i
Blogilist - Ehted
Blogid, kus näidatakse ilusaid ise tehtud ehteid

Uued postitused

 • favicon Rhinestone Headpiece in Vintage Style
  kirjutab blogis Renaissance of Jewellery
 • favicon Looduslikud kiud
  kirjutab blogis Rees- Haapsalu sallid, uued koekirjad, pits ja lõn
 • favicon Kokkuvõtlikult pitsikudujale- kiud ja lõngad
  kirjutab blogis Rees- Haapsalu sallid, uued koekirjad, pits ja lõn
 • favicon 12 - 17
  kirjutab blogis heegeldab
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Looduslikud kiud
kirjutab Rees blogis Rees- Haapsalu sallid, uued koekirjad, pits ja lõn, neljapäev 11 mai kell 21:36
Jätkuks eelmisele postitusele lühidad kokkuvõtted erinevate looduslike kiudude kohta, mida üks pitsikuduja kasutab. Loodan, et alljärgnev võiks olla abiks otsustamaks, milline materjal vastavalt kudumi otstarbele ja kasutusalale valida. Või aru saamaks, miks kudum ei tulnud välja selline, nagu oodatud ja ei käitugi ootuspäraselt... Tsellulooskiudude koha pealt on kirjeldus kaunis napp, kuna ise sallidele keskendununa olen ülepea villainimene. Mul on piinlik, aga kasutatud piltide netiviiteid ei ole säilinud (kasutamise hetkel salvestasin need arvutisse). Erinevate kiudude  pinnad mikroskoobiga vaadelduna Lambavill  Villa, ull, wool, wolle, laine, lana, wol. Lambavilla rahvusvaheline tähis on WO. Nii nagu inimeste juuksed erinevad isikuti, on erinevad ka loomade karvad.

Huvitavad blogilistid

Kokkuvõtlikult pitsikudujale- kiud ja lõngad
kirjutab Rees blogis Rees- Haapsalu sallid, uued koekirjad, pits ja lõn, kolmapäev 10 mai kell 23:25
Sel kevadel oli mul vaja kokku panna paari sõnaga teadmisi pitsikudujatele. Paarist sõnast sai rohkemgi. Lisaks pitsikudumise põhitõdedele pidasin vajalikuks koostada kokkuvõte materjalide ja kiudude kohta ning natuke rääkida lõngast kui sellisest (ja töötlusest). Pidasin vajalikuks kirja panna neid asju, mille kohta mul endal algaja pitsikudujana kõige enam infopuudust oli.
Rhinestone Headpiece in Vintage Style
kirjutab Katrin mdmB blogis Renaissance of Jewellery, laupäev 20 mai kell 14:59
This handmade rhinestone headpiece is for making a statement! Sparkly crystal rhinestones are all set one by one into settings and vintage glass pearls wired carefully onto the metal filigrees.
12 - 17
kirjutab Marianne S blogis heegeldab, neljapäev 4 mai kell 22:55
Neid vaadates võib ehk aimata, kuidas mõte tol hetkel liikus. Muna väljus pesast, kasvatas enesele saba-tiivad-misiganes. See on lammas Shauna. Kuigi alul oli mõeldud lihtsalt valgepäiseks daamiks. Kuna prouade-projekt läks aia taha (lammas, noh), siis tagasi muna juurde. Veidi otsast venitada ja porgand valmis. Kui porgand, siis miks mitte ka peet.