Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

postitused

Loetumad postitused

Emotsioonid oleks meid äärepealt enne rasedusest teada saamist lahku ajanud
kirjutab Everyday with blondie blogis Everyday with blondie, neljapäev 15 november kell 18:33
Peale oma viljatuse probleemide olen ma hakanud seda maailma täiesti teise pilguga vaatama. Viljatus ei ole mingi väike probleem, juba vaimselt paneb see sinu enda ja elukaaslase mõistuse proovile. See on nagu üks nendest takistustest mille te koos ületate või hoopis ületamata jätate. Mina vaatan neid paare alt üles, kes sellega toime tulevad. Pole ju eriti suur saladus, et suur osa suhetest lõppevad lahkuminekuga, sest seda kõike on lõpuks liiga palju ja ühel hetkel üks osapooltest murdub ning tihti arvatakse, et üksi on parem edasi minna. Kui ma märtsis teada sain, et mul on LH dominantsus ja peale selle vajan veel hüsteroskoopiat, sest mu emakas on põhimõtteliselt väärarenguga, siis minu jaoks oli see uudis üsna raske ja šokeeriv.

Huvitavad blogilistid

Kuidas me oma pöörase perekonnaga pildistamas käisime
kirjutab Jane Almers blogis Jane blogi, neljapäev 15 november kell 17:56
Teate, ma üldse ei imesta, kui Katrin mulle üks päev halli peaga vastu jalutaks, sest ma olen täiesti kindel, et igal korral peale tema juures pildistamas käimist, on tal mõned hallid juuksekarvad jälle juures. Mina tunnen küll, kuidas mul iga kord üks närvirakk kärbub.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
Vihm
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., neljapäev 15 november kell 16:43
Aknalaud oli rõske, tuba oli kuum ja õues sadas külma vihma ning akent mööda jooksid piisad nii sees-kui väljaspool klaasi. Tüdruku lõug oli aknalaual,  nina vastu akent. Aeg-ajalt limpsas ta aknalt nirisevaid piisku. Neil oli kummaline tubakalõhna ja pankookide maitse, terve maja oli sellest segust läbi imbunud. Kassa saad jalust ära, jälle otse ukse ees magama jäänud! Tädi hääl oli käre ja riiakas.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Minu hommikused mõtted elust ja elamisest! Või pigem küsimused..
kirjutab Sandra blogis Meie moodi blogi, neljapäev 15 november kell 14:50
Ärkasin täna varem kui tavaliselt - juba enne seitset. Aga kuna öösel olid mõlemad tudurotikesed mulle kaissu roninud ja ma ei tahtnud neid äratada, siis ma lihtsalt lösutasin voodis ja vaatasin kui armsad nad mõlemad mul ikka on. Ja kui ma seal niisama vedelesin siis tulid ju otseloomulikult mulle ka igasugused mõtted pähe. Näiteks... Mina olen selline, et kui mul tuleb mingi hull mõte pähe, siis ma selle suure tõenäosusega ka ära teen.
Maailma skandaalseim armupaar on jälle koos
kirjutab Triin Tael blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, reede 16 november kell 00:01
Lapsevägistaja! Selline oli kohtuotsus Ameerika õpetajannale Mary Kay Letourneaule, kes 34aastasena kaotas aru oma 12aastase õpilase pärast ja astus temaga armusuhtesse. 1990. aastate suurima seksiskandaali teine osapool Vili Fualaau oli isaks saades vaid 13. Kuid tema ja Mary Kay armastus elas üle kõik katsumused. Kuni eelmise aastani, kui Vili lahutuse sisse andis.
OTSE | Austraalia ralli: Tänak tegi avakatsel tiitlirivaalidele ära
kirjutab Ohtuleht.ee blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, neljapäev 15 november kell 23:14
Sel nädalavahetusel sõidetakse Austraalias autoralli MM-sarja viimane etapp ning nagu teada, sureb lootus viimasena - võimalus võita ihaldusväärne tiitel säilib ka Ott Tänakul! Üldarvestuses juhib Sebastien Ogier 204 punktiga, järgnevad Thierry Neuville 201 ja Tänak 181ga.
Alar Kotkas 90ndatest: „Mina küll ei mäleta, et seal midagi nii väga pöörast oli!”
kirjutab Kroonika blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, neljapäev 15 november kell 21:53
Mul on meediast imelik kuulata, näha, lugeda nendest hirmus pöörastest” 90ndatest. Mina küll ei mäleta, et seal midagi nii väga pöörast oli,” ütleb eesti popmuusika maestro, muusika ja produtsent Alar Kotkas.
Huvitavad telereklaamid
kirjutab Jane Almers blogis Jane blogi, neljapäev 15 november kell 20:32
Ma vaatan päris palju telerit, mistõttu näen ka enamus reklaame. Vahel vaatan, et oh päris hästi välja kukkunud, teine kord vangutan pead ja mõtlen, et misasja.
Rutiin ja autopiloot
kirjutab Manjana blogis Manjana blogib, neljapäev 15 november kell 15:55
Üritan tagantjärgi lugeda blogisid, mis vahepeal lugemata jäid. Ma vahetasin enne ärasõitmist oma mobiilipaketi sellise vastu, et saaks välismaal rahulikult netis istuda, aga mu 2 giga jäid suures osas kasutamata. Ma lihtsalt ei ole telefoniinimene. Kuid nüüd sain teada, et Klari loeb hea meelega tavalisi jutte inimeste tavarutiinidest.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
No mida põrgut!
kirjutab tegelinski blogis Tegelinski oma kummut, neljapäev 15 november kell 14:56
... Vaatan mina aknast välja, jälle see rebane, kes ennast meil nagu omas kodus tunneb. Nagu selgus, mitte ainult meil, naabrite juures ka. Naabrimees rääkis, et nägi ükspäev, kuidas rebane õuel toimetab.  Tema hakkas õuntega
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Ma magasin jõulud maha. Otsin fotograafi.
kirjutab Ele kaalujutud blogis Ele jutud, neljapäev 15 november kell 12:23
Täna on 15.november. Mõtlesin, et paras aeg jõulupildistamise aeg kokku leppida. Mul on vaja pilti kahest korstnapühkijast, kus oleks kuusk või muu jõulunänn taustaks. Lihtne eks. Halb oli aga minu üllatus, kui selgus, et aktiivsed inimesed on pannud jõulupildistamise ajad kirja juba kohe, kui päike natuke madalamalt käima hakkas ja novembri keskpaik on lootusetult hilja.
Kas alati kehtib, et heal lapsel on mitu nime...?
kirjutab Mae Lender blogis Istu mu pingile, kiika mu aknasse, neljapäev 15 november kell 11:34
Jekaterina kirjutas nimedest ja minu süda hakkas kohe kiiremini põksuma, sest nimedega olen ma alailma kimpus. Nagu temagi, kuigi tal on sama teekonna kohta neid perenimesid kõigest (!) kaks olnud. No olgu peale, üks neist õige tavaline, teine jällegi kentsakaid eksimisvõimalusi pakkuv. Btw minu esimene perenimi oli sellele väga sarnane ja oleks koolipõlves topskitele norimiseks ainest andnud, aga nimi vahetus sobilikul hetkel.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 6) Näita
Ilu paradoksid, linnud ja käerauad
kirjutab Marca blogis Marcalt maailmale, neljapäev 15 november kell 11:22
Mulle ka november meeldib. See saabunud pimedus on praegu veel kuidagi pidulik, mitte selline oma aja ära elanud ning tüütu nagu veebruari lõpus või märtsi alguses, vot see on üks vastik aeg.
Sa tuline pagan kui lolli olukorda võib sattuda....
kirjutab Elviina Ikonen blogis Elviina`s blog, neljapäev 15 november kell 11:16
Hommikul uniste silmadega pakkisin ujula varustuse, võtsin kerge eine ja minema. Kõik oli Ok kuni hakkasin trikood selga tõmbama, see ei olnudki trikoo vaid kaheosalise ülemine osa hõlmikseelikuga. No sellega küll ujuma ei lähe, äärmisel juhul sirgelt kõndides võid rannas liikuda, kummarduda ei saa. No mida teha? 1. Oleks telefon kaasas, helistaks mehele, see tooks viie minutiga järele 2.
Krõbe pähkli-tatramüsli vaarika-coulis ja mesise Kreeka jogurtiga
kirjutab Silja Luide blogis Silja, Food & Paris, neljapäev 15 november kell 10:33
Kirjutasin just üle-eelmises postituses D-vitamiinist ja jätkan seda teemat tänagi, sest tahan jagada ühe väga mõnusa ja tervisliku magustoidu retsepti. Pähklitega toortatra- granola , paks jogurt ja hapukas vaarikakaste moodustavad minu arvates tõeliselt maitsva ansambli, mida võib nautida nii hommikusöögiks kui ka desserdiks.
45. nädala ilm (12.–18.11.2018)
kirjutab Jüri Kamenik blogis Ilm ja inimesed, kolmapäev 14 november kell 23:54
Kommentaariumi viide Palju päriti ja isegi helistati postituse puudumise pärast. Seoses Austraalia ralliga oli tarvis mitu päeva lähetuses olla ega saanud muuga üldse tegeleda. Seekord paluti teadet selle kohta siia mitte üles panna. Palume vabandust ebameeldivuste pärast! Alatskivi legendaarne ilmavaatleja Einar Alatskivi andis 14. novembril Krista Taimile põhjaliku intervjuu. Saade on Vikerraadio eetris 3.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Permanentne provokatsioon (2): Minu nõukogude tugipere-skeem!
kirjutab studiacartesianaestonica blogis Studia Cartesiana Estonica, neljapäev 15 november kell 03:42
Mind üllatab, et pärast NL kokku kukkumist võib ikka leida raamatulettidelt oma-aegsete sovjetoloogide komponeeritud tekste nagu 80.aastate keskel oleks Andropovi võimuletuleku eel KGB võidelnud Moskvas ränga korruptsiooniga.