i
Blogilist - lugemine

Uued postitused

 • favicon Midagi nagu ei toimu ju
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Hea on olla
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Eestis ei ole mingit elu Mallukata
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Moraalne dilemma
  kirjutab blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi.
 • favicon Paanikaks ei ole mingit põhjust
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Kohustuslik vaatamine
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Plaane on palju
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Mida ma jõuludeks EI saanud
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Mida ma jõuludeks EI saanud
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Gimme Kraft!
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Niipalju hämmastavat igal sammul
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
 • favicon Doktor Baarmäni imepäraselt täpne 2020. aasta horoskoop
  kirjutab blogis Doktor Baarmäni kabinet
 • favicon Võtame kõik kokku
  kirjutab blogis Pärdikute päevaraamat
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Midagi nagu ei toimu ju
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, pühapäev 19 jaanuar kell 00:05
View this post on Instagram Why is there on my ??? A post shared by Rents (@rrrents) on Jan 18, 2020 at 11:29am PST Sõbranna jagas rahakogumisalgatust Venemaalt, kus pisikesel poisil on sama haigus, mis meil Annabelil. Kurb on näha, et esimese hooga on kokku saadud ainult kuus tuhat eurot. Eesti on selles mõttes hea suurusega, et väikeses riigis tunned rohkem isiklikku vastutust. Kehvemal juhul mõtled, et kes see ikka annab, kui mina ei anna, paremal juhul, et kui kõik õla alla paneme, siis saab ikka tehtud. Venelastel on lihtne mõelda, et küll keegi teine aitab, neid on ju nii palju. Rääkimata sellest, et Eestis on hulga lihtsam peavoolumeediasse jõuda või niisama teemaga viraalseks minna. Ehk siis lõpuks sõltub meie elu ja surm taas suuresti juhusest, nagu ikka.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita

Huvitavad blogilistid

Hea on olla
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, neljapäev 16 jaanuar kell 00:43
View this post on Instagram Right this way A post shared by Rents (@rrrents) on Jan 14, 2020 at 12:51pm PST Ja taevale tänu, soe on ka, sest ma oleks esimesel ööl peaaegu ära külmunud. Elame ühes kivimajas ja öösel hakkas mul konkreetselt nii külm, et magasun pidžaama ja dressikaga, kapuuts peas, ning ikka lõdisesin vastu Cyrust et hommikul avastada, et ma magasin lina all, aga päris teki olin kogemata jalutsisse lükanud.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Eestis ei ole mingit elu Mallukata
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, esmaspäev 13 jaanuar kell 10:39
View this post on Instagram Blue skies A post shared by Rents (@rrrents) on Jan 21, 2018 at 2:29pm PST Lugesin, et Porks ja Mallukas on Tenerifel, nii et mis mul üle jäi, ostsin endale ka kähku piletid ära. KÕIK on ju seal.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Moraalne dilemma
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., pühapäev 12 jaanuar kell 14:39
Mõned vanad inimesed elavad üksi. Selline klaasine lihtlause, üheseltmõistetav ja jahedalt kurb. Üksiolemise põhjused ei ole alati nii lihtsad ja ühe lausega kirjeldatavad, ka üksikute inimeste hulgas on lihtsalt üksikuid ja on sügavalt üksildasi, on saatuse julmuse kui ka enese kidalise iseloomu tõttu üksikuks jäänuid. Need viimased...need on natuke hirmuäratavad inimesed. Olgu, preambula on läbi. Hakkan ambuma. Mul on ligi üheksakümne aastane naabrinna.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 16) Näita
Paanikaks ei ole mingit põhjust
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, reede 10 jaanuar kell 17:28
View this post on Instagram Never judge a balloon install by its side profile. Here’s to all the holiday parties and celebrations this weekend! Merry merry to you all! | by @elaine_melko | @thelakewoodchicago @tuftexballoons A post shared by Luft Balloons (@luft.balloon) on Dec 21, 2019 at 6:59am PST Kui kedagi huvitab, siis ma suure vingumise kõrvalt tegin ikka ära nii vajalikud videod kui ka eksami.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 9) Näita
Kohustuslik vaatamine
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, kolmapäev 8 jaanuar kell 07:15
View this post on Instagram Star Trek: Picard, starring Sir Patrick Stewart, premieres January 23!! #StarTrek #StarTrekPicard A post shared by IMT-ITS MOVIE TIME (@_its_movie_time) on Jan 4, 2020 at 9:00am PST Kõik ilmselt teavad, et kõigest mõne nädala pärast ilmub meie ekraanile taas Jean-Luc Picard, keda mängib jätkuvalt Patrick Stewart.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 18) Näita
Plaane on palju
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, teisipäev 7 jaanuar kell 08:24
View this post on Instagram Douche-pic to make you read caption, and for likes of course. I’m pretty sure more people than me enjoyed the vacation time maybe a liiitle too much and are as eager to either get back in shape, or get into it for the first time.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 9) Näita
Mida ma jõuludeks EI saanud
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, esmaspäev 6 jaanuar kell 10:41
View this post on Instagram #kriminaldescente #bondagemexico #ropebottom #ropemodel #ropeplay #shibaribondage #shibari #shibariart #japaneseropebondage #shibarimodel #kinbaku #kinbakuart #bondage #bdsmlifestyle #ropephotograp
comments Viimased kommentaarid (kokku: 14) Näita
Mida ma jõuludeks EI saanud
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, pühapäev 5 jaanuar kell 10:27
View this post on Instagram #kriminaldescente #bondagemexico #ropebottom #ropemodel #ropeplay #shibaribondage #shibari #shibariart #japaneseropebondage #shibarimodel #kinbaku #kinbakuart #bondage #bdsmlifestyle #ropephotography #縛り#縄 #bondageart #шибари #womaninrope #womaninbondage #shibarimexico #ropecommunity #cuerdas #jujun #ropes A post shared by erick_kriminal_descente (@kriminal_descente) on Oct 1, 2019 at 1:44pm PDT Vaatan, et mõni blogija jagab teistega iga viimast kui seebitükki, mis kuu enne või pärast jõule näppu on sattunud.
Niipalju hämmastavat igal sammul
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, reede 3 jaanuar kell 23:04
View this post on Instagram Comment your birthday below and find your twin! mine : march 13 FOLLOW @EVERLEIGHANDCOLE PLZ. #posierayne #labrantfamily #explorepage #posieraynelabrant #video #instagram #instadaily #baby #pregnant #mommy #daughter #vlog #youtubers #youtube #family#arianagrande #chantelljeffries #youtube #baby #love#cute #kyliejenner #treasure #cute#jamescharles. A post shared by ᏋVᏋᏒᏝᏋᎥᎶᏂ ᏒᎧᏕᏋ // ᏦᏋᏝᏝ (@evrleighrose) on Jan 2, 2020 at 3:58pm PST Mul on tunne, et ma olen jõudnud sellesse ikka, kus kõik peale minu on imelikud.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 16) Näita
Gimme Kraft!
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, laupäev 4 jaanuar kell 12:42
View this post on Instagram Where are my reading glasses, its #restday #gimmekraft A post shared by Rents (@rrrents) on Dec 28, 2019 at 8:34am PST Ehk siis taas üks raamat sellest, kuidas osavaks ja tugevaks saada. Või pigem võimsaks, seda tavaliselt kraft ’iga saksa keeles silmas peetakse. Autorid on Patrick Matros, Dicki Korb ja Hannes Huch.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Doktor Baarmäni imepäraselt täpne 2020. aasta horoskoop
kirjutab dr Baarmän blogis Doktor Baarmäni kabinet, neljapäev 2 jaanuar kell 22:44
Tegelikult käis korraks mõte peast läbi küll - horoskoope kirjutavad sel aastal kõik, kes vähemalt kaks lauset suudavad kirja panna - no mida mina siin enam ponnistan? Kuid seisus kohustab ja fännide ootusi ei saa petta - nii et siin ta siis on. Jäär Sul tuleb tõeliselt edukas aasta.
Võtame kõik kokku
kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, teisipäev 31 detsember kell 09:51
Kõik teised võtavad, kuhu meiegi pääseme ja ikka peaks olukorda analüüsima jne. Lükkasin kokkuvõtte kirjutamist edasi, sest sellele aastale mõtlemine ei tekitanud erilisi positiivseid emotsioone. Lootsin, et päris lõpus on ehk midagi toredamat kirjutada, aga no ütleme nii, et PRAEGU on jah tore, aga aasta tervikuna on veits soovida jätnud.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita