i
Blogilist - Beebi/laste blogid
Rasedus/beebid/lapsed

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon tahaks abielluda
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon mis mul plaanis on
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon reedene hälin ja halin
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon Vesi
  kirjutab blogis Uusi seiklusi otsides
 • favicon Üks pidu teise peo otsa!
  kirjutab blogis Tagasi Eestis!
 • favicon lumine olukord*
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon Pohhuismi käsiraamat
  kirjutab blogis KUUS SIDRUNIT
 • favicon nutma ajab ja närvi ajab!!!
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon MIKS
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon midagi halba juhtub?
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon aed edeneb!*
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon Eelmise sissekande jätkuks
  kirjutab blogis Tagasi Eestis!
 • favicon kuramuse prügivedu nohhhhhh!!!
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon täielik haigemaja…
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon mai
  kirjutab blogis Uusi seiklusi otsides
 • favicon Rakvere Ööjooksu 21,1 km põhimõtteliselt joostud! Lisaks Narva vägilane ;)
  kirjutab blogis Tagasi Eestis!
 • favicon kurjad naised roolis
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon vasektoomiast küsimused-vastused
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon Te ajate mind nutma!
  kirjutab blogis KUUS SIDRUNIT
 • favicon asjad juba juhtuvad
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon käisin kaarte panna laskmas
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon Mu 5000+ lugejat, kus ja kes te olete?
  kirjutab blogis KUUS SIDRUNIT
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

tahaks abielluda
kirjutab Mallu blogis Mallukas, esmaspäev 17 juuni kell 20:36
Sõitsime eile Hortesesse ja kuna ma LÕPUKS jõudsin ka oma elus nii kaugele, et sain auto oma telefoniga ühendatud (see oli tõesti naeruväärselt lihtne), siis kuulasin ma seda lugu ja mina ei tea, mis emotsioonipuhang mul oli, aga ma hakkasin kohe mõtlema, et issand jumal, ma nii väga armastan Kardot. Et temaga on nii lihtne ja hea ja naljakas. Ja järgmisena tuli Jack Johnssoni “Better together” lugu, mis muuseas oli meie pulmavideo looks ja siis see tunne muudkui süvenes, et issand appi, kuidas see võimalik on, et mul nii hea ja mõnus inimene on, kellega koos elada ja toimetada ja lapsi saada ja kõike koos teha. Me oleme iga päev suht kogu aeg koos ja mitte kunagi ma ei mõtle, et tahaks vahepeal ilma temata ka olla.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita

Huvitavad blogilistid

mis mul plaanis on
kirjutab Mallu blogis Mallukas, esmaspäev 17 juuni kell 14:34
Pagan, igast otsast saan puid alla, et millal ma juba normaalselt blogima hakkan. Täna just naersin sõbrannale, et ainult 14 aastat blogimist ja lõpuks ma olen jõudnud sinna punkti, et mul vot nüüd enam ei ole midagi eriti öelda. Nagu reaalselt kõik asjad, mis ma teen, on seotud tööga. Teen saadet, käin esitlustel ja nii edasi. Nüüd korraks sai sellest rattast välja, aga ega puhata pole siin midagi.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
reedene hälin ja halin
kirjutab Mallu blogis Mallukas, reede 14 juuni kell 23:11
Ma olen sedapidi imelik inimene, et mulle meeldib täiega inimestega suhelda ja mul pole üldse probleemi võõrastega jutule saada. Samas kui ma mõnda aega seda tegema pean, siis tekib selline tunne, et poeks enda kookonisse ja ei tahaks enam üldse kellegagi rääkida. Kõik need raamatuesitlused, võtted, käimised kõik on hästi toredad, aga samas hästi intensiivsed ja väsitavad.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
Üks pidu teise peo otsa!
kirjutab virxross blogis Tagasi Eestis!, neljapäev 13 juuni kell 23:24
Tulin täna talu juurest tulema, sest torm kogus hoogu. Põhimõtteliselt kümne minutiga sai palavast päikesepaisteliset ilmast tume ja sünge taevas, mis kallas nii korralikult vihma, et ei näinud kojugi sõita!  Paduvihm võtab tuure üles Vihm on hea!  Eriti veel siis, kui nii pikalt kuiv on olnud. Mäletan, et eelmisel aastal oli esimesest paduvihmast sama suur rõõm nagu sel aastalgi.
