i
Blogilist - Kultuur
Kultuuriblogide kohtumispaik

Uued postitused

 • favicon Amos Tutuola "Palmiveinijoodik"
  kirjutab blogis Kohustuslikult vabatahtlik kirjandus
 • favicon Ṭālib ʻUmrān «Laysa fī al-qamar fuqarāʼ»
  kirjutab blogis Ulmeseosed
 • favicon Allinn ‎– Allinn / Lahtise Küünlaga Püssirohukambris
  kirjutab blogis Trash Can Dance
 • favicon Izhorian ‎– Fourth Journey
  kirjutab blogis Trash Can Dance
 • favicon APJ - Kebura MC
  kirjutab blogis Trash Can Dance
 • favicon Oudeis - Premonition
  kirjutab blogis Trash Can Dance
 • favicon Jälle saab hääletada
  kirjutab blogis Onu Kalveri lühijutud liikuvate piltide ainetel
 • favicon Pealkirjata
  kirjutab blogis blogiriimuri ajaweeb
 • favicon mind ei saa tappa
  kirjutab blogis blogiriimuri ajaweeb
 • favicon Pealkirjata
  kirjutab blogis blogiriimuri ajaweeb
 • favicon Robin Hobb "Tawny Man" triloogia
  kirjutab blogis Bukahooliku märkmed
 • favicon @keitivilms "Eesti esimene säutsukogumik"
  kirjutab blogis Kohustuslikult vabatahtlik kirjandus
 • favicon SS Robot - Õnne kõigile tasuta (Robustne versioon)
  kirjutab blogis Trash Can Dance
 • favicon Pealkirjata
  kirjutab blogis blogiriimuri ajaweeb
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Jälle saab hääletada
kirjutab Kalver blogis Onu Kalveri lühijutud liikuvate piltide ainetel, neljapäev 18 mai kell 21:01
Suured tänud kõigile, kes oma eelistusest esimeses hääletusvoorus teada andsid ja mind veidi keerulisse olukorda asetasid. Ma ei ole selles bloggeri mehhanismis väga tugev, nii et praeguseks on eelmine poll juba kadunud ja uus üleval, aga uskuge mind - nii variant Prantsuse La Nouvelle Vague või Itaalia Neorealismo kui ka korralik pisarakiskuja ja samuti inimene ei tohiks nii mitmeks lahti käia said täpselt ühepalju hääli. Ehk siis Teie soovidest lähtudes on hetkel aktiivses pollis kuus filmi valikus, igast kaks (minu isikliku klassifikatsiooni põhjal). Mõned neist on sellised, mille vaatamise peale olen kunagi mõelnud aga ei ole nendeni veel jõudnud, mõned on sellised mida ma suurima heameelega ei vaataks. Nii et laske käia. Täpike õigesse mullikesse ja vote.

