i
Blogilist - Eestlased Suurbritannias
Mida Eestlased kirjutavad elust Suurbritannias!

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Oxford Street, Hyde Park ja ühistransport koju
  kirjutab blogis Hello blonde, goodbye brunette
 • favicon Oxford ja Tina Turner
  kirjutab blogis Hello blonde, goodbye brunette
 • favicon Windsor, Woodhenge ja Stonehenge
  kirjutab blogis Hello blonde, goodbye brunette
 • favicon 29. september 2018 - How to Talk to Girls at Parties
  kirjutab blogis trakyllmaprokrastineerinj2lle
 • favicon Think Brexit is a Nightmare? It's a walk in the park compared with Battle of Hastings and The Harrying of the North.
  kirjutab blogis Learning Curve on the Ecliptic
 • favicon Londoni mitmekülgsus
  kirjutab blogis Hello blonde, goodbye brunette
 • favicon London, me kohtume taas
  kirjutab blogis Hello blonde, goodbye brunette
 • favicon Edasi-tagasi otselennud Tallinnast Londonisse alates 20€! Lennupiletid koos majutusega (2 ööd) kokku 79€!
  kirjutab blogis Reisidiilid
 • favicon Wizz Airi kampaania – täna (04.10) kõik lennud kuni 20% soodsamad! Edasi-tagasi otselennud Tallinnast ja Riiast: Kutaisi 43€, Kiiev 45€, Eilat 45€, Bari 65€ jpm!
  kirjutab blogis Reisidiilid
 • favicon 20. september 2018 - Duck Duck Goose
  kirjutab blogis trakyllmaprokrastineerinj2lle
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Oxford Street, Hyde Park ja ühistransport koju
kirjutab P blogis Hello blonde, goodbye brunette, teisipäev 16 oktoober kell 23:27
Hommikul pakkisime asjad ja sättisime end linnapeale, et veel nautida paar tundi Londonit ning kaunist sooja sügisilma. Sõitsime metrooga Picadilly Circuse platsile. Mäletan seda kohta hästi kui esimest korda Londonis käisin, 2004-2005 aastavahetuseks, ööbisime just hostelis selle nurgal. Plats oma suure ekraaniga oli ise justkui muutumatu, aga väikest tänavat, kust viis uks meie hostelisse, ma mälu järgi nüüd enam leida ei suutnud. Jalutasime päikesepaistes läbi Soho linnaosa Oxford Streetile. Soho oli alles hommikuselt vaikne ning pubid ja baarid alles tukkusid eelmisest õhtust. Hommikuvalguses paistis Soho nagu tavaline Londoni linnaosa, ei midagi erilist. Kunagi 14 aastat tagasi leidsime siit aga väga mõnusa atmosfääriga baari, kus erinevalt teistest kohtadest oli ruumi olla.

Huvitavad blogilistid

Oxford ja Tina Turner
kirjutab P blogis Hello blonde, goodbye brunette, esmaspäev 15 oktoober kell 23:42
Kui meil on olemas auto ja natuke planeerimatut aega, ei suuda ma kiusatusele vastu panna minna shoppama. Londonist umbes tunni aja tee kaugusel Oxfordi suunas asub Bicester Village outlettide küla. Kuigi tänaseks lubas ilmateade osalise päiksega vihmata ilma, siis tegelikkus, mis meile vastu vaatas, oli hall taevas ja igikestev seenekas.
Windsor, Woodhenge ja Stonehenge
kirjutab P blogis Hello blonde, goodbye brunette, pühapäev 14 oktoober kell 23:00
London ei ole päris kindlasti linn, kus ma unistaks autoga sõitmisest, veel vähem ise roolis olemisest. Esiteks on siinne liiklus valet pidi, teiseks on tänavad kohutavalt kitsad ja kolmandaks on tegu suurlinnaga, mis e ole mulle oma liikluskultuurilt ega ülesehituselt tuttav.
29. september 2018 - How to Talk to Girls at Parties
kirjutab klm blogis trakyllmaprokrastineerinj2lle, reede 12 oktoober kell 14:45
How to Talk to Girls at Parties (UK-USA 2017, rezh John Cameron Mitchell ). Noh, väga põneva sünopsisega film. Ulme x punk, ja see kõik retrokastmes ei ole kõikse tavapärasem lähenemisnurk noorte inimeste suhete kajastamisel (mingil määral analoogina meenub vaid Scott Pilgrim ). Film on tehtud Gaimani lühijutu järgi. Viimane tundub kajastavat vaid umbes esimest kolmandikku filmist, ja ülejäänu on juba algupärane looming.
London, me kohtume taas
kirjutab P blogis Hello blonde, goodbye brunette, reede 12 oktoober kell 23:00
Meil on käimas juubeliaastate ringid ehk teisisõnu nuputasime, mida oma vanrematele kinkida juubeliteks. Tahaks kinkida nagu midagi olulist, mis tekitab hea emotsiooni. Nii me jõudsimegi selleni, et koos reisile minek on ilmselt üsna hea kingitus. Kui minu isa 70.
Edasi-tagasi otselennud Tallinnast Londonisse alates 20€! Lennupiletid koos majutusega (2 ööd) kokku 79€!
kirjutab Reisidiilid blogis Reisidiilid, reede 5 oktoober kell 11:17
Ryanair pakub hea hinnaga edasi-tagasi otselende Tallinnast Londonisse. The post Edasi-tagasi otselennud Tallinnast Londonisse alates 20! Lennupiletid koos majutusega (2 ööd) kokku 79! appeared first on Reisidiilid.
Think Brexit is a Nightmare? It's a walk in the park compared with Battle of Hastings and The Harrying of the North.
kirjutab Twilight blogis Learning Curve on the Ecliptic, laupäev 13 oktoober kell 08:02
Tomorrow, 14 October, in 1066 saw the Battle of Hastings, and Norman Conquest of England. It took place on Senlac Hill, seven miles from Hastings, on Englands south coast. The forces of William the Conqueror defeated the English army and killed King Harold II. The full story of the Norman Conquest, and lead-up to it is told at Wikipedia, HERE.
Londoni mitmekülgsus
kirjutab P blogis Hello blonde, goodbye brunette, laupäev 13 oktoober kell 23:56
Inglismaa ajalugu on olnud üsna kirju ja võigas. Giid tegi meile tänasel linnatuuril selle kohta üsna hea lühiülevaate ja kuigi olin seda kõike koolis kunagi õppinud, siis ei olnud mulle tol hetkel päris arusaadav, kuidas need asjad ikkagi tol ajal käisid ja miks Henri 8. oli ikkagi 6 naist ning poja sünd niivõrd oluline.
Wizz Airi kampaania – täna (04.10) kõik lennud kuni 20% soodsamad! Edasi-tagasi otselennud Tallinnast ja Riiast: Kutaisi 43€, Kiiev 45€, Eilat 45€, Bari 65€ jpm!
kirjutab Reisidiilid blogis Reisidiilid, neljapäev 4 oktoober kell 12:27
Lennufirma Wizz Air pakub kampaania raames kõikidel marsruutidel tavahinnast 20% soodsamaid lennupileteid. Wizz Air lendab nii Riiast kui ka Tallinnast. The post Wizz Airi kampaania täna (04.10) kõik lennud kuni 20% soodsamad
20. september 2018 - Duck Duck Goose
kirjutab klm blogis trakyllmaprokrastineerinj2lle, reede 28 september kell 15:50
Duck Duck Goose (Hiina-USA-UK 2018, rezh Christopher Jenkins ). Lapsega kinos. Hiina ornitoloogiat vaatamas. Peaaegu et loodusfilm, eksole. Jummel küll - seal oli lausa dialoog vermimisest ! )Niipalju kui ma olen sattunud mõnd loodusealast telekanalit vaatama, siis nii keerulistest asjadest seal küll ei räägita. Lihtsalt näidatakse liivhaisid ja mingeid sihvakaid tibinaid, kes nende vahel ujuvad.