i
Blogilist - Hobu-usklikud
Eestis on järjest enam hobuseid ja seoses sellega ka hobustega tegelejaid. Õnneks on piisavalt neid, kes oma kogemusi jagades blogivad:) Listis on ka mõned blogid laiast maailmast. Lisamisvõimalus!

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Uued papud
  kirjutab blogis Triin ja Trumm ja hobumaailm
 • favicon Kabjasusside valimisest
  kirjutab blogis Triin ja Trumm ja hobumaailm
 • favicon uue aasta tegemistest
  kirjutab blogis Triin ja Trumm ja hobumaailm
 • favicon Veebruar
  kirjutab blogis Albatross ja teised hobutegelased
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Uued papud
kirjutab Triin blogis Triin ja Trumm ja hobumaailm, kolmapäev 14 veebruar kell 22:06
Sain vahepeal kätte mitu nädalat kadunud olnud Cavallod ja viimasena ostetud Gloveid. Uskumatu, kuid vahel liigub kõige odavam tavapost kiiremini kui kullerfirmad. Need mõlemad tulid taaskord UK-st, sest millegipärast müüvad sealsed inimesed oma kasutatud varustust parema hinnaga. Seni on kõik müüjad olnud hea meelega nõus tundmatusse Eestisse saatma. Cavallolt võtsin prooviks Trek mudeli, sest see meeldis kõige rohkem ja tundus sobivat just minu vajadusele. Üllatusin positiivselt sellise ümber kabja tõmmatava disaini osas - hobust taaskord ei seganud miski ja polnud ka liialt kobakad. Kõik on tore aga need said jällegi tiba suured.

Huvitavad blogilistid

Kabjasusside valimisest
kirjutab Triin blogis Triin ja Trumm ja hobumaailm, laupäev 10 veebruar kell 17:18
Uurisin taaskord erinevaid mudeleid ja leidsin ühe liigituse, mis annab ehk hästi edasi eri tüüpi kabjasusside erinevusi. Nimelt saab neid tinglikult liigitada nn kõrgeteks ja madalateks vastavalt kabja ümber olevale osale. Kõrged kabjasussid on tihedalt ümber kabja, ülemine serv piirdest kõrgemal ja katavad kogu kabja.
uue aasta tegemistest
kirjutab Triin blogis Triin ja Trumm ja hobumaailm, teisipäev 6 veebruar kell 21:44
Vahepeal on õnnestunud oma varustusekogus korda lüüa ja hunnik asju maha müüa. Paljudest asjadest ma muidugi ei suuda loobuda aga sellised, millel erilist emotsionaalset väärtust pole, on müüdud. Vähem asju tähendab vähem kohustusi ja rohkem hingevabadust, eks. Siis olen vahepeal käinud mõningaid võõraid hobuseid värkimas. Otsustasin, et võtan taaskord selle jaoks aja ja muidugi ma ei pidanud pettuma - põnev on ju.
Veebruar
kirjutab Ingrid blogis Albatross ja teised hobutegelased, kolmapäev 7 veebruar kell 00:15
Kui aasta tervise koha pealt pisut hädiselt algas, siis edasi on küll kõik positiivses suunas läinud ja aeg üsna sisukalt möödunud. Lubadusest rohkem pilte teha olen ka kinni pidanud, sellele on suuresti kaasa aidanud uus telefon, mis reaalselt midagi jäädvustada ka suudab. :) Ise olen väga rõõmus selle üle, et regulaarselt mingeid väikseid fotomeenutusi hobustest juurde tiksub, mida kunagi sirvida.