i
Blogilist - EESTI RAHVUSLIKUD BLOGID
Kõik Eesti rahvuslikud blogid

Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Taani pealinn Kopenhaagen muutus nädalavahetusel moslemirahutuste tõttu rindelinnaks
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, reede 19 aprill kell 10:59
Kopenhaagen on siiani tules. Multikultuurses Euroopas kasvab konfliktide oht, sest sisserändajad toovad kaasa oma kombed, üritades neid rände sihtriikidele peale suruda. Pühapäeva õhtul puhkesid Taani pealinna Kopenhaageni Nørrebro linnaosas moslemite rahutused, milles põletati kümneid autosid ja tänavatele ehitati põlevaid barrikaade, samuti peksti puruks ärihoonete ja majade aknaid. Õhtul pidi Kopenhaageni politsei kutsuma kõik vabad politseiametnikud tööle, et linnas kord taastada. Politsei on vahistanud vähemalt 23 inimest. Rahutused jätkusid ka nädala algul.

Huvitavad blogilistid

Mart Helme: olen kriitiline meie eriteenistuste suhtes. Nad täidavad poliitilist tellimust
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, reede 19 aprill kell 10:14
Foto: Rauno Volma.  Mart Helme peab meile nii majanduslikuks kui ka demograafiliseks ohuks odavat tööjõudu, mis surub palgad maha, jätab maksud riigile tihti maksmata ja toob põhiliselt uut kontingenti venekeelset elanikkonda. Siseministri ametikohale astuv EKRE esimees Mart Helme loodab eriteenistused kontrolli alla võtta. Ta otsib võimalusi Venemaa propagandat tõkestada ja riigisaladust hoidvaid venelasi tugevamalt kontrollida. Idufirmadele lubab ta, et arenenud maailmast tööjõu toomisega probleeme ei teki. Olete juba üsna eakas.
Aastaga rünnatud ja kahjustatud Prantsusmaa kirikud
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, reede 19 aprill kell 10:35
Allikas: Anti Poolamets, Facebook ______________ Jaa, pole mingi ime, et Pariisi Jumalaema kirik tõenäoliselt süüdati. Moslemid nüüd rõõmustvad! M.I.
Pariisi Jumalaema kiriku põleng ei pruugi sugugi olla vaid inimlik hooletus
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, kolmapäev 17 aprill kell 10:23
Jumalaema kiriku põleng andis suure hoobi maailmakultuurile. Kogu maailma vapustas Pariisi Jumalaema kiriku põleng, mis on suur hoop maailmakultuurile. Uued Uudised ei võta julgust väita, et tegu oli tahtliku süütamisega, kuid ärevaid momente on küllaga.
Rassistlik tõde!
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, esmaspäev 15 aprill kell 10:37
Rassistlik tõde ookeanide saastamisest: 90% ookeanides leiduvast plastiksaastast satub sinna mittevalgete riikide jõgedest. http://newobserveronline.com/90-of-ocean-plastic-disaster-caused-by-third-world-pollution/ Allikas: Aare Tamm, Facebook
Paavst Franciscus koolilastele: „Sisserändajad toovad alati rikkust”
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, laupäev 13 aprill kell 10:17
Q&A konverentsil rääkis paavst Franciscus Vatikani kogunenud koolilastest koosnenud publikule, et sisserändajad toovad kaasa mitmekultuurilise ja mitmerahvusega kaasneva rikkuse”. Täname Jumalat mitmerahvuselise ja multikultuurse ühiskonna eest,” ütles ta, kultuuride, inimeste ja rahvuste segunemine on rikkus”. “mitmekultuurilisus” on elu vesi, mis erinevalt destilleeritud veest on maitsev ja kustutab janu.
Mart Helme: majandus peab olema tark, mitte orjatööjõul põhinev
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, neljapäev 11 aprill kell 10:00
Mart Helme. Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR EKRE esimees ja siseministri kandidaat Mart Helme ütles usutluses ERR-ile, et ei usu ettevõtjate juttu, et Eestist kohapealt ei leia piisavalt tööjõudu ja seetõttu tuleb seda tuua sisse väljast.
MATTI ILVES: LIBERAALNE DEMOKRAATIA, MIS SEE ON?
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, esmaspäev 8 aprill kell 11:55
Asjad on tegelikukt nii, et liberaalne demokraatia pole üldse demokraatia! Sest kui demokraatiale lisatakse ükskõik milline epiteet, siis pole tegemist enam demokraatiaga. Liberaalne demokraatia peaks tähendama tegelikult vabameelset ja sallivat demokraatiat. Aga paraku tähendab see ka kindlat ideoloogilist diktatuuri ja seda, et kes on liberaalse demokraatia vastu, see liigitatakse kohe rahva vanlaseks.
Arstid annavad nüüd 8-aastastele tüdrukutele testosterooni, väites, et nad on transseksuaalid
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, esmaspäev 8 aprill kell 11:38
SKANDAAL: USA arstid manustavad kooskõlastatult samasooliste lapsevanemate nõusolekul 8-aastastele tüdrukutele testosterooni ehk meessuguhormooni, sest lapsed on valest soost.
Rootsi vägistamiste statistika lõi uue rekordi
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, laupäev 6 aprill kell 12:03
Mitmed rootsikeelsed ilmavõrguküljed avaldasid 30. märtsil 2019 kuritegevuse eelmise aasta (2018) statistika Rootsis. Andmed on pärit Kuritegevuse Ennetamise Ametilt Brå-lt  (rootsi k Brottsförebyggande rådet). Eelmisel aastal anti politseile Rootsis teada 7552 vägistamisejuhtumist, mis on rekord. Alates 1975.a on vägistamiste arv kasvanud Rootsis 1694%.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Laupäevased pildid
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, laupäev 6 aprill kell 12:11
Allikas: Facebook
Ministeerium: Soome majanduse kiire kasvu aastad on möödas
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, laupäev 6 aprill kell 11:58
Soome majanduse kiire kasvu aastad on möödas ja järgmistel aastatel jääb kasv 1,5 protsendi piiresse, prognoosib rahandusministeerium Tänavusel, 2019. aastal kasvab Soome majandus 1,7 protsenti ja jääb lähiaastatel 1,5 protsendi piirile.
Kommentaar: mis juhtub siis, kui loosungeid pead hakkama ellu viima sina ise? Rootsi näide
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, kolmapäev 3 aprill kell 11:50
Portaali Objektiiv videoproduktsioon
Igor Gräzin Objektiivile: Euroopa Parlamendis peab seisma rahvusriikide iseseisvuse säilimise eest!
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, kolmapäev 17 aprill kell 10:45
Igor Gräzin rääkis Brüsselis Objektiivile antud intervjuus, et Euroopa Parlamendis on hädavajalik seista rahvusriikide huvide kaitsel ja takistada euroföderalistide ambitsioone. Rahvuslikult meelestatud jõud on peagi toimuvate europarlamendi valimiste eel selgelt tõusuteel, mistõttu valitseb euroföderalistide seas juba praegu omamoodi leinameeleolu. Intervjuu on salvestatud 10.
Kolumn: Toompea kevad 2019
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, kolmapäev 17 aprill kell 10:36
Stenbocki maja kevadel. Foto: Bigstockphoto EKRE on Eesti poliitikas esitanud väljakutse senisele nomenklatuurile ja Brüsseli domineerimisele. Võib mõista pettunuid. Samamoodi olid pettunud ka NSVL-i lagunemise ajal need, kes pidid oma peaga mõtlema hakkama ning nutsid taga stabiilsust“ ja arengut helgesse tulevikku,“ kirjutab Roland Tõnisson. 20. märts on ametlik, kalendaarne talve lõpuaeg.
MATTI ILVES: VAHEMREL SISSERÄNDAJATEGA TÄIDETUD LAEV, ITAALIA ÜTLEB MINE SAKSAMAALE
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, esmaspäev 15 aprill kell 11:24
Sea-Eyei laev Alan Kurdi päästis sisserändajad kolmapäeval Liibüa lähedal. Aga Itaalia siseminister Matteo Salvini ütles kolmapäeval resoluutselt, et Itaalia ei võta sisserändajaid vastu ja et Saksamaa laev peaks Hamburgisse minema”. Alan Kurdi laev on nime saanud kolmeaastase kurdi poisi järgi, kes uppus merel 2015. aastal, kui ta ja tema perekond põgenesid Süürias sõjast.
"Räägime asjast" 14.04.2019
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, esmaspäev 15 aprill kell 10:43