i
Blogilist - Ettevõtlus, turundus
Blogid, mille (osa) sisu keskendub ettevõtluse ja/või turundusteemadele

edit Muuda seadeid edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Nipid kuidas veebileht kiiremaks saada
  kirjutab blogis Zone.ee Blogi
 • favicon Bondora
  kirjutab blogis KiirlaenRaha.ee
 • favicon Moneyzen
  kirjutab blogis KiirlaenRaha.ee
 • favicon Kui hirmus pole, siis on latt liiga madalal
  kirjutab blogis Coach Raimo Ülavere
 • favicon Omaraha
  kirjutab blogis KiirlaenRaha.ee
 • favicon Kuidas areneda raamatupidajast nõustajaks (ja miks see vajalik on)?
  kirjutab blogis Pilvebüroo
 • favicon Elu käib tagasilöögist tagasilöögini ehk eduka elu valem
  kirjutab blogis Coach Raimo Ülavere
 • favicon Kreditex
  kirjutab blogis KiirlaenRaha.ee
 • favicon Cooppank
  kirjutab blogis KiirlaenRaha.ee
 • favicon TFbank
  kirjutab blogis KiirlaenRaha.ee
 • favicon Paberraamat on surnud?
  kirjutab blogis Pilvebüroo
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Kui hirmus pole, siis on latt liiga madalal
kirjutab Raimo Ülavere blogis Coach Raimo Ülavere, neljapäev 8 november kell 09:43
Miks mõned inimesed saavutavad kõrvalt vaadates erakordseid tulemusi, olgu töötaja või sportlase või ka lapsevanema rollis? See küsimus tuleb mulle pähe pea iga kord, kui loen-kuulen jälle mõnest tippsaavutusest mistahes valdkonnas. Vastuseid võib olla mitmeid ja nad kipuvad olema pigem komplekssed kui lihtsad. Olenevalt vaatenurgast on rõhuasetus ühel või teisel nähtusel. Ent on üks asi, millest räägitakse väga palju ja mis omamoodi on ka nii elementaarne, ent mis ometi enamikel juhtudel päris elus kahe silma vahele jääb. Nimelt see, kuidas me paneme endale eesmärke.

Huvitavad blogilistid

Elu käib tagasilöögist tagasilöögini ehk eduka elu valem
kirjutab Raimo Ülavere blogis Coach Raimo Ülavere, teisipäev 30 oktoober kell 17:00
Ehkki enamikel elu hetkedel tundub, et aeg töötab meie vastu, siis mõnikord kahetsusväärselt harva küll tundub, et ta on siiski meiega samal pool rindejoont. Näiteks siis, kui sinu juurde jõuab just õige raamat õigel ajal. Nii juhtus minuga umbes aasta tagasi.
Paberraamat on surnud?
kirjutab Krista Teearu blogis Pilvebüroo, kolmapäev 24 oktoober kell 20:20
Ma olen kirjutanud terve hulga e-raamatuid ja olen neid ka terve hulga müünud. Sellest aastast ma enam palgatööl ei käi ja arvestatav osa minu sissetulekust tuleb just nimelt e-raamatute müügist, praktiliselt ainult oma e-poe kaudu (pilvekool.ee).
Kreditex
kirjutab kiirlaenraha blogis KiirlaenRaha.ee, esmaspäev 30 juuli kell 14:52
Kreditex.ee on ettevõte, mis pakub võimalust võtta soodsa intressiga laenu summas 500-5000 eurot ning tagasimakse tähtajaga alates 6 kuni 60 kuud.
Cooppank
kirjutab kiirlaenraha blogis KiirlaenRaha.ee, esmaspäev 30 juuli kell 14:40
Tänase hetke seisuga pole mitte kõik krediidiasutused valmis andma 15 000 euro suurust tagatiseta laenu. Eesti kliendid võtaksid hea meelega laenu kinnisvara tagatisel, kuid paremini sobib paljudele inimestele siiski laen ilma konto väljavõtteta , sest tagatist kui sellist paljudel lihtsalt pole. Coop panga lihtsad ja arusaadavad laenud Ei tasu eeldada, et sellepärast tuleb teil oma unistustest loobuda, sest väikelaenud on Eestis saadaval summas 300-15000 eurot ja tagasimakse tähtajaga alates 6 kuni 72 kuuni, lisaks on  on Cooppank.ee valmis neid ka väljastama.
Nipid kuidas veebileht kiiremaks saada
kirjutab zone.ee blogis Zone.ee Blogi, laupäev 10 november kell 11:23
Vaata järgi, milliseid nõuandeid jagab Pets E-smaspäeval osalejatele, et nende e-poed nobedamalt toimiks. Lisaks video ülevaatele leiad siitsamast blogist ühe varasema postituse, mis annab veel mitu head nippi, kuidas e-pood
Bondora
kirjutab kiirlaenraha blogis KiirlaenRaha.ee, laupäev 10 november kell 21:35
Kas Eesti pangad keeldusid jälle kiirlaenu andmast? See pole probleem, sest võite vajaliku laenusumma saamiseks alati Bondora poole pöörduda. Vastuse saamine võtab aega vaid 15-20 minutit. Siin saate Eestis tarbimislaenu summ
Moneyzen
kirjutab kiirlaenraha blogis KiirlaenRaha.ee, reede 9 november kell 21:02
Olete tüdinud pankade pidevatest püüdlustest kehtestada Eestis väikelaenude jaoks ebasoodsaid tingimusi. Mida te tõeliselt soovite on kiiresti paari minutiga internetist laenu saada. Selleks annab teile võimaluse Moneyzen. Käesolev krediidifirma annab laenu summas alates 500 kuni 10 000 eurot, tähtajaga üks kuni seitse aastat.
Omaraha
kirjutab kiirlaenraha blogis KiirlaenRaha.ee, reede 9 november kell 12:06
Ükskõik milline inimene võib teile öelda, et mitte kõik pankade poolt pakutavad laenud ei ole  tegelikult lõplikult kasumlikud, sest mitte kõik raha investeerimise viisid ei anna investorile soovitud kasumit. Mida sellisel juhul teha? Tuleb investeerida mõistlikult, samuti tuleks võtta arukalt ka laenu ühe või teise vajaduse rahuldamiseks.  Omaraha pakub kiirlaenusid ja väikelaenusid Eestis soodsate intressidega.
Kuidas areneda raamatupidajast nõustajaks (ja miks see vajalik on)?
kirjutab Krista Teearu blogis Pilvebüroo, esmaspäev 5 november kell 10:39
1. Kas robotid võtavad raamatupidamise üle? 2. Kuhu finantsvaldkond areneb?3. Kas raamatupidaja peaks ametist loobuma või oskusi täiendama?4. Mida sa peaksid erialaselt oskama?5. Milliseid oskusi sa veel vajad?6. Kus õppida? 1. Kas robotid võtavad raamatupidamise üle? Kuidas toimuvad muutused? Finantsvaldkonnas on kiirete muutuste aeg.
TFbank
kirjutab kiirlaenraha blogis KiirlaenRaha.ee, esmaspäev 30 juuli kell 14:32
Vaatamata asjaolule, et Eestis on kiirlaenud igapäevaselt muutumas järjest vähem populaarseteks ei ole enamik ettevõtteid valmis klientidele suuremaid summasid laenama. Ja 5000 eurot on “ülemmäär”, millele võite loota. Paraku sellest summast sageli ei piisa.