i
Blogilist - Eestlased Suurbritannias
Mida Eestlased kirjutavad elust Suurbritannias!

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon 1. aprill 2018 - Blade Runner 2049
  kirjutab blogis trakyllmaprokrastineerinj2lle
 • favicon Wizz Airi kampaania – täna kõik lennud 20% soodsamad! Otselennud Tallinnast ja Riiast alates 9€ ots, näiteks edasi-tagasi Bergen 37€, Reykjavik 71€, Bari 75€ jpm!
  kirjutab blogis Reisidiilid
 • favicon 31. märts 2018 - Richard Hough "Kapten James Cook"
  kirjutab blogis trakyllmaprokrastineerinj2lle
 • favicon Hay festival 3: kes mida rääkis ja kust ma minema kõndisin
  kirjutab blogis Tudengiraport – kirjanik, kirjutaja, talvefänn
 • favicon On 5 June, in 1963.....
  kirjutab blogis Learning Curve on the Ecliptic
 • favicon Hay festival 2: piilume telgitagustesse
  kirjutab blogis Tudengiraport – kirjanik, kirjutaja, talvefänn
 • favicon Veeda pikk nädalavahetus majesteetlikus Londonis: edasi-tagasi otselend Tallinnast + 3 ööd hotellis kokku 115€!
  kirjutab blogis Reisidiilid
 • favicon Cheapest University in the UK for International student
  kirjutab blogis University College Admissions
 • favicon Hay festival 1: rongijuhita rongisõit
  kirjutab blogis Tudengiraport – kirjanik, kirjutaja, talvefänn
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

31. märts 2018 - Richard Hough "Kapten James Cook"
kirjutab klm blogis trakyllmaprokrastineerinj2lle, esmaspäev 11 juuni kell 15:20
Richard Hough Kapten James Cook (Kunst 2005, 606 lk, tlk Matti Piirimaa). Cook on üks mu suuri eeskujusid lapsepõlvest. Ikkagi kolm tiiru maakerale peale. Nõukaaegse retoorika kohaselt oli ka tegu inimliku ja empaatilise kapteniga, kes polnud üldse nii paha ja orjapidajalik, kui teised kapitalistlikud meresõitjad. Tagatipuks oli tema ekspeditsioonidel kaasas Joseph Banks, kellest on saanud ekspeditsiooniteadlase võrdkuju ja puha. Kuigi jah, nagu käesolev raamat väitis, siis Banks oli pooleldi hullumeelne seksmaniakk vms. Teab mis faktilist alust sellel kuvandil nagu polnud. Vähemalt raamatus ei toodud välja. Samas kui muidu oli autor rämepõhjalik, ja tsiteeris mingeid täiesti suvakate madruste ülestähendusi ilma kohta, kui tal oli vaja niisama poolümmargust ilmajuttu veeretada.

Huvitavad blogilistid

Hay festival 3: kes mida rääkis ja kust ma minema kõndisin
kirjutab Ene blogis Tudengiraport – kirjanik, kirjutaja, talvefänn, reede 8 juuni kell 18:15
See on nüüd viimane Hay festivali postitus. Kuigi ma ei olnud varem sellest festivalist kuulnud, on see selgelt mu enda viga, sest esinejad olid tõesti maailmanimed. Esimesed kolm, kes meelde tulevad on Margaret Atwood (“Teenijanna lugu” on vist enamikele teada), Benedict Cumberbatch (taaskord enamikele vist teada) ning Rose McGowan (näitlejanna, kes praegu on kõige rohkem olnud seotud #metoo liikumisega).
Hay festival 2: piilume telgitagustesse
kirjutab Ene blogis Tudengiraport – kirjanik, kirjutaja, talvefänn, teisipäev 5 juuni kell 06:35
Üks postitus tuleb veel esinejatest, keda ma kuulama jõudsin aga siin postituses on juttu sellest, kuidas oli ise see esineja olla. Ma ei ole osalenud teistel sellistel festivalidel, et Hay’d nendega võrrelda aga ma ei usu, et Hay millegi poolest häbenema peaks. Lühidalt võiksin öelda, et kõik läks õlitatult.
Veeda pikk nädalavahetus majesteetlikus Londonis: edasi-tagasi otselend Tallinnast + 3 ööd hotellis kokku 115€!
kirjutab Reisidiilid blogis Reisidiilid, neljapäev 31 mai kell 20:32
Soovid reisida Inglismaa pealinna Londonisse? Lennufirma Ryanairi pileteid leiab hea hinnaga septembriks. The post Veeda pikk nädalavahetus majesteetlikus Londonis: edasi-tagasi otselend Tallinnast 3 ööd hotellis kokku 115! appeared first on Reisidiilid.
Hay festival 1: rongijuhita rongisõit
kirjutab Ene blogis Tudengiraport – kirjanik, kirjutaja, talvefänn, kolmapäev 30 mai kell 11:05
Müncheni lennujaamas kogetu (magada ei saanud, pistikupesasid ei leidnud, turvakontroll avati hilinemisega jne) kahvatub selle kõrval, mis põhjusega terve rongitäis rahvast Oxfordi jõudes rongist välja kupatati. Nii totrat selgitustei ole kunagi kuulnud ei mina ega teised, kellega räägitud sai. Heathrow lennujaamast sai üsna probleemivabalt Paddingtoni ja sealt edasi rongi peale.
1. aprill 2018 - Blade Runner 2049
kirjutab klm blogis trakyllmaprokrastineerinj2lle, neljapäev 14 juuni kell 17:09
Blade Runner 2049 (USA-UK-Ungari-Kanada 2017, rezh Denis Villeneuve ). Noh, kui ei muud, siis on see üks väheseid juhtumeid, kus järjefilm on parem kui algne lavastus. Viimasest pole mul suuremat muud meeles, kui Rutger Haueri kandilised lõuapärad vihmas - nende katkematu aegluubis liikumine ülimalt tüütu ja pika lõpumadina ajal.
Wizz Airi kampaania – täna kõik lennud 20% soodsamad! Otselennud Tallinnast ja Riiast alates 9€ ots, näiteks edasi-tagasi Bergen 37€, Reykjavik 71€, Bari 75€ jpm!
kirjutab Reisidiilid blogis Reisidiilid, teisipäev 12 juuni kell 10:58
Lennufirma Wizz Air pakub kampaania raames kõikidel marsruutidel tavahinnast 20% soodsamaid lennupileteid. Wizz Air lendab nii Riiast kui ka Tallinnast. The post Wizz Airi kampaania täna kõik lennud 20% soodsamad! Otselennud
On 5 June, in 1963.....
kirjutab Twilight blogis Learning Curve on the Ecliptic, teisipäev 5 juuni kell 08:00
From Wikipedias list of happenings on 5 June, it is noted that on this day, in 1963 (now 55 years ago!) British Secretary of State for War, John Profumo, was forced to admit that he had lied to the House - an unforgivable offence in British politics. He resigned from office, from the House, and from the Privy Council.
Cheapest University in the UK for International student
kirjutab admin blogis University College Admissions, neljapäev 31 mai kell 18:53
Cheapest University in the UK for International student 2018 As per the survey organized by TheCompleteUniversityGuide, the universities in the UK are charging the lowest fee since the year 2016. This attracts many international students to travel the UK for the higher education.