i
Blogilist - Loen

Uued postitused

 • favicon Pildike Itaaliast ehk ühe Rooma sisehoovi salapärane elu
  kirjutab blogis Kirjad kodumaale
 • favicon love of my life can’t you see
  kirjutab blogis whatever
 • favicon selgem allikaveestki
  kirjutab blogis whatever
 • favicon Tolm ja ämblikuvõrgud
  kirjutab blogis kassiraisk
 • favicon sa ju tunned kui virge on viiv
  kirjutab blogis whatever
 • favicon You're so vain you probably think this song is about you
  kirjutab blogis Kirjad kodumaale
 • favicon Saaremaa, Eesti
  kirjutab blogis Killukesi mu elust
 • favicon ei teagi täpselt kas on vesi või on taevas
  kirjutab blogis whatever
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Pildike Itaaliast ehk ühe Rooma sisehoovi salapärane elu
kirjutab Katu blogis Kirjad kodumaale, reede 9 november kell 20:11
Jajah, mul oli juba eelmise postituse avaldamise hetkel sisetunne, et tuleb sihuke Miranda Harti moodi piinlik hetk nagu siis kui ta üritab nalja teha ja keegi ei naera: Nothing? Nothing. Nothing here, too.. No mis seal ikka. Nagu Miranda Hart ütleks: How are you? Lovely! Now back to me! Mind on Itaalias alati hämmastanud ja paelunud sisehoovid, cortile d. Eestis taolisi asju eriti ei näe. Eesti kortermajadel on üldiselt neli külge ning aknad avanevad kas tänava või tagahoovi või metsa või muu taolise poole. Elad seal omaette, vaatad aknast ehitisi, sõidukeid ja puid.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita

Huvitavad blogilistid

love of my life can’t you see
kirjutab kitty blogis whatever, reede 9 november kell 15:27
mulle tulid igasugused vanad asjad meelde, kui ma Bohemian Rhapsody filmi vaatasin. ükskord see pidi olema millalgi 1993. aastal oli MTVs Queeni päev. MTV oli tol ürgsel ajal selline uskumatu telekanal, kust tuli päev otsa muusikavideosid, vahele ainult mõned reklaamid. noh, kuidas ma seletan, nagu Youtube, aga ilma otsinguta.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 6) Näita
selgem allikaveestki
kirjutab kitty blogis whatever, kolmapäev 7 november kell 23:29
Ole ise by Heli Laaksonen My rating: 5 of 5 stars leidsin vist üles 2018. aasta parima raamatu. võtsin alguses raamatukogust, aga kohe, kui läbi sain, läksin poodi, ostsin endale oma eksemplari ja olen seda sellest peale prak
sa ju tunned kui virge on viiv
kirjutab kitty blogis whatever, pühapäev 28 oktoober kell 23:55
Bookworm: A Memoir of Childhood Reading by Lucy Mangan My rating: 5 of 5 stars seda raamatut soovitan kindlasti, KINDLASTI lugeda kõigil, keda on kunagi (aga eelkõige lapsena) raamatukoiks kutsutud või kes ise end sellena identifitseerivad.
You're so vain you probably think this song is about you
kirjutab Katu blogis Kirjad kodumaale, reede 26 oktoober kell 16:28
Sinjoora! Sinjoora! Uus Foriin affaaars! Võeh! Kes? Mina? Seisatasin hämmeldunult ning väljendasin ajalehekioski härrale spontaanselt oma positiivset üllatust selle puhul, et tal meeles oli, et mind ajakiri Foreign Affairs huvitab ja kui kena see temast on. Viimati soetasin selle temalt juunikuus ja kuna see ilmub iga kahe kuu tagant, siis väga tihti ei satugi sina kioski.
ei teagi täpselt kas on vesi või on taevas
kirjutab kitty blogis whatever, teisipäev 23 oktoober kell 17:42
ilublogi vol 8: kasutatud kirjandus kui te nüüd kartsite, et ilublogi saab siinkohal allikate loeteluga oma lõpu, siis nii hull see asi vast ei ole, aga mul on üks jutt vaja kiiresti ära rääkida.
Tolm ja ämblikuvõrgud
kirjutab liis blogis kassiraisk, kolmapäev 31 oktoober kell 15:06
i do. but i ain’t admitting it. Ma ikka loen oma lemmikuid edasi ja kommenteerin ju ka aeg-ajalt, aga ise ei kirjuta ridagi. Piinlik on, ilmselt selle pärast? Sest midagi ei ole muutunud. Kui vaikust hoida, siis võib veel säilida salapära, et ma olen äkki ikkagi nüüd sale, tark ja/või generaalselt parem inimene.
Saaremaa, Eesti
kirjutab S. blogis Killukesi mu elust, teisipäev 17 juuli kell 23:36
Vaade Maasi maalinnast Saaremaa reis oli hasti tore. Plaan oli suurejooneline aga 2 paeva jai vaheks, et koik plaanitud kohad labi soita. Mina ootasin Saaremaa reisilt koige rohkem laevaga soitu ja mees saare atmosfaari, millest ta ilma jai, sest talle ei joudnud kohale kui suur Saaremaa on.