i
Blogilist - Loe kohe !
Blogid äri, spordi turunduse, müügi ettevõtluse ja edukuse alal.

Uued postitused

 • favicon Eesti riik kasutab elatisevõlgnevust argumendina isade võõrutamiseks
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
 • favicon Kuidas Eesti riik ise toodab vaesust juurde
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
 • favicon Ettevaatust: Tele2 võib teenuse ette teatamata sulgeda!
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
 • favicon Minu Soome
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
 • favicon Soomlased päästsid terve maailma
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
 • favicon Kas on mõtet kulutada aega planeerimisele ja prognoosimisele?
  kirjutab blogis Pilvebüroo
 • favicon Millised riigid kasvavad?
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
 • favicon Kuidas siis Eestil hästi läheb, kui inimesed on sunnitud majanduslikel põhjustel lahkuma ja lapsed jäävad majanduslikel põhjustel sündimata?
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
 • favicon 5 sisukat videot, mis panevad mõtlema ja tegutsema (Tim Ferriss, Jack Ma, Mel Robbins, Simon Sinek, Emily Jackson)
  kirjutab blogis Persoonibrändi Agentuur
 • favicon Noored mehed, hoidke oma till püksis, seda vähemalt Eestis!
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
 • favicon Andkem siis isadele võimalus!
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
 • favicon Päeva lause(d)
  kirjutab blogis Jora
 • favicon Eesti - ühiskond neile, kes ise hakkama saavad
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
 • favicon Miks Ekspress ja Äripäev ei tegele Paradiisi paberitega?
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
 • favicon Linnamäe - kas tõesti mõjukaim mees Eestis?
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Eesti riik kasutab elatisevõlgnevust argumendina isade võõrutamiseks
kirjutab Inno blogis Inno ja Irja kohvik, esmaspäev 11 detsember kell 18:38
Järgnev jutt on pühendatud neile kümnetele tuhandetele isadele, kes on oma lastest võõrutatud, ning lastele, kes on pidanud riikliku võõrutuspoliitika tulemusel üles kasvama ilma isata ja saanud sellest eluaegse trauma. Eesti riigis käib kõige kõrgemal tasemel isade massiline võõrutamine lastest, mille tagajärjeks on laste vaimne vägistamine ja vigastamine, mis on uuringute järgi samaväärne laste seksuaalse väärkohtlemisega. Seejuures kasutatakse argumendina isade elatisevõlgnevust. Kuidas see käib? Aga väga lihtsalt. Kui isal tekib võlgnevus, aga see tekib üsna tõenäoliselt, sest elatise suurus on seotud Eestis miinimumpalgaga, see on pool miinimumpalka, olenemata isa elukohast ja sissetulekust, mis tähendab, et kahe lapse pealt peab miinimumpalka saav isa maksma ära kogu oma palga.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 11) Näita

Huvitavad blogilistid

Kuidas Eesti riik ise toodab vaesust juurde
kirjutab Inno blogis Inno ja Irja kohvik, pühapäev 10 detsember kell 14:03
Eestis on viimasel ajal kujunenud üheks suuremaks probleemiks vaesus. Ehk see, et inimesed, suures osas lastega pered ei tule enam toime. See on põhjus, miks viimases hädas on hakatud vähendama madalapalgaliste maksukoormust - et seda kasvavat vaesust kuidagi ohjeldada. Samas toodab Eesti riik seda vaesust ühtelugu juurde, ja seda tehakse maksumaksja raha eest. Ma võin enda kogemuse põhjal näiteks välja tuua, kuidas riik on muutnud väga jõhkrate survemeetoditega minu täiesti maksujõuetuks.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita
Ettevaatust: Tele2 võib teenuse ette teatamata sulgeda!
