i
Blogilist - Aardelaegas
Elust, inimestest

Uued postitused

 • favicon Arvustav
  kirjutab blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi.
 • favicon Jonas Jonasson „Saja ühe aastane, kes mõtles, et ta mõtleb liiga palju“
  kirjutab blogis Kruusatee
 • favicon Inimestest ja koertest
  kirjutab blogis Minu elu pisiasjad
 • favicon .... kah!
  kirjutab blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi.
 • favicon Käomuna
  kirjutab blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi.
 • favicon Vesi
  kirjutab blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi.
 • favicon Kuidas mu pinginaaber tahtis rongi alla minna ja kuidas raamatumüüja päevikut pidas
  kirjutab blogis Kruusatee
 • favicon Keksjutt
  kirjutab blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi.
 • favicon Lugemisi: Kristeli e-raamat on nüüd jõudnud kaante vahele
  kirjutab blogis Kruusatee
 • favicon Janest
  kirjutab blogis Minu elu pisiasjad
 • favicon Kaubanduslik teadaanne
  kirjutab blogis Kruusatee
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Arvustav
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., laupäev 20 aprill kell 01:54
Hommikuti tõusen ma üles. Joon oma kohvi. Sagedamini on mu kohv hoopis tee. Olla midagi muud, kasvõi tee kohvi asemel on oluline. Lähen tööle. Mitte, et ma väga tahaks, aga siiani on see üks põhilisi asju, mille eest raha antakse. Heakskiit ja raha, need on olulised. Tulen koju ja Teen Midagi Vajalikku. Oh, kaugeltki mitte alati, alati lihtsalt ei jaksa. Enamasti kuuldakse ei jaksa asemel ei viitsi. See Ei Ole Minu Mure Kuulake paremini Ma tulen toime. Mõnikord olen jultunud ja olen endaga rahul. Hõõguv Punane Rahulolu On Karistatav Kustkohast võtan ma häbematuse olla rahul? Endaga? Sest teised ei ole ju minuga rahul? Kerge käeviipe või õpetliku tooniga torgatakse mu enesekindluse õhuloss visinal tühjaks. Torgatakse mind ennast visinal tühjaks. Ma olen jälle õõnes.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita

Huvitavad blogilistid

Jonas Jonasson „Saja ühe aastane, kes mõtles, et ta mõtleb liiga palju“
kirjutab Linda Järve blogis Kruusatee, reede 19 aprill kell 18:45
Jonas Jonasson Saja ühe aastane, kes mõtles, et ta mõtleb liiga palju“ Rootsi keelest tõlkinud Kadri Papp. Kujundanud Anne Pikkov. Kirjastus Varrak, 2019.
Inimestest ja koertest
kirjutab helle blogis Minu elu pisiasjad, reede 19 aprill kell 11:34
Kui lugesin, et Epp võttis Mariale seltsiks koerakutsika Venemaalt, siis lausa ehmatasin ära. Kes teab, see teab. Koera ei võeta lapsele mänguasjaks. On ju teada, et laps tüdineb varsti ja ei ole võimeline mingit vastutust loomakese eest võtma.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 10) Näita
.... kah!
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., kolmapäev 17 aprill kell 20:36
Kui ma siiani võisin veel öelda, et mu autos on veetud kõike tsemendist küttepuudeni, ainult sõnnik on veel vedamata, siis sai täna ka see viimane tara ületatud. Ärge fantaseerige midagi. Ei loopinud otse hanguga pagasiruumi, tänapäeval on sitaveoks sõiduautos sobilikud suured paksud prügikotid. Kanakaka on kohal, sel aastal on mu põld nagu ürgmets. Rohima minnes võtan kompassi ühes, muidu enne sügiskündi mind ei leita.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 5) Näita
Käomuna
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., teisipäev 16 aprill kell 17:47
Sel nädalal pidi koju jääma Siim. Tal vedas, Eerit ei olnud kodus, tema niikuinii ei saanud tulla, hoolimata ema ilmsest vastuseisust otsustas isa pärast vanemate vendadega nõu pidamist, et kirikusse tuleb Siim. Eeri ei olnud kodus, ülejäänud kuus venda olid kohal mida seal veel mõelda. Häda nende vendadega.
Vesi
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., pühapäev 14 aprill kell 14:04
Õhtul jätan nüüd tule põlema Et ei oleks meil hirmusid unes Nii näeme me kindlasti mõlemad Kui teine kord taas siia tuleb Mitte kunagi enam ei kiirusta Õhk aeg vesi voolamas mööda Kes teab mitmenda ajatiiruga Alles tahame mid
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita
Kuidas mu pinginaaber tahtis rongi alla minna ja kuidas raamatumüüja päevikut pidas
kirjutab Linda Järve blogis Kruusatee, neljapäev 11 aprill kell 17:50
Tuli ära! Esimesel aprillil sain oma elu esimese ühe“. Keegi Stefi, vist neiu, aga võib-olla ka emand, kirjutas Goodreadsis mu raamatu hindeks ühe“ ja lisas resoluutse hinnangu: Päris hirmus raamat, kuidas saab üldse nii igavalt kirjutada?“ Seepeale meenus mulle, kuidas umbes 63 aastat tagasi sai mu pinginaaber Tiina laulutunnis pahaselt õpetajalt hindeks ühe“.
Keksjutt
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., teisipäev 9 aprill kell 23:14
Eelmise aasta valgusevarud ja aasta alguse optimismipähklid hakkavad otsa saama. Praegune tööle - magama, tööle - magama rütm ei kõlba kuhugi. Väsimus ajab vägisi lollusi tegema. Pühapäeval sehkendasin rehaga aias ja unistasin suurest ja kurjast harvesterist, kes ümbruskonnas kõik lehtpuud meetri kõrguselt maha nüsiks ja saepurujunnideks pressiks, riisu neid lehti palju riisud, aga Alutaguselt tuleb aina juurde.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 40) Näita
Lugemisi: Kristeli e-raamat on nüüd jõudnud kaante vahele
kirjutab Linda Järve blogis Kruusatee, teisipäev 9 aprill kell 15:23
Jaanuaris 2013 kirjutasin selles blogis Kristel Kaaberi vastilmunud e-raamatust Iga teekond saab alguse südamest“, alapealkirjaga Alberto, Franca, Tiziano ja teised itaallased“. Oma 2017.
Janest
kirjutab helle blogis Minu elu pisiasjad, kolmapäev 3 aprill kell 10:07
Ma pole muidugi ainus, kellele Jane kurb saatus hinge läks. Lugesin läbi ta blogi, millele enam iilagi lisa ei tule. Hakkasin lugema, nagu need postitused on. Viimne kõige lõpus. Ja siis ajas ettepoole. Meedia vahendusel oleme kõigega kursis- kuidas haigus avastati (põhiliselt Jane ise pani endale esmase diagnoosi), kui kiiresti kõik allamäge läks ja kuidas sündis mõte Šveitsi minna abistatud enesetapule.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 10) Näita
Kaubanduslik teadaanne
kirjutab Linda Järve blogis Kruusatee, esmaspäev 1 aprill kell 15:15
See ei ole aprillinali! Panin raamatukaupluste veebilehtedelt tähele, et alates tänasest saab minu raamatut Nooruse lugu“ nii Rahva Raamatu kui ka Apollo kauplustes poole odavamalt ehk 50-protsendilise allahindlusega. Kuivõrd minu blogi lugejatel on väga erinevad rahakotid, siis ehk pakub see kaubanduslik teadaanne kellelegi huvi.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita