i
Blogilist - Loe kohe !
Blogid äri, spordi turunduse, müügi ettevõtluse ja edukuse alal.

Uued postitused

 • favicon Millega arvestada sõites tööreisile näiteks Aasiasse või Venemaale?
  kirjutab blogis Digitark
 • favicon Starship pole sugugi ainus
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
 • favicon MÜÜGI KIIRKURSUS
  kirjutab blogis no monkey business
 • favicon Saksamaa on saavutanud kõik selle, mida Hitleri ajal sooviti
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
 • favicon Telia ja Fujitsu viivad koostöö Eestis uuele tasemele
  kirjutab blogis Digitark
 • favicon Oleks rohkem selliseid ettevõtjaid, kes presidendi vastuvõttudele ei trügi
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
 • favicon Mis pensionisambad? Eesti tegelik probleem on kinnisvara-skämm
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
 • favicon Kirke Saar: ettevõtte turvalisus algab töötajatest, mitte rakendustest
  kirjutab blogis Digitark
 • favicon Finantsinspektsioon kehtestas uue rahapesualase juhendi
  kirjutab blogis RMP.ee
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Millega arvestada sõites tööreisile näiteks Aasiasse või Venemaale?
kirjutab Gerli Ramler blogis Digitark, neljapäev 13 detsember kell 08:00
Reisimine eeldab planeerimist ja korraldamist nii reisi ajal kui ka reisieelsel perioodil, olgu selleks majutuse leidmine, transpordi valik, reisikindlustuse sõlmimine või asjade pakkimine. Alati tekib küsimus, kas oled ikka kõigele mõelnud? Kuna tänapäeva töö käib suures mahus läbi arvuti või nutiseadmete, on tööreisidel oluline olla ka turvaliselt internetiühenduses. Mida on oluline teada kõnede ja internetiühenduse kohta välismaal, räägib täpsemalt Telia Eesti rändlusteenuse juht Helve Rammul.   Rääkides tööreisist tekib esimesena küsimus, millised seadmed võivad reisil vajalikuks osutuda.

Huvitavad blogilistid

Starship pole sugugi ainus
kirjutab Inno blogis Inno ja Irja kohvik, pühapäev 9 detsember kell 20:18
Eestis tegeletakse juba-ei-tea-mitmendat-aastat pakirobotite arendamisega, mis ei taha ega taha valmis saada, samas kui maailm liigub kiiresti edasi ja näiteks Barcelonas on juba toimiv lahendus Eliport, mille on ka konkreetne ärimudel ja otstarve. Eestlaste probleem näib olevat see, et mõeldakse välja huvitav asi, aga ei suudeta sellele rakendust leida.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
MÜÜGI KIIRKURSUS
kirjutab Rait blogis no monkey business, teisipäev 4 detsember kell 08:08
Müük ei ole muud, kui info jagamine ja kliendi aitamine otsuse tegemisel. Et sa saaks kiirelt müügis järjepeale soovitan sul proovida all olevaid mõtteid:   KUULA klienti müük ei saa toimuda, kui sa ei tea, mida klient vajab ja seega on oluline, et sa kuulaks klienti, laseks tal kirjeldada, mis tulemuseni ta tahab jõuda sinu toote/teenuse kasutamisega.
Saksamaa on saavutanud kõik selle, mida Hitleri ajal sooviti
kirjutab Inno blogis Inno ja Irja kohvik, esmaspäev 3 detsember kell 22:57
Hitler soovis kontrolli Euroopa turu ja Venemaa energia ning maavarade üle. Selleks alustas ta sõda, et murda esimeses ilmasõjas kehtestatud majanduslikud piirangud ning saada kätte Venemaalt loodusvarad, mida Venemaa uus kommunistlik valitsus kiivalt endale hoidis. Nii, Hitler sai peaaegu kõik kätte, aga Venemaaga läks kehvasti, kuna ta ei arvestanud, et nö vabasse maailma alles jäänud Lääneriigid, see on USA, Inglismaa, Kanada ja Austraalia võivad toetada Stalinit, et Venemaad turgutada. Sisuliselt päästis Lääs Stalini, kuna leiti, et ta on vähem ohtlik kui Hitler.
Telia ja Fujitsu viivad koostöö Eestis uuele tasemele
kirjutab Raigo Neudorf blogis Digitark, reede 30 november kell 14:38
Kui seni on Telia ja Jaapani IT-lahenduste tootja Fujitsu koostööd Eestis iseloomustanud peamiselt arvutimüük, siis nüüd liigutakse ühiselt märksa suurema äri suunas.   Oleme koos Fujitsuga juba aastaid oma klientidele müünud süle- ja lauaarvuteid.
Oleks rohkem selliseid ettevõtjaid, kes presidendi vastuvõttudele ei trügi
kirjutab Inno blogis Inno ja Irja kohvik, reede 30 november kell 09:56
Kristjan Rahu annab igale töötajale 50 000 eurot. Väljavõte Õhtulehe veebist. Ma pidin toolilt pikali kukkuma, kui seda lugu lugesin. Et Eestis, kus valitseb totaalne postsoveetlik krabamispoliitika, ja seda eriti ettevõtjate hulgas, on keegi, kes midagi teistega jagab. Vau! Seni on Eestis domineerinud ärimehed, kel küüned ainult enda poole ja kes end igale poole pressivad, näiteks presidendi vastuvõtule.
Mis pensionisambad? Eesti tegelik probleem on kinnisvara-skämm
kirjutab Inno blogis Inno ja Irja kohvik, neljapäev 29 november kell 20:36
Ühesuguse korteri maksumus Valgas ja Tallinnas, Domus Kinnisvara ja KV.ee veebist. Eestis räägitakse viimasel ajal palju pensionisammastest, eriti teisest sambast ja loetakse-arvutatakse sente. Et mitu eurot keegi rohkem või vähem saab. Laias laastus on teise sambaga seis selline, et sinna koguneb keskmise palgaga kusagil 1000 eurot aastas ehk siis 30-aastase tööstaaži puhul kusagil 30 000 eurot.
Kirke Saar: ettevõtte turvalisus algab töötajatest, mitte rakendustest
kirjutab Raigo Neudorf blogis Digitark, neljapäev 29 november kell 07:44
Eelmisel nädalal hoiatas Riigi Infosüsteemi Amet (RIA) Eesti ettevõtteid Microsoft Office 365 rakenduste kaudu levivate andmevarguste eest. Ehkki küberkurjategijad on ebaseaduslikus andmepüügis osavad, tasub teada, et enamasti kuritarvitatakse kasutajate, mitte süsteemi nõrkust.
Finantsinspektsioon kehtestas uue rahapesualase juhendi
kirjutab ---no-author--- blogis RMP.ee, teisipäev 27 november kell 14:00
Finantsinspektsiooni juhatus kehtestas soovitusliku juhendi Eesti krediidi- ja finantseerimisasutustele “Krediidi- ja finantseerimisasutuste organisatsiooniline lahend ning ennetavad meetmed rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamiseks” (PDF). Juhend kohaldub kõigile Eestis tegutsevatele ja Finantsinspektsiooni järelevalve alla kuuluvatele krediidi- ja finantseerimisasutustele.