i
Blogilist - Aed ja Kodu

edit Lisa/eemalda blogisid

Uued postitused

 • favicon Põrgu väravate taga
  kirjutab blogis kaarnalill
 • favicon Järveke
  kirjutab blogis kaarnalill
 • favicon Pilveke
  kirjutab blogis kaarnalill
 • favicon Kevad pausil
  kirjutab blogis kaarnalill
 • favicon Inimene kohaneb
  kirjutab blogis kaarnalill
 • favicon Tööpohmakas
  kirjutab blogis kaarnalill
Värskenda nimekirja Järgmised postitused

Loetumad postitused

Põrgu väravate taga
kirjutab mustkaaren blogis kaarnalill, pühapäev 17 mai kell 16:54
Väljas on kylmavõitu. See tähendab, et puhkenud pungad ja alustanud õied ei kiirusta äraõitsemisega ja esialgu vähest ilu jätkub kauaks. See on ju hea, sest mul on päris palju ka muid kohustusi peale toa ja aia. (Raud, kivi, puit, rida aeg-ajalt abivajavaid pereliikmeid ja vanu.) Eilne muidu kena päev lõppes aga nii, nagu viimasel pildil näha - õhtu edenedes kukkusin ööudusse. Kenad arstitädid ja sarmikad onud aitasid tagasi.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita

Huvitavad blogilistid

Järveke
kirjutab mustkaaren blogis kaarnalill, neljapäev 14 mai kell 21:40
Iga jumala päev sajab hammustava tuule ja jääkuubikute saju saatel mõni järv kuskile lähedusse maha. Mõnest erksamast teen udupilti ka, aga emotsiooni looduse vaatemängust kahjuks pildi sisse ära ei mahuta.
Pilveke
kirjutab mustkaaren blogis kaarnalill, teisipäev 12 mai kell 22:00
Sattusin pealt nägema, kuidas kuskil kaugemal põhjaloodes järv maast yles tõusis. Kerkis haudvaikselt tumesinise näoga sirgelt  taevasse ja siis hõljus natuke siiapoole. Kuidas see toimus, ma ei märganud, aga äkki oli ta juba naaberkyla kohal, võtnud äikesepilve värvi kukli kuju ja asunud oma sinist sisu põldude kohal laiali puistama.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita
Kevad pausil
kirjutab mustkaaren blogis kaarnalill, teisipäev 12 mai kell 14:01
Eelmine nädal oli ilus ilm ja hullumeelne puidukärutamine. Yleeile leidsin, et ei sobi enam yle vilja sõita, ja võtsin pausi, et enne järgmist puukärumaratoni paar päeva tegemata kodutöid teha, nt peenardes urgitseda ja majast kõntsa rooki. Eilsest hakkas kylma vihma sadama ja mu ringi kooberdamise areaal ulatub hetkel köögipliidist loetud meetrite kaugusele.
Inimene kohaneb
kirjutab mustkaaren blogis kaarnalill, neljapäev 7 mai kell 20:21
Nii ka mina. Praegu olen kohanenud sellega, et igal talvel on kylm, meie majal on 5 kollet, metsades kasvavad puud, mul on kombeks, ikkagi omaksehooldaja, ise ilma suurema jututa kyttepuud valmis teha, sel talvel oli soe, aga palju torme,  ja tormimurdu saab ilma suurema asjaajamiseta koristada. Tehnikaga kohanemisest rääkimata.
Tööpohmakas
kirjutab mustkaaren blogis kaarnalill, kolmapäev 6 mai kell 05:12
Õhh. Ringitrampiv koer ajas kellu 1 ajal une ära. 4 ajal kobisin voodist välja ja hakkasin kohvitama. Värin, judin,võdin , võbin. P.s. kiired ajad, sest hiljaksjäänud palgikäru atv-le ja puiduvedu, aga aiatöid ei saa ka juunikuu peale lykata.