i
Blogilist - EESTI RAHVUSLIKUD BLOGID
Kõik Eesti rahvuslikud blogid

Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Huvitavat pühapäevaks: Kuuuurija saade tõi Seto vanaprouale kaela politsei, piirivalve, maksuameti ning pangad
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, pühapäev 14 oktoober kell 10:34
Eilses Kuuuurija saates külastas maailmakuulus saatejuht Katrin Lust Setomaal Sesniki külas elavat Lusti Liidet (68). Täna, päev pärast saadet, sadasid Seto vanaproua elu üle kontrollima erinevad ametiasutused. Kuid see pole veel kõik, loe edasi, mis täpselt toimub täna Liide talus Setomaal Sesniki külas! Uuriv ajakirjanik ja saatejuht Katrin Lust pressis vanaproualt välja kõik tema salajased ja illegaalsed tegevused ning andis avalikult ka teada, kus proua täpselt elab ja kus ta oma sularaha hoiab.

Huvitavad blogilistid

MATTI ILVES: ÕPILASED SAID KOOLIS KARISTUSE PAREMPOOLSETE VAADETE TÕTTU
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, reede 12 oktoober kell 18:09
Suurbritannia vestlusraadios LBC oli Nick Ferrari šokeeritud, kui tema teismeline poeg ja 2 klassikaaslast said koolis karistatud kinnipidame näol, kuna arvati, et nad võiksid pooldada UKIPd (Briti Iseseisvuspartei) ja nende
Ajakirja "Torkaja" 4. nr.
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, reede 12 oktoober kell 11:08
Reedel, 12. oktoobril ilmub ühiskonnaelu-, poliitika- ja pilkeväljaande Torkaja 4. number. Ajakiri on saadaval peaaegu kõigis ajakirjanduse müügikohtades üle Eesti.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Isegi poliitkorrektne Saksamaa on nördinud – oma tütart aafriklasest vägistaja eest kaitsnud isa sai süüdistuse
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, kolmapäev 10 oktoober kell 10:27
Saksamaa on täis noori migrante, kes tulevad riikidest, kus naiste vägistamine pole midagi erilist. Vasakliberaalse ühiskonna moraalsel muteerumisel pole enam piire oma 21-aastast tütart aafriklase eest kaitsnud 42-aastane saksa mees sai süüdistuse kehavigastuse tekitamise eest. Müncheni Hackerbrücke raudteejaamas üritas 28-aastane sisserändaja Eritreast möödunud teisipäeval kätt noore naise seeliku alla ajada.
Peeter Ernits intervjuus Objektiivile: laste ostmine-müümine ei ole vastuvõetav
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, kolmapäev 10 oktoober kell 10:33
Riigikogu liige Peeter Ernits selgitas Objektiivile antud intervjuus oma veendumust, et laste ostamine-müümine ei saa olla vastuvõetav, ei homoseksuaalide ega kellegi teise poolt. Tema sõnul on vaja algatada parlamendis eelnõu välismaalt nn surrogaatemaduse teel laste soetamise välistamiseks.
Huvitavat pühapäevaks: EU torunormid
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, pühapäev 7 oktoober kell 12:50
Allikas: Facebook
Fedor Stomakhini intervjuu Mart Helmega
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, pühapäev 7 oktoober kell 12:38
EKRE naisühenduse pöördumine meediajuhtide poole: lõpetage avaliku ruumi Lobjaka artiklitega risustamine!
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, reede 5 oktoober kell 11:22
Ahto Lobjakas. FOTO: Liis Treimann / Postimees Ahto Lobjakas on paadunud meesšovinist, kes saab naudingu naiste alandamisest ja vaimsest vägistamisest, leiavad EKRE naisühenduse esimees Kai Rimmel ja EKRE naisühenduse aseesimees Helle-Moonika Helme. Kuigi väljamõeldisi pole mõtet kommenteerida ja väljamõeldud lugudega vaielda, ei saa Ahto Lobjaka järjekordsele EKREt laimavale artiklile ( EKRE sibula koorimine PM 02.10.2018) mitte vastamata jätta.
MATTI ILVES: DIKTATUUR EUROOPA LIIDUS
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, esmaspäev 1 oktoober kell 11:34
Diktatuur Euroopa Liidus saab iga päevaga ühe selgemaks. Võtame või viimase selge näite, kui Poola lubas, et blokeerib kõik Ungari vastased sanktsioonid. Mida lubasid siis teha euroametnikud? Aga seda, et nüüd aruletakse küsimuse üle, kuidas üldse kaotada otsuste vastuvõtmine ühehäälselt, see tähendab kõigile sobivalt. Sellest diktatuuri selgest ilmingust teatas Vikeraadio, kusjuures saatejuht näis sellega igati päri olevat.
„Rahvusliku Teataja” septembrinumber
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, esmaspäev 1 oktoober kell 11:18
Septembris ilmus Rahvusliku Teataja” septembrinumber. Pingelise ajakava tõttu pole me jõudnud septembrinumbri ilmumist senini kajastada. Püüame viga parandada. Rahvuslik Teataja”on paberkandjal igakuiselt ilmuv parteipoliitiliselt sõltumatu ühiskondlik-poliitiline alternatiivmeedia väljaanne. Alates 2015.a algusest ilmub kaheteistkümnel  A3 leheküljel.
Homopropaganda koolist välja!
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, laupäev 29 september kell 11:33
Allikas: Facebook
Laupäevased pildid
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, laupäev 29 september kell 11:40
Allikas: Facebook
Kohus otsustas Soomes sulgeda Põhjamaade Vasturinde
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, laupäev 29 september kell 11:29
Turu ringkonnakohus otsustas sulgeda Soome rahvusliku organisatsiooni Põhjamaade Vasturinne. Kohtu otsuse järgi on organisatsiooni tegevus vastuolus heas tava ja seadustega. Varem on organisatsioon saanud hoiatuse, aga sellest kohtu hinnangul ei piisanud, vahendab Turun Sanomat. Vasturinde tegevuse lõpetamist taotles politseiamet. Otsusega jättis ringkonnakohus jõusse madalama astme kohtu otsuse. Põhjamaade Vasturinne asutati Soomes 2008.
MATTI ILVES: USA MAJANDUSE EDU
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, reede 19 oktoober kell 10:28
Majanduse edu on saavutatud tänu Donald J. Trumpi majanduspoliitikale, meie ajakirjandus sellest peaaegu ei räägi, kuigi muidu sõimavad nad Trumpi järjekindlalt. Nüüd on asi läinud jälle niikaugele, et USA on maailma kõige konkurentsivõimelisem majandus, esimest korda kümnendi jooksul! Siin aga teevad riigile ja tema majandusele takistusi globalistid.
Nädalakommentaar: me usume Euroopasse
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, reede 19 oktoober kell 10:17
Portaali Objektiiv videoproduktsioon
Karl Olaf Rääk: plahvatus konnatiigis ehk reaktsioonid EKRE majandusprogrammile
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, teisipäev 16 oktoober kell 12:02
“Kartellierakonni” hirmutas nende tiigikeses toimud plahvatus päris kõvasti.   Hiljuti andsid rahvuskonservatiivid oma oponentidele moraalse löögi, mida nood oodata ei osanud ja millest nad toibuvad siiani.