i
Blogilist - Filmiblogid
Eesti filmigurmaanide blogid. Filmide arvustused ja kinomaailma uudised. Palun siia kanalisse registreerida ainult filmiblogid ja mitte blogid paari harva filmiarvustusega. Tänan!

edit Muuda seadeid edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

„Elavate surnute“ sarjast lahkunud Andrew Lincoln naaseb kolmes täispikas filmis
kirjutab Toimetas Sten Kohlmann blogis Õhtulehe filmiblogi, esmaspäev 5 november kell 11:22
Juulikuus jahmatas menuka teleseriaali Elavad surnud“ staar Andrew Lincoln kõiki fänne uudisega, et tema tegelaskuju Rick Grimes jätab sarjaga peagi hüvasti. Käimasoleva üheksanda hooaja viiendas episoodis astuski Rick rambivalgusest välja, lubades enam mitte kunagi tagasi tulla. 

Huvitavad blogilistid

FILMISAADE „DUUBEL“ | Kas Freddie Mercury oleks uhke... või tunneks häbi?
kirjutab Sten Kohlmann | Video: Jö blogis Õhtulehe filmiblogi, reede 2 november kell 14:38
Teie ees on Duubel“ Õhtulehe iganädalane filmisaade, kus soovitame, mida hetkel kinno vaatama minna ning millistest linateostest peaks kauge kaarega mööda käima.
“Johnny English asub vastulöögile” kinodes
kirjutab sanderkaasik blogis Loe seda, mida Sa filmis ei näinud, reede 2 november kell 13:00
Uue Johnny Englishi filmi kangelasteks on taaskord spioonid, šovinistlikud saurused, keda kaasaegses maailmas enam keegi ei vaja. Ehk ainult siis, kui internet peaks ära minema. Seeria kolmandas osas peab English kodumaa kutsel jätma katki noorte luurajate koolitamise ja andma natuke õpetust uue põlvkonna pahalastele. Tõelise inglise härrasmehena rakendab ta loomulikult traditsioonilisi meetodeid.
ARVUSTUS | „Bohemian Rhapsody“ on filmina absoluutselt ebavajalik, aga...
kirjutab Sten Kohlmann blogis Õhtulehe filmiblogi, neljapäev 1 november kell 12:43
Ei ole mingit kahtlust, et legendaarne Queen on muusikaajaloo üks olulisemaid (kui mitte see kõige-kõigem) bände eales ning siinkohal ei saa kogu seda vastutust asetada vaid ühe, vaid nelja üliandeka mehe õlgadele.
„Christopher Robin ja Karupoeg Puhh” Cinamonis, Ekraanis ja Apollo kinos
kirjutab sulepuru blogis Loe seda, mida Sa filmis ei näinud, laupäev 27 oktoober kell 16:47
Karupoeg Puhh (Winnie the Pooh) tuletab igas vanuses kinokülastajale meelde midagi erinevat, mõnele tuleb kõige esimesena meelde pontsakas pruun karu Sojuzmultfilmist   või nõukogude perioodil väljaantud raamatust Karupoeg Puhh” , teisele helekollane punase särgiga Disney mängukaru arvukatest raamatutest  ja animatsioonidest ning kolmandale mustvalged E.H.
ARVUSTUS | „Halloween“ ehk Mitu korda peab üht ja sama meest maha lööma!
kirjutab blogis Õhtulehe filmiblogi, neljapäev 25 oktoober kell 11:58
 John Carpenteri poolt sünnitatud filmiseeria William Shatneri maskiga varustatud tummast külmaverelisest sarimõrtsukast Michael Myersist on iga-aastaselt halloweeni-aegsetel õudukaõhtutel au sees. Tänavu ei pea vanu osi uuesti üle vaatama, sest kinosaalid vallutatakse vanade tuttavate nägude poolt. Jah, Michael Myers on jälle tagasi ning seda juba (üheteist)kümnendat korda.
FILMISAADE „DUUBEL“ | Sellist Teise maailmasõja põhjal vändatud filmi pole sa kunagi varem näinud!
kirjutab Sten Kohlmann | Video: Ta blogis Õhtulehe filmiblogi, reede 9 november kell 11:43
Teie ees on Duubel“ Õhtulehe iganädalane filmisaade, kus soovitame, mida hetkel kinno vaatama minna ning millistest linateostest peaks kauge kaarega mööda käima.
Pealkirjata
kirjutab Tanel blogis FILMIBLOGI, neljapäev 25 oktoober kell 10:07
Christopher Nolani Dunkirk (2017) Meisterrežissöör Nolani viimatine masterpiece, mitmetahuline adaptatsioon verisest WWII lahingust Prantsusmaa merel, õhus ja rannaliival.
FILMISAADE „DUUBEL“ | Unustage mardi- ja kadripäev, õudusfilme vaatame ikka halloweeni ajal!
kirjutab blogis Õhtulehe filmiblogi, reede 26 oktoober kell 12:20
Teie ees on Duubel“ Õhtulehe iganädalane filmisaade, kus soovitame, mida hetkel kinno vaatama minna ning millistest linateostest peaks kauge kaarega mööda käima.