blog.tr.ee » Blogilist - Ilusad Inimesed

i
Blogilist - Ilusad Inimesed
Arukad blogid headelt ja ilusatelt inimestelt.

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Dipabhavan ilma Mikuta
  kirjutab blogis Tai elu
 • favicon “Minu”… lugudest ja külast
  kirjutab blogis Elust kirju: Epp Petrone ajaveeb
 • favicon East Riveril
  kirjutab blogis new york ilma glamuurita
 • favicon Lennujaamast
  kirjutab blogis new york ilma glamuurita
 • favicon Halloween
  kirjutab blogis new york ilma glamuurita
 • favicon Teine raamatuülevaade
  kirjutab blogis Tai elu
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Dipabhavan ilma Mikuta
kirjutab Tõnn blogis Tai elu, reede 10 august kell 14:39
See on üks Samui saarel asuv meditatsiooni-retriidikeskus, Dipabhavan. Mõned aastad tagasi sai ka siin paar korda osaletud, viimati koos vend Mikuga. Nüüd siis jälle, seekord aga juba kõneleja ja korraldajana, mis on muidugi väga austav ja vastutusrikas töö. See oli auväärne Ajahn Poh, meie peakloostri abt, kes pärast selle raamatu lugemist niisuguse ettepaneku tegi. Dipabhavani retriidikeskus on üks Suan Mokkh kloostri harudest, nii nagu ka meie alaline asukoht, Don Kiemi erakla. Tavaliselt olen ma iga kuu 1. - 10. päeva seal meie lähedal retriidikeskuses, Suan Mokkh Internationalis , vabatahtliku abilisena ametis.

Huvitavad blogilistid

“Minu”… lugudest ja külast
kirjutab Eppppp blogis Elust kirju: Epp Petrone ajaveeb, esmaspäev 6 august kell 18:13
Miks me seda teeme? Miks me kirjastusena paneme autoreid (või siis küsimus autoritele: miks me paneme iseend) selle köie peale kõndima: hoida tasakaalu on keeruline, ühel poolel on vajadus jutustada lugu, luua karaktereid, olla siiras, jõuda läbi selle loo lähemale iseendani ja teisel pool on inimesed.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Teine raamatuülevaade
kirjutab Tõnn blogis Tai elu, laupäev 28 juuli kell 10:48
Peab ikka aeg-ajalt ka metatekste produtseerima, lugejaid teavitama, fännidele infot jagama. Esimene kord oli see just aasta tagasi, nüüd siis paras aeg värskenduseks. Kui kõik oma kirjutatud ja välja antud, Eesti Digiraamatute Keskuse kaudu müüki pandud ja ära ostetud e-raamatud ära lugeda, siis saab neid kokku 3117. Viimase aasta jooksul oli neid 1020.
Halloween
kirjutab Reede blogis new york ilma glamuurita, laupäev 27 jaanuar kell 04:00
Halloweeni ajal majade dekoreerimine on viimastel aastatel meie kandis nagu vähemaks jäänud. Aga on ükskuid, kelle maja ei paista kokkukantud kraami alt väljagi. See oli niisama tore õu. No ja selle puu tegin telefonis siniseks. Muidu tavaline sükamoor.
East Riveril
kirjutab Reede blogis new york ilma glamuurita, laupäev 27 jaanuar kell 05:25
Sügisel, kui sõbrad külas käisid, võtsin puhkuse ja käisin nendega igal pool kaasas. Õigemini, nad käisid minuga kaasas :) Ühel päeval rentisime Manhattanilt rattad, sõitsime üle Manhattan Bridgei Brooklynisse ja õhtupoole Astoriast praamiga tagasi.   Jõeäärsetest vanadest tehastest tehakse ägedaid maju. Queensboro Bridge See kell näitab aega Trumpi ametiaja lõpuni, tundides Gantry Park. Nii uus, nii klaasist. Praamisadam.
Lennujaamast
kirjutab Reede blogis new york ilma glamuurita, laupäev 27 jaanuar kell 04:45
Sügisel käisid sõbrad siin. Läksin neile JFK-sse vastu. JFK on suurim ümberkaudsetest lennujaamadest (lisaks La Guardia ja Newarki lennujaamadele). Üks võimalus JFK-sse sõita on metroo ja Air Trainiga. Kasutasin seda varianti ning siinsed pildid on tehtud Air Trainilt.