i
Blogilist - Filmiblogid
Eesti filmigurmaanide blogid. Filmide arvustused ja kinomaailma uudised. Palun siia kanalisse registreerida ainult filmiblogid ja mitte blogid paari harva filmiarvustusega. Tänan!

edit Muuda seadeid edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

  • favicon Pealkirjata
    kirjutab blogis FILMIBLOGI
  • favicon HÕFF 2020
    kirjutab blogis Onu Kalveri lühijutud liikuvate piltide ainetel
  • favicon HÕFF tuleb
    kirjutab blogis Onu Kalveri lühijutud liikuvate piltide ainetel
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Pealkirjata
kirjutab Tanel blogis FILMIBLOGI, neljapäev 21 mai kell 14:55
Adam Ellioti Mary and Max (2009) Üks parimaid karakter-animatsioone, mis nähtud. Südantlõhestav lugu, millele mõjub uskumatult liigutavalt idee tingimusteta sõprusest ja lootusest, et kõik on võimalik. Väärtuseks ümbritsev detailne kuid halli karva joonismaailm. Top movie! Sylvester Stallone Rocky Balboa (2006) Legendaarse Rocky poksifilmide seeria 6 osa, kus peale 15a Sly taas ringis. Halastamatu ja inspireeriv.

Huvitavad blogilistid

HÕFF 2020
kirjutab Kalver blogis Onu Kalveri lühijutud liikuvate piltide ainetel, pühapäev 17 mai kell 11:33
Kas klaas on pooltäis või pooltühi? Et kui õiget HÕFFi kogemust ei saa, siis ei ole mõtet ka selle veebivariandiga ponnistada? Sõltub, kas sa oled Urmas E. Liiv või Mart Sander. Täpsed tsitaadid võite järelvaatamisest järele vaadata, aga Urmase arust oli tegemist super asjaga ja Mart leidis, et festival jäi olematuks.
HÕFF tuleb
kirjutab Kalver blogis Onu Kalveri lühijutud liikuvate piltide ainetel, kolmapäev 6 mai kell 23:12
Inimene on ikka veider. Mõistuse hääl ütles kohe, et sel aastal Haapsallu asja ei ole, aga majutuse tühistamisega ootasin ikkagi viimase hetkeni. No et äkki. Ime jäi aga sündimata ja sel aastal on HÕFF veebis.