i
Blogilist - Beebi/laste blogid
Rasedus/beebid/lapsed

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon tegelikult on see segasummasuvila meie kodu*
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon ah tead, purege mõnuga
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon ..Kuidas mu unistus hääbus..
  kirjutab blogis Issanda loomaaed on kirju...
 • favicon Kuidas mu unistus täitus..
  kirjutab blogis Issanda loomaaed on kirju...
 • favicon Kodutu
  kirjutab blogis KUUS SIDRUNIT
 • favicon lihtsalt pole aega blogida, pagan võtku!
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon vahepealne elukene, olen nüüd pärjatud sportlane
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon see on ju ainult film…?
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon maailma halvim lohutaja?
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon Mulle ei meeldi sellised asjad
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Imetamise lõpp
  kirjutab blogis Uusi seiklusi otsides
 • favicon eriti kurb lugu kassisõpradele
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon väike puhkuseke Saaremaal
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon lastega koos surevad ka unistused?
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon Keegi sirutab meil siin tiibu
  kirjutab blogis ShoppingQ
 • favicon Allveelaevas
  kirjutab blogis KUUS SIDRUNIT
 • favicon elu fitbitiga, fitlife?
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon appi! elu tüütuim koostöö!*
  kirjutab blogis Mallukas
 • favicon teiste taskutes pole ilus sobrada
  kirjutab blogis Mallukas
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

..Kuidas mu unistus hääbus..
kirjutab Sigrid blogis Issanda loomaaed on kirju..., pühapäev 18 august kell 12:09
Ehk jätkan Luna looga. Teine pasta pani koeral kõhu täitsa kinni. Sellele järgnes see, et kutsikas oli järgmiseks õhtuks paistes nagu õhupall. Helistasin meie kliinikusse aga neil ei olnud vaba aega pakkuda ning soovitasid teise kliinikusse pöörduda. Helistasin mitmesse kliinikusse, lõpuks saime vastuvõtuaja Västriku loomakliinikusse. Võtsin aga koera kaenlasse ja sõitsime linna. Kliinikus võttis meid vastu väga meeldiv arst, kes kuulas meie loo ära ja arvas esialgu, et koeral ehk gaasid. Võttis koera kaasa, et teevad röntgeni ja vaatame siis edasi. Ootasin tükk aega ja siis tuli arst õnnetu näoga, et koer kukkus põhimõtteliselt kokku ja nad tegid talle rahustava süsti ja valuvaigistava süsti ning koeral on kõhus vedelik, mitte gaasid.

Huvitavad blogilistid

Kuidas mu unistus täitus..
kirjutab Sigrid blogis Issanda loomaaed on kirju..., laupäev 17 august kell 11:43
.. ja varsti uuesti hääbus. Alustame algusest, ehk sellest, kuidas mu lemmikul (naabri) koeral sündisid kutsikad. Mul oli au olla nende sünni juures ja neid siia maailma tervitada. Ehk ilmselgelt on võimatu ju mitte armuda, kui sul on süles korraga kuus vastsündinud imearmsat kutsubeebit. Viis kutsikat sündisid väikeste vahedega, viimane sündis aga 4h hiljem. Koeraemme oli väga tubli ja hoolitses oma laste eest väga ilusti.
Kodutu
kirjutab Liivi blogis KUUS SIDRUNIT, reede 16 august kell 07:28
Ma olen kogu aeg mõelnud, et mul on mitu kodu Kuni isa ütles, et ma olen nagu kodutu: “Ei ela sa Kadrinas, ei ela sa siin (lapsepõlvekodus), ei ela sa Soomes.” Ma ei mäleta konteksti, igatahes ei olnud see lause halvaga öeldud, kuid on ainus, mis mulle sellest vestlusest meelde jäi. Mitte ainult meelde.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 13) Näita
lihtsalt pole aega blogida, pagan võtku!
kirjutab Mallu blogis Mallukas, neljapäev 15 august kell 16:58
Viimasel ajal on lihtsalt nii kiired ajad, et parima tahtmise juures ei ole aega blogida. Ma võin küll hommikul mõelda, et oh, teen selle-tolle ära ja siis blogin, aga õhtuks olen lihtsalt nii laip, et jään lastega koos magama ja blogimisest võin ainult und näha. Kuigi täna öösel nägin ma oma eksi unes ja ärkasin nuttes, sest ta hülgas mu kuskile peole, haha. Esiteks, homme on sõbranna pulmad.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
vahepealne elukene, olen nüüd pärjatud sportlane
kirjutab Mallu blogis Mallukas, teisipäev 13 august kell 19:30
Viisin oma auto täna Mobiresse, et see kriips auto küljel korda tehtaks. Kaua ma vahin seda ja meenutan enda lollust ja oskamatust autot lihtlabaselt piisavalt keerata Jumal tänatud, et mul see täisteenusrent ikka on, viisin auto kohale, sain uue vastu ja rahus minema sõita ja enda elu edasi elada. Wohhoo. Naljakas on teise autoga sõita.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
see on ju ainult film…?
kirjutab Mallu blogis Mallukas, pühapäev 11 august kell 00:25
Ma ei ole kunagi sellest aru saanud, et kui keegi räägib, et appi, nägin nii õudsat filmi/sarja/midaiganest, siis keegi alati peab ütlema, et kle kammoon, see on ainult film, miks sa seda hinge võtad.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Mulle ei meeldi sellised asjad
kirjutab ShoppingQ blogis ShoppingQ, reede 9 august kell 16:38
Oeh, kust nüüd pihta hakata. Mul käed lausa värisevad. Ikka see vannitoa (ilma vannita) teema mul. Asi on veninud juba...eeee, oot, millal see jama pihta hakkas? Juuni algusest äkki avastasime, et dushisegisti ühendus lekib seina vahele. Kohe sai ka ehitusmeest teavitatud probleemist. Põhjalikuma ülevaate igasugustustest puudustest saatsime talle e-maili peale 28.06.19.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
maailma halvim lohutaja?
kirjutab Mallu blogis Mallukas, laupäev 10 august kell 12:09
Ma ei oska kunagi väga tundeline inimene olla. Või nagu kuskil sügaval sees olen, aga väliselt ei oska ma iial õigeid asju öelda ja olen nagu eeeeok, kõik saab korda, ära plz nuta, veini tahad??? Ajaga olen ma õppinud, et üks väga lihtne lahendus inimesi lohutada on neile asju kinkida, siis neile tundub, et ma hoolin nende probleemidest ja mina ei pea mõtlema, et mis need õiged sõnad on, mida sõbranna kuulda tahaks.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
väike puhkuseke Saaremaal
kirjutab Mallu blogis Mallukas, neljapäev 8 august kell 11:21
Ma eile sõitsin Saaremaalt koju ja mõtlesin, et ooo, puhkus läks nii asja ette, et kohe pea on värske ja uusi ideid/mõtteid täis. Teate küll neid hetki, kus sa mõtled, et jee, ma ikka kõva mutt ja saan kõigega hakkama ja mul nii palju toredaid asju tegelikult toimumas ja ei jõudnud ära oodata, et saaks koju ja lõpuks tööle ka asuda.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
lastega koos surevad ka unistused?
kirjutab Mallu blogis Mallukas, teisipäev 6 august kell 12:11
Kunagi, enne kui ma veel esimese lapse sain, aga juba rase olin, oli mu suurim hirm, et mõelda vaid, kui minust selline igav ja mandunud koduperenaine saab. Aa, veelgi enam ma kartsin, et ma lähen peale last paksuks ka. Ehk siis selline reaalne hirm, et lõpuks olen 20 kilo raskem, istun kodus ja keedan räbalates enda lastele püreed, ise netis tite kaka värvuse üle arutades. Vandusin endale, et minust ei saa seda inimest.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
Keegi sirutab meil siin tiibu
kirjutab ShoppingQ blogis ShoppingQ, esmaspäev 5 august kell 17:20
No nii kallid lugejad ja jälgijad. Olemegi jälle esmaspäevas, tööpäev seljataga ja jaksu isegi veel paar rida kirja panna. Lihtsalt ei viitsi õue tegutsema minna kohe. Kuigi peaks. Ma tean, kui töö juurde ära saaks, poleks enam vigagi. Ja ilm on ju imeline, ilma ühegi putukata, mõnus tuuleõhk, ei mingit meeletut kuumust.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Allveelaevas
kirjutab Liivi blogis KUUS SIDRUNIT, pühapäev 4 august kell 13:33
Ütlesin siin vahepeal, et enam nii pikka kirjutamispausi ei tule, aga tuli nüüd vist veel pikemgi. Ma ei tea, mis teema sellega on, et mida suuremaks lapsed saavad, seda vähem ma nende kõrvalt kirjutada jõuan.
appi! elu tüütuim koostöö!*
kirjutab Mallu blogis Mallukas, reede 2 august kell 11:29
Pidevalt uuritaks, et kuidas see influenceri elu käib ja on, et kas ikka sajab tasuta asju aknast ja uksest sisse, elu nagu lill? Noh, kindlasti on häid külgi sellel elul, aga on negatiivseid kah. Näiteks juba see, et sa pead suhtlema nii paljude inimestega, kellest kõigiga on raske ühist keelt leida.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 43) Näita
teiste taskutes pole ilus sobrada
kirjutab Mallu blogis Mallukas, neljapäev 1 august kell 16:14
Minu EELDUS on, et kui keegi paneb midagi pessu, on ta taskud tühjaks teinud. Mina isiklikult enda asjadel teen ja lapsed õnneks tihti ei topigi midagi taskusse. Okei, paar korda olen mingit salfakapudi pesumasinast välja nokkinud. Aga peale seda kui ma ükskord Mari taskust surnud konna välja tõmbasin, ei ole mul huvi kellegi taskutes sobrada.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
tegelikult on see segasummasuvila meie kodu*
kirjutab Mallu blogis Mallukas, teisipäev 20 august kell 11:55
Eilehommikune paha tuju läks õhtuks tasapisi üle. Ei teagi, kas asi oli selles, et päike tuli lõpuks välja, või selles, et saime veidike ka koristatud. Minu jaoks on hubane kodutunne väga suures seoses sellega, kui korras see kodu on ja segamini majas on mul endal ka kuidagi kaootiline olek. Sellepärast oli nii hea, et Kardo koristas enne õue ehitama minemist ära köögi ja mina sain elutoa üsna koristatud. Kohe parem hakkas.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
ah tead, purege mõnuga
kirjutab Mallu blogis Mallukas, esmaspäev 19 august kell 13:36
Tean isiklikust kogemusest, kui tore on see, kui sa vihkad kedagi ja tal läheb sitasti. Kohe selline mõnus tunne tuleb peale, et kurat, maailmas on ikka natukene õiglust kah.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Imetamise lõpp
kirjutab Kristi blogis Uusi seiklusi otsides, kolmapäev 7 august kell 11:21
Üks ilus lugu sai jutustatud. Minu teine imetamise teekond sai läbi. Arabellaga läks meil kohe algusest peale kõik sujuvalt, lihtsalt. Selle pika-pika teekonna jooksul ei ole olnud meil ühtegi streiki ja on olnud algusest peale...meie koostöö. Ikka teine kord ja esimese, pea sama pika, kogemuse najal oli kõik minu jaoks üpris sujuv.