i
Blogilist - EESTI RAHVUSLIKUD BLOGID
Kõik Eesti rahvuslikud blogid

Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

( : ) kivisildnik: Ametnike nuhtlus ja võika probleemi humaanne lahendus
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, reede 6 detsember kell 10:06
Jultunud ametnikud on probleem ja nendest vabanemine näib olevat kas just ilmvõimatu või siis teostatav ainult kodanikeallumatuse eskadronide abil. Kodanikuallumatus on meil põhiseadusesse kirjutatud, eks ole. Aga enne eskadronide ellukutsumist on mul sama tõhus vahend vastikute ametnike elimineerimiseks. Iga minister ja lihtne lehelugeja saab aru, et kontorimööblisse juurdunud parasiidid tuleb saata tootvale tööle, võimalusel töölaagritesse või kutsekoolidesse või kuidagi teisiti sotsialiseerida. Näib aga, et asju alustatakse valest otsast. Sageli uus minister ei alusta peade veeretamist, vaid jääb ootama, millal parasiidid ta elavalt ribadeks kisuvad. See ei ole mõistlik tegevus. Nutikamad ministrid üritavad kabajantsikuid nende seaduserikkumiste või alatuste eest vallandada.

Huvitavad blogilistid

Soome valitsus on kiitnud heaks ISIS-e pruutide ja laste koju toomise, ka president on teadlik
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, teisipäev 3 detsember kell 11:02
Soome valitsus on kiitnud heaks plaani tuua Süüriast al-Holi laagrist koju seal olevad Soome kodanikest ISIS-e pruudid ja nende lapsed. Asjast on teadlikud ka president ja parlamendi väliskomisjon. Teadaolevalt on välisminister Pekka Haavisto palganud eraldi inimese tegelema Soome kodanike koju toomisega.
Palju kära eimillestki: Kaja Kallase räige juhtum osutus tühikargamiseks
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, pühapäev 24 november kell 10:30
1S14APR18D25 Kaja Kallase väidetav räige tapmisähvardus“ ei jõudnud kuhugi, kui kõmunäljaste või reformierakonnameelsete portaalide peauudised välja arvata. Õige ruttu kadus sellekohane viide ka Kaja Kallase enese postitusest.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Jüri Lina uue dokumentaalfilmi esilinastused Eestis
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, neljapäev 21 november kell 11:21
Maailmaesilinastus toimub Stockholmis 25. novembril 2019 Praod fassaadil Film näitab, kuidas massoonid on moonutanud demokraatiamõistet ja ehitanud üles läikleva fassaadi.
MATTI ILVES: AJU MAHT VÄHENEB
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, teisipäev 19 november kell 14:00
Viimastel aegadel on toimunud täiesti üllatav areng, inimeste aju maht-kaal on asunud vähenema! Praegu on see keskmiselt 100 grammi kergem kui varem. Teadlased arvavad, et praegu tuleb inimestel kasutada märksa vähem aju, et
“Räägime asjast” 17.11.2019
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, esmaspäev 18 november kell 10:29
Markus Järvi: ALDE aseesimehe sekkumine Eesti siseasjadesse on jultunud matslus
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, laupäev 16 november kell 10:04
Euroopa Liberaalsete Parteide Ühenduse ehk ALDE aseesimees Annelou van Egmond nõuab tungivas toonis, et Eesti rahvas ei saaks omal maal korraldada rahvahääletust, kas ja kuidas määratleda oma põhiseaduses abielu mõistet. Sellist jultunud matslust viljelev isik tuleks Eestisse sisenemisel viisakalt ent resoluutselt lennuki peale tagasi suunata, toonitab Objektiivi peatoimetaja Markus Järvi nädalakommentaaris.
MATTI ILVES: Uuring: Rahvuslik Tõeliste Soomlaste Partei suurim partei Soomes
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, reede 6 detsember kell 10:16
Tõeline soomlaste partei, rahvuslik populistlik partei, mis on kriitiline Euroopa Liidu, massilise rände ja lääne islamiseerimise suhtes, on nüüd Soome suurim erakond, selgus uuest uuringust. Soome ajalehe Helsingin Sanomat korraldatud uuring näitas, et kui täna korraldataks valimised, saaksid tõelised soomlased rohkem kui 22,4 protsenti häältest, tehes neist riigi suurima partei. Uurimisandmed näitavad, et tõelistel soomlastel on kogu Soomes laialdane toetus, mis hõlmab erinevaid rahvastikurühmi ja vanuseid.
Fookuses: vilepuhujate sõnul on OPCW Süüria-raportid teadlikult moonutatud
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, reede 6 detsember kell 09:55
Mitmete ekspertidest vilepuhujate paljastuste kohaselt on OPCW teadlikult ja tahtlikult oma raportites moonutatud 2018. aasta aprillis Süürias, Douma linnas väidetavalt toimunud keemiarünnaku kohta kogutud andmeid, jättes raportitest välja olulisi fakte, mis lükkavad ümber Süüria vastu esitatud süüdistused, toonitavad seekordses saates “Fookuses” Markus Järvi ja Varro Vooglaid.
Maapealsest paradiisist
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, kolmapäev 4 detsember kell 10:05
Allikas: Facebook
Valitsusvastane õõnestustöö jätkub: Martin Helmele heidetakse ette liiga tihedat koostööd ettevõtjatega
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, kolmapäev 4 detsember kell 10:00
Rahandusminister Martin Helme. Postimees kirjutab kolmapäeval, et Aidu tuulepargi ehitusel reegleid eiranud vennad Oleg ja Andres Sõnajalg ignoreerivad neid menetlevaid riigiameteid, eelistades asju ajada hoopis rahandusminister Martin Helme abil.
Toetage Objektiivi oma annetusega ja aidake meil hoida tõelist kodanikumeediat!
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, kolmapäev 4 detsember kell 09:52
Seekordse jõulukampaania raames on meie eesmärgiks koguda Objektiivi edasikestmiseks ja arenguks vähemalt 40 000 eurot, millega saame katta kui mitte täielikult, siis vähemalt suure osa meie portaali järgmise poole aasta kulutustest.
PUUST JA PUNASEKS: Martin Helme annab ülevaate, mida toob kaasa pensionireform
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, teisipäev 3 detsember kell 10:54
Riigikogus läbis esimese lugemise kohustusliku kogumispensioni reformi eelnõu, mille jõustudes muutub teise pensionisambaga liitumine ja sealt lahkumine kõigile vabatahtlikuks. Avaldame rahandusminister Martin Helme Riigikogule tehtud ülevaate:  “Antud reformi peamine eesmärk on muuta kohustuslik teine sammas inimeste jaoks vabatahtlikuks ning sellega kaasnevalt anda teise samba kogujatele rohkem otsustusvabadust oma raha investeerimisel.
Peapiiskop Viilma kohtus Moskvas patriarh Kirilliga
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, teisipäev 3 detsember kell 10:42
EELK peapiiskop Urmas Viilma kohtus reedel Moskvas Vene Õigeusu Kiriku pea patriarh Kirilliga. Kohtumisel osalesid ka piiskop Tiit Salumäe ja Eesti Vabariigi suursaadik Margus Laidre. Kohtumine patriarh Kirilliga kulges soojas õhkkonnas ja oli mõlemalt poolt oodatud, lausus peapiiskop Urmas Viilma kohtumise järel. Patriarh Kirill tunnustas kohtumisel luterliku kiriku tegevust ajaloos ning tänas ühiste väärtuste hoidmise eest.
"Räägime asjast" 24.11.2019
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, esmaspäev 25 november kell 00:05
Huvitavat pühapäevaks: MATTI ILVES: Saksamaa - massiline ränne suurendas kodutust
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, pühapäev 24 november kell 10:41
Ligi 678 000 inimest on Saksamaal koduta, samal ajal kui kümned tuhanded elavad tänavatel, selgusid ametlikest andmetest. Hiljuti avaldas Saksamaa föderaalne töökogukond (BAG) raporti, millest selgus, et 2018. aastal oli vähemalt 678 000 püsiva eluruumita inimest, kellest valdav enamus, 440 000 on sisserändajad, kes elavad mingis kollektiivses elamus, vahendab Saksamaa päevaleht Bullo. See arv tähistab 2017.
Kole info: Helsingis peksti jõhkralt soome poisse, kästi lakkuda saapataldu
kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, pühapäev 24 november kell 10:25
Sotsiaalmeedias levib info sellest, kuidas noorukite kamp peksis Helsingis soome poisse. Politsei uurib asja kui röövimist. Juhtum oli reedel Helsingis Kannelmäki rajoonis. Poisid viidi kooli hoovist metsa, kuhu ilmus 8-liikmeline noorukite kamp. Poisse peksti ja ähvardati noaga ligi tund aega, vahendab Iltalehti.  Poistelt võeti kõik ära, mis taskutes oli.