i
Blogilist - Fotoblogardid
pealkiri ütleb kõik. blogide lisamisel ilmutage palun ka kriitikameelt: 300x400px postitused teemal "minu kass" ei kvalifitseeru :)

edit Muuda seadeid edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

GoPro Karma on peagi tagasi
kirjutab Tõnis Sestverk blogis Photopointi ajaveeb, esmaspäev 16 jaanuar kell 11:15
Eelmise aasta septembris nägi ilmavalgust GoPro Karma droon. Kompaktne ja mitmekülgne Karma pakkus DJI droonidele üpris head konkurentsi. Kuni ühel päeval kukkus üks Karma taevast alla. Pärast seda veel mõned, mille tõttu kutsus GoPro kõik droonid tagasi. GoPro on avalikustanud, et Karma droonidel kadus lennates vool. See oli põhjustatud vibratsioonist, mis liigutas akut akukambris paigast ja katkestas voolu. Nüüd on GoPro teada andnud, et Karma droon ilmub peagi uuesti müüki. On küll etteheidetud, et vigu võib veelgi esineda, kuid GoPro kõneisik on öelnud vastupidist. Karma droon pidi esialgu veelgi varem turule jõudma, kuid GoPro tahtis olla kindel selle vastupidavuses.

Huvitavad blogilistid

kurat see*
kirjutab trintsh blogis Salalaegas, pühapäev 15 jaanuar kell 19:56
Kaks aastat tagasi lõin selle blogi mõeldes, et paari postitusega saan sadades lugejaid. Juba peale paari esimest kirjutist nägin, et mitte keegi ei loe neid. For real  ma sain vist 10 vaatamist ja nendest 3 oli ka mina ise :D Praegu näen, et mu pingutused on vilja kandnud. Mu blogi ei ole küll kuulus, vaid seda loevad sõbrad ja võib olla paar inimest veel. Paar päeva tagasi sain 245 vaatamist.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
Vahele midagi suvist – ootuses
kirjutab Pungitar blogis Pungitar, laupäev 14 jaanuar kell 18:26
Kadri kaerahelbekook
kirjutab KR blogis Eesti Toit. Estonian Cuisine., reede 13 jaanuar kell 08:49
Kaerahelbekook Muuseas, homme on taliharjapäev. Ehk siis pool talvevarudest peaks olema veel alles. Aga kui inventuuri käigus selgus, et marju on liig palju, siis on suurepärane võimalus neid teha lihtsaks koogiks:) Järgnevalt on kirjas ca 20x 20 cm suuruse koogi jaoks min vajalikud kogused. Ses mõttes, et alati võid teha paksemate kihtidega koogi.
Fairy tree
kirjutab Kerly blogis Imagine this, reede 13 jaanuar kell 05:53
Kuidas Instagramist suuremaid pilte kätte saada
kirjutab Pungitar blogis Pungitar, neljapäev 12 jaanuar kell 16:12
Teinekord on vaja pilti uuesti postitada või siis printimiseks maha salvestada, aga Instagram seda nii lihtsalt ei taha lubada ja on ka põhjust. Fotokeskkonnana peavad nad kindlustama, et teiste töid nii lihtsalt ära ei kasutataks.
Stripes of Cork
kirjutab Kerly blogis Imagine this, neljapäev 12 jaanuar kell 07:49
Siidisaba, Waxwing, Bombycilla garrulus
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, kolmapäev 11 jaanuar kell 10:08
Ootus
kirjutab Jan blogis Lepaka pildid, kolmapäev 11 jaanuar kell 14:38
Viimase aastaga on palju muutunud..
kirjutab Indrek Martin blogis [bc blog], kolmapäev 11 jaanuar kell 00:08
Värbkakk, Pygmy Owl, Glaucidium passerinum
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, teisipäev 10 jaanuar kell 11:36
Isetehtud mängutoit
kirjutab Pungitar blogis Pungitar, teisipäev 10 jaanuar kell 11:00
Suvel või lausa kevadel oli periood, kui hakkasime Kakukesega ise mängutoitu vildist tegema. Kakuke sai ka kaasa lüüa ja küsib nüüd, et “Emme, hakkame mängutoitu õmblema!” ja siis natukese haaval seda saigi tehtud.
Suitsiid internetis
kirjutab trintsh blogis Salalaegas, esmaspäev 9 jaanuar kell 18:23
Täna tunnen väsimust ja meel on must. Peamiselt ainult kahe tunnise une pärast, kuid ka ühe instagrammi konto pärast. Igavusest hakkasin jälgima positiivsete elutarkuste jms instagrammi kontosid. Sattusin ühe päris toreda otsa, kuigi seal oli päris mitmeid postitusi suitsiidi teemal, mis on küll kasulikud, kuid ma ei vaja neid. Olen rõõmsameelne inimene ja pole kordagi pähe tulnud enda elu kallale minna.
Sealiha sibulate ja pohladega
kirjutab KR blogis Eesti Toit. Estonian Cuisine., esmaspäev 9 jaanuar kell 08:55
Sealiha pohlade ja sibulatega Vaja: lihalõigud võid, õli soola, pipart, soovi korral rosmariini sibulaviile pohli, või muid hapusid marju (pruuni) suhkrut Pane ahi sooja. Kuivata seavälisfilee lõigud majapidamispaberiga. Maitsesta soola ja pipraga mõlemalt poolt.
Hommik allikal, A Morning at the springwater
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, esmaspäev 9 jaanuar kell 09:06
Kähkukas lumises männimetsas
kirjutab Pungitar blogis Pungitar, esmaspäev 9 jaanuar kell 01:58
Mhmm, pealkiri on paljulubav. Ma tean. Aga tegelikult tähendab see seda, et võtsime nädalavahetusel lapsed selga ja läksime peresõpradega kelgumäele. Kuna ilm oli väga külm ja tuisune ja kõhud tühjad, siis leidsime ennast päris kiiresti hoopis Järve Selveri Ampsus pannkooke näost sisse ajamas.
Piret
kirjutab Kerly blogis Imagine this, esmaspäev 9 jaanuar kell 05:45