blog.tr.ee » Blogilist - Sportlik eluviis

i
Blogilist - Sportlik eluviis
Kõigile, kes tegelevad spordiga, eelkõige jooksmisega, või käivad vahest väljas sportimas/jooksmas. Isegi need, kes telekast asja naudivad :D:P

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Kogemuslugu rääkimas #arvamusfestival 2018
  kirjutab blogis Sven Anderson
 • favicon Peetri jooks - uus isiklik
  kirjutab blogis Mina olen Hellu.
 • favicon Mida ütleks Gea Kangilaski Lauri Saatpalule?
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
 • favicon Workout Week 6.–12.08.2018
  kirjutab blogis Nourish, Train & Flourish
 • favicon Pärast sünnitust uuesti vormi
  kirjutab blogis Sport, elu ja avastusretked
 • favicon Peetri jooks 2018
  kirjutab blogis MARIS JA MAAILM
 • favicon Sven bear dealing with mental health with ERASMUS+
  kirjutab blogis Sven Anderson
 • favicon Pankranniku poolmaraton
  kirjutab blogis Nourish, Train & Flourish
 • favicon Ei ole tore. Silmadest ja muust
  kirjutab blogis Meretuul
 • favicon Tartu esisots Gea Kangilaski propageerib narko legaliseerimist, ta võiks tutvuda Sillanpää narkolooga
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
 • favicon Noorsoovahetus Saaremaal: vaimne tervis
  kirjutab blogis Sven Anderson
 • favicon Kuumus ei ole naljaasi!
  kirjutab blogis MARIS JA MAAILM
 • favicon 5 nädalat maratonini (30.07–5.08.2018)
  kirjutab blogis Nourish, Train & Flourish
 • favicon Sünnitus ongi nagu sittumine?!
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
 • favicon Joooksmas!
  kirjutab blogis BEEBI- JA PEREBLOGI
 • favicon Juuli kokkuvõte
  kirjutab blogis Tossud vs diivan
 • favicon Kuidas põrgupalavaga ellu jääda (meil on kogemus!)
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
 • favicon Mitmes tass sul käsil on? Need on märgid, et jood liiga palju kohvi
  kirjutab blogis Naistekas.ee
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Peetri jooks - uus isiklik
kirjutab Helina A. blogis Mina olen Hellu., kolmapäev 15 august kell 08:30
Kui varasemalt vaimustusin vaid poolmaratonidest, siis nüüd olen enda jaoks leidnud veel poolikust pooliku distantsi - ehk siis 10 km. Selline täpselt paras pingutus, mis ei ole liiga pikk, ega ka mitte liiga lühike.  Olen mitu aastat järjest tahtnud Peetri jooksule minna, kuid olen kas soodusregamised maha maganud  (st osaluse suhtes hinnatundlikuks muutunud, sest ma pole nõus maksma 10 km jooksu eest poolmaratoni distantsi hinda) või siis olen täpselt sel ajal Eestist/Tallinnast ära olnud. Sel aastal ei jätnud ma asja juhuse hooleks ning regasin end varakult ära.

Huvitavad blogilistid

Pärast sünnitust uuesti vormi
kirjutab spordiplika blogis Sport, elu ja avastusretked, esmaspäev 13 august kell 19:06
Kindlasti on neid emasid, kes kõik oma lisakilod sünnitusmajja jätavad ning lahkuvad sealt kas raseduseelses kaalus või hoopiski veel kergemana. Well, that’s not me. Kuigi ma täpselt ei tea, palju ma enne rasedust kaalusin, siis tean, palju ma kaalusin 8.rasedusnädalal, kui esimest korda ämmaemanda juurde jõudsin.
Mida ütleks Gea Kangilaski Lauri Saatpalule?
kirjutab Irja blogis Inno ja Irja kohvik, esmaspäev 13 august kell 16:57
Tartu volikogu liige, sotsiaaldemokraat Gea Kangilaski räägib oma valimisvideos, kuidas kanep tuleks legaliseerida, kuna tema tuttavad on selle tõttu kannatanud”, et nende juurest on seda narkootilist ainet avastatud.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Peetri jooks 2018
kirjutab Maris blogis MARIS JA MAAILM, esmaspäev 13 august kell 10:38
Sel aastal osalen ma väga vähestel võistlustel. Olen vist enda jaoks sellise esmase elevuse nendest tihedatest võistlustest kätte saanud ja nüüd valin veidi rohkem, kuhu võistlusele lähen ja kuhu mitte. Peetri jooksule oleks ma nagunii läinud, aga minu õnneks naeratas mulle loosiõnn ja sain pileti sinna tasuta. Kuna Peetri jooksu 10km distantsi start sai alguse alles 18 ajal, siis meil oli hommikul aega küll ja veel.
Workout Week 6.–12.08.2018
kirjutab Margit Partei blogis Nourish, Train & Flourish, pühapäev 12 august kell 23:47
Sellel nädalal tegin härra Jooksjale üllatuse ja sõitsin tema teadmata talle Norrasse külla, et täita üks meie ammune unistus: matkata kurikuulsale Trollikeelele. Esmaspäev: trennivaba. Puhkasin poolmaratonist. Teisipäev: keskpikk jooks. Võtsin oma punnitopitud käsipagasi ja maandusin pärastlõunal Norra läänerannikul Bergenis, kus resideerub ja rügab tööd minu härra Jooksja.
Pankranniku poolmaraton
kirjutab Margit Partei blogis Nourish, Train & Flourish, reede 10 august kell 10:12
Augustikuu esimesel pühapäeval tegin ma teoks võistluse, millest olen mõelnud juba aastast 2014. Joosta minu kodusel Ida-Virumaa pankrannikul üks poolmaraton. Olin küll selle võistluse ainus osaleja, kuid nüüd on see unistus teoks tehtud. Sõitsin laupäeva õhtul vanematekoju ja läksin väga eeskujulikult juba kell 22 magama, et kell 5.30 äratuskella kuuldes olla virk ja kraps.
Ei ole tore. Silmadest ja muust
kirjutab Meretuul blogis Meretuul, neljapäev 9 august kell 14:46
Ma tahaks väga augustikuud rohkem nautida, kui seda enamasti teha saan. Ma ei teagi, milles täpselt probleem on, aga... Sel aastal ka- nii kui august algas, tulid probleemid, mured ja takistused... Esmalt hingavad töömõtted juba kuklas, ehkki puhkust veel tegelikult jätkub natukeseks. Tahes- tahtmata vilksab aeg- ajalt läbi pea, et peagi on jälle käes...
Tartu esisots Gea Kangilaski propageerib narko legaliseerimist, ta võiks tutvuda Sillanpää narkolooga
kirjutab Inno blogis Inno ja Irja kohvik, neljapäev 9 august kell 06:46
Väljavõte eestinen.fi veebist. Sotside Tartu juht Gea Kangilaski propageerib narko legaliseerimist, et muuta narkootikumid kättesaadavamaks. Aga ta võiks tutvuda narkomaanide, näiteks Soome popmuusiku Jari Sillanpää looga, mi
Kuumus ei ole naljaasi!
kirjutab Maris blogis MARIS JA MAAILM, pühapäev 5 august kell 18:14
Tagant järgi tark on hea olla. Vähemalt siis, kui ma praegu voodist püsti ei pea tõusma. Kui pean, siis pole hea olla. Kohe üldse pole hea olla, aga ise tegin seda endale. Arstid ja kõik muud targad ju räägivad igal pool, et ÜLEKAALULISED, hoidke varju! Aga kas ma kuulan?!?! Oh ei, kraad oli ju natuke juba madalam, kui teiste päevadel. Seega tuleb ometi hullu panna ja minna oma pikka jooksu tagant järgi tegema.
Sünnitus ongi nagu sittumine?!
kirjutab Inno blogis Inno ja Irja kohvik, neljapäev 2 august kell 10:17
Väljavõte eestinen.fi veebist. Kui kunagi kirjutasin, et sünnitus võib olla nagu sittumine, siis sõimati ja sajatati mis kole. Nüüd väidab soome naine , kuidas sünnitus ongi nagu sittumine. Tõsi, kakamisega võrdleb soomlanna
Joooksmas!
kirjutab Tartu Preilid blogis BEEBI- JA PEREBLOGI, neljapäev 2 august kell 15:20
Ma jälle jooksen. Just tulin sörgiringilt ja enesetunne on super. Tunnen ennast energiapallina, kes võiks kõik päevased toimetused kiirelt ühe hooga ära teha. Oi kui pikalt ma olen seda taas sportima hakkamist edasi lükanud. Alati on ju mingi vabandus varnast võtta: sünnitusest on liiga vähe möödas, ma ei saanud öösel magada ja olen kurnatud, pole kedagi, kes last vaataks, sellise palavaga ei saa joosta jne.
