i
Blogilist - EESTI RAHVUSLIKUD BLOGID
Kõik Eesti rahvuslikud blogid

Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Riigikeel ja riigiroim
kirjutab Holger Kaljulaid blogis Eesti Meel, kolmapäev 13 veebruar kell 22:12
Valitsejad müütavad riiki ja eestlust vene häälte eest. Pool aastat enne eesti gümnaasiumi sulgemist Kohtla-Järvel nõuab selgust nii  kohalik  kui riigivõimu vastasrind. Ka tegeleb küsimusega VF-i välisministeerium. Võimuladvik käitub Eesti selles servas kesikuna rukkis. Eesti keeles pekstakse segast Venelane kuuleb truudustõotust venekeelsele koolile. KESIKUIL JOOKSUAEG LÄBI? SM Estland Kunagi Savisaart kliimaksi eest kaitsnud vihmavarjurid on nüüdseks õnnelikult sõrmustatud, tanutatud Martin Repinski, 32, pani müüki armastuse jaoks eriti mugava Audi-Q7-maasturi noorkesiku seisundimuutus peegeldub PR-pealkirjadeski. Kroonika: Kas vana ja noore paarisuhtes on armastus võimalik? Siret KotkaRepinski, 32: Kõik on võimalik, ka erandid.

Huvitavad blogilistid

MATTI ILVES: JUUTIDEST
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, teisipäev 12 veebruar kell 10:36
Kunagi kirjutasin artikli HIINLASED VALITSEVAD TULEVIKUS MAAILMA, JUUDID ON MÄÄRATUD LÄBIKUKKUMISELE, see on SIIN. Nüüd olen teada saanud veel paar huvitavat fakti juutide kohta. Isegi Hiinas elas üks juudi kogukond, praeguseks on need juudid praktiliselt välja surnud ja ka juudid ei tunnusta neid segaverelisi enam juutidena.
Valimisprogramm disetnilise riigi vastu Nato 2% alammäära riivega
kirjutab Holger Kaljulaid blogis Eesti Meel, pühapäev 10 veebruar kell 14:12
Eerik-Niiles Kross: eesti haridus on riiklusele nii oluline, et seda võiks rahastada kas või kaitse arvelt EM- online 7.2.2019 Kulutused eesti haridusele ei ole vähem tähtsad kui riigikaitsele. Eestikeelse hariduse küsimuse Ida-Virumaal on praegune valitsusliit liiga kauaks jätnud võimumängude ja vene häälte kaotuse hirmu pantvangi. Paljud virulased on juba minekul mujale kodukandi eestluse ebakindlat tulevikku tajudes. Pealinnaga samaväärne või isegi parem eestikeelne haridus on Ida-Virumaa edasise edu üks võti ja põhieeldusi.
Huvitavat pühapäevaks: Kaasaegne röövel
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, pühapäev 10 veebruar kell 10:32
Anti Poolamets: Huvitavat statistikat karistatute kohta erakondades
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, pühapäev 10 veebruar kell 10:12
Huvitavat statistikat karistatute kohta erakondade liikmeskonnas. Ühtpidi tubli sooritus, et ajaleht tegi vastava programmi kohtulahendite registri ja erakondade liikmete nimekirjade ühildamisel. Ent EKRE tegi ainukesena, resoluutselt ja üsna kiirelt suuremahulise puhastustöö - 201 väljaarvatut. Pole ka ühtki kiidusõna ei EPLi ega Õhtulehe juhtkirjades, et EKRE lõi platsi nii põhjalikult puhtaks.
Sageli osutatud, kuid harva osundatud…
kirjutab Holger Kaljulaid blogis Eesti Meel, neljapäev 7 veebruar kell 02:46
AJALOOLINE RAADIOINTERVJUU | 75 ! Jüri Uluotsalt Jaan Kitzbergile ( LSR 7.2.1944 ) Punaarmee oli aasta 1944 algul taas Eesti piiridel, sestap tegid EW endiste poliitiliste erakondade esindajad veebruari algul ühisotsuse, mill
MATTI ILVES: VIKTOR ORBAN LIITUB "PAREMÄÄRMUSLIKE"JUHTIDE KAVAGA ÜLE VÕTTA EUROOPA LIIT
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, teisipäev 5 veebruar kell 11:56
Foto: Alexandros Michailidis / Shutterstock.com Samas Viktor Orban ennustab, et tulevikus on Euroopas kaks teinetisest erinevat tsivilisatsiooni. Matteo Salvini parempoolsete siseminister Itaalia valitsuses, kutsus hiljuti üles Rooma-Varssavi teljel ehitama Uut Euroopat, mis oleks vastu migratsioonile. Ma tahaksin, et luua pakti liidus kõigile, kes tahavad päästa Euroopat, mida rohkem meid on seda parem, ütles ta. Poola parempoolne peaminister Mateusz Morawiecki ütles varem sel nädalal, et härra Salviniga oleme samal meelel seoses paljude Euroopa küsimustega.
Rändepakti “esimene pääsuke” jõudis pärale – PPA varjupaigataotluse kaudu
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, teisipäev 5 veebruar kell 11:46
Vao Varjupaigataotlejate Majutuskeskuses on kaart, kust ollakse Eestisse jõudnud. Politsei- ja piirivalveamet avaldas 4. veebruaril oma kodulehel dokumendi “Varjupaiga taotlemine”, millest võib juba leida rändepakti poolt ette kirjutatud momente, kõigepealt aga salastatust. “Varjupaigamenetlus ei ole avalik ning PPA hoiab menetluse käigus saadud informatsiooni rangelt konfidentsiaalsena.
ÜHE SAKSA AJAKIRJANIKU ÜLEVAADE UNGARI JA EUROLIIDU VASTUSEISUST.
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, pühapäev 3 veebruar kell 11:49
Euroopa Komisjon algatab Ungari vastu õigusliku menetluse riigipiiridel migratsioonile kaasaaitajate kriminaliseerimise pärast. See on huvitav juhtum sõnavabaduse ja riikliku suveräänsuse seisukohast vaadatuna. Ungari olevat rikkunud sõna- ja ühinemisvabaduse tõlgendust, sundides inimesi hoiduma migrantide toetamisest.
Uudis+. Ettevõtja Jaak Nigul saab Valgetähe IV klassi teenetemärgi
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, kolmapäev 30 jaanuar kell 11:52
Link: https://vikerraadio.err.ee/898816/uudis-madis-hindre/920475 _____________ President Kersti Kaljulaid on nüüd küll eksinud! Kuidas julgeb tema alam Nigul kritseerida liberaaldemokraatide poolt üles ehitatud osariiki? Kus
MART HELME: Ainult suveräänsus tagab Eestile jõukuse!
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, kolmapäev 30 jaanuar kell 11:31
Aldo Roomere II: Rõivas jääb tänaval auto alla
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, pühapäev 27 jaanuar kell 10:49
Rõivas jääb tänaval auto alla ja hukkub. Seisab siis Paradiisi värava taga ja anub Peetruselt sisselaskmist. “See nii lihtsalt ka ei käi!” vastab Peetrus. “Teiesuguste kõrgete ninade jaoks on meil omaette protseduur.
Fookuses: Eestis ähvardab võimule tulla “Verhofstadti partei”
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, neljapäev 14 veebruar kell 10:42
Keskerakonna ja Reformierakonna koalitsiooni näol ähvardab Eestis võimule tõusta vägagi sarnase maailmavaatelise taustaga nö Verhofstadti koalitsioon, toonitavad Markus Järvi ja Varro Vooglaid saates Fookuses“.
EKRE laimamiseks välja mõeldud libauudise tagant paistavad Eerik-Niiles Krossi ja Indrek Tarandi kõrvad
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, neljapäev 14 veebruar kell 10:34
Vanad sõbrad Indrek Tarand ja Eerik Niiles Kross Juba siis, kui meedia ja mitmed Eesti peavoolupoliitikud läinud aasta novembri lõpus EKRE-t välismaalase ja tema koera jõhkra ründamise“ pärast mõnuga tampisid, ütlesid rahvuskonservatiivid, et tegu on libauudise ja laimuga loo detailid olid sedavõrd ebausutavad.
“Räägime asjast” 10.02.2019
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, teisipäev 12 veebruar kell 10:25
Paha lugu: Euroopa majandusel toss väljas
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, teisipäev 12 veebruar kell 10:21
Kui viimased kümmekond aastat on vedanud Euroopa majandust Saksamaa, siis nüüd on toss väljas: Saksamaa tänavune majanduskasv on kõigest 1,1 protsenti, üks väiksemaid Euroopa Liidus. Euroopa Komisjoni värske prognoosi kohaselt on kõige kehvemas seisus Itaalia, mille majandus kasvab ainult 0,2 protsenti.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita