blog.tr.ee » Blogilist - Loen

i
Blogilist - Loen

Uued postitused

 • favicon ja laevad su silmades kutsuvad koju
  kirjutab blogis whatever
 • favicon vaid õpi keeled kanna kübarad
  kirjutab blogis whatever
 • favicon oma puuduseis ja oma iseolemises
  kirjutab blogis whatever
 • favicon in the greatest city in the world
  kirjutab blogis whatever
 • favicon i was the first to get nowhere
  kirjutab blogis whatever
 • favicon jätame vaevad ja laulame
  kirjutab blogis whatever
 • favicon peeglist paistab miljonivaade
  kirjutab blogis whatever
 • favicon inemesel on kipõ puiõl om aigu viil
  kirjutab blogis whatever
 • favicon ja kui homne päev sind kaasa viib
  kirjutab blogis whatever
 • favicon a gentleman will walk but never run
  kirjutab blogis whatever
 • favicon there was something in the water now that something’s in me
  kirjutab blogis whatever
 • favicon history has its eyes on you
  kirjutab blogis whatever
 • favicon don’t let them know what you’re against or what you’re for
  kirjutab blogis whatever
 • favicon break my bones but you won’t see me fall
  kirjutab blogis whatever
 • favicon “Minu”… lugudest ja külast
  kirjutab blogis Elust kirju: Epp Petrone ajaveeb
 • favicon you don’t have to wear that dress tonight
  kirjutab blogis whatever
 • favicon life was a party to be thrown but that was a million years ago
  kirjutab blogis whatever
 • favicon südant kinkida pole mul südant
  kirjutab blogis whatever
 • favicon anda täpselt nõnda palju nagu sul on anda
  kirjutab blogis whatever
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

ja laevad su silmades kutsuvad koju
kirjutab kitty blogis whatever, laupäev 18 august kell 16:58
Vali okaapi by Edward van de Vendel My rating: 5 of 5 stars (Goodreadsis on selle raamatu pealkirjas trükiviga ja ma ei tea, kuidas saaks korraldada, et see ära parandataks.) tegu on muidugi häbitu okaapipromoga, aga see töötab. mulle meeldisid okaapid enne ka, aga nüüd meeldivad üle kõige, ja päris tõsiselt plaanin esimesel võimalusel minna loomaaeda nendega taaskohtuma. okaapide kohta sain teada no vähemalt 88 asja. ma ei tea, kas ma olen enne lugenudki raamatut, mis oleks nii informatiivne ja samas nii lüüriline. minu lemmikfakt: okaapibeebi hakkab kakama alles kuue- kuni üheksanädalaselt. enne lihtsalt seedib kõik ära.

