i
Blogilist - Austraalia
Austraalias elavate eestlaste blogid

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Ma armastan lendamist ja samal ajal vihkan seda
  kirjutab blogis marimelli maailm
 • favicon Ärikliendi kogemus: interneti kasutamine väljaspool Euroopat on lihtne ja selge.
  kirjutab blogis Digitark
 • favicon Kohvi? -nädal 5
  kirjutab blogis Tuuled puhuvad.
 • favicon Katherine Arden – The Girl in the Tower (2018)
  kirjutab blogis loterii
 • favicon Lõbusõit Budapesti taksoga ehk lollusemaks €25.39
  kirjutab blogis Mari Jaanus Blog
 • favicon Rasedana reisile
  kirjutab blogis Lauriita
 • favicon Talvetardumus
  kirjutab blogis Köögikata maailm
 • favicon Ebaõnn on ka õnn II - Itaalia!
  kirjutab blogis Living in twilight.
 • favicon Kultuurne nädalalõpp Tartus
  kirjutab blogis Hello blonde, goodbye brunette
 • favicon Eelmäng Kuubale
  kirjutab blogis Istu mu pingile, kiika mu aknasse
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Katherine Arden – The Girl in the Tower (2018)
kirjutab kolm blogis loterii, reede 8 veebruar kell 18:41
Jätkub siis ameerika autori visioon slaavi folkloorist, ehk siis paganluse ja ristiusu kokkupõrkest keskaegsel Venemaal kusjuures pigem panevad sarved kokku paganlikud jõud (nagu ka esimeses romaanis); ristiusk lämmatab ja kustutab niiehknaa paganlikku traditsiooni. Et see romaan leiab suuremas osas aset Moskvas ja selle lähistel ( avaromaan leidis mäletatavasti aset seal kaugel metsakülas), lisandub taustale ka mongoli-tatari vallutajate usk kuivõrd tollane Venemaa oli tatarlaste ülemvõimu all (nagu autor on märkinud, toimub tegevus 14. sajandi keskpaigas Kulikovo lahinguni on veel aega). Ühesõnaga, peategelane Vasja/Vassilissa on põgenenud külmataadi antud hobusega metsa, et rännata ja maailma näha.

Huvitavad blogilistid

Rasedana reisile
kirjutab Laura blogis Lauriita, esmaspäev 4 veebruar kell 11:26
Päisepilt: Meie esimene ühine reis! Pariis oli meie vastu imeline! Me lähme reisile! #babymoon it is! Nagu võõramaalased moodsalt räägivad. Enne kui me üldse lapse peale mõtlema hakkasime, oli meil selleks kevadeks plaan Ameerika läänerannikut uudistama minna. Ma olen seal küll varem käinud, aga on mitmeid kohti, kuhu ma ei jõudnud ja kahenädalane rendiautoga ringi vuramine tundus meile hirmus lahe.
Ebaõnn on ka õnn II - Itaalia!
kirjutab merlen blogis Living in twilight., teisipäev 29 jaanuar kell 13:19
Sain umbes sada aastat tagasi kirja küsimusega, et kas ma jäingi Itaaliasse. Pilk aknast välja lumetormile andis väga tungivalt teada, et ega ikka ei jäänud küll. Seega läks ju Itaaliaseiklus kuidagi ka edasi ja võiks ka blogis mustandite kaudu loo lõpetada? Varasemast kirjutasin SIIN. Eelmine sissekanne lõppes sellega, et pärast 28h reisil, saime lõpuks lennukile.
Eelmäng Kuubale
kirjutab Mae Lender blogis Istu mu pingile, kiika mu aknasse, esmaspäev 28 jaanuar kell 18:19
Kombelistel tütarlastel palun alljärgnevat mitte lugeda. Ma olen iga jumala kord Ebapärlikarbi peale kadedusest roheline, kui ta oma reise kavandab. Ma ei hakka linkima, sest ilmselt ta seda ei sooviks, ent ma võin kahe sõnaga kirjeldada tema ettevalmistusi. Tal on kaardile veetud täpsed marsruudid, kust kuhu toimub kulgemine. Tal on selge plaan, millises linnas ja mitu ööd ollakse.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
Talvetardumus
kirjutab Köögikata blogis Köögikata maailm, teisipäev 29 jaanuar kell 01:12
Ei-ei, ärge valesti aru saage. Talv ja lumi mulle meeldib väga, aga kui kodus on külm, siis olen ma toas tardunud otsekui jää õues. Kükitan diivaninurgas pleedi all ja suudan ainult sõrmi varrastega liigutada. Eks oma osa on siin ka eelmise aasta viimasel päeval külge hangitud gripilaadsel viirusel, millest mingid köhatused siiani tunda annavad. Aga kui ma ennast liigutama sunnin ja vere käima saan, on elu tegelikult päris tore.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita
Kultuurne nädalalõpp Tartus
kirjutab P blogis Hello blonde, goodbye brunette, pühapäev 27 jaanuar kell 22:00
Juba mõnda aega on meil traditsiooniks M vanematega omavahel teatripileteid jõuluks kinkida, kui mõnda paremat ideed pähe ei tule. Emotsioon ja elamus on alati väärt kingitus ja sellega saab harva mööda panna.
Ma armastan lendamist ja samal ajal vihkan seda
kirjutab marimell blogis marimelli maailm, reede 15 veebruar kell 10:39
Jess. Te lugesite õigesti ma armastan ja vihkan lendamist samaaegselt. Mulle meeldib kõik lendamisega seonduv, välja arvatud debiilikutest reisijad. Veel suurema tõuke kogu seda kremplit hinnata ja jälgida andis mulle reisil loetud Argo Kasela “Taevakirju”. See raamat peaks olema kohustuslik kirjandus neile kes pardateenindajaks pürgivad. Soovitan lugeda tegelikult kõigil, mind pani see veel rohkem märkama ja tänulik olema.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Ärikliendi kogemus: interneti kasutamine väljaspool Euroopat on lihtne ja selge.
kirjutab Gerli Ramler blogis Digitark, kolmapäev 13 veebruar kell 08:05
Interneti kasutamine nii tööreisil kui ka puhkuse ajal on muutunud iseenesestmõistetavaks. Ent kuigi mobiilse interneti rändlustasud kaotati Euroopa Liidus juba poolteist aastat tagasi, on inimesed endiselt ettevaatlikud mobiilse interneti kasutamisel kaugemates sihtkohtades.
Kohvi? -nädal 5
kirjutab Sigrit blogis Tuuled puhuvad., esmaspäev 11 veebruar kell 22:05
Joon viimasel ajal tavalisel kontoripäeval kuskil kolm tassi kohvi. Keskmiselt. See tähendab, et mõnel päeval lausa neli! Selline uudis siis. Võid nüüd magama tagasi minna. Tegelikult kui nüüd teema juurde minna siis täitsa pekkis, eelmine nädal nagu ei toimunudki miskit, aga mul on täitsa mitu pilti ning ees on ootamas täitsa mitu lõiku. Julgeks isegi pakkuda, et tuleb siiani pikim postitus mu siinviibimise kohta.
Lõbusõit Budapesti taksoga ehk lollusemaks €25.39
kirjutab Mari Jaanus blogis Mari Jaanus Blog, kolmapäev 6 veebruar kell 22:40
Laupäeval pidime Miaga Lotte kooli minema. Silver tahtis sel korral koju puhkama jääda ja otsustasime, et lähen ja tulen taksoga. Lotte kool toimus meist üle jõe, Buda poolel, Mammuti kaubanduskeskuse lähedal. Ma olen seal Mammuti keskuses kümneid kordi käinud. Tean kus see on ja millises rajoonis see on. Enne minekut palusin Silveril veel kiiresti poes käia ja kolm pakki küpsiseid tuua.