i
Blogilist - Ettevõtlus, turundus
Blogid, mille (osa) sisu keskendub ettevõtluse ja/või turundusteemadele

edit Muuda seadeid edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Tore, et pingutad. Mis su plaan on?
  kirjutab blogis Coach Raimo Ülavere
 • favicon Meeskonna tulemusest on 90% ette määratud
  kirjutab blogis Coach Raimo Ülavere
 • favicon Juhte ei valita demokraatia mängimisega
  kirjutab blogis Coach Raimo Ülavere
 • favicon Need 5 veidrat trikki teevad su WordPressi kiiremaks
  kirjutab blogis Zone.ee Blogi
 • favicon Kompass tippsoorituse tsooni leidmiseks
  kirjutab blogis Coach Raimo Ülavere
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Tore, et pingutad. Mis su plaan on?
kirjutab Raimo Ülavere blogis Coach Raimo Ülavere, kolmapäev 12 veebruar kell 10:25
See on hämmastav, kui paljud sportlased, tippseptsialistid, juhid, inimesed lähevad tegema olulist sooritust võistlust, lavaesinemist, tööintervjuud, koosolekut, tele- või raadiosaadet ainsa mõttega: teen oma parima. Muidugi, olen ka mina seda korduvalt ja korduvalt teinud. Muuseas, see on ka üks enamlevinud soovitusi, mida me kipume teistele ütlema: “Tee oma parim,” ja lisame justkui pinge maha võtmiseks “see on ju kõik, mis sa teha saad.” Selle esmapilgul süütu soovituse ja mõttega tõstame enda kui seda endale kinnitame ja teise inimese kui seda soovitame riski läbi kukkuda. Miks siis nii? Ma ei saa ju ometi rohkem anda kui parim? Ei saa tõepoolest. Ent selline soovitus ja eriti selle järgi käitumine paneb meie tulemuslikkuse otseselt sõltuvusse meie tunnetest.

Huvitavad blogilistid

Meeskonna tulemusest on 90% ette määratud
kirjutab Raimo Ülavere blogis Coach Raimo Ülavere, neljapäev 6 veebruar kell 13:49
90% meeskonna edukusest on määratud juba enne meeskonna “päristöö” algust. Nii väidab Harvardi Ülikooli professor Richard Hackmann, kes on meeskondade edukust uurinud päris firmades, päris meeskondade ja päris inimestega aastaid. Lugesin suurepärast raamatut “ Top Dog: The Science of Winning & Losing ”, kus, erinevalt ehk paljudest teistest sarnastest võitmisest ja tipptulemuse tegemisest rääkivatest raamatutest, on autorid lauale pannud rohkem fakte. Ehk uskumuste, juttude, arvamuste asemel pigem numbrid.
Juhte ei valita demokraatia mängimisega
kirjutab Raimo Ülavere blogis Coach Raimo Ülavere, neljapäev 6 veebruar kell 07:34
Demokraatia on hea ja igati kasulik asi, ent kooli, asutust, firmat ega ka riiki saa juhtida nii, et tehakse vaid seda, mida enamus nõuab. Kogutakse ja avaldatakse nõudmisi, et juht lahkuks. Või et juht ei lahkuks. Koolides, haiglates, asutustes, isegi mõnedes firmades. Muidugi on iga juhtum erand ja omaette nähtus ning tõukunud konkreetsetest asjaoludest.
Need 5 veidrat trikki teevad su WordPressi kiiremaks
kirjutab Peeter Marvet blogis Zone.ee Blogi, esmaspäev 3 veebruar kell 12:21
Ja ei ole need trikid tegelikult nii veidrad midagi kui korra ära õpid ei saa enam ilma hakkama. Alustama peame aga natuke kaugemalt, sest mistahes probleemi lahendamine algab selle olemuse mõistmisest ja veebiserveri puhul ei saa me läbib logide ja serveri koormuse uurimiseta.
Kompass tippsoorituse tsooni leidmiseks
kirjutab Raimo Ülavere blogis Coach Raimo Ülavere, kolmapäev 29 jaanuar kell 14:20
See on tipptegijate Püha Graal. Mida pidevalt otsitakse. Ja vahel ka leitakse. Ent mis tundub olevat midagi õnne sarnast mida rohkem selle leidmisega pingutatakse, seda kaugemale see kipub nihkuma. Ja ometi on see kuulus Tsoon (Zone) seisund, kus tehakse rõhuv enamik tipptulemustest, olgu selleks valdkonnaks sport, juhtimine, doktoritöö, disain, maailikunst või müük. Teooriaid, kuidas Tsooni jõuda, on maailmas palju ja erinevaid.