i
Blogilist - Fotoblogardid
pealkiri ütleb kõik. blogide lisamisel ilmutage palun ka kriitikameelt: 300x400px postitused teemal "minu kass" ei kvalifitseeru :)

edit Muuda seadeid edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Selle masti kaudu räägitakse värvikat juttu
kirjutab blogis Pixelpost, kolmapäev 26 juuli kell 20:38

Huvitavad blogilistid

Tibu
kirjutab ArvoS blogis ArvoS fotohetked, teisipäev 25 juuli kell 10:34
Koorumise magasin maha. Samas pole linnuvanemaid selle tähtsa toimingu juures vajagi segada. See tibude aeg on nii huvitav ja samas nii hirmutav... Iga aasta ma kardan kellegile peale astuda, sest märgata neid pisikesi on pea võimatu... Järgneb...
Roohabekas, Bearded Tit, Panurus biarmicus
kirjutab Remo Savisaar blogis pildiblog by Remo Savisaar, esmaspäev 24 juuli kell 14:19
Nii nagu möödunud aastal, sai ka tänavu ühel õhtul mindud otsima Hiiumaa roostikest roohabekaid. Neid leida ei ole paraku kerge, kuid aastatega on tehtud omajagu eeltööd ning kasvanud ka kogemustepagas. Sellel korral läks nii hästi, et roohabekad õnnestus ära näha suisa kahes erinevas piirkonnas. Viimasesse kohta jõudsin napilt 15 minutit enne päikese loojumist ning ega ma seal lootusi väga ei hellitanud. Aega ju nappis.
Tõde “filmitud nutitelefoniga” pealkirjade taga
kirjutab Oskari Värä blogis Photopointi ajaveeb, pühapäev 23 juuli kell 10:03
Kindlasti on väga paljud meist vaadanud nutitelefonide reklaame, kus demonstreeritakse kaamera võimekust. Reklaamis näidatakse, kuidas telefonikaameraga tehakse imelisi profitasemel videosid kuid pärast telefoni ostmist endal mitte kuidagi ei õnnestu selliseid kaadreid saada.
Meie suvi
kirjutab Pungitar blogis Pungitar, laupäev 22 juuli kell 23:57
Vikkelä mustikakook
kirjutab KR blogis Eesti Toit. Estonian Cuisine., reede 21 juuli kell 16:04
Kas sina tead, kus olid sa 1991 aasta suvel, kui sinu kodumaa sai vabaks? Augustis õnnestus meil koos M-ga minna Soome tallu tööle. Mina töötasin talus, kus kasvatati põrsaid. Peale peremehe-perenaise oli abiks veel üks mees. Kogu töö käis arvutitega. Perenaisel olid lisaks mõned peenrad, aga liha ja kartul osteti poest.
Vaid kolm päeva on kõik objektiivid lisaallahinnatud + 299€ suurune kingitus
kirjutab Jürgen Veerme blogis Photopointi ajaveeb, reede 21 juuli kell 16:05
Suvine ilu lihtsalt nõuab selle jäädvustamist ja seepärast soeta enda  peegelkaamera  või  hübriidkaamera  ette selline objektiiv, millega tehtud pildid ja videod oleks parima kvaliteediga nii paberil kui ekraanil. Kõik Photopointi esinduskauplustes ja veebikaubamajas müüdavad  objektiivid  on hetkel  kuni 18% lisaallahinnatud   kingituseks Eesti suurima fotograafia-alase õpikeskkonna 18 fotokursusest koosnev   kogupakett  (väärtuses 299).
Rukkiruut
kirjutab blogis Pixelpost, teisipäev 18 juuli kell 16:01
Piilume sisse...
kirjutab ArvoS blogis ArvoS fotohetked, teisipäev 18 juuli kell 10:26
Leida rabast mudatildri pesa on pea võimatu.  Võid seista 10cm kaugusel ja sa ei näe mune ega ka linnumammat. Vahest lihtsalt veab, linnumamma hüppab pesast välja ja kutsub - NO TULE MEES VAATA KUI TUBLI MA OLEN... ;-)) Järgneb...
Visitor to Estonia
kirjutab Kerly blogis Imagine this, pühapäev 16 juuli kell 07:42
Sleeping beauty
kirjutab Kerly blogis Imagine this, laupäev 15 juuli kell 07:39
Kasulik vidin #226: Vivanco võlts valvekaamera
kirjutab Andra Alt blogis Photopointi ajaveeb, reede 14 juuli kell 16:19
Meie kodude turvalisus on küll tähtis igal aastaajal, kuid paratamatult võib tänu suvistele reisimistele ja rändamistele olla see oht kurikaelade ohvriteks sattuda veidi suurem. Sest kellel siis ikka on tahtmist oma väärtuslikke puhkepäevi koduseinte vahel konutades mööda saata, kui palju meeldivam on hoopis sõpradega mõni põnev  roadtrip ette võtta.
15 enimvaadatud objektiivi Photopointi veebikaubamajas on….
kirjutab Silver Pik blogis Photopointi ajaveeb, reede 14 juuli kell 15:02
  Photopointi veebikaubamaja kliendid on üllatavalt praktilise lähenemisega. Miks nii? Sest populaarseimate objektiivide artikliseeriat kirjutama hakates olin ma kindlalt seisukohal, et isegi kui ostetakse seda mida ostetakse, siis veebipoes käiakse kõiki muid objektiive vaatamas. Ausalt ka mina kiikaks südamerahuga 300mm f/2.8 teleobjektiivi poole ja mõtleks kui palju parem oleks selle objektiiviga pildistada.
Salakoht ;-)
kirjutab ArvoS blogis ArvoS fotohetked, neljapäev 13 juuli kell 10:32
Oleks nagu täiesti tavaline rabamätas ja kuivanud mänd. Aga ei - sellel mättal on oma saladus ja lausa mitu... Järgneb...
Maksepuhkusele – ihaldatud kaup kohe kätte, aga rahad käid välja alles novembris
kirjutab Jürgen Veerme blogis Photopointi ajaveeb, teisipäev 11 juuli kell 11:57
Naudi puhkust ja ära muretse raha pärast, sest ostes juulikuus meie esinduskauplustest või veebikaubamajast soovitud kaubad  Photopointi järelmaksu abiga,  saad need kohe kätte, aga raha hakkad maksma alles novembris! 3-kuuli
Prestigio autokaameraga teed suvesõidud turvalisemaks
kirjutab Silver Pik blogis Photopointi ajaveeb, esmaspäev 10 juuli kell 15:57
Tõstes pilgu arvuti või nutitelefoni ekraanilt ning väga kiirelt saab selgeks, et suvi on kätte jõudnud. Väljas on meeldivalt 15 kraadi sooja, hooti sajab vihma ning päikest nägin viimati eile õhtul telekast. Kuna selle ilmaga päris suusatama ei lähe, tasub vaadata järgmist suvist ringreisi ümber Maarjamaa või hoopis autoga soojale maale põgeneda.