i
Blogilist - Minu lemmikblogid

Uued postitused

 • favicon Mäerekord
  kirjutab blogis Maailma parim koht
 • favicon Erakordselt kangekalene
  kirjutab blogis Maailma parim koht
 • favicon Pealkirjata
  kirjutab blogis Maailma parim koht
 • favicon Tower Terror .25 Nitro 4WD
  kirjutab blogis haldjapiigad
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Erakordselt kangekalene
kirjutab maailmaparandaja blogis Maailma parim koht, teisipäev 6 veebruar kell 16:00
Ma olen ajaloos kogunud kuulsust oma kangekaelsusega. Kord on kael üht, kord teistpidi kõver. Täna olen ma aga superultraülikangekaelne. No kael on igat pidi kange. Lisaks sellele, et ma ei saa ei paremale ega vasakule vaadata, ei saa ma ka pead üles ega alla käänata.  Üldse on mu liikuvus piiratud. Isegi toolilt tõusmine on valuline protsess. Vigin ja vingumine saadab iga tegevust. Hommikul ei jäänud palju puudu, et Mps oleks pidanud kõik kolm last üksi riidesse panema. Teel tööle tundsin kaelaga ära eranditult iga augu ja konaruse teel. Ja kõige keerulisem oli suurele maanteele sõitmine, mil tuli ju veenduda, et peateelt autosid ei tule. Tuli küll. Terve praamitäis.  Meie teeots on selline, et autode nägemiseks peab niikuinii peaaegu et pea seljataha käänama.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita

Huvitavad blogilistid

Pealkirjata
kirjutab maailmaparandaja blogis Maailma parim koht, reede 2 veebruar kell 11:22
Täna on küünlapäev. Vanarahvas ütles, et naised ei tohi sel päeval tööd teha ja võivad lahkeste mokalaata pidada ning punast veini juua. Vanarahvas teab mis õige. Hakkan kohe pihta. Mitte veiniga, aga mittetöötegemisega.
Mäerekord
kirjutab maailmaparandaja blogis Maailma parim koht, kolmapäev 14 veebruar kell 16:42
Sel aastal on oodata eriti tormaka kasvuga linasid. minu arust on see üsna haruldane nähtus, et vastlapäeva ajal niiii palju lund on. Ja kasutasime selle töökaaslastega koheselt ära. Kuulutan uhkusega, et mäerekordi võib nüüd minu nimele kirjutada.
Tower Terror .25 Nitro 4WD
kirjutab N blogis haldjapiigad, reede 2 veebruar kell 00:23
Its terror on 4 wheels Once youve experienced the TOWER Terror RTR, everything else seems tame by comparison. Factory assembled and ready to run, this monster is built 1/8 scale tough.