kirjutab Inno blogis Inno ja Irja kohvik, neljapäev 7 detsember kell 19:02
Ma olen olnud aasta algusest Tele2 klient, kuna nad tegid umbes aasta tagasi nii hea pakkumise, millest polnud võimalik keelduda. Lisaks anti kaasa tasuta telefon. Enne liitumist meelitati ikka päris kõvasti ja jäi mulje, et klient on nö kuningas. Täna aga tekkis nö esimene mõra suhtesse selle firmaga. Nimelt pandi teenus ilma ette hoiatamata nö lambist kinni.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 7) Näita
Minu Soome
kirjutab Irja blogis Inno ja Irja kohvik, neljapäev 7 detsember kell 17:47
Soomlasena peaksin ju ka midagi Soome 100nda aastapäeva puhul ütlema :). Kõigepealt seda, et enne seda, kui ma õppisin ära eesti keele, õppisin ma ära soome keele. Ehk minu esimesed sõnad olid soomekeelsed. Seda lihtsal põhjusel - minu ema Toini, vanaema Selma ja vanavanaema Ida-Katariina, keda hüüti Iidiks, rääkisid omavahel soome keeles. Nii jäid need sõnad ka minule külge.
Soomlased päästsid terve maailma
kirjutab Inno blogis Inno ja Irja kohvik, kolmapäev 6 detsember kell 22:39
Tänase Soome vabariigi 100. aastapäeva puhul, mille soomlased on auga välja teeninud, tahaks edastada ühe mõtte, mille järgi päästsid soomlased terve maailma. Eestis on tavakas soomlasi maha teha, aga see on täiesti lühinägelik. Ilmselt tahetakse Eestis sellega varjata reetmist, mille Eesti valitsus 1939.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
Kas on mõtet kulutada aega planeerimisele ja prognoosimisele?
kirjutab Krista Teearu blogis Pilvebüroo, kolmapäev 6 detsember kell 09:40
Mis on planeerimine? Planeerimine kõlab veidralt ja vanamoodsalt. Nagu Plaanikomitee. Või ViisaastakuPlaan. Tegelikult on planeerimise mõte selles, et sa võtad regulaarselt aega ja mõtled tõsiselt oma ettevõtte tulevikule ning teed olulisi tulevikku suunatud otsuseid.
Andkem siis isadele võimalus!
kirjutab Inno blogis Inno ja Irja kohvik, teisipäev 28 november kell 07:40
Täna algab Eestis riigi rahaga suur kampaania selleks, et isad oma lastega rohkem aega veedaksid. Lisaks panustab riik uuest aastast rahaliselt selleks, et isad veedaks lastega koos rohkem vanemapuhkust. Põhjuseks tuuakse OECD 2013. aasta uuring , kust selgub, et mida rohkem osalevad isad lapse sünni järel tema hooldamises, seda suurem on isade kiindumus oma lastesse ja ka edasine osalemine lapse elus, sealhulgas lapse ülalpidamises.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 8) Näita
Linnamäe - kas tõesti mõjukaim mees Eestis?
kirjutab Inno blogis Inno ja Irja kohvik, teisipäev 21 november kell 15:51
Väljavõte Delfi veebist. Ekspress tituleerib Eesti mõjukaimaks meheks Margus Linnamäe, ravimite hulgifirma ja Postimehe omaniku. Kes (Ekspressi väitel) käib küll mööda seinaääri, kellegagi ei suhtle ja kellest keegi midagi ei tea, ent kes on sellele vaatamata väga mõjukas, sest on mõned seadused enda soovi järgi lasknud teha. Ekspressi valik on üldse kuidagi kummaline.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita
Millised riigid kasvavad?
kirjutab Inno blogis Inno ja Irja kohvik, esmaspäev 4 detsember kell 15:57
Maailma kõige kiiremini kasvavad riigid, väljavõte Vikipeedia veebist. Majanduskasv on kaasajal riigi rahalise olukorra näitaja. Mida suurem majandus, seda rohkem raha, seda rohkem jõudu ja võimu ning võimekust. Nagu juba märkisime, on Eesti viimased 10 aastat sisuliselt paigal tammunud ja vindumine jätkub.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 6) Näita
Kuidas siis Eestil hästi läheb, kui inimesed on sunnitud majanduslikel põhjustel lahkuma ja lapsed jäävad majanduslikel põhjustel sündimata?
