroopalikke (s.t. ebainimlikke) väärtusi... Kohe meenutas Mussolinit selle vahega, et Mussolini siiski nimetas rahva huve. Eesti on autasustanud seda kasvavat diktaatorit Maarjamaa 1.
Putin valmistab rahvast ette suuremaks sõjaks: pärast tuumasõda tuleb paradiis
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, neljapäev 25 oktoober kell 11:02
Venemaa president Vladimir Putin tekitas kahinaid Sotšis 18. oktoobril toimunud Valdai foorumil , kus ta rahustas inimesi sellega, et pärast tuumasõda tuleb paradiis. Putin kiitles rahva ees kõigepealt sellega, et vene rahval pole vaja midagi karta.
Allikad: Trumpi administratsioon hävitab Obama sooideoloogia viljad
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, teisipäev 23 oktoober kell 10:30
Ajahelele The New York Times lekitatud dokument tõi paljud eile New Yorgi kesklinna meelt avaldama. Teiste hulgas protestis valitsuse plaanide vastu 30-aastane juuksur Dee Trannybear (pildil).
EKRE: Muudame koos Eesti elu paremaks!
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, teisipäev 23 oktoober kell 10:43