i
Blogilist - Hard disk tools

Uued postitused

 • favicon Another Ace Falls
  kirjutab blogis Not A Blog
 • favicon Hõbedast viinapits
  kirjutab blogis Hundi ulg
 • favicon Hugo Nominations Open
  kirjutab blogis Not A Blog
 • favicon Another Night, More Flyers
  kirjutab blogis Not A Blog
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Hõbedast viinapits
kirjutab Hundi ulg blogis Hundi ulg, reede 9 veebruar kell 22:42
Eelmisel sajandil, minu lapse- ja nooruspõlves kingiti tähtpäevadeks, ümmargustel sünnipäevadel lauahõbedat ja kristalli. See oli väärikas kingitus. Nüüd on see komme vist valdavalt minevikku vajunud. Kui ehk, siis tänapäeval mõnikord hõbelusikas vastsündinule. Kes teab, paljudel aga see lusikas veel alles on kui beebist on saanud täiskasvanud inimene? Igatahes omal ajal töötas Tallinna Juveelivabrik täistuuridel ja masstoodang läks hästi kaubaks. Sealhulgas pisikesed hõbedased viinapitsid ehk topkad. Sellised 50 ml mahutavad, mis tollal oli alkoholi baasmõõt. Shot  mõõtühikuna jõudis Eestisse alles taasiseseisvumise järel. Kuna tegemist oli masstoodanguga, siis on neid hõbepitse ka praegu palju liikvel. Ega need rahvaoksjonitel eriti palju ei maksa.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita

Huvitavad blogilistid

Another Ace Falls
kirjutab blogis Not A Blog, kolmapäev 14 veebruar kell 07:18
Our writing community here in New Mexico, and the world of SF and fantasy in general, took a blow this afternoon when our friend Victor Milan died after two months of suffering and struggle in a series of Albuquerque hospitals. I first met Vic not long after I moved to Santa Fe in 1979.
Hugo Nominations Open
kirjutab blogis Not A Blog, kolmapäev 7 veebruar kell 21:41
Nominations for the 2018 Hugo Awards have now opened, I am informed. If you are a member of last years worldcon in Helsinki, this years worldcon in San Jose, or next years worldcon in Dublin, you are eligible to nominate. You should be receiving an email with a link to the ballot. (I have not actually received mine yet, but Im told that others have, so I expect mine Real Soon Now). I have a few things eligible for nomination myself this year...
Another Night, More Flyers
kirjutab blogis Not A Blog, reede 2 veebruar kell 03:50
With the NIGHTFLYERS television series deep in the throes of pre-production and set to start filing over in Limerick soon, my original novella will soon be available again... twice. Tor is going to reissuing NIGHTFLYERS & OTHER STORIES, the short story collection we released originally in 1985.