i
Blogilist - Ajakirjandus ja meedia
meedia ja kommunikatsiooni peegeldused

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Õigus ja õiglus
  kirjutab blogis Hundi ulg
 • favicon Emmanuel
  kirjutab blogis Hundi ulg
 • favicon Keskpäevatunni stuudios Priit Hõbemägi, Ainar Ruussaar ja Marek Strandberg
  kirjutab blogis KESKPÄEVATUND
 • favicon Kirjad leerivennale 3.
  kirjutab blogis Hundi ulg
 • favicon Kirjad leerivennale 2.
  kirjutab blogis Hundi ulg
 • favicon Kirjad leerivennale 1.
  kirjutab blogis Hundi ulg
 • favicon Need tüdrukud
  kirjutab blogis Hundi ulg
 • favicon Keskpäevatunni stuudios Priit Hõbemägi, Ainar Ruussaar ja Madis Kimmel
  kirjutab blogis KESKPÄEVATUND
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Õigus ja õiglus
kirjutab Hundi ulg blogis Hundi ulg, esmaspäev 10 detsember kell 18:18
Ma ei tea õigusest suurt midagi. Küll aga on mul isiklik, subjektiivne õiglustunne. Olen lugenud viimasel ajal ka sellest, et kohtunikud olevat prokuratuuri käepikendus. Selline kummitempel, kes kinnitab kriminaalkohtumenetluses otsuse, mille prokurör on juba ammu enne istungeid langetanud. Ehk on selles väites ka mingi tõde, kuid mina tahan uskuda siiski kohtu sõltumatusse. Ja nüüd on olemas mul hea näide. See mees on Erkki Hirsnik. Kõva mees, kelle president nimetas poolteist aastat tagasi kohtuniku ametisse: Hiljuti tuli prokuratuurist Hirsniku kohtunikulauale toimik ühe 45 aastase lödipüksi vägitegudega. Elukogemus ütleb mulle, et toimikusse on arvatavasti jõudnud vaid need episoodid, mis leidsid uurimisel tõendamist.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 31) Näita

Huvitavad blogilistid

Emmanuel
kirjutab Hundi ulg blogis Hundi ulg, pühapäev 9 detsember kell 12:57
Ma ei usu... Ei, hoopis tahan uskuda, et väikene Emmanuel ei teadnud selle foto tegemise ajal, et õpetaja Brigittest, kes ta selja taga, et sellest tädist saab tema abikaasa. Emmanuel kasvas suureks ja ta valiti rahva juubelduste saatel riigipeaks. Sellest ilusast hetkest 574 päeva hiljem on tema riigis kollaste vestidega rahvas tänavatel.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 8) Näita
Keskpäevatunni stuudios Priit Hõbemägi, Ainar Ruussaar ja Marek Strandberg
kirjutab Priit Hõbemägi blogis KESKPÄEVATUND, laupäev 8 detsember kell 11:47
Keskpäevatunni teemad täna: Airbnb kaudu korteri väljaüürimine on nüüd maksuameti pilgu all. Jant Aili Rutto kodakondsusega jätkub! Pressisõber ja pressivaenlane - ja mida Riigikontrolli audit ütles kohalike ajalehtede ja poliitilise propaganda kohta. Prokurör Steven-Hristo Evestus lahkub prokuratuurist. Mis saab Savisaare kohtuprotsessist? Teadlased soovivad teadusele paremat rahastust - 1% riigieelarvest.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 11) Näita
Kirjad leerivennale 3.
kirjutab Hundi ulg blogis Hundi ulg, reede 7 detsember kell 14:00
10. oktoober 1981 (järg) Praegu tundub nendest jõukudest kõige etemana ansambel Elektra Märt Hundi juhatusel. See on muidugi juba teab mitmes koosseis, ta oma tütar laulab kah hulgas. Teevad viimase aja hitte. Instrumentaalne osa on küllalt tugev, laulu kuulen kolmapäeval. Taheti veel teha Narvast pärit ansamblit Elektron, aga see vist jääb ära. Mõnes mõttes kahju, kuigi see oli ainuke tugevamalt esinenud venelaste kamp.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Kirjad leerivennale 2.
kirjutab Hundi ulg blogis Hundi ulg, kolmapäev 5 detsember kell 19:28
10. oktoober 1981 (järg) Aga ega ma nurise midagi. Võimalusi asjade veel sitemaks minemiseks on hulgaliselt ja ilmselt neid võimalusi ka kasutatakse. Meie oleme siiani ikka üsna talutavalt läbi tulnud. Poest niisama mööda ei käi, ikka astud sisse, et äkki on midagi müügil, noh ja vahel ongi. Tegime kevadel targa ostu - sügavkülmutuskapi. Nüüd saab see, mis korraga süüa ei jõua ära külmutatud, hiljem hea võtta.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Kirjad leerivennale 1.
kirjutab Hundi ulg blogis Hundi ulg, teisipäev 4 detsember kell 16:55
Tere, kulla leerivend! 10.oktoober 1981 Olen kangesti plaanitsenud Sulle kirjutada, aga neid koduseid toimetusi on ikka nii palju kukil, et lihtsalt kirjutamiseks aega leida on üsna raske. Täna sattus aga vihmane ilm, plaanitsetud võrkaia ülespanemist teha ei saa, mõtlesin siis, et katsun oma kirjavõlgasid siis pisut reguleerida. Elu käib teadagi vanasoodu. Ikka rohkem tuleb loota naturaalmajandusele.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Need tüdrukud
kirjutab Hundi ulg blogis Hundi ulg, teisipäev 27 november kell 22:21
Mul on pidevalt meeles, et mõistmiseks vajame mälu. Nüüd on sedaviisi, et mälu ei ole. Personaalset mälu. Kusagil siin, ajaveebis, kirjutasin kunagi tüdrukute kaklusest. Tagasisidena sain teada, et minu naiivne ettekujutus roosadest tüdrukutest on olnud sügavalt ekslik. See oli mulle õppetund feminiseeruvas maailmas. Hiljuti sain seda uut maailma veelgi enam tundma õppima tänu ühele külalapsele. Tore tüdruk, seitseteist.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 40) Näita
Keskpäevatunni stuudios Priit Hõbemägi, Ainar Ruussaar ja Madis Kimmel
kirjutab Priit Hõbemägi blogis KESKPÄEVATUND, laupäev 24 november kell 11:32
Keskpäevatunnis, täna 24. novembril: rändeleppe ümber toimuv on näiliselt valitsuse tegevuse paralüseerinud. sellest hiilimata pole midagi ju lausa seisma jäänud. President andis intervjuu, kolumnistid sajatavad. Mida sellest arvata? Siseminister Anvelt astus tagasi, Katrin Raikist saab arvatavasti uus siseminister. Mida ta endaga kaasa toob? Postimehes ilmus uuring: mida me kardame.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 11) Näita