i
Blogilist - Fotoblogardid
pealkiri ütleb kõik. blogide lisamisel ilmutage palun ka kriitikameelt: 300x400px postitused teemal "minu kass" ei kvalifitseeru :)

edit Muuda seadeid edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Rukkileivapaneeringus kanafilee
kirjutab KR blogis Eesti Toit. Estonian Cuisine., reede 26 mai kell 08:16
Leivapaneeringus kanafilee Üks lihtne ja maitsev argiõhtu söök. Valmib minutitega. Kui saad, kasuta kindlasti just riivleiba, mitte saia. Leib annab mõnusa mõrkjas-magusa maitse. Igale sööjale üks kanafilee. Pane kana kilekotti või köögipaberite vahele ja vasarda õhemaks.

Huvitavad blogilistid

Vaeküla kool ja vana mõis
kirjutab qentom blogis HEESTI, reede 26 mai kell 10:53
  Asub Lääne-Virumaal Rakvere külje all. Vaeküla mõisa kool asutati 1806. a Jakob Georg von Bergi ajal. Vaeküla algkool on tegutsenud vahelduva eduga Vaeküla piirkonnas kuni 1999. aastani. Põllutöökoolid olid aastatel 1930-1959. Vaeküla Internaatkool 1959-1977. Vaeküla Eriinternaatkool loodi 1977. a õpiraskustega laste õpetamiseks. Alates 1993.
Mis oleks, kui telliks kauba….. tasuta koju või lähimasse pakiautomaati?
kirjutab Jürgen Veerme blogis Photopointi ajaveeb, reede 26 mai kell 07:10
Üle 200 000 toote piiri ületanud photopoint.ee kaubmajas  on nii aeda või terrassile sobiv  mööbel  kui ulmeodavate hindadega  parfüümid  ja kosmeetika.
Unipiha mõis
kirjutab qentom blogis HEESTI, kolmapäev 24 mai kell 11:04
Foto 1 : Härrasmeeste maja Unipiha mõis on asutatud 17. sajandil. Põhjasõja järgselt kuulus mõis von Weltenitele. Hiljem aga olid mõisal Meeri mõisaga ühised omanikud. Enne 1919. aasta võõrandamist oli mõisa omanikuks Edgar von Rücker. Mõisa peahoone ühekorruseline lihtne pikk ehitis, pärinedes arvatavasti 19. sajandi alguspoolelt.
Taagepera lossi kõrvalhoone
kirjutab qentom blogis HEESTI, teisipäev 23 mai kell 16:03
Sain blogi külastajalt mõned fotod ja kirjelduse ka Taagepera lossi kõrvalhoone kohta. Tere. Saadan teile mõned fotod Taagepera lossi kõrvalhoonest, mis oli kunagi asüülum ehk närvikliinik/vaimuhaigla. Vabandust kohati nii kehva kvaliteediga fotode pärast. Veidi infot hoonest. 1922. aastal avati lossis kopsutuberkuloosi sanatoorium. 1930.
Sassis elu
kirjutab trintsh blogis Salalaegas, esmaspäev 22 mai kell 18:10
Mul tuli suur kihk midagi siia kirja panna. Hetkel on käes südaöö, aga teie seda ei tea, sest avaldan selle postituse alles järgmisel päeval. Nii on lihtsalt mõistlikum, sest kes ikka öösel üleval on, eks? Tavaliselt inimesed näevad sel ajal juba mitmendat unenägu, aga mina võtsin läpaka kätte ja kukkusin kirjutama.
Ülgase koopad
kirjutab qentom blogis HEESTI, esmaspäev 22 mai kell 15:55
  Foto Annaliisa Talitee Ülgase koopad on tehiskoopad Ülgase küla lähedal. Koopad on 1920. ja 1930. aastatel töötanud Ülgase fosforiidikaevanduse avaused ja käigud.
Pille Pürg
kirjutab Kerly blogis Imagine this, esmaspäev 22 mai kell 07:37
Does she has some talent or not?
miljonipeldik
kirjutab blogis Assar Jõepera fotoblogi, esmaspäev 22 mai kell 11:31
Mustviires, Black Tern, Chlidonias niger
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, esmaspäev 22 mai kell 15:16
Tühjana seisev hoone Järvel
kirjutab qentom blogis HEESTI, pühapäev 21 mai kell 14:11
Hoone asukoht Elektri 1a, Tallinn Fotod saatis Aare Piiroja Saada Sinagi omad fotod Hüljatud Eesti facebooki postkasti või e-mailile hyljatudeesti@gmail.com Meeldib Hüljatud Eesti Facebooki lehele Follow Instagramis hyljatude
Adobe alustas uue saatesarjaga, milles intervjueeritakse erinevaid oma ala professionaalne
kirjutab Oskari Värä blogis Photopointi ajaveeb, laupäev 20 mai kell 12:25
Adobe on alustanud Youtube videokeskonnas uue iganädalase sarjaga “ Make it ”, kus intervjueeritakse erinevaid oma ala professionaale. Esimeses osas intervjueerib maailmakuulsat moe- ja portreefotograafi Lindsay Adlerit Adobe töötaja Josh Haftel. Kindlasti tasub kõigil 10-minutilist videot vaadata, olenemata kas ollakse algaja, edasijõudnu või professionaal.
OHVITSERIDE MAJA, 1957a.
kirjutab qentom blogis HEESTI, reede 19 mai kell 19:43
Hoone asukoht on Aedlinna tee 7, Klooga alevik Fotod saatis Raili Madisson Saada Sinagi oma fotod mulle Hüljatud Eesti Facebooki postkasti või e-mailile hyljatudeesti@gmail.com Like Hüljatud Eesti Facebooki Follow hyljatudees
Piimasupp
kirjutab KR blogis Eesti Toit. Estonian Cuisine., reede 19 mai kell 12:51
Piimasupp Piimasuppi võib vist nimetada lohutustoiduks. Kodus tehti seda õhtul, kui lapsel vastu ööd oli järsku kõht tühi. Ja koolis anti piimasuppi esmaspäeviti. Ka nagu enam- vähem lohutus. Nädal algas:) Kolmas seos piimasupiga on kindlasti  Silvia Rannamaa Kadri. Kasuema. Sa pole seda lugenud?  No siis on viimane aeg.
Mahajäetud haiglate osakonnad
kirjutab qentom blogis HEESTI, reede 19 mai kell 11:05
Tegemist siis mahajäetud haigla osakondadega, fotode saatja sõnul on need põhja regionaalhaigla territooriumil. Väga palju informatsiooni ei õnnestunud antud hoonete kohta leida seega kes vähegi omab informatsiooni antud koha