kirjutab Inno blogis Inno ja Irja kohvik, pühapäev 3 detsember kell 10:12
Eestis on pidevalt juttu sellest, kui hästi läheb ja kui hea kõik on, nii et paremini ei saagi minna. Selle üheks tõestuseks on asjaolu, et Eesti kelleltki kusagilt abi ei palu. Küll aga jagatakse abi kamaluga nii Lõuna-Euroopasse, Aafrikasse, Ukrainasse ja mujale. Võetakse vastu tuhandeid pagulasi, jagatakse neile toetusi jne. Ühesõnaga, Eesti mängib pururikast riiki. Mis on kummaline, sest tegelikkus on aga hoopis teistsugune.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita
5 sisukat videot, mis panevad mõtlema ja tegutsema (Tim Ferriss, Jack Ma, Mel Robbins, Simon Sinek, Emily Jackson)
kirjutab Liisi Toom blogis Persoonibrändi Agentuur, reede 1 detsember kell 12:18
Mida teha, kui endal on mõtted otsas? Tead küll seda hetke, kui tunned, et lükkad asju edasi, energiatase pole see, mõte, miks sa midagi teed, ei ole enam nii selge. Oled justkui platoo peal, kust edasi ei oska liikuda, halvemal juhul tunned end vastu seina olevat.
Noored mehed, hoidke oma till püksis, seda vähemalt Eestis!
kirjutab Inno blogis Inno ja Irja kohvik, neljapäev 30 november kell 19:59
Väljavõte Päevalehe veebist. Poliitikarindelt tuleb taas sõnumeid, kuidas riik läheb meeste, see on isade vastu sõtta. Vahendeid valimata. See sõda on kestnud juba mitukümmend aastat, terve inimpõlve ning paljud isad ja mehed on selles sõjas täiesti vaeseomaks tambitud. Aga sellest on veel vähe, kuigi selles sõjas on põhiliseks kannatajaks lapsed. Riik hävitab oma lapsi ja nende tulevikku.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita
Päeva lause(d)
kirjutab Kakk blogis Jora, laupäev 25 november kell 14:08
“A MBA is like a can of car wax. If you put it on a Corvette, you’ll make something great. If you put it on a turd, all you’ll have is a shiny turd.” keegi kodanik MetricT Slasdotis
Eesti - ühiskond neile, kes ise hakkama saavad
kirjutab Inno blogis Inno ja Irja kohvik, reede 24 november kell 16:30
Pärast Portugalis oldud aastat nüüd aasta otsa Eestis elanuna saan aru, et need kaks ühiskonda on nagu öö ja päev. Täiesti erinevad. Kaks täiesti erinevat kultuuri. Kui Portugalis pole häbi abi paluda ja abivajajaid aidatakse, neile lausa tormatakse appi (viltu vaadatakse siis, kui abi vajad ja seda ei palu), siis Eestis on vastupidi: abivajajatele vaadatakse viltu ning keegi niisama naljalt abikätt ei ulata (abistatakse ainult siis, kui sellest paistab mingit kasu).
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Miks Ekspress ja Äripäev ei tegele Paradiisi paberitega?
kirjutab Inno blogis Inno ja Irja kohvik, reede 24 november kell 04:58
Väljavõte Postimehe veebist. Sel ajal kui enamiku riikide, näiteks Soome suuremad väljaanded kaevavad äsja avalikustatud maksupettuste andmebaasis ehk nn Paradiisi paberites , on Eestis selle koha pealt vaikus. Kuigi Eestiga seotud isikuid ja ettevõtteid on seal küllaga. Kas tõesti Eestis meediat sellised asjad ei huvita? Näiteks Ekspress ja Äripäev on vait kui kuldid rukkis.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita