i
Blogilist - Aed ja Kodu

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Woodland tapestry: Jay Sifford’s garden of foliage, art, and light
  kirjutab blogis Digging
 • favicon Spring marvels and cleanup
  kirjutab blogis Digging
 • favicon Võsa ja raginat
  kirjutab blogis kaarnalill
 • favicon IHANA VALKOINEN
  kirjutab blogis Villi piha, vanhan kansakoulun puutarha ja sisust
 • favicon Segadus kaadrites
  kirjutab blogis kaarnalill
 • favicon Wildflowers and Succulents: A Texas-English garden, part 2
  kirjutab blogis Digging
 • favicon Ärakadund
  kirjutab blogis kaarnalill
 • favicon Rutiin ja parempöörded.
  kirjutab blogis Kuduv koeraomanik
 • favicon Foxgloves and cacti: A Texas-English garden, part 1
  kirjutab blogis Digging
 • favicon Ei sõnagi
  kirjutab blogis kaarnalill
 • favicon Creative display gardens at The Natural Gardener
  kirjutab blogis Digging
 • favicon Hill Country bluebonnet drive
  kirjutab blogis Digging
 • favicon The Texas Wildflower interviews me about Garden Spark design talks
  kirjutab blogis Digging
 • favicon Feeling the blues – happy blues – in Lori Daul’s garden
  kirjutab blogis Digging
 • favicon Naiskysimus
  kirjutab blogis kaarnalill
 • favicon PMUTT 2. osa
  kirjutab blogis kaarnalill
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Võsa ja raginat
kirjutab mustkaaren blogis kaarnalill, teisipäev 16 aprill kell 20:50
Õuemängude hooaeg algas ja järsku on töid nii palju, et tuleb igas suunas korraga joosta. Eilasida toimetusi on varnast võtta selliseid, et iga jumala päev on täiesti oma näo, töö ja teoga. Kui täna oli vaiksemat sorti päev, sest, noh, tuli kere tujudele järgi anda, siis eile sai metsikumalt myratud.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita

Huvitavad blogilistid

Segadus kaadrites
kirjutab mustkaaren blogis kaarnalill, laupäev 13 aprill kell 16:34
Maa on ära tahend, kuurivareme aluskivide yles otsimine, prygimägede koristamine jms kraamimine on juba võimalikud ennast yleni poriga määrimata. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Kes siis ei teaks, et see, kes kevadeti aeda astub ja koristama hakkab, on yks hoopis teine inimene kui sygisel labida varna pannud aednik. Hommikul oli mõnus päikese käes laudatagust päratut prygimäge revideerida.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Ärakadund
kirjutab mustkaaren blogis kaarnalill, neljapäev 11 aprill kell 16:41
Mu loomingulisele teele on ootamatult veerend tohutu takistus - kirjutusläppari akulaadija on kadunud. Ja lauluraamat-tahvel on ka lännu. Sest kuratteab, kes ja kuhu selle pistis. Raamaturiiuleid on meil ju rohkem kui 1...  ja igasugu tööde käigus tulevad pähe juba sellised laulud ja kujundid, mille kohta enam niisama jama öelda ei saa...
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Rutiin ja parempöörded.
kirjutab KK blogis Kuduv koeraomanik, neljapäev 11 aprill kell 09:59
Hommikune jalutuskäik Rosinaga on nagu trammiliini mööda sõitmine. Kodust väljudes tuleb pöörata paremale. Siis nuusutada üle sirelipõõsaste alune. Seejärel ületada tee, mõõdukas tempos ja peaaegu liiklust peatades. Järgmine peatus - kaks kivi. Need on alati isaste poolt ära märgistatud ja kuna me oleme hilised jalutajad, siis on uudiseid palju. Siis tehakse häda kui meeles on.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Ei sõnagi
kirjutab mustkaaren blogis kaarnalill, esmaspäev 8 aprill kell 10:01
Sellest, mida ma nädalavahetusel tegin. Muidu mõni hakkab jälle meheks pidama ja oh seda õudu, kui naised meestetööde kylge oma käed ajavad, maailm läheb hukka sedasi, yks õige naine on ikka naiselik, õrn ja kaunilt abitu, ennem kylmetab ja nälgib kuuse all, aga oma loodusseaduste poolt paika pandud naiselikku palet ei mineta. P.s. seda sai õige mitu rummi, liitrit, detsibelli, volti ja kilomeetrit.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
PMUTT 2. osa
kirjutab mustkaaren blogis kaarnalill, neljapäev 4 aprill kell 21:10
Hekk tundus ikka tihe ja palki tundus vähe olevat, lõikasin veel natuke. Esimene tänane puu oli paras jurakas, langetamisel jäi kõrge känd, sest teiste puude varem langetatud tyved jäid ette. Nyyd on hästi näha, mis seisus kuused on.
Woodland tapestry: Jay Sifford’s garden of foliage, art, and light
kirjutab Pam/Digging blogis Digging, neljapäev 18 aprill kell 17:15
April 18, 2019 During a family visit to Charlotte, North Carolina, last weekend, I took the opportunity to visit the garden of designer Jay Sifford , an online friend who graciously offered up his morning for a visit. When thunderstorms rumbled all morning, we pushed it to early afternoon. I arrived under leaden skies and drizzly rain, but Jay was undeterred and so was I.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 5) Näita
Spring marvels and cleanup
kirjutab Pam/Digging blogis Digging, kolmapäev 17 aprill kell 16:09
April 17, 2019 April unfurls new marvels to appreciate each day, like the glaucous berries of Marvel’ mahonia that appeared after its yellow flowers faded in late winter. I’ve been trialing Marvel’ mahonia from Southern Living Plant Collection since fall 2017. A handsome evergreen, it’s thriving in a tall container in deep shade. Louisiana iris in the stock-tank pond sends up multiple molten flowers on long stems.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 8) Näita
IHANA VALKOINEN
kirjutab Villin pihan Sanna blogis Villi piha, vanhan kansakoulun puutarha ja sisust, pühapäev 14 aprill kell 20:10
Hei, olen täällä! Kamalia blogitaukoja, mutta ehkä alan palata puutarhabloggareiden kirjoihin jälleen. Olen varovainen värien käyttäjä ja pidän sisustuksessa paljon valkoisesta. Tänään minulla kävi kirpputorilla tuuri. Löysin Finelin valkoisen  5 l:n kattilan kympillä. Emali ei ole aivan priimakunnossa, mutta silti! Vanhat savikulhot tarttuvat usein myös mukaan.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Wildflowers and Succulents: A Texas-English garden, part 2
kirjutab Pam/Digging blogis Digging, neljapäev 11 aprill kell 16:30
April 11, 2019 Doorways in chunky stucco walls frame vista after flowery vista in the garden of Jenny Stocker, also known as Rock Rose , the title of her blog. I showed you half of her Austin garden yesterday.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 10) Näita
Foxgloves and cacti: A Texas-English garden, part 1
kirjutab Pam/Digging blogis Digging, teisipäev 9 aprill kell 23:25
April 09, 2019 Ah, let us return to the always-stunning garden of Jenny Stocker, aka Rock Rose. Born and raised in England, Jenny and her husband, David, years ago adopted Texas as their home. Jenny’s garden, a series of stucco-walled courtyards surrounding their contemporary house, reflects her English roots but also shows a Texas preference for tough, waterwise plants like cactus and agave.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 10) Näita
Creative display gardens at The Natural Gardener
kirjutab Pam/Digging blogis Digging, pühapäev 7 aprill kell 20:09
April 07, 2019 The Natural Gardener beckoned as a fun first stop on my wildflower drive last Wednesday. Mom was with me, and after we stashed a bunch of new plants in the car, we stepped back out to explore the nursery’s colorful display gardens.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
Hill Country bluebonnet drive
kirjutab Pam/Digging blogis Digging, laupäev 6 aprill kell 06:16
April 05, 2019 Bluebonnets peak a little later in the Hill Country than in Austin and San Antonio. The superbloom I photographed south of San Antonio two weeks ago whetted my appetite for more, and since Austin’s roadside bonnets have faded, I headed into the Hill Country on Wednesday.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 10) Näita
The Texas Wildflower interviews me about Garden Spark design talks
kirjutab Pam/Digging blogis Digging, neljapäev 4 aprill kell 17:08
April 04, 2019 Are you into garden design or keen on learning more about it from the experts? Me too! That’s why I started the garden design speaker series Garden Spark. The April issue of e-magazine The Texas Wildflower shines a spotlight on the series and how it got started, so check out that story here. My thanks to editor Pamela Price for including me, and for showcasing so many interesting happenings in Central Texas.
Feeling the blues – happy blues – in Lori Daul’s garden
kirjutab Pam/Digging blogis Digging, teisipäev 2 aprill kell 23:27
April 02, 2019 Visiting the garden of Lori Daul, aka The Gardener of Good and Evil , on a cool spring afternoon gives me a case of the blues. But the blues are moody only in hue, not in spirit! Lushly planted with Texas-tough plants, her suburban South Austin garden is a serene yet playful hideaway where kitschy pink flamingos cavort amid the greenery. A wooden fence stained stormy blue makes every plant pop.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 10) Näita
Naiskysimus
kirjutab mustkaaren blogis kaarnalill, neljapäev 4 aprill kell 21:29
Yks hea lugeja väljendas seoses tööde iseloomuga arusaamatust, et kas siinkirjutaja on mees või naine. Kuna olen edukalt teostanud mitu synnitust ja kannan riigiasutuste registrites ema nimetust, siis olen bioloogiliselt naine. Täpsustan, mulle see meeldib päris hästi. Aga kuna ma kasvasin yles pehmelt öeldes iseseisvana, siis on soopõhise tööjaotusega asi lihtne - kõik tööd, mida mina teen, on naiste tööd.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita