i
Blogilist - Filmiblogid
Eesti filmigurmaanide blogid. Filmide arvustused ja kinomaailma uudised. Palun siia kanalisse registreerida ainult filmiblogid ja mitte blogid paari harva filmiarvustusega. Tänan!

edit Muuda seadeid edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

FILMISAADE „DUUBEL“ | Kas Peter Jacksoni nime kõlbab sellele filmile külge pookida?
kirjutab Sten Kohlmann | Video: Jö blogis Õhtulehe filmiblogi, reede 7 detsember kell 16:42
Teie ees on Duubel“ Õhtulehe iganädalane filmisaade, kus soovitame, mida hetkel kinno vaatama minna ning millistest linateostest peaks kauge kaarega mööda käima.

Huvitavad blogilistid

ÜLLATUS! Järgmine „Tasujate“ film sai ootamatu treileri
kirjutab Toimetas Sten Kohlmann blogis Õhtulehe filmiblogi, reede 7 detsember kell 15:42
Tänavu kevadel kinodesse jõudnud Tasujad: Igaviku sõda“ lõppes Marveli filmiuniversumi jaoks süngetes toonides. Galaktika suurim kurjam Thanos suutis vaid ühe sõrmenipsuga kaotada pooled universumi asukad...
ARVUSTUS | „Eia jõulud Tondikakul” on Eesti oma jõulufilm, mis paneb hetki väärtustama
kirjutab Andra Nõlvak blogis Õhtulehe filmiblogi, teisipäev 4 detsember kell 14:16
Viimastel aastatel tuleb Eesti filmitegijate sulest filme nagu seeni pärast vihma. Vahepeal kadus järgki käest, mis nähtud ja mis jälle uus. Oma jõulufilmi meil aga polnud. Nüüd ta tuli.
Alice (1988)
kirjutab Kalver blogis Onu Kalveri lühijutud liikuvate piltide ainetel, teisipäev 4 detsember kell 00:48
Ma olen siinsamas blogis kunagi mõtiskle nud selle üle, kui lihtne on nüpeldada halba filmi ja kui raskeks võib osutuda hea filmi kiitmine. Seal vahepeal on aga veel kategooria ei tekitanud emotsiooni. Ja see on neist veel see kõige keerulisem.
Pöff 2018: Mira
kirjutab joonas blogis Pisut filmijuttu, laupäev 1 detsember kell 20:50
Mira , Venemaa 2018. Rež. Deniss Šabajev. Pöff 2018 “Põhjusega mässajate” programmi võitja ja ühtlasi tervest sellest programmist ainus film, mida kellelegi süümepiinadeta soovitada julgeks. Meile siin Eestis meeldib vist uskuda, et nõukogude mõtlemine kuulub ammu ajaloo prügilasse ega puutu enam otseselt meisse. Et oleme sellest lõplikult pääsenud, et see on kõigest valus mälestus, mis tasapisi kustub.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
FILMISAADE „DUUBEL“ | Tants, uimastid, muusika, seks ehk Viimane nädalavahetus PÖFFi seltsis
kirjutab Sten Kohlmann | Video: Ta blogis Õhtulehe filmiblogi, reede 30 november kell 15:37
Teie ees on Duubel“ Õhtulehe iganädalane filmisaade, kus soovitame, mida hetkel kinno vaatama minna ning millistest linateostest peaks kauge kaarega mööda käima.
ARVUSTUS | Eesti filmi „Hölma all“ treiler on ääretult ebaõnnestunud reklaam
kirjutab Sten Kohlmann blogis Õhtulehe filmiblogi, reede 30 november kell 13:31
Treiler - mitte ainult raskeveohaagis, vaid ka saate või filmi reklaamiks näidatav stseenivalik. Jah, nii meie armast emakeelt hoidev ja majandav õigekeelsussõnaraamat õpetab, visates sellega kõikide ninatarkadest targutajate kodaratesse massiivse kaika.
PÖFF 2018 | Just need on filmid, mille nägemiseks on täna viimane võimalus!
kirjutab Ohtuleht.ee blogis Õhtulehe filmiblogi, teisipäev 27 november kell 11:45
Finišijoon terendab silmapiiril, aga see ei tähenda, et tänavune Pimedate Ööde Filmifestival veel väsimuse märke näitaks. Filme, mille vahel valida, on jätkuvalt liiga palju. Õhtuleht aitab sul valida, millistele seanssidele sa täna eelisjärjekorras minema peaksid.
PÖFF 2018
kirjutab Soprano blogis Filmidest ja Muusikast, pühapäev 25 november kell 15:50
Juba arvasite, et ma ei teegi sel aastal PÖFFi postitust? Hingake nüüd jälle rahulikult, sest siin ilmas on teatavasti 3 kindlat asja: surm, maksud ja minu iga-aastane PÖFFi postitus. See jäi küll hilja peale, aga tuletamata ei jää see kunagi - nagu surm ja maksudki... Tänase seisuga on mul juba 9 edukat kinopäeva seljataga ja võin uhkusega öelda, et pole kordagi viilinud ehk olen käinud kõikidel seanssidel, mille kavasse lisasin.
FILMISAADE „DUUBEL“ | „Oo kallis, ole minu Ämblikmees“ ehk Kas uus multikas väärib vaatamist?
kirjutab Sten Kohlmann | Robin Roo blogis Õhtulehe filmiblogi, reede 14 detsember kell 16:55
Teie ees on Duubel“ Õhtulehe iganädalane filmisaade, kus soovitame, mida hetkel kinno vaatama minna ning millistest linateostest peaks kauge kaarega mööda käima.
USKUMATU! Netflixi „Daredevil“ saab hundipassi, otsus üllatas tegijaidki
kirjutab Toimetas Sten Kohlmann blogis Õhtulehe filmiblogi, teisipäev 4 detsember kell 12:37
Aeglaselt, ent sihikindlalt on järjest tühistatud erinevate Marvelile kuuluvate tegelaste seriaalid, mis seni Netflixis on jooksnud. Ilma kindla tulevikuta ekslevad ringi Iron Fist“, Luke Cage“ ning nüüd ka seni vankumatuna tunduv Daredevil“.
PÖFF 2018 | Tänased filmisoovitused sobivad kurvameelsele ja naljalembesele
kirjutab Ohtuleht.ee blogis Õhtulehe filmiblogi, kolmapäev 28 november kell 16:28
PÖFFi lõpuni on jäänud loetud päevad ja kui te pole veel kinno jõudnud, siis ulatab Õhtuleht abikäe ja nopib välja kaks filmi, mida võib täitsa vaatama minna.