blog.tr.ee » Blogilist - Austraalia

i
Blogilist - Austraalia
Austraalias elavate eestlaste blogid

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Mööda külavaheteid Berliini
  kirjutab blogis Hello blonde, goodbye brunette
 • favicon Punane linn Lübeck
  kirjutab blogis Hello blonde, goodbye brunette
 • favicon Roadtripil kõhuviirusega
  kirjutab blogis Hello blonde, goodbye brunette
 • favicon Gurmeetäpp Läti maastikul
  kirjutab blogis Päevaterad
 • favicon San Giacomo Maggiore, Montese ja Sestola
  kirjutab blogis Eliise blogi
 • favicon Rein Raud „Kell ja haamer“. Mustvalge Kirjastus (2017).
  kirjutab blogis loterii
 • favicon Rootsi: Stockholmist Lundi
  kirjutab blogis Hello blonde, goodbye brunette
 • favicon Üleaedsete shopingureis
  kirjutab blogis Hello blonde, goodbye brunette
 • favicon Käsipagasiga reisimise ABC
  kirjutab blogis marimelli maailm
 • favicon Helena-Reet: Kahepäevane väljasõit Setomaale ja Lõuna-Eestisse + kaks korda kerge põige ka Venemaale – PÕNEV MARSRUUT! (VOL 1)
  kirjutab blogis
 • favicon Poola veidrused
  kirjutab blogis Siinpool silmapiiri
 • favicon Workout Week 6.–12.08.2018
  kirjutab blogis Nourish, Train & Flourish
 • favicon Mida teha Istanbulis?
  kirjutab blogis LONA-JASMIIN HUNT
 • favicon Proovi ära: glämping ehk nutikas pop-up telkla on nüüd ka Eesti üritustel liikvel
  kirjutab blogis Accelerista
 • favicon "The Orville" - see peaks olema halb, kuid tegelikult ei ole.
  kirjutab blogis Filmid, mängud ja muu huvitav!
 • favicon Reisifilmid: Austraalia ja Kagu-Aasia (2010-2012)
  kirjutab blogis Aktuaalne Evolutsioon
 • favicon Here in London Town. Gurmaanid linna peal.
  kirjutab blogis Love the World
 • favicon 175 päeva meie järjekordse Taini
  kirjutab blogis marimelli maailm
 • favicon Imeline Island – riik, mida peab vähemalt korra elus nägema
  kirjutab blogis Diana blogi
 • favicon Lebopuhkus
  kirjutab blogis Eliise blogi
 • favicon Ennusta Pafis ja võida reisipakett Paf Live Betting Championshipi finaali
  kirjutab blogis Spordiennustus Eestis
 • favicon Lennujaamast
  kirjutab blogis new york ilma glamuurita
 • favicon Here in London Town. Midagi pole muutunud
  kirjutab blogis Love the World
 • favicon Ei saa me läbi Lätita!
  kirjutab blogis marimelli maailm
 • favicon Tagasi koju
  kirjutab blogis Tegelinski oma kummut
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Mööda külavaheteid Berliini
kirjutab P blogis Hello blonde, goodbye brunette, laupäev 18 august kell 23:12
Hotelli hommikusöögilauda jõudes ja pilku terrassile visates, oli kohe selge, et meie seas on uus langeja kõhuviirus oli oma kurja käe pannud seekord A peale. Ma teadsin, mis teda ees ootab ja mul oli temast üsna kahju, sest päev nägi meil ette ca 350 km sõitu, enne kui jõudsime Berliini külje alla shoppama ja õhtuks Berliini hotelli. Mingil hetkel hakkasin märkama, et kiirtee näitab küll nii Berliini kui Dresdeni poole, ainult et Dresdeni suunal puuduvad kilomteeri numbrid. Alguses mõtlesin, et nägin valesti, hiljem sai selgeks, et neil liiklusmärkidel kilomeetrite arvud olid tõesti märkimata. Sakslased peaks tänseks ju ometi juba teadma, kus Dresden asub ja vaevalt, et see linn tihti oma asukohta muudab.

Huvitavad blogilistid

Gurmeetäpp Läti maastikul
kirjutab Sang blogis Päevaterad, laupäev 18 august kell 08:24
Restorans Terase Pūre, Pūre vald, Läti Peakokk Nauris Hauka Hiljuti õnnestus mul ühe seltskonnaga külastada Lätis Pūres asuvat restorani Terase, mis on nädalas harva avatud ja mille road valmivad Riia ühe tuntuima koka Nauris Hauka valvsa pilgu all. Kõigepeal üllatas restorani asukoht ühel pool kõpitsemist vajavad tööstushooned, teisel pool aga avar vaade Läti põllumajandusmaastikule, mida õhtusel ajal kuldas päikeseloojang.
Helena-Reet: Kahepäevane väljasõit Setomaale ja Lõuna-Eestisse + kaks korda kerge põige ka Venemaale – PÕNEV MARSRUUT! (VOL 1)
kirjutab Helena-Reet Ennet blogis , kolmapäev 15 august kell 17:15
NordenBladet Sellel suvel oleme kõvasti lühikesi Eesti siseseid autoreise teinud (loe näiteks Kesk-Eesti ja Lõuna-Eesti blogi marsruudiga Tallinn Rapla Türi Imavere Tartu Tõravere Elva
Rootsi: Stockholmist Lundi
kirjutab P blogis Hello blonde, goodbye brunette, kolmapäev 15 august kell 23:38
Öösel oli meri rahulik ning jõudsime hommikul kenasti Stockholmi sadamasse. Laeva mootorite raputus äratas mind vaid siis, kui varahommikul Ahvenamaal sadamasse jõudsime, ent peale seda suutsin uuesti suikuda. Mulle üldiselt ei meeldi laevas magamine ja selle võrra rõõmustasin enam, et meri öösel sile oli. Stockholmi külje all asub esimene disainer outlet poodide keskus, kuid see jäi meie trajektoorist kõrvale.
Poola veidrused
kirjutab Elina A. blogis Siinpool silmapiiri, teisipäev 14 august kell 14:20
Rannavale Sopotis aktiivselt töötamas. Poola areneb mühinal, teid, viadukte ja sildu muudkui ehitatakse-renoveeritakse suuremate keskuste ümbruses, kuid teeninduskultuur on igal juhul veider ja mõni asi veel. Viimase aasta jooksul olen käinud kolm korda Poolas ja kuigi sinna annab ikka logistada, isegi ainuüksi Kirde-Poolasse, läheksin sinna isegi juba tänavu veel kord, sest Poola on huvitav maa.
Üleaedsete shopingureis
kirjutab P blogis Hello blonde, goodbye brunette, teisipäev 14 august kell 23:36
Kuskil suve alguses tuli meil naabritega hea mõte minna koos Saksamaale shoppama. Kui kalendritesse vaatasime, tundus esimene ühine sobilik aeg olevat augusti keskpaigas. Siis tundus sinna veel üüratum aeg, kuid mõeldud-tehtud. Marsruuti paika loksutades otsustasime seekord teha ringi teistpidi. Küll autoga, kuid mitte üksnes mööda maad, vaid ümber Baltimere.
Workout Week 6.–12.08.2018
kirjutab Margit Partei blogis Nourish, Train & Flourish, pühapäev 12 august kell 23:47
Sellel nädalal tegin härra Jooksjale üllatuse ja sõitsin tema teadmata talle Norrasse külla, et täita üks meie ammune unistus: matkata kurikuulsale Trollikeelele. Esmaspäev: trennivaba. Puhkasin poolmaratonist. Teisipäev: keskpikk jooks. Võtsin oma punnitopitud käsipagasi ja maandusin pärastlõunal Norra läänerannikul Bergenis, kus resideerub ja rügab tööd minu härra Jooksja.
175 päeva meie järjekordse Taini
kirjutab marimell blogis marimelli maailm, pühapäev 5 august kell 12:40
Ma skoorisin eile megaheahinnaga piletid jälle. Ma nägin reedel momondos head hinda: 442 Tallinn-Bangkok (Frankfurdis ümberistumisega). Hakkasin ostma ja otsas. Nojah. Mõtlesin, et on kaks varianti, kas olengi ilma, või tekib neid juurde.. Meelis ütles, et vaata uuesti teisipäeval, siis on nö süsteemiuuendus ja ehk õnnestub ikka. Eile kui Meelis Hedoniga tennist läks mängima, mõtlesin ma, et hmm..
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Lebopuhkus
kirjutab Eliise blogis Eliise blogi, reede 3 august kell 15:18
Alustuseks panen siia pildi, mida kunagi lastelastele kavatsen näidata tõestuseks, et vanaema oli ka kunagi noor ja ilus. Nicolast võin seda teist pilti näidata. Pool puhkusest olime suvilas lebos, Lido delle Nazionis.
Imeline Island – riik, mida peab vähemalt korra elus nägema
kirjutab Diana Poudel blogis Diana blogi, reede 3 august kell 14:12
Olles elus nii mõneski huvitavas kohas viibinud, pean siiski tunnistama, et nädalane Islandi reis ületas ootusi. See maa on sürreaalne fantaasiamaailm, kus kõik tundub olevat võimalik.
Here in London Town. Gurmaanid linna peal.
kirjutab Gaili blogis Love the World, kolmapäev 1 august kell 23:30
Pidasime õhtul heaks mõtteks sööma minna. Eriti hea mõte tundus leida autentne, aga samas mittebritilik söögikoht Westminster Abby juurest. Siirdusime metroopeatusse, et sealt esimese metrooga järgmisse peatusse sõita, ümber istuda ning teise metrooga pool tundi südalinna kihutada. Jõudsime kohale, nägime Londoni Silma (see kuulus vaateratas) ning otsustasime, et sinna me läheme. Kuni järjekorda nägime. Siis enam ei läinud.
Tagasi koju
kirjutab tegelinski blogis Tegelinski oma kummut, teisipäev 31 juuli kell 23:55
... Ma nüüd ei tea, kas selle viimase päeva kajastamiseks räägin sellest, mida tegime ja kus käisime... või pühendun sellele, et pole hullu, kui sandisti läheb. Aga las viimane jääb omaette teemaks. Reedel oli siis kojusõidupäev. Hommikul tegime poeringi.  Realiseerimiskeskus Kaltsukas Rae konsum Käsitöö turuletil Mida koju kaasa ostsin?  Endale, ikka endale!  Milline mõnus kadakane lõhn, minust võib täiskohaga nuusutaja saada, eelmisel suvel tõin endale kadakase pannilabida.
"The Orville" - see peaks olema halb, kuid tegelikult ei ole.
kirjutab Raiko Puust blogis Filmid, mängud ja muu huvitav!, esmaspäev 27 november kell 23:00
Seth MacFarlane on veidra huumoriga koomik, kellel on oma kindel fännibaas. Elu on näidanud, et lojaalne publik on tihti kõik, mida üks artist vajab, mis on ka põhjuseks, miks Family Guy, South Park ja isegi Adam Sandler saavad olla edukad. Alguses kui inimesed kuulsid, et Seth macFarlane järgmine project saab olema The Orville, mis näiliselt on Star Trek paroodia, siis inimesed krimpsutasid nina.
Punane linn Lübeck
kirjutab P blogis Hello blonde, goodbye brunette, reede 17 august kell 23:29
Saksamaal shoppamas oleme varem korduvalt käinud, aga Neumünsteri outlet polnud meile veel kordagi teepeale jäänud. See on ilmselt üks suuremaid, kus me seni käinud oleme ning lõdva randmega võib seal veeta tunde, ilma et ajakulgu ise kuidagi tähele paneks. Meie päeva teine osa möödus Lübeckis, kuhu me ka varem sattunud polnud.
Roadtripil kõhuviirusega
kirjutab P blogis Hello blonde, goodbye brunette, neljapäev 16 august kell 23:09
Seda, et mul jääb blogikirje vahele, juhtub väga harva, kuid eile ei olnud ma suuteline seda kirjet kuidagi kirjutama ja teen seda nüüd tagant järele.
San Giacomo Maggiore, Montese ja Sestola
kirjutab Eliise blogis Eliise blogi, reede 17 august kell 15:08
Ühel udusel nädalavahetusel Itaalias olime kutsutud Francesco vanemate juurde väiksesse mägikülasse nimega San Giacomo Maggiore. See asub Bolognast umbes tunni aja kaugusel, ehk siis täpselt paras aeg et jõuab süda käänulistel teedel pahaks minna. :) Kohale me lõpuks ikkagi jõudsime ja saabusime majja, mis võiks olla otse muinasjutust. Loendamatu arv pisikesi kambreid, aknaluugid, hubane aiake, imelised vaated..
Rein Raud „Kell ja haamer“. Mustvalge Kirjastus (2017).
kirjutab Kummatigi blogis loterii, neljapäev 16 august kell 12:42
90ndad, need olid ju alles eile, mis sellest, et vahepeal on paarkümmend aastat märkamatult mööda tiksunud. Ajaga on üldse kummalised lood, et teda ei olevat sellise objektiivse ’neljanda mõõtmena’ ühest küljest päriselt olemaski, et on inimese väljamõeldud nähtus nagu armastus vmt, aga samas ega enamik meist elu ilma aja mõisteta ikka ette kujutada ei oskaks kah (nagu ilma armastusetagi vms).
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita