i
Blogilist - Ilusad Inimesed
Arukad blogid headelt ja ilusatelt inimestelt.

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Raamatu tegemine (4)
  kirjutab blogis Tai elu
 • favicon “Meie Eesti töövihik” ja “Meie Eesti” raamat ja kust nad algasid
  kirjutab blogis Elust kirju: Epp Petrone ajaveeb
 • favicon Raamatu tegemine (3)
  kirjutab blogis Tai elu
 • favicon Lugu, millele Colorados saabus lahendus
  kirjutab blogis Elust kirju: Epp Petrone ajaveeb
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Raamatu tegemine (4)
kirjutab Tõnn blogis Tai elu, neljapäev 17 mai kell 10:15
Igaüks saab teha raamatu, mis näeb välja täpselt nagu päris raamat ning keegi ei pea enam selle pärast küll muretsema, et tal pole raamatuid ilmunud. Need on need tänapäeva isekirjastamise võimalused nagu CreateSpace, IngramSpark, aga neid on veel teisigi. Ainukene erinevus päris raamatutest on nende puhul on see, et keegi neid ei näe, keegi neist midagi ei tea ning seetõttu neid ka ei osteta ega loeta. Sest neid on sadu tuhandeid. See on nagu liivatera viskamine rannale. Sinu tehtud ja lihvitud liivaterakene võib küll väga ilus ja eriline olla, aga keegi seda lihtsalt ei märka. Ainult sa ise saad teda sõpradele ja tuttavatele kätte juhatada, näidata ja kinkida. See praegu just plaanis ongi.

Huvitavad blogilistid

“Meie Eesti töövihik” ja “Meie Eesti” raamat ja kust nad algasid
kirjutab Eppppp blogis Elust kirju: Epp Petrone ajaveeb, teisipäev 8 mai kell 21:22
Huvitav on vahel tagasi raamatute peale vaadata ja küsida: ütle nüüd ausalt, kas sa mäletad? Kuidas nad algasid? Näiteks muinasjuturaamatute puhul oleks mul raske ausalt vastata, peaksin veidi bluffima, et seda lugu jutustada. Aga “Meie Eestiga” on lihtsam. Ma tean algusmomenti väga täpselt. Jah, ma teadsin juba päris ammu, et perelugude sari jätkub.
Raamatu tegemine (3)
kirjutab Tõnn blogis Tai elu, teisipäev 8 mai kell 13:11
Kui sa tahad tõepoolest raamatut teha, siis kõigepealt mõtle, miks seda üldse keegi peaks lugema. Mida olulisem on sinu sõnum, seda rohkem neid lugejaid peaks ju olema, selge see. Nõnda siis näed ka juba ette, mis keeles nad sinu raamatut loeksid. Läkitust inimkonnale ei edastata ju mingis üliharuldases keeles, millest keegi pole kuulnudki. Siin meie maailmanurgakeses kasutatakse sellel teel enamasti inglise keelt.
Lugu, millele Colorados saabus lahendus
kirjutab Eppppp blogis Elust kirju: Epp Petrone ajaveeb, neljapäev 3 mai kell 10:23
Kirjutan täna üles ühe loo. Endast ja kividest. Kas sina, mu lugeja, “usud eelmistesse eludesse”? Võib-olla oled sa praktiline inimene, kes endale seda küsimust lihtsalt ei esita. Võib-olla oled kristlane. (Aga niipalju, kui mina olen uurinud, siis Jeesus Kristus ja varakristlased tegutsesid veel traditsioonis, kui usuti eelmisi elusid.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita