i
Blogilist - Austraalia
Austraalias elavate eestlaste blogid

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon See võrratu Metsik Rannik II
  kirjutab blogis Köögikata maailm
 • favicon Viipetekst Reis saarele
  kirjutab blogis Kurtide Elu
 • favicon Praha päevikud. Kuidas Gerli kriminaalidega veepargis käis
  kirjutab blogis Love the World
 • favicon Rännates mai lõpus mööda Preisimaad ehk minu Poola 2019
  kirjutab blogis Tiramisust ja Fata Morganast
 • favicon Natuke öko-möko juttu... riidest mähkmed on armsad
  kirjutab blogis HALLIKI
 • favicon See võrratu Metsik Rannik I
  kirjutab blogis Köögikata maailm
 • favicon Päev lõunanaabrite juures
  kirjutab blogis Igapäevaelu
 • favicon Puhkus töökaaslastega: Hiiumaa eri
  kirjutab blogis Hüperbolitoorium
 • favicon Praha päevikud. Gestapo
  kirjutab blogis Love the World
 • favicon Võidusõit Rakverre: kumb on kiirem, mugavam ja odavam, kas rong või auto?
  kirjutab blogis Accelerista
 • favicon Käsitöö ja lilleilu
  kirjutab blogis Tegelinski oma kummut
 • favicon Reisi Eestis: 8 põhjust suvisel Soomaal kanuutamiseks + FOTOD!
  kirjutab blogis
 • favicon Praha päevikud. Muskel kasvab
  kirjutab blogis Love the World
 • favicon Praha päevikud. Vaatega korter
  kirjutab blogis Love the World
 • favicon Positiivne mürk: Illimari ja Karli vestlus aktuaalsetel teemadel
  kirjutab blogis Aktuaalne Evolutsioon
 • favicon Kuidas portugali politsei meid kinni pidas ja mis siis edasi sai
  kirjutab blogis Inno ja Irja kohvik
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

See võrratu Metsik Rannik I
kirjutab Köögikata blogis Köögikata maailm, kolmapäev 12 juuni kell 01:29
Kui puhkusereis kestab täpselt niimitu päeva kui puhkus, juhtubki nii, et kõik hakkavad juba ära unustama, et sa reisil käisid, aga sina pole ikka veel muljeid postitama jõudnud. Liiati, kui see reis on keset kevadsuviselt niigi kiireid aegu, mis tähendab saabumise järel metsikut orav rattas tormamist, et kõigega järje peale saada. Aga nüüd ma siis üritan nende muljetega algust teha. Kui nüüd Agu Sihvka moodi kõik algusest peale ilusti ära rääkida, siis tegelikult panime oma reisisihi paika juba septembris. Koit käis välja mõtte, et tema tahaks ikkagi minuga kuhugi kaugemale reisile veel minna, kuni tervis veel kannatab. Loomulikult olin mina rõõmuga nõus. Kuna Koit on ka ammu mõlgutanud mõtteid oma internetisõpradele külla minemisest, siis kaalusimegi Barcelona ja Londoni vahel.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita

Huvitavad blogilistid

Natuke öko-möko juttu... riidest mähkmed on armsad
kirjutab IKillah blogis HALLIKI, esmaspäev 10 juuni kell 14:45
Täisajaga riidest mähkmekasutaja oleme selle aasta algusest. Kiirelt arvutades võin öelda, et me ei ole prügikasti visanud 800 ühekordset mähet, mis teeb ligikaudu 400 dollarit kokkuhoidu viie kuu jooksul. Nüüd kasutame vaid üht mähet öösiti (pole meile sobivat lahendust veel leidnud, lisaks endal lihtsam), mis lõpetab prügikastis. Igal hommikul vahetamisel mõtlen, et jube hais on nendel ühekordsetel mähkmetel ikka.
Käsitöö ja lilleilu
kirjutab tegelinski blogis Tegelinski oma kummut, laupäev 8 juuni kell 13:13
... Just nagu lähemal vähe oleks, et oli vaja reisile minna!  Käsitööd ja lilleilu nautima! Ehk ongi nii, et koduseid väärtusi rohkem hinnata, peab vahepeal kaugemale ka vaatama. Ja naabrite juures on alati tore käia, pikkuse
Praha päevikud. Kuidas Gerli kriminaalidega veepargis käis
kirjutab Unknown blogis Love the World, teisipäev 4 juuni kell 23:15
Tegin hommikul veel väikese ringi DMi ning tantsiva maja juurde ja jalutasin siis korterisse tagasi. Pakkisime asjad, tellisime takso ning sõitsime lennujaama. Tundus küll, et korraliku varuga, aga ikka jõudis pardaleminek alata enne kui kogu meie grupp tualetis käidud sai. Kuna lennujaamas süüa ei jõudnud, siis tellisime omale paar croissanti. Pildi peal ilus kohev croissant singiviilu ja juustuga.
Praha päevikud. Gestapo
kirjutab Unknown blogis Love the World, esmaspäev 3 juuni kell 23:25
Meie Praha korter on kahel korrusel - alumisel on vannituba, magamisala, söögilaud ja köök ning ülemisel sopiline katusealune kolme voodiga. Robyn lubas suure voodi lahkelt mulle ning läks ise ühte väiksemasse, mis oli nii katuse all, et ma olin kindel, et öösel külge keerates lööb ennast vastu lage ära.
Praha päevikud. Muskel kasvab
kirjutab Unknown blogis Love the World, pühapäev 2 juuni kell 20:12
Kuna ma polnud kunagi pidanud mõtlema teemale, mida teha Prahas lastega, siis arusaadavalt polnud mul varrukast ka ideid välja raputada. Google tuli appi ning andis teada, et Praha loomaaed kuulub maailma tippude hulka. Seega Saskia soovil ja havi käsul oli tänane esimene sihtkoht loomaaed.
Praha päevikud. Vaatega korter
kirjutab Unknown blogis Love the World, laupäev 1 juuni kell 21:41
Plaanisin omale poole viieks äratuse panna, et siis saab rahulikult võtta ja kell 5 startida. Viimasel hetkel otsustasin siiski ümber ning panin äratuse kella veerand viieks. Pool viis tuli Gerlilt sõnum, et nad on valmis ja hakkavad kohe tulema.
Kuidas portugali politsei meid kinni pidas ja mis siis edasi sai
kirjutab Irja blogis Inno ja Irja kohvik, kolmapäev 29 mai kell 22:58
Mulle nii meeldib portugali politsei :D Sõitsime siis eile Innoga Hispaaniast Portugali, et sealt süüa tuua (meile meeldib portugali köök rohkem) ja kuskil Arronchesi kandis pidas meid kinni politseipatrull. Väga viisakas inspektor uuris, mis keeles räägime ja kust tuleme.
See võrratu Metsik Rannik II
kirjutab Köögikata blogis Köögikata maailm, esmaspäev 17 juuni kell 01:34
3. Päev. Lõuna Orzoga. Ilmateade lubas terveks reedeseks päevaks vihmasadusid, aga niikuinii oli just sellel päeval meil kokku lepitud lõuna Orzoga ja pikalt restoranisistumine plaanis. Seega, las sajab! Aga hommikul veel ei sadanudki ja mõtlesime, et teeme ikka tiirukese linna peal.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Viipetekst Reis saarele
kirjutab Maret blogis Kurtide Elu, kolmapäev 12 juuni kell 14:30
Vaadake  videofilmi Reis saarele“ üks või mitu korda (vastavalt vajadusele) ning leidke filmist Eesti saarte nimeviiped. Head viibete leidmist!
Rännates mai lõpus mööda Preisimaad ehk minu Poola 2019
kirjutab Ülle blogis Tiramisust ja Fata Morganast, teisipäev 11 juuni kell 00:05
Kolmas aasta on reisi kohustuslikuks osaks moonide leidmine. Sedakorda siis Tomaszkowos ja ilma rukkililledeta... Tänavu langes sirelite õidepuhkemisaeg kokku meie õppereisi algusega, mis tähendab, et veetsin mitu õhtut peadpidi sirelipõõsas, otsides vähemalt viie kroonlehega õiekesi. Nüüd tagantjärele võin üles tunnistada, et matsutasin nendega päris hoolega.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Päev lõunanaabrite juures
kirjutab sille blogis Igapäevaelu, esmaspäev 10 juuni kell 15:51
Käisin laupäeval tütrega Riias. Kuidagi on läinud nii, et Riia loomaaeda pole ma veel kunagi jõudnud. Laupäeva oli ilus ilm, seega paras üks loomaaiatuur teha. Jõehobud, palju suuremad kui Tallinnas (tean, et liik on teine) :D  Päeva eesmärk - kaelkirjakud. Ma ei olenud kunagi kaelkirjakut oma silmaga näinud. Riia loomaaed ei olnud üldse nii turvatud kui eesti oma.
Puhkus töökaaslastega: Hiiumaa eri
kirjutab M-L M blogis Hüperbolitoorium, esmaspäev 10 juuni kell 12:21
Neljapäeva varahommikul panime autodele tuurid sisse ja põrutasime agentuuriga kontori asemel hoopis Hiiumaa praamile. Selle päikest täis kahepäevase puhkuse vältel tegime tutvust kohalike kaluritega, sõitsime mootorpaatidega Saarnaki laiule, matkasime, käisime meres ujumas, sõime suurepärast saaretoitu, paigaldasime Ristimäele enda isiklikud ristid ning külastasime kõige kummalisemat seiklusparki, mida mu silmad näinud on.
Võidusõit Rakverre: kumb on kiirem, mugavam ja odavam, kas rong või auto?
kirjutab accelerista blogis Accelerista, pühapäev 9 juuni kell 11:25
Tegime Eesti lipu päeval lihtsa eksperimendi ja sõitsime võidu Rakverre: Ukul istumise all tuttuus Škoda Scala, Yllel “porgand” ehk Elroni ekspressrong. Alustasime võiduajamist Balti jaamast, sooviga välja selgitada, kumb liiklusvahend on kiirem, mugavam ja odavam. Kuigi ühistransport oleks hea variant kliimasõbralikumalt liigelda, valivad paljud ikkagi transpordivahendiks auto.
Reisi Eestis: 8 põhjust suvisel Soomaal kanuutamiseks + FOTOD!
kirjutab Marko Kaldur blogis , neljapäev 6 juuni kell 13:46
OHMYGOSSIP Soomaal on kanuuga põnev sõita mitte ainult suurvete ajal, vaid ka keset suve! Soomaa rahvuspark moodustati 8. detsembril 1993 Vahe-Eesti edelaosa soode, lamminiitude ja metsade kaitseks. Selle pindala
Positiivne mürk: Illimari ja Karli vestlus aktuaalsetel teemadel
kirjutab Illimar blogis Aktuaalne Evolutsioon, reede 31 mai kell 19:19
Karli sissejuhatus: POSITIIVNE mÜRK PODCAST episood 30 Illimar Kaasiku, mina, ajuplahvatused ja muud asjad https://www.positiivnemurk.com/ Illimar Kaasiku on maailmarändur, kolumnist ja integraalse filosoofia huviline ehk maakeeli deep ja kirju tüüp. Umbes aasta tagasi trehvasime esimest korda minu tagasihoidlikus kodustuudios ja rääkisime elu müsteeriumitest.