i
Blogilist - EESTI RAHVUSLIKUD BLOGID
Kõik Eesti rahvuslikud blogid

Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Harri Kingo: Kaks mõtet, kaks viga (valet?)
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, laupäev 21 aprill kell 11:22
Esiteks, Kaja Kallas eksib (valetab teadlikult?), kui räägib integratsionist. Ühelt poolt moslemid ei kavatse integreeruda - sulanduda uude ühiskonda ja omaks võtta selle ühiskonna norme ja kultuuri. Teisalt ei ürita EL neid kuidagi integreerida. Reaalsus on vastupidine - nad säilitavad Euroopasse tulles oma religiooni ja oma kultuuri ning traditsioonid, moodustavad oma subkultuursed kogukonnad ja isegi piirkonnad, kus nad üritavad kehtestada oma Sharia normistikku, surudes selle peale isegi kohalikele. Et riikide poliiitika pole moslemite integreerimise poliitika, see nähtub selles, et Euroopasse ehitatakse massiliselt mošeesid, samas sunnitakse Eurooplasi igati aktsepteerima moslemite arusaamasid.

Huvitavad blogilistid

Sülitame ekspertide arvamusele...
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, neljapäev 19 aprill kell 13:01
Allikas: Facebook
Rootsi äärmusfeminist soovib keelustada sisserännet kritiseerivad organisatsioonid
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, neljapäev 19 aprill kell 12:53
Rootsi feministliku partei Feministiskt Initiativ aktivist ja Euroopa Parlamendi saadik Soraya Post nõuab sisserännet kritiseerivate erakondade keelustamist. “Sellised isikud, nagu on SD (Rootsi Demokraadid) liikmed, on suureks ohuks demokraatiale ja inimõigustele.
Järelehüüe Heiki Treierile
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, neljapäev 19 aprill kell 12:45
Üks asi on olla rahvuslane. Teine asi on olla lammas.” Selle tõdemusega lõpeb ühiskonnateadlase Edgar Kaskla kirjutis Poliitiline mõte 1988”, mis ilmus ajakirja Vikerkaar” 1990. aasta 3. numbris. Rahvuslaste Tallinna Klubi (lüh. RTK) liige Heiki Treier oli sündinud lamba-aastal (1955-ndal), kuid lamba iseloom ei olnud tal kohe kindlasti. Seda võivad kinnitada kõik, keda elu temaga kokku viis. Alates 13.
Rahvusliku taassünni nimel: Eratervishoid ja tasuline kõrgharidus, kättesaadav vaid rikastele
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, esmaspäev 16 aprill kell 10:14
Kaja Kallas, Siim Kallas FOTO:SANDER ILVEST/POSTIMEES/Scanpix Haukanõmmega täiesti päri. Meie heaolu pole selline nagu Belgias võib olla on. Eratervishoid ja tasuline kõrgharidus viiksid Eesti ainult kiirele lumpeniseerumisele, lisaks muidugi pagulastööjõud RB tarvis. Ei taha mõeldagi, mis see kõik koosmõjus välja annab.
Varro Vooglaid: Soovitan tungivalt vaadata-kuulata viimati eetris olnud ERR-i saadet "Välisilm"
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, laupäev 14 aprill kell 10:51
Soovitan tungivalt vaadata-kuulata viimati eetris olnud ERR-i saadet Välisilm, kus käsitleti (alates 24. minutist) Ungari valimiste temaatikat. Nii propagandistlikku ja häbitult kallutatud käsitlust ei ole juba jupp aega kuulnud. Ainuüksi asjaolu, et saates sai eksperdina pikalt sõna ei keegi muu kui Sorose fondi pikaaegne juht, Mall Hellam, räägib enese eest.
Laupäevsed pildid
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, laupäev 14 aprill kell 11:07
Allikas: Facebook
Islamipropaganda tegemine Eesti koolides on lubamatu, islam ei kuulu Euroopasse!
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, teisipäev 10 aprill kell 13:36
Ei möödunud nädaladki Euroopa Komisjoni esimese asepresidendi Frans Timmernans i kuulutusest  kohtumise l  EL liikmesriikid e  imaamidega   Islam on Euroopa tulevik!”, kui ka me meie riigi imaamid sellest julgustatud said ja 
Fookuses: Skripali juhtumis valitseb seni faktide asmel propaganda
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, neljapäev 5 aprill kell 11:34
Portaali Objektiiv videoproduktsioon
Rahvusliku taassünni nimel: Hämmastav, et see meediasse jõudis
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, neljapäev 5 aprill kell 11:28
See uudis on hämmastav, et meediasse jõudis. Pole ilmselt ju kellelegi enam uudis, et pagulaskriisi ja Euroopa islamiseerimise projekti taga on Iisrael.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Eesti Leegioni Sõprade Klubi: Teine Vabadussõda
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, kolmapäev 25 aprill kell 12:12
Allikas: Facebook
Eesti Meel: Millest tekkis kultuur?
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, kolmapäev 25 aprill kell 12:08
See on küsimus, mida tavapäraselt esitatakse antropoloogidele või arheoloogidele. Meie päevil on aga bioloogidki öelnud kõva sõna sekka. Püssid, pisikud ja teras TEOSE  ORIGINAALTEKST Üheks selliseks sõnaks on California Los
Macron ohverdab Euroopa Aafrika tuleviku heaks
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, kolmapäev 25 aprill kell 12:01
  Euroopa vajab põliselanikkonda, kuid mitte hellitatud, tarbijalikku, tsirkusejanus laiska biomassi, vaid tugevaid ja enesekindlaid Inimesi, kes oma tarkuses oskavad arvestada ka kõrgema Väega, tõdeb kolumnist Roland Tõnisson Euroopa olukorda hinnates. Prantsuse presidendi Emmanuel Macroni hinnangul tähendab Aafrika demograafiline plahvatus Euroopa jaoks seninägematut massilist sisserännet.
Küüdihingus ERR-is: nüüd ☘ 30 aastat varem
kirjutab Holger Kaljulaid blogis Isekiri, esmaspäev 23 aprill kell 00:00
Küüditamisi ümbritses range saladuse õhustik. Suurküüditamiste avalik käsitelu oli vene ajal nn ENSV sabariigis kas keelatud või ebasoovitav. Küüdiohvrite arve asendasid pigem kuuldused ja kaudsed arvutused ning täpsust on selles osas tänaseni vajaka.
MATTI ILVES: LÜHIDALT ITAALIA KOALITSIOONIVALITSUSE KÕNELUSTEST
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, esmaspäev 23 aprill kell 11:58
Itaalas võtab valitsuse moodustamine päris palju aega, nagu ka lõikjal Euroopa Liidus ja seda põhiliselt euroskeptiliste jõudude jõulise tulemisega. Aga nüüd paistab, et saavutatakse kokkulepe.
Mart Helme: meie peame olema need, kes dikteerivad uue valitsuse agenda
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, esmaspäev 23 aprill kell 11:52
Mart Helme ütles EKRE kongressil peetud kõne, et ta ei pea erakonna eesmärgiks valimistel mitte paremuselt kolmanda tulemuse tegemist, vaid valimiste võitmist. Uued Uudised avaldab Mart Helme kõne täismahus: Kallid erakonnaka