Pohhuismi käsiraamat
kirjutab Liivi blogis KUUS SIDRUNIT, neljapäev 13 juuni kell 17:33
Pole vist kedagi, kes vähemalt poleks kuulnud raamatust “Kes see Mallukas veel on?”, raamatu ilmumisest ja esitlustest on ajakirjanduses ikkagi omajagu juttu olnud ning raamat ise oli vahepeal nii Rahvaraamatus kui ka Apollos nädala enimmüüdud teos.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 10) Näita
Vesi
kirjutab Kristi blogis Uusi seiklusi otsides, kolmapäev 12 juuni kell 13:29
Kui kaua ma olen seda hetke oodanud, et lõpuks tuleb VESI KRAANIST! See lihtsalt väärib eraldi postitust, sest me käisime terve perega kiljudes köögist vannituppa ja kisasime: Meil on vesiiii! Lõime Krisiga patsu ja tegime Arabellaga õnnetantsu. Lasime pidulikult potist vett ja kuulasime, mis huvitavat häält teeb boilerisse purskav vesi, sest meil on nii võimas pump. Kui nüüd hästi aus olla, siis hetkel on meil täielik madalseis.
lumine olukord*
kirjutab Mallu blogis Mallukas, kolmapäev 12 juuni kell 14:07
Kas teil on olnud sellist jama, et kreemitate küll hoolikalt, aga selle tulemusena on nahk pindmiselt superkuiv ja ketendab, samal ajal näiteks otsaesine nõretab rasvasusest? Mul igatahes mõni aeg tagasi selline jama tekkis. Kasutasin küll üsna püsivalt kaht head kreemi, aga nina ja selle ümbrus ajasid hullult nahka, samal ajal kui otsaesine oli punne täis ja rasune.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
nutma ajab ja närvi ajab!!!
kirjutab Mallu blogis Mallukas, esmaspäev 10 juuni kell 15:02
Ma olen alati enda üheks väga heaks omaduseks pidanud seda, et ma ei kisa ega karju laste peale. Noh, eks ma häält olen tõstnud ikka, aga sellised suvalised “muidu emme läheb ära ja jääd siia üksi” jutud pole poes üldiselt minu rida. Proovin ikka rahulikult hakkama saama ja närvi lähen ikka super harva. Seetõttu tänane mind nii endast välja ajabki.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
MIKS
kirjutab Mallu blogis Mallukas, pühapäev 9 juuni kell 14:00
Miks ma ei oska oma autos nii teha, et mu telefonist spotify ühenduks autoga? Ostes salongis räägiti, et kuidagi saab, aga mul oli kiire ja ei viitsind kuulata, nüüd vaevan pead. Mitte, et raadio tore poleks, aga ma olen kenasti poppmuusikaga kurssi viidud, tahaks nüüd enda lemmareid ka kuulata, aga no oskan ma siis või.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
midagi halba juhtub?
kirjutab Mallu blogis Mallukas, laupäev 8 juuni kell 22:14
Ma ei tea, kas asi on hallis ja sombuses õhtus, aga mul on terve päeva mingi imelik tunne sees olnud, et nagu midagi halba juhtuks. Ei ole õrna aimugi, et miks, või mis see halb asi olema peaks, aga vastik õõnes tunne on sees ja ära ka ei lähe. Suures paranoias kõndsin täna ühe ehituses oleva maja kõrvalt kaarega mööda, sest mul oli vaimusilmas kujutis, kuidas ma lambist kiviga piki pead saan.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
aed edeneb!*
kirjutab Mallu blogis Mallukas, reede 7 juuni kell 16:24
Halleluuja, sõbrad! Tasa ja targu hakkab midagigi õues valmima, mis on ainult hea uudis, sest ilmad on sellised, et patt on sees passida. Nagu ma siin näitasin, siis meil aed üles kaevatud ja suht nadi oleks lihtsalt mullahunnikus istuda, kui grillida tahame. Isegi terrassi ju ei ole veel.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
kuramuse prügivedu nohhhhhh!!!
kirjutab Mallu blogis Mallukas, neljapäev 6 juuni kell 11:14
Ma ei suuda enam kokku lugeda neid kordi, kui RagnSells meid üllarisse laseb. Selles suhtes, et kui me maksame nädalas korra äraveo eest, siis mul ongi vaid üks palve viige üks kord nädalas prügi ära ka. Ilmselt on seda liialt palutud, sest lähikuude jooksul oleme me sajandat korda olukorra ees, kus prügiauto kas ei tule üldse, või teeb nagu täna.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 6) Näita
Eelmise sissekande jätkuks
kirjutab virxross blogis Tagasi Eestis!, neljapäev 6 juuni kell 00:03
Lõpetasin oma eelmise sissekande Narva-Jõesuuga ja jätkan täna sealtmaalt, kus see pooleli jäi. Sissekanne jäi poolikuks seetõttu, et kogu blogitekst kadus ühe nupuvajutusega ära. Kuhu ma vajutasin, seda ei tea, aga fakt on see, et kogu mu 2-3 tunniga kirjutatud tekst oli ühe hetkega läinud! Ma olin niii vihane!!! Nii-nii vihane!!! Vähe sellest, et kogu tekst üks kord ära kadus“, juhtus see ka teist kora, kui ligi veerand tekstist tagasi olin kirjutanud.
täielik haigemaja…
kirjutab Mallu blogis Mallukas, kolmapäev 5 juuni kell 17:36
Totaalne õudukas. Üleeile rääkis Mari, et tal on hammas väga valus. Sõi teine just porgandit, hammustas ja nii valus oli, et lausa võttis nutu lahti. Panin kiirelt Gaili juurde aja, saime kohe järgmiseks päevaks löögile. Vahepeal oli Mari täitsa harjunud minuga koos hambaarstil käima, aga siis tegime me saatusliku vea ja lasime Maril siis mulle suhu vaadata, kui seal veidi verd tuli.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Te ajate mind nutma!
kirjutab Liivi blogis KUUS SIDRUNIT, teisipäev 4 juuni kell 13:01
Lugesin just eelmise postituse küsitluse vastuseid ja mul läksid silmad märjaks 206 kommentaari ja nii palju häid sõnu! Mina veel mõtlesin, et mõni kasutab sellist anonüümset vastamisvõimalust ära ja lisab enda poolt midagi solvavat, aga ei midagi sellist, mitte midagi negatiivset.
mai
kirjutab Kristi blogis Uusi seiklusi otsides, esmaspäev 3 juuni kell 12:01
 Kris on sündinud rallimees. See poiss on lihtsalt uskumatu! Ta sõidutunnetus on parem, kui minul! Reaalselt teeb külgboksi paremini kui mina ja seda tegi juba neljaselt.
Rakvere Ööjooksu 21,1 km põhimõtteliselt joostud! Lisaks Narva vägilane ;)
kirjutab virxross blogis Tagasi Eestis!, pühapäev 2 juuni kell 22:12
Sellel aastal on mul sportlikus mõttes peamiseks eesmärgiks Rakvere Ööjooksu 21,1 km läbimine. Kõige pikem distants, mis ma seniajani läbinud olen, on olnud 16 km. See oli selline kerge lonkimine ja jooksmiseks oli seda palju pidada, aga igatahes  oli 16 km kuni kolmapäevani minu lagi.