Huvitavad blogilistid

@keitivilms "Eesti esimene säutsukogumik"
kirjutab Esta blogis Kohustuslikult vabatahtlik kirjandus, teisipäev 9 mai kell 22:28
Aastaid kümme tagasi oli Tartus lühikest aega klubi nimega Kellele ei meeldiks Johnny Depp?. Mõtlesin, et vabalt võiks olla mingi (kauem eksisteeriv) asutus Kellele ei meeldiks Keiti Vilms? või vähemalt Kellele ei meeldiks Keiti Vilmsi kalambuurid?, sest tõesti - mul on raske ette kujutada eesti emakeelega inimest, kellele ta keelemängud nõmedad võiks tunduda. Leigeks jätta - ju jah, aga närvidele käia - raske uskuda.
SS Robot - Õnne kõigile tasuta (Robustne versioon)
kirjutab Trash blogis Trash Can Dance, teisipäev 9 mai kell 17:03
SS Robot - Õnne kõigile tasuta (Robustne versioon) Trash Can Dance 2017 TCD 133 CDR 01 Landeswehr 02 Roheline kägu 03 Reglement A ( A nagu Anarhia) 04 President ja sõda 05 Kentuki lõvid 06 Heinamaa 07 Ära löö las 08 Definitsioon 09 Legitiim 10 Patune Mari Kestus 25 minutit ja 23 sekundit. Kogus 47 tk Kasseti hind on 3 eurot Huvi korral küsi bändilt, võta ühendust Facebooki kaudu või kirjuta gtm242(ätt)gmail.com. 9.
Pealkirjata
kirjutab blogis blogiriimuri ajaweeb, neljapäev 4 mai kell 14:19
sügiselehed süvasügavalt savi vahel ongi nii
Amos Tutuola "Palmiveinijoodik"
kirjutab Esta blogis Kohustuslikult vabatahtlik kirjandus, esmaspäev 22 mai kell 16:11
Amos Tutuola (19201997) oli joruba rahvusest nigeerlane, kes 1946. aastal kirjutas veidike katkises inglise keeles oma esimese ja kuulsaima teose Palmiveinijoodik.
Ṭālib ʻUmrān «Laysa fī al-qamar fuqarāʼ»
kirjutab Ulmeguru blogis Ulmeseosed, esmaspäev 22 mai kell 15:35
Ma võin nüüd eksida, aga siinvaadeldav tekst oli mul tõenäoliselt esimene kord lugeda araabiakeelset žanriulmet. Jutu autor Ṭālib ʻUmrān on Süüria teadlane ja kirjanik ning teda on sageli nimetatud ka araabiakeelse žanriulme (üheks) rajajaks... Sisu Maale läheneb hiiglaslik komeet. Arvutused näitavad, et peaks toimuma kokkupõrge. Maa valitsused püüavad komeedi trajektoori rakettidega muuta, kuid see ebaõnnestub.
Allinn ‎– Allinn / Lahtise Küünlaga Püssirohukambris
kirjutab Trash blogis Trash Can Dance, teisipäev 23 mai kell 13:30
Allinn Allinn / Lahtise Küünlaga Püssirohukambris Trash Can Dance 2017 TCD 131 2 x kassett A: 1 Sõber ootab müüri taga 1:15 2 Sõjamaaling 5:17 3 Salakaup 3:48 4 Radiatsioon 5:36 5 2 maailma 6:06 6 Pragunev jää 7:10 B: 1 _____
Izhorian ‎– Fourth Journey
kirjutab Trash blogis Trash Can Dance, esmaspäev 22 mai kell 14:35
Izhorian Fourth Journey Trash Can Dance 2017 TCD 125 kassett A: 1 Moonbeam 2 A Lucid Dream 3 25 Minutes Before Sunrise 4 Sunrise 5 Incarnation 6 Ambience 7 Dont Go Any Further 8 Grounding B: 1 R135a1 2 Take Your Time 3 R135a2 4 Sleep Paralysis 5 R136a1 6 Elusive Kestus 62 minutit ja 7 sekundit. Kogus 30 tk Kasseti hind on 4 eurot Huvi korral võta ühendust Facebooki kaudu või kirjuta gtm242(ätt)gmail.com. Aastal 2013 ilmus TCD alt Izhoriani triple-kassett Space Trilogy, kus artisti tumemuusikaline ambient oli jagatud kassettide vahel siis nagu esimene, teine ja kolmas kosmosereis.
APJ - Kebura MC
kirjutab Trash blogis Trash Can Dance, neljapäev 18 mai kell 13:13
APJ - Kebura Trash Can Dance 2017 TCD 31 kassett A: APJ Kebura 2013 1. kebura 2. A - S = -D 3. Sketchd 4. A - S = - D (singularity of bullshit) 5. K X logW 6. Descent 7. Kebura 8. Sad Porno 9. D A = S B: boonus EP Oudeis Holy Mans Silence 2017 1. Industrial Shaman 2. Sacrifice 3. Summoning The Spirit 4. Soul Retrieval 5.
Oudeis - Premonition
kirjutab Trash blogis Trash Can Dance, kolmapäev 17 mai kell 12:28
Oudeis - Premonition Trash Can Dance 2017 TCD 126 kassett A: 1 Amorphic Depths 2 Discordant Void 3 Zero Inertia 4 Cardinal Ritual B: 1 Premonition 2 Inferior Pulse 3 Premonition (Major Scale Version) Striimi, kuula ja osta digitaalselt! Kestus 43 minutit ja 28 sekundit. Kogus 24 tk Kasseti hind on 4 eurot Huvi korral võta ühendust Facebooki kaudu või kirjuta gtm242(ätt)gmail.com. Oudeis annab välja tavaliselt EP-sid ja teeb seda tihti.
Pealkirjata
kirjutab blogis blogiriimuri ajaweeb, laupäev 13 mai kell 01:42
anna ruumi ja anna hingamist anna mulle kergust ja ma kerkin nagu pärm nagu saiatainas nagu siider või õlu nagu joobunud mõtted mis kablutavad pealt poolt pilvi minust võib nii saada suur inimene ilma väikluse ilma ihnuse ilm
mind ei saa tappa
kirjutab blogis blogiriimuri ajaweeb, laupäev 13 mai kell 01:40
kui pressid mind jääb must alles vaid vastupanu ja ellujäämisinstinkt
Pealkirjata
kirjutab blogis blogiriimuri ajaweeb, laupäev 13 mai kell 01:39
minu enese piirid nihkuvad raskuse all mulle lähemale muutudes õhemaks nagu kustukumm või juust kui lohiseb mööda riivi mustad ja punased jooned jäävad liikumisest maha minu liha minu keha minu mõtted seal ma olen ja siin tih
Robin Hobb "Tawny Man" triloogia
kirjutab Tiina blogis Bukahooliku märkmed, kolmapäev 10 mai kell 21:28
Juhtus nii, et lugesin Robin Hobbi esimest, Farseerite“ triloogiat viis aastat tagasi ja jätkasin sel aastal Tawny Mani “ triloogiaga. Ma pole vist eales ühtegi raamatut nii kiiresti lugenud. Kui esimese osa ( Fools Errand “) lugemine võttis aega tavapäraselt (25 päeva), mis tähendas, et vahepeal elasin muud elu ka, siis 736 lk Golden Fooli “ lugesin läbi seitsme päevaga ja 928 lk Fools Fate “ 13 päevaga.