Kuidas põrgupalavaga ellu jääda (meil on kogemus!)
kirjutab Irja blogis Inno ja Irja kohvik, esmaspäev 30 juuli kell 18:36
Nonii, täna on siis Võrus 30 kraadi ja eile oli 31. Tühiasi, ütlen mina! Kui me kaks aastat tagasi Portugalis, Serra de Estrela lähistel asuvas mägikülakeses elasime, oli seal mõni päev lausa 38. Inno pidi mulle küll vahetevahel vett pähe kallama ja teel poodi ning tagasi tuli teha iga põõsa all peatus, aga ellu jäime. Ja see oli väga hea ellujäämisõppus.
Kogemuslugu rääkimas #arvamusfestival 2018
kirjutab Sven Anderson blogis Sven Anderson, reede 17 august kell 12:11
Eelmisel nädalal külastasin 10.0 11.08 Paidet, sest olin esimest korda Arvamusfestivalil. Sealhulgas jagasin 12. alal, suhtluskultuuri alal, oma elu ja tundeid. Peale Paidet külastasin Türi, kus elavad nüüd minu sugulased. Üks neist sai Türile tööle õpetajana. Päris cool , kui saad kujundada järgmiste põlvkondade saatuse. Arvamusfestivalile olin valmis minema ühel konkreetsel põhjusel.
Sven bear dealing with mental health with ERASMUS+
kirjutab Sven Anderson blogis Sven Anderson, laupäev 11 august kell 21:56
As surprised I am, I was in Saaremaa with Erasmus project and dealing with mental health. The topic that doesn’t come up if there is not a personal connection with it. I was before joining the group of Estonians very sceptical about the project and a little bit cautious about how I deal with the mental health myself. Sametime I have to say that after ten days all my problems were lifted away some way.
Noorsoovahetus Saaremaal: vaimne tervis
kirjutab Sven Anderson blogis Sven Anderson, teisipäev 7 august kell 23:16
Tervislik skeptitsism on kõige alus. Me mõnikord hindame oma võimeid üle või hindame ennast lähtuvalt kogemusest alaväärsemana. Minu möödunud 10 päeva möödusid Erasmus projekti raames Saaremaal. Tegemist on noorte vahetusega, kus teemaks projektist lähtuvalt oli vaimne tervis. Erinevad teadmised ja kogemused Noorte vahetuses said kokku Eesti, Läti ja Hollandi noored, et põhjalikumalt kogeda ja mõista vaimset tervist.
5 nädalat maratonini (30.07–5.08.2018)
kirjutab Margit Partei blogis Nourish, Train & Flourish, pühapäev 5 august kell 11:05
Esmaspäev: trennivaba. Teisipäev: fartlek. Hommikul kell 5 üles ja jooksma. Hakkasin vaikselt kiirust timmima. Ehk siis sel nädalal kerge fartlek: 10 min soojaks ja siis kiired lõigud: 5 min: 5:17 min/km 4 min: 5:08 min/km 3 min: 5:13 min/km 2 min: 5:03 min/km 1 min: 4:55 min/km Vahele alati sama palju rahulikku jooksu, kui oli kiiret.
Juuli kokkuvõte
kirjutab Kristel blogis Tossud vs diivan, neljapäev 2 august kell 10:55
Juuli oli pagana palav, isegi kui plätud olid jalas. yea, Im young and fresh , tsiteerin veel eelmise aasta lugusid. Aga sellest ma olen juba varemgi kirjutanud, et sel aastal ma jäin ootamatult vanaks ja ei suuda enam kõrget temperatuuri taluda ilma pärast voodis lamamata, et toibuda.  Sellest hoolimata ma jooksin oma elu kõige mahukama jooksukuu - üle 160 km. Päris hull värk minu jaoks.