Huvitavad blogilistid

vaid õpi keeled kanna kübarad
kirjutab kitty blogis whatever, reede 17 august kell 20:53
eks ma muidugi kartsin veidi, et jooksen ilublogijana suure hooga lati alt läbi, aga nii avalik kui privaatne tagasiside lugejatelt on kinnitanud, et see latt ei ole siin seltskonnas eriti kõrgel:P soorituspinge maha võetud ja soojendusteemad (st.
oma puuduseis ja oma iseolemises
kirjutab kitty blogis whatever, neljapäev 16 august kell 16:02
kui ma siin ükspäev oma mõlema lugeja üle mõtteid mõlgutasin, küsis anonüümne kommenteerija H: “Kas 20 inimest on vähe? Kui palju peaks neid olema, et mõtete sõnadesse panemine hakkaks ära tasuma?” ja peaaegu samal ajal rääkisin juttu teise, vähemanonüümse H-ga, kes päris ka, et “aga kirjutad ikka endale ju?” teate, ei kirjuta endale. ma muidugi olen iseenda kõige tänulikum lugeja, sest mu mälu halveneb iga päevaga ja ma enamvähem ainult neid asju teangi oma elu kohta, mis ma kirja olen pannud.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
jätame vaevad ja laulame
kirjutab kitty blogis whatever, esmaspäev 13 august kell 13:12
üks väljakutsetest (ma tõesti kasutan seda sõna üle, kas pole?), mis mu ees neil päevil seisavad, on: laenata/rentida üheks septembrikuu õhtuks Londonis akordion. 120 bassiga. mida iganes see ka ei tähenda. helistasin ses asjas täna ühte West Endi muusikapoodi ja vestlesin Pauliga, kes oli alguses tõredavõitu ja nõudis, et ma selgitaksin, miks mul akordioni vaja on.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
peeglist paistab miljonivaade
kirjutab kitty blogis whatever, pühapäev 12 august kell 23:51
mis ma teile lubasingi, ilublogi? oo, mul on tunne, et sellest saab teha mitmeosalise sarja! ilublogi vol 1: meik alustan meigiteemast, sest sellega on kõige lihtsam: ma pole hoolimata oma juba üsna soliidsest east ikka veel end meikima õppinud ja enam väga ei looda ka. ainus dekoratiivkosmeetikatoode, mida ma iga päev kasutan, on ripsmetušš.
inemesel on kipõ puiõl om aigu viil
kirjutab kitty blogis whatever, pühapäev 12 august kell 00:35
veetsin täna meeloluka hommiku, lugedes Kaisa blogist tema Peraküla-Ähijärve matkapäevikut   seda on 820 km ja 41 päeva jagu, pikem, kui nii mõnigi raamat, mida viimasel ajal lugenud olen.
ja kui homne päev sind kaasa viib
kirjutab kitty blogis whatever, laupäev 11 august kell 00:19
Jüri Kolk, kogust “Ära mine valguse poole” (2013) selle luuletuse autor on üks mu mõlemast lugejast. tšau, Jüri! hakkasin augusti alguses tegema üht eksperimenti, aga ei ole enam väga kindel, millist. tähendab, eksperiment ise seisnes selles, et otsustasin kuu aega iga päev midagi blogisse postitada.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
a gentleman will walk but never run
kirjutab kitty blogis whatever, neljapäev 9 august kell 13:36
English: A Story of Marmite, Queuing and Weather by Ben Fogle My rating: 2 of 5 stars Inglastest on kirjutatud väga palju paremaid raamatuid kui see. Absoluutselt parim on Kate Foxi “Watching the English”; kui see on läbi töötatud ja tahaks veidi rohkem nalja saada, siis Bill Brysoni “Notes from a Small Island” pole ka paha.
“Minu”… lugudest ja külast
kirjutab Eppppp blogis Elust kirju: Epp Petrone ajaveeb, esmaspäev 6 august kell 18:13
Miks me seda teeme? Miks me kirjastusena paneme autoreid (või siis küsimus autoritele: miks me paneme iseend) selle köie peale kõndima: hoida tasakaalu on keeruline, ühel poolel on vajadus jutustada lugu, luua karaktereid, olla siiras, jõuda läbi selle loo lähemale iseendani ja teisel pool on inimesed.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
break my bones but you won’t see me fall
kirjutab kitty blogis whatever, esmaspäev 6 august kell 00:00
ma vist polegi kunagi ühtegi OOTD-postitust teinud (vanainimestele: see on see “mis mul täna seljas on”) aga raudselt te tahate teada, mis riietega 30-kraadises palavuses mootorrattaga sõidetakse? palun: I am the Stig Saapad: aastaringselt samad, Daytona Lady Pilot GTX.
life was a party to be thrown but that was a million years ago
kirjutab kitty blogis whatever, laupäev 4 august kell 00:44
Ma’am Darling: 99 Glimpses of Princess Margaret by Craig Brown My rating: 3 of 5 stars kui mul The Crowni esimese hooaja järel oli printsess Margaretist veidi kahju, siis selle raamatu lugemise järel enam ei ole, sest selgub, et ta oli ikkagi uskumati bitch.
südant kinkida pole mul südant
kirjutab kitty blogis whatever, reede 3 august kell 00:25
vaatasin oma Goodreadsi statistikat ja tahan raporteerida, et eesmärgiga “vähem lugeda” läheb üsna hästi juulis lugesin ainult 14 raamatut ja selle eesmärgi teine pool “rohkem kirjutada” edeneb tasapisi ka viiele neist olen kirjutanud arvustuse. Lemmik neist 14st oli Jaan Krossi “Neli monoloogi Püha Jüri asjus”, mille lugemise vastupandamatu soov tekkis mul ootuspäraselt Kumus Michel Sittowi isikunäitust vaadates.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
in the greatest city in the world
kirjutab kitty blogis whatever, kolmapäev 15 august kell 13:42
Neverwhere: the Illustrated Edition by Neil Gaiman My rating: 5 of 5 stars muidugi olen ma Neverwhere’i varem ka lugenud, aga mul (vist? tõesti peaks tegema raamatuinventuuri või vähemalt lõpetama suure osa oma raamatukogu hoidmise kodust 1800 km kaugusel ühe riidekapi alumistel riiulitel) ei olnud seda endal olemas ja seega tundus õigustatud uue, illustreeritud väljaande ostmine.
i was the first to get nowhere
kirjutab kitty blogis whatever, teisipäev 14 august kell 16:52
ilublogi vol 2: kulmud vaatasin eile peeglisse ja tuli järsku meelde, et unustasin ilublogi esimeses postituses kirjutada kõigest, mida ma oma kulmudega ei tee. niisiis: ma ei kasuta kulmupliiatsit, kulmupuudrit, kulmuvaha ega ühtegi muud kulmutoodet.
there was something in the water now that something’s in me
kirjutab kitty blogis whatever, kolmapäev 8 august kell 21:38
ja nii saigi minust inimene, kes läheb spetsiaalselt selleks spetsiaalsesse koomiksipoodi, et osta värske (tänane) koomiks. loeb selle bussis läbi ja jääb ootama järgmist, milleni on veel peaaegu terve kuu. “mature readers” y
history has its eyes on you
kirjutab kitty blogis whatever, teisipäev 7 august kell 17:07
Käisin ükspäev muuseumis. Või siis just nimelt ei käinud: this is not a museum Ega ma ei saanudki kindlat selgust, mis siis muuseumi ja kollektsiooni vahe on eksponaadid tundusid mulle täiesti tavalised autod, nagu nad automuuseumis ikka on (ja uskuge mind, ma olen PALJU automuuseume näinud oma elus!) aga võimalik, et võti oli taustainfo koguses ja kvaliteedis. Nagu ikka muuseumides, hängis sealgi ringi mitu reibast vanainimest, kes põhiliselt hoidsid silma peal, et keegi autosid ei näpiks ega üle sametköite ei roniks, aga olid rõõmuga valmis ka lisateavet jagama.
don’t let them know what you’re against or what you’re for
kirjutab kitty blogis whatever, esmaspäev 6 august kell 17:41
lugesin sellesuvise kohustusliku kirjanduse läbi (noh, keegi otseselt ei sundinud, aga KÕIK soovitavad seda raamatut. ma ka soovitan). Educated: A Memoir by Tara Westover My rating: 5 of 5 stars väga muljetavaldav. see oleks olnud väga hea raamat isegi siis, kui see olekski ainult selle loo jutustanud.