i
Blogilist - Fotojaht
FOTOJAHT, TULE OSALEMA! Lingita oma pildisaak ka Fotojahi päevikusse: www.fotojahip2evik.wordpress.com TEEMAD: 28.9 T nagu…. 5.10 loom 13.10 tuuline 19.10 jäljed 2.11 must- valge 9.11 pere 16.11 puidust 23.11 riided 30.11 post 26.10 kell 7.12 muster 14.12 ootamine 21.12 sõiduk 27.12 minu pildid aastal 2014

Uued postitused

 • favicon Pilte võistluselt
  kirjutab blogis Igapäevaelu
 • favicon Ikka need oravad...
  kirjutab blogis Igapäevaelu
 • favicon Kazuo Ishiguro „Kui me olime orvud“
  kirjutab blogis Kruusatee
 • favicon Gliss Open
  kirjutab blogis Igapäevaelu
 • favicon Moraalne dilemma
  kirjutab blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi.
 • favicon Õ nagu õnn
  kirjutab blogis Tegelinski oma kummut
 • favicon Tuuled akna taga, aga toas on soe...
  kirjutab blogis Emmeliina blogi
 • favicon Häving
  kirjutab blogis jutuks saanud mõtted
 • favicon V nagu Vestle
  kirjutab blogis Tegelinski oma kummut
 • favicon U nagu usk ja unustus
  kirjutab blogis Tegelinski oma kummut
 • favicon Ka homme on päev
  kirjutab blogis Kruusatee
 • favicon Aasta on alanud
  kirjutab blogis Igapäevaelu
 • favicon Pilk tagasi 1
  kirjutab blogis Emmeliina blogi
 • favicon Mitte et see aastanumbri vahetus erilist tähendust omaks ...
  kirjutab blogis mis iganes pähe tuleb ja ette jääb
 • favicon Kahekõne kärbsega
  kirjutab blogis Tegelinski oma kummut
 • favicon Aasta 2019
  kirjutab blogis Igapäevaelu
 • favicon Köök
  kirjutab blogis Igapäevaelu
 • favicon Neli aastat
  kirjutab blogis Igapäevaelu
 • favicon Roti aasta
  kirjutab blogis Tegelinski oma kummut
 • favicon T nagu teekond
  kirjutab blogis Tegelinski oma kummut
 • favicon S nagu saatus
  kirjutab blogis Tegelinski oma kummut
 • favicon Onu Giljai
  kirjutab blogis Kruusatee
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Pilte võistluselt
kirjutab sille blogis Igapäevaelu, reede 17 jaanuar kell 14:33
 Pildid minu kavast ehk edevuse laat. Enamasti on võistluste pildid naljakad, vaatame neid kui huumorinurka. Tavaliselt on üks või äärmisel juhul kaks normaalset pilti. Seekord võtsin kõik ära.  Sellel pildil on hästi näha, kuidas käed on küll sirged, aga käelabad pehmed. Sirutus peaks olema näpuotsteni. Mida imet ma ometi seal jää pealt otsin? Kogu aeg on silmad maas.  Kohe tuleb hüpe. Tulupi minek. Uue kava muusika on juba olemas. Tõenäoliselt oli see viimane kord sõita seda kava ja must kleit, mis mulle endale küll väga meeldib, peaks ka minema pensionile. Olen selle kleidiga kõik võistlused sõitnud.

Huvitavad blogilistid

Ikka need oravad...
kirjutab sille blogis Igapäevaelu, teisipäev 14 jaanuar kell 16:14
 Küll käiakse kanarbikku söömas.  Küll niisama istumas.  Või siis midagi peitmas. Terve rõdu on ilmselt peidetud pähkleid täis. :) Väljas on hirmus tuul tõusnud. Toas on mõnus kuulata, aga ma pean õhtul veel trenni minema. Muidu on täiesti tavapärane aasta algus. Pikk jaanuar ja palju sünnipäevi. Samas on täna juba taliharjapäev ehk siis pool talve on läbi, pool veel ees. Õues ilm on küll pigem juba kevadine.
Kazuo Ishiguro „Kui me olime orvud“
kirjutab Linda Järve blogis Kruusatee, teisipäev 14 jaanuar kell 15:28
Kazuo IshiguroKui me olime orvud“ Inglise keelest tõlkinud Aet Varik. Kirjastus Varrak, 2019. ET HEA MAAILM TULEKS TAGASI Kazuo Ishiguro Kui me olime orvud“ (When We Were Orphans“, 2000) on esimene raamat, mida ma sellelt kirjanikult lugesin.
Moraalne dilemma
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., pühapäev 12 jaanuar kell 14:39
Mõned vanad inimesed elavad üksi. Selline klaasine lihtlause, üheseltmõistetav ja jahedalt kurb. Üksiolemise põhjused ei ole alati nii lihtsad ja ühe lausega kirjeldatavad, ka üksikute inimeste hulgas on lihtsalt üksikuid ja on sügavalt üksildasi, on saatuse julmuse kui ka enese kidalise iseloomu tõttu üksikuks jäänuid. Need viimased...need on natuke hirmuäratavad inimesed. Olgu, preambula on läbi. Hakkan ambuma. Mul on ligi üheksakümne aastane naabrinna.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 16) Näita
Gliss Open
kirjutab sille blogis Igapäevaelu, pühapäev 12 jaanuar kell 15:58
Sel nädalavahetusel on meil jälle võistlused. Kuidagi väga tihti viimasel ajal. :) Seekord läks siis nii. Hüpped loeti seekord siiski ära, välja arvatud flip, aga noh, seda oligi arvata. Hetkel usun, et sõitsin viimast korda seda kava selle musta kleidiga. Järgmine kord võistlen siis, kui on uus kava ja uus kleit ka.
Õ nagu õnn
kirjutab tegelinski blogis Tegelinski oma kummut, laupäev 11 jaanuar kell 23:59
... Õnneks oli täna kena ilm, kiskus isegi õue. kord öeldi õnn tuli õuele ja õu sai õnne täis õnn tuli siis ka kambrisse ja kamber sai õnne täis viimaks õnn tuli sahvrisse lauta ja aita ka rõivad veel mahtusid kohvrisse siis pidi minema (Juhan Viiding) Õues oli mõnus. Selline päikseline ja jäine.  Talve moodi, kuigi ilma lumeta. Viidingu luuletus õnnest...
Tuuled akna taga, aga toas on soe...
kirjutab Emmeliina blogis Emmeliina blogi, kolmapäev 8 jaanuar kell 20:55
Tagasivaateks pole ükski ilm liiga tuuline. Nagu arvata oli mühises, vihmutas ja tuulitas koolielu algus sisse kahe pika koolituspäevaga. Teema arendus oli nii kaalukas, et oleks seda teadnud, oleksin ära viilinud. Toimetulek agressiivse käitumisega. Miks viilinud? Ikka sellepärast, et ideaalis näen ikka veel koolis armsaid mudilasi ja arukaid teismelisi.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita
Häving
kirjutab Udo blogis jutuks saanud mõtted, teisipäev 7 jaanuar kell 02:06
Ta näitab näpuga alla minu poole ja ütleb HÄVING Ma vaatan üles, püüan protesteerida, tõstan käsi ja hüüan, ei, ei, ma tulin sinu juurde et nõu saada, ma ei tea mida teha, ma olen hädas. Ta hüüab uuesti kõmiseva häälega nii et see mu sisikonna värisema paneb. Ma tean mida see tähendab. Ma olen ühe hävingu põhjustanud, kahte pealt näinud ja kaks hävingut ise läbi elanud. Ma tean mida see tähendab.
V nagu Vestle
kirjutab tegelinski blogis Tegelinski oma kummut, pühapäev 5 jaanuar kell 19:59
... Tont seda teab, kust mu meili-kasti hakkas tutvumispakkumisi tulema. Juba ammu. Mingi Twoo saatis. Et see ja teine on sinust huvitatud. Aitäh, aga no ei ole. Tõesti kohe mitte. Algul, juba mõned aastad tagasi, klikkasin ikka kirja lahti. Siis olid huvilised 80. Ma kohe palju aastaid enam neid kirju ei avanud. Aga nüüd ükspäev näpuviga, kiri lahti ja mis ma näen. Puha noored mehed! 20 ja 30. Ja appikene!...
U nagu usk ja unustus
kirjutab tegelinski blogis Tegelinski oma kummut, laupäev 4 jaanuar kell 14:44
... Mu sõbrannal oli kunagi sõrmus, millele olid kujundatud sümbolid - rist, ankur ja süda. See oli tema vanaema kihlasõrmus, ja kuigi õhukeseks kulunud, tema sõrme täitsa paras ja endiselt arusaadavalt sügava mõttega. Usk, lootus, armastus. Nüüd on sõbranna ise vanaema. Rääkisin temaga aasta lõpus.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Ka homme on päev
kirjutab Linda Järve blogis Kruusatee, reede 3 jaanuar kell 20:22
Viimase aja huvitavamaid blogileide on minu jaoks soome kirjaniku Hannu Mäkelä mõttetihe ja südamlik blogi Vanha mies mutisee ihmisiä, kirjoja, elämää“.
Aasta on alanud
kirjutab sille blogis Igapäevaelu, neljapäev 2 jaanuar kell 16:37
Pühad möödas ja argipäev käes. Esimene tööpäevgi juba seljataga.
Pilk tagasi 1
kirjutab Emmeliina blogis Emmeliina blogi, neljapäev 2 jaanuar kell 15:08
Mõned blogijad, kes veel julgevad enda elu-olu netis lahata tegid 2019 kokkuvõtteid. Kuna täna mul koolivaheaja esimene (laste-lastelaste-ema) vaba päev ja kõik meeldivalt segi, siis  annan enda möödunud aasta tegemistest ülevaate. Teen seda osade kaupa.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 8) Näita
Kahekõne kärbsega
kirjutab tegelinski blogis Tegelinski oma kummut, neljapäev 2 jaanuar kell 00:50
... Sinu kujuteldav hing on olemas. Tema ongi läbipaistvate tiibadega kärbes helerohelisel männikasvul. J.Kross Kui ma poleks raadios kuulma juhtunud, et kärbes on omamoodi hingelind, ma seda juttu praegu ei räägiks.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Mitte et see aastanumbri vahetus erilist tähendust omaks ...
kirjutab kiilakas blogis mis iganes pähe tuleb ja ette jääb, kolmapäev 1 jaanuar kell 12:03
... aga loodan alanult aastalt paremat kui eelmiselt, mis möödus ühe kuradi eluka dikteerimisel. Ise kah imestan, et see väljaspoole eriti (vist?) ei paistnud.
Roti aasta
kirjutab tegelinski blogis Tegelinski oma kummut, teisipäev 31 detsember kell 23:49
... Ostsin tänaseks pidulikuks õhtusöögiks. Kohupiima-jõhvika struudel. Lõikasin lahti. Mina mõtlesin, et pagari praak, sõbrants pakkus, et dieet-struudel. Pärast väikest arupidamist jõudsime arusaamisele, et tegu on söödava horoskoobiga. Märk sellest, et tulekul on roti aasta, ja kõik, kes seda struudlit vana aasta öösel söövad, muutuvad rotilikuks. Rotilaadseks. Et nagu... Kaval. Auahne. Agressiivne. Kergelt ärrituv. Hea kujutlusvõimega. Kõikidel, kes horoskoope koostavad, on hea kujutlusvõime. 1.
Aasta 2019
kirjutab sille blogis Igapäevaelu, teisipäev 31 detsember kell 13:13
 Jälle aasta möödas. Meie pere jaoks on olnud üks suhteliselt tore ja stabiilne aasta. Õppisin ära kaks hüpet, mida varem ei osanud: flip ja rittberger. Ok, arenemisruumi on ja mitte vähe, aga üldiselt saan nendega hakkama. Sain võistlustel piruettide eest oma võistlusjärgu parimad punktid. :) Saime uue toreda treeneri. Meil on tegelikult kõik treenerid väga toredad, aga Kaidi on kuidagi eriti innustav.