i
Blogilist - Eestlased Suurbritannias
Mida Eestlased kirjutavad elust Suurbritannias!

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Pilk peale, käsi külge: Jaguar E-Pace kompaktmaasturi tee ülesmäge
  kirjutab blogis Accelerista
 • favicon Ornung muss sein!*
  kirjutab blogis SAUGA RAAMATUKOGU
 • favicon Nokia се оказа в топ 3 при производителите на смартфони във Великобритания за 2017 година
  kirjutab blogis Kreativen.com
 • favicon Avasta koolivaheajal põnevaid sihtkohti Euroopas: lennud Riia-Barcelona-Gran Canaria-London-Tallinn kokku vaid 171 eurot!
  kirjutab blogis Reisidiilid
 • favicon 20. jaanuar 2018 - Three Billboards outside Ebbing, Missouri
  kirjutab blogis trakyllmaprokrastineerinj2lle
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

20. jaanuar 2018 - Three Billboards outside Ebbing, Missouri
kirjutab klm blogis trakyllmaprokrastineerinj2lle, neljapäev 1 veebruar kell 15:49
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (USA-UK 2017, rezh Martin McDonagh ). Nonii. Filmisõbrad rõõmustavad, sest viimaks ometi on uus Fargo tehtud. See on ikka täielik Fargo ju! Tädigi on lausa sama. Lihtsalt see laps, kes tal Fargo ajal veel kõhus oli, on nüüd surnud. Külma asemel on leitsak ja lausa tuli, aga eks külma- ja kuumakahjustused avaldu füsioloogilisest aspektist täpselt samal viisil... Seni nõrgem McDonagh, kolm eelmist filmi on olnud küllalt kõikuva tasemega (Seitse psühhopaati oli ju ikka täielik käkk), on nüüd ikka end korralikult kokku võtnud ja loonud täisverelise filmiuniversumi.

Huvitavad blogilistid

Pilk peale, käsi külge: Jaguar E-Pace kompaktmaasturi tee ülesmäge
kirjutab Kylaline blogis Accelerista, reede 16 veebruar kell 09:42
Jaguar E-Pace on lõpuks Eestis. See tähendab seda, et maasturilaadsete liikurite lõputu rivi sai veelgi täiendust. Margus Värton käis vaatamas ja proovimas, kas Jaguar on selle rivi alguses või lõpus või kusagil hoopis mujal ning kas E-Pace ütleb maailmale midagi sellist, mida me veel ei tea. E-PACE, TAGASI TULEVIKKU? Aegade alguses oli Jaguar stiilipuhtuse etalon.
Ornung muss sein!*
kirjutab Piia blogis SAUGA RAAMATUKOGU, teisipäev 13 veebruar kell 16:18
Jerome K. Jerome sai tuntuks 1889. aastal, kui ilmus tema raamat Kolm meest paadis (koerast rääkimata), kus ta Thamesi jõel veedetud mesinädalatest inspireerituna kirjeldab kolme sõbra ja tülinorijast foksterjeri Montmorency lõbusaid seiklusi paadiretkel. Raamatus  Kolm meest uitamas mõtlevad noodsamad härrad aga välja väga kavalaid põhjusi, miks mõneks ajaks pereelust eemalduda ja hoopis välismaale jalgrattamatkale minna.
Nokia се оказа в топ 3 при производителите на смартфони във Великобритания за 2017 година
kirjutab Kreativen Team blogis Kreativen.com, neljapäev 15 veebruar kell 06:06
HMD Global може би има повод да почерпи, след като според анализаторът от Counterpoint Research, Нийл Шах се оказа, че устройствата й са в топ 3 на най-купуваните през последното тримесечие на 2017 година.
Avasta koolivaheajal põnevaid sihtkohti Euroopas: lennud Riia-Barcelona-Gran Canaria-London-Tallinn kokku vaid 171 eurot!
kirjutab Reisidiilid blogis Reisidiilid, reede 2 veebruar kell 15:12
Avasta kevadisel koolivaheajal põnevaid sihtkohti Euroopas: lennud Riia-Barcelona-Gran Canaria-London-Tallinn kokku vaid 171 eurot! Näidismarsruut: 19.03 Riia-Barcelona (35 eurot) 22.03 Barcelona-Gran Canaria (29 eurot) 28.03
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita