i
Blogilist - Aed ja Kodu

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Tagasi levis
  kirjutab blogis Kuduv koeraomanik
 • favicon Read This: Gardentopia
  kirjutab blogis Digging
 • favicon Pärast äikest
  kirjutab blogis kaarnalill
 • favicon Wild for wildflowers at Mueller’s Southwest Greenway
  kirjutab blogis Digging
 • favicon Tau Ceti mural in downtown Austin
  kirjutab blogis Digging
 • favicon IHANAT SYREENIT
  kirjutab blogis Villi piha, vanhan kansakoulun puutarha ja sisust
 • favicon KUVARAPORTTI KESÄKUUN ALUSTA
  kirjutab blogis Villi piha, vanhan kansakoulun puutarha ja sisust
 • favicon Suveniirid
  kirjutab blogis Kuduv koeraomanik
 • favicon Feeling beachy in Lucinda’s garden
  kirjutab blogis Digging
 • favicon Heki varjus
  kirjutab blogis kaarnalill
 • favicon Juuni, lõpuks!
  kirjutab blogis Kuduv koeraomanik
 • favicon Kaunimaid hetki
  kirjutab blogis kaarnalill
 • favicon Palo verde path at new Mueller neighborhood park
  kirjutab blogis Digging
 • favicon Punaseks
  kirjutab blogis kaarnalill
 • favicon Junko Okamoto
  kirjutab blogis Kuduv koeraomanik
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Tagasi levis
kirjutab KK blogis Kuduv koeraomanik, esmaspäev 17 juuni kell 10:04
Tänapäeval ei saa enam nii öelda aga no töö mõttes ja üldse, vahepeal on nii mõnus rutiinist välja saada. Kududa ja jalutada ja magada näiteks :) Üks talvel tehtud kampsun sai lõpuks nööbid. Leidsin Haapsalust, Ehe ja Ehtne poekesest, puidust ja tundusid just seda kampsunit ootavat. Vahel läheb asjade lõpetamisega aega. Kampsun ise sai valmis juba märtsis, nööbid leidsin kolm kuud hiljem.

Huvitavad blogilistid

Pärast äikest
kirjutab mustkaaren blogis kaarnalill, neljapäev 13 juuni kell 17:49
Õhk on soe nagu supp ja taimed kõiguvad palavavõitu tuules joobnult. Kui te sel aastal olete ka usinasti rohinud, siis on paari sooja vihmarohke päevaga selle töö jäljed sootuks kadunud ja võimust võtnud legendaarse Oudolfi esteetika. See teine vaade, mida ma eelmisel suvel juba muruplatsiks jõudsin pidada, sest põud ei lasknud millelgi vohama minna, sisaldab nyyd sooja vihma mõjul plahvatanud põllumeeste heinakultuuri, ja muruniitja asemel tegutsen seal võsalõikaja heinakettaga.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Suveniirid
kirjutab KK blogis Kuduv koeraomanik, neljapäev 6 juuni kell 14:57
Träna, mida ma alati Baltikumi tripilt kaasa vean. Lõnga seekord ei ostnud, poodi poleks kuidagi jõudnud ja hetkel pole midagi tarvis ka. Käsitööajakirjad Leedust ja Lätist. Neil ikka ilmub! Proua Ema soovib alati kohukesi ja neid peab olema suures valiks.
Heki varjus
kirjutab mustkaaren blogis kaarnalill, teisipäev 4 juuni kell 17:28
Enamasti on õhk hämarsinakas ja sahinaid täis, päikest on vähe ja vesi juuakse ka kähku ära. Soojaks läheb hiljem ja põdemine kestab kauem. Sõnajalgadel ongi veel kehvavõitu olla.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Juuni, lõpuks!
kirjutab KK blogis Kuduv koeraomanik, esmaspäev 3 juuni kell 11:06
Kui koer ei taha kõndida, siis inimene ikka aitab Suvealguse lilled Lõhna tunnete? Ma natuken ikka koon ka, Mirje mustrit Haapsalu Pitsikeskuse kalendrist.Selliste ilmadega on alati isu pitsi kududa! Kui inimene vaatab ära ku
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Kaunimaid hetki
kirjutab mustkaaren blogis kaarnalill, laupäev 1 juuni kell 18:03
Täna oli botaanikaaias pysikupäev. Taimelaadast ei saanud ma kahjuks yhtki meenet ja haruldust kodus nunnutamiseks, sest ma EI TEADNUD, et mul pangaarvel raha on. Pea valutas sea moodi, jaksasingi ainult vanu tuttavaid aiavorme ja värve nautida, inimeste jaoks jätkus tähelepanu vähe. Aalujaid st teatud aiaplogijaid trehvasin siiski, nii tore, et nad on olemas, ma pole oma armastuses yksi .
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Punaseks
kirjutab mustkaaren blogis kaarnalill, neljapäev 30 mai kell 16:12
Kes liiga kaua päikese käes vedeleb, matkab või kõplab, kõrbeb ära. Ihu hakkab kibedalt kipitama, võrsed lähevad pruunikaks või lausa punaseks. Aga mõnele sobib.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 5) Näita
Junko Okamoto
kirjutab KK blogis Kuduv koeraomanik, neljapäev 30 mai kell 10:10
Vahel jäävad põnevad kudumid silma. Sellised omamoodi väga lihtsad aga samas natuke kiiksuga ja põnevad. Viimase aja leid on Junko. Omamoodi boheemlaslikud hõlstid ja lotakad kampsunid, kleidid ja kuidagi nii lahedad. Tal on muidugi igasuguseid aga mu lemmikud on sellised, kus kudumi pinnale on sama värviga mustrit kas sisse kootud või peale silmatud.
Read This: Gardentopia
kirjutab Pam/Digging blogis Digging, kolmapäev 12 juuni kell 17:23
June 12, 2019 Many would-be gardeners, and even gardeners with plenty of experience, feel overwhelmed by the idea of making a design for their yard. Those with a passion for collecting plants may find themselves especially puzzled by how to bring their garden together cohesively and creatively. If this describes your feelings about garden design, check out Gardentopia: Design Basics for Creating Beautiful Outdoor Spaces (The Countryman Press, 2019) by Jan Johnsen , a New York-based landscape designer and author of The Spirit of Stone.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
Wild for wildflowers at Mueller’s Southwest Greenway
kirjutab Pam/Digging blogis Digging, teisipäev 11 juuni kell 05:56
June 10, 2019 A week ago I buzzed around Mueller , a sustainable, mixed-use neighborhood built on the site of Austin’s old Mueller Airport. When the concrete runways and asphalt parking lots were jackhammered out, acres of blackland prairie soil saw the sun for the first time in decades.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Tau Ceti mural in downtown Austin
kirjutab Pam/Digging blogis Digging, pühapäev 9 juuni kell 21:02
June 09, 2019 Austin’s excellent mural scene just got a big boost with the addition of Josef Kristofoletti s Tau Ceti. The spectacular, spectrum-based mural by the Austin muralist fills a formerly blank corner of a bland parking garage at Brazos and 2nd Street, creating a new hotspot for selfie snapping. I hear that the late afternoon light reflecting off surrounding glass towers sets the mural aglow with watery brilliance.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
IHANAT SYREENIT
kirjutab Villin pihan Sanna blogis Villi piha, vanhan kansakoulun puutarha ja sisust, pühapäev 9 juuni kell 21:06
Villiin pihaan on huomaamatta kertynyt hyvä valikoima erilaisia syreeneitä. Lapsuudessani niitä sanottiin sireeneiksi.  En tiedä onko muistikuvani virheellinen, mutta uskon, että äitini kotitalon pihamaalla kasvoi vaaleanpunainen pihasyreeni. Täti-Vihreä oikaiskoot, jos olen väärässä.
KUVARAPORTTI KESÄKUUN ALUSTA
kirjutab Villin pihan Sanna blogis Villi piha, vanhan kansakoulun puutarha ja sisust, laupäev 8 juuni kell 21:53
Laitan teille muutamia kuvia viime päiviltä. Onneksi on jotain kaunista! Sain aikaan pari oikein onnistunutta kitkemispäivää sen jälkeen, kun melkein luovutin ja annoin vuohenputken syödä puutarhani. Sitten tämä sää.. Ei voi tehdä mitään ilman kuolemanvaaraa. Piha on pätsi. Pelkään, että vuohenputki nauraa partaansa tai mihin lie ja jatkaa kaiken valtaamista.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
Feeling beachy in Lucinda’s garden
kirjutab Pam/Digging blogis Digging, esmaspäev 3 juuni kell 23:49
June 03, 2019 Step through the gate into Lucinda Hutson s side garden, and a seashell wreath hints at what’s to come a tropicalesque garden where pearl-draped mermaids bask beneath a seashell arch. Strands of capiz shells turn in the breeze, flashing like fish scales amid a school of metal fish, and containers of snake plants and succulents stand in for kelp and coral. Strings of beads, round mirrors, and tiny toucans add to the fun.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Palo verde path at new Mueller neighborhood park
kirjutab Pam/Digging blogis Digging, neljapäev 30 mai kell 00:40
May 29, 2019 Branch Park, the newest public park in the Mueller neighborhood , opened recently, and I swung by one afternoon to take a look. The play spaces (including a waterscape “river”, play airplane, and conical climbing obstacles) and round playing field are terrific additions to the other parks at Mueller, some of which I’ve documented here.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